420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

Rakousko I Salzburg I Letní jazykové kempy a americká střední škola

Rakousko I Salzburg I Letní jazykové kempy a americká střední škola

Země

Rakousko (oficiální název zní Rakouská republika) je vnitrozemská spolková republika ležící ve střední Evropě. Skládá se z 9 spolkových zemí. Rakousko je členem Organizace spojených národů, Rady Evropy, Evropské unie a je součástí Schengenského prostoru a Eurozóny. Největší města jsou Vídeň, Štýrský Hradec, Linec, Salzburg a Innsbruck. Rakousko je významnou turistickou destinací, lákající na malebnou krajinu, rozsáhlé vysokohorské terény a vysokou úroveň služeb. Mezi nejoblíbenější cíle patří historická města Vídeň a Salzburg, a řada světově známých alpských horských středisek, jakými jsou Innsbruck, Kitzbühel, Solná komora nebo Zell am See.

Místo

Salzburg je hlavní město rakouské spolkové země Salcbursko. Leží nedaleko hranic s Německem na řece Salzach. Staré město salzburské (historické městské jádro) bylo v roce 1996 zapsáno na seznam světového dědictví UNESCO. Se svými necelými 150 tisíc obyvateli je Salzburg čtvrtým největším městem Rakouska. V salcburské aglomeraci žije přibližně 200 tisíc lidí. Město je zváno též Mozartovým městem, neboť se zde narodil slavný skladatel Wolfgang Amadeus Mozart.

Jazyková škola

American International School- Salzburg je mezinárodní střední škola, která se nachází v rakouském Salzburgu. Založena byla roku 1976 se záměrem připravit své studenty na vysokoškolská studia v zahraničí v rámci různých programů. V této jazyková škole je zajištěn velmi individuální přístup ke studentům. Na tři žáky zde připadají 3 pedagogové, to umožní rozvinout studentovi osobní potřeby a zdokonalit se přesně v tom, co nejvíce potřebuje. Celkový počet žáků tu nepřesahuje stovku, díky tomu panuje ve škole velmi přátelská rodinná atmosféra.

294102_659204097438534_1227593013_n

Studijní programy

Letní jazyková škola

Tento jazykový program je zaměřen na děti a mládež ve věku 10 až 19 let, kteří chtějí strávit krásné letní prázdniny v zahraničí a naučit se nejen anglicky či německy, ale také spoustě novým věcem, a získat hromadu zážitků a nových přátel z různých koutů světa. Program je zaměřen na výuku angličtiny, němčiny a na sportovní a volnočasové aktivity. V ceně programu je zahrnuto ubytování, strava, program, vstupy a další.

971685_691494784209465_766931247_n

Akademický rok

Jedná se o možnost studovat během školního roku na střední škole v Salcburku s výukou podle klasických amerických osnov odpovídajících privátní škole v USA. Na konci studií v posledním ročníku školy je možnost získat i diplom. Vyučovacím jazykem programu je angličtina. Žáci dále studují i němčinu a další předměty.

Ceník

Typ programuCena
Studium na střední škole812 100 Kč za akademický rok
 Letní kemp na vyžádání

Registrační poplatek činí 67 675 Kč.

Cena dle kurzu ČNB k 12. 2. 2016:  1 EUR = 27,07 CZK.

Pro více informací o programech nás prosím kontaktujte!

Mapa

Mapa
Fotky
Recenze

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností. Ředitelka a manažerka školy jsou dvě báječné osoby, které nám pobyt dělaly ještě lepším. Hodiny angličtiny probíhaly dopoledne a byly zábavné. Vždy jsem se na ně velice těšila. Střídali se nám vždy dva učitelé, plní vědomostí a humoru. Seznámila jsem se tam s mnoha lidmi v [...]

Jazykový kurz španělštiny, Valencie, srpen 2016

Musím Vám poděkovat za zprostředkování cesty. Studijní pobyt ve Valencii se mi velice líbil..

Podobné kurzy a pobyty

Rakousko I Salzburg I Letní jazykové kempy a americká střední škola

Chtěli byste studovat na střední škole v zahraničí a lépe se tak naučit jazyk a poznat novou kulturu? Kombinace americké střední školy v rakouském prostředí je jedinečnou nabídkou právě pro Vás!

Rakousko I Vídeň I Letní pobyty pro mládež s tenisem

Hraje Vaše dítě tenis a rádi byste ho poslali do zahraničí, aby si zlepšilo také své jazykové dovednosti? Kombinace jazykového kurzu s lekcemi tenisu ve Vídni je tu přesně pro Vás!

Rakousko I Němčina pro pedagogické pracovníky

Jste pedagogický pracovník a potřebujete si zlepšit svoji jazykovou úroveň němčiny? Speciální kurzy pro učitele jsou tu přesně pro Vás. Využijte možnost zúčastnit se kurzu v rámci programu Erasmus + !

Rakousko I Kitzbühel I Němčina a lyžování či snowboarding

Zalyžujte si v krásném prostředí tyrolských Alp! Studium němčiny pod heslem "v zdravém těle zdravý duch!"

Rakousko I Vídeň I Němčina s hudbou

Naučte se německy v hlavním městě Rakouska a k tomu se procvičte v hraní na hudební nástroj. Kde jinde, než ve Vídni, ve městě, které proslavil Mozart!

Rakousko I Vídeň I Letní pobyty pro mládež

Pobyty určené pro děti a mládež situované do jejich letních prázdnin jsou výbornou možností pro zlepšení nejen jejich jazykových schopností. Letní programy probíhají v nedalekém, krásném hlavním městě Rakouska, ve Vídni.

KONZULTACE ZDARMA