Rakousko I Salzburg I Letní jazykové kempy a americká střední škola

Rakousko I Salzburg I Letní jazykové kempy a americká střední škola

Země

Rakousko (oficiální název zní Rakouská republika) je vnitrozemská spolková republika ležící ve střední Evropě. Skládá se z 9 spolkových zemí. Rakousko je členem Organizace spojených národů, Rady Evropy, Evropské unie a je součástí Schengenského prostoru a Eurozóny. Největší města jsou Vídeň, Štýrský Hradec, Linec, Salzburg a Innsbruck. Rakousko je významnou turistickou destinací, lákající na malebnou krajinu, rozsáhlé vysokohorské terény a vysokou úroveň služeb. Mezi nejoblíbenější cíle patří historická města Vídeň a Salzburg, a řada světově známých alpských horských středisek, jakými jsou Innsbruck, Kitzbühel, Solná komora nebo Zell am See.

Místo

Salzburg je hlavní město rakouské spolkové země Salcbursko. Leží nedaleko hranic s Německem na řece Salzach. Staré město salzburské (historické městské jádro) bylo v roce 1996 zapsáno na seznam světového dědictví UNESCO. Se svými necelými 150 tisíc obyvateli je Salzburg čtvrtým největším městem Rakouska. V salcburské aglomeraci žije přibližně 200 tisíc lidí. Město je zváno též Mozartovým městem, neboť se zde narodil slavný skladatel Wolfgang Amadeus Mozart.

Jazyková škola

American International School- Salzburg je mezinárodní střední škola, která se nachází v rakouském Salzburgu. Založena byla roku 1976 se záměrem připravit své studenty na vysokoškolská studia v zahraničí v rámci různých programů. V této jazyková škole je zajištěn velmi individuální přístup ke studentům. Na tři žáky zde připadají 3 pedagogové, to umožní rozvinout studentovi osobní potřeby a zdokonalit se přesně v tom, co nejvíce potřebuje. Celkový počet žáků tu nepřesahuje stovku, díky tomu panuje ve škole velmi přátelská rodinná atmosféra.

294102_659204097438534_1227593013_n

Studijní programy

Letní jazyková škola

Tento jazykový program je zaměřen na děti a mládež ve věku 10 až 19 let, kteří chtějí strávit krásné letní prázdniny v zahraničí a naučit se nejen anglicky či německy, ale také spoustě novým věcem, a získat hromadu zážitků a nových přátel z různých koutů světa. Program je zaměřen na výuku angličtiny, němčiny a na sportovní a volnočasové aktivity. V ceně programu je zahrnuto ubytování, strava, program, vstupy a další.

971685_691494784209465_766931247_n

Akademický rok

Jedná se o možnost studovat během školního roku na střední škole v Salcburku s výukou podle klasických amerických osnov odpovídajících privátní škole v USA. Na konci studií v posledním ročníku školy je možnost získat i diplom. Vyučovacím jazykem programu je angličtina. Žáci dále studují i němčinu a další předměty.

Ceník

Typ programuCena
Studium na střední škole812 100 Kč za akademický rok
 Letní kemp na vyžádání

Registrační poplatek činí 67 675 Kč.

Cena dle kurzu ČNB k 12. 2. 2016:  1 EUR = 27,07 CZK.

Pro více informací o programech nás prosím kontaktujte!

Mapa

Mapa
Fotky
Recenze

Angličtina na Kypru

Bylo to super, o studenty je tam opravdu krásně postaráno od rána do večera. Skvělá paní Lydia z Polska i paní ředitelka školy. Příští rok bych klidně pustila dceru jen třeba s kamarádkou, mají to opravdu dobře organizované. Jídlo výborné, pokoje útulné. Petra s dcerou (11), srpen 2019

Francouzština v Montpellier

V termínu od 28. července do 24. srpna 2019 jsem se díky Interstudy Consulting zúčastnila jazykového kurzu francouzštiny v jazykové škole LSF v Montpellier. Zpočátku jsem měla trochu obavy, ale nebyl k tomu nejmenší důvod. Všechno bylo perfektní od začátku do konce – fantastická hostitelská rodina, výborní učitelé ve škole a zajímavé náplně hodin, dobře určená úroveň (C1) tak, [...]

Angličtina na fotbalovém táboře v Bournemouth

Perfektní servis při zajištění a i během studijniho pobytu syna v Anglii. Velké poděkovani pani Fialové. (Translated by Google) Perfect service to ensure and during your son’s study stay in England. Many thanks to Mrs. Fialova. Tomaš, 16 let, srpen 2019      

Semestr na střední škole na Novém Zélandu

Dobrý den, studium a pobyt na Novém Zélandu byl pro mně úžasnou zkušeností. Moc rád vzpomínám hlavně na rugby a na novozélandskou krajinu. Co se týče studia, tak škola byla  každý den od 8:40 do 15:20. Chodil jsem do školy pěšky cca 20 minut. Autobusová doprava nebyla spolehlivá. Skolní komplex byl velice rozlehlý, chvíli mi [...]

Kurz němčiny na Jazykovém Institutu Dialoge v Lindau

  O mém studijním pobytu v Lindau (srpen-září 2018) Rozhodl jsem se, že se s Vámi podělím o mé zkušenosti spojené se studiem němčiny. Jednoho večera jsem si uvědomil, že německý jazyk je u nás v České republice stejně důležitý, někdy možná důležitější než velmi rozšířená angličtina. Spojil jsem se proto s Interstudy Consulting, kteří mi následně připravili nabídku [...]

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Podobné kurzy a pobyty

Rakousko I Salzburg I Letní jazykové kempy a americká střední škola

Chtěli byste studovat na střední škole v zahraničí a lépe se tak naučit jazyk a poznat novou kulturu? Kombinace americké střední školy v rakouském prostředí je jedinečnou nabídkou právě pro Vás!

Rakousko I Vídeň I Letní pobyty pro mládež s tenisem

Hraje Vaše dítě tenis a rádi byste ho poslali do zahraničí, aby si zlepšilo také své jazykové dovednosti? Kombinace jazykového kurzu s lekcemi tenisu ve Vídni je tu přesně pro Vás!

Rakousko I Němčina pro pedagogické pracovníky

Jste pedagogický pracovník a potřebujete si zlepšit svoji jazykovou úroveň němčiny? Speciální kurzy pro učitele jsou tu přesně pro Vás. Využijte možnost zúčastnit se kurzu v rámci programu Erasmus + !

Rakousko I Kitzbühel I Němčina a lyžování či snowboarding

Zalyžujte si v krásném prostředí tyrolských Alp! Studium němčiny pod heslem "v zdravém těle zdravý duch!"

Rakousko I Vídeň I Němčina a hudba

Naučte se německy v hlavním městě Rakouska a k tomu se procvičte v hraní na hudební nástroj. Kde jinde, než ve Vídni, ve městě, které proslavil Mozart!

Rakousko I Vídeň I Letní pobyty s němčinou pro děti a mládež 12 – 19 let

Pobyty určené pro děti a mládež situované do jejich letních prázdnin jsou výbornou možností pro zlepšení nejen jejich jazykových schopností. Letní programy probíhají v nedalekém, krásném hlavním městě Rakouska, ve Vídni.

KONZULTACE ZDARMA