420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

Anglie I Londýn I Práce i studium v Londýně

Anglie I Londýn I Práce i studium v Londýně

Země

Spojené království se skládá z Anglie, Walesu, Skotska a ze Severního Irska. Krajina Spojeného království je rozmanitá, od útesů na některých částech pobřeží, přes vysočiny a nížiny až po mnoho ostrovů, zejména na severu u skotského pobřeží. Je to důležitá ekonomika světa. Anglie je členem EU nikoliv však členem Schengenského prostoru.

Místo

Londýn je hlavní město Spojeného království Velké Británie ležící na jihovýchodě země při ústí řeky Temže. Produkuje 20 % HDP Spojeného království a londýnská City je jedno z největších světových obchodních center. Londýn je společně s městy New York a Tokio jedním z nejdůležitějších měst na světě. Pojem Londýn se používá pro území vymezené jako jeden z anglických regionů – Velký Londýn.

shutterstock_37886536

Organizátor

LAS London Agent Services – profesionální agentura se sídlem v centru Londýna nabízí zajištění práce. Jedná se o agenturu, která zprostředkovává pracovní příležitosti v Londýně. Agentura sídlí nedaleko od centra Londýna (zóna 2). Kanceláře personální agentury jsou umístěny v moderní budově, kde se nachází i studentská rezidence. Po příjezdu Vás zde uvítá tým velmi milých pracovníků, kteří jsou ochotni Vám se vším během hledání práce pomoci. Od zajištění pracovních pohovorů, přes vytvoření profesionálního životopisu až po záskání bankovního účtu a vyřízení další potřebné administrativy.

Věk

od 18 – 30 let

Pracovní a studijní program

Naše partnerská agentura London Agent Services  Vám pomůže najít pracovní pozici. Přijedete do Londýna a setkáte se v kanceláři s pracovníkem agentury, který Vám poradí se všemi nezbytnými formalitami pro pobyt a práci v Anglii. Pracovní umístění je většinou v oborech gastronomie a cestovního ruchu s odměnou týdně 182 – 275 GBP (Firmy např. Garfunkels, Dukes Hotel, Ruskin Hotel, The Belgravia Hotel apod.). Úspěch při přijetí závisí na znalosti angličtiny i období příjezdu do Londýna. Velikou šanci mají ale i začátečníci. Stačí si dokoupit jeden nebo dva týdny jazykového kurzu přímo od personální agentury LAS. V kanceláři obdržíte veškeré informace týkající se přípravy na interview a úspěchu při umístění, pracovníci Vám pomohou a poradí, momentálně garantují  získání práce do 2 týdnů. Každý den na Vás čeká jeden pracovní pohovor. Minimální délka pracovního umístění je šest týdnů.

20151203_145205

    20151203_145224

Jazykové kurzy

Součástí agentury LAS je i jazyková škola, kde si můžete před pracovním pobytem zlepšit svoje jazykové znalosti. V nabídce jsou standardní i intenzivní jazykové kurzy angličtiny ve velmi krásném a moderním prostředí jazykové školy. Více informací o cenách jazykových kurzů naleznete v přiloženém katalogu.

V ceně jazykových kurzů jsou páteční volnočasové aktivity, kde poznáte Londýn a nové přátele!

Informace o pracovních pozicích.

Podmínky: LAS Terms and Conditions

Ceník

Období Cena za zprostředkování práce
Leden až listopad kromě srpna 13 900 Kč
Srpen a prosinec 12 400 Kč

Ubytování

Typ ubytování v Londýně Cena za týden od
Sdílený byt, jednolůžkový pokoj 4 000 Kč
Sdílený byt, ve dvoulůžkovém pokoji 2 880 Kč
Studentská rezidence, jednolůžkový pokoj 7 360 Kč
Studentská rezidence, dvoulůžkový pokoj 4 512 Kč

Agentura LAS vlastní ubytovací zařízení- studentskou rezidenci, kde se nachází byty s jednolůžkovými, dvoulůžkovými a vícelůžkovými pokoji. Tyto byty mají společnou kuchyň a koupelnu. K dispozici je i prádelna a společné zázemí s internetem, televizí a počítači (vizte obrázky v galerii).

LAS zajistí na přání ubytování různého typu. Na přesnou cenu se prosím informujte.

Ceny dle kurzu ČNB k 13. 12. 2016: 1 GBP = 32,00 CZK.

Ubytování v House share / sdílené byty

Deposit ve výši jednoho týdne, při platbě za celý měsíc dopředu.

30 GBP příplatek za příjezd mimo úřední hodiny.

Minimální délka pobytu je 10 týdnů.

aloja

Ubytování ve studentské rezidenci

Deposit ve výši jednoho týdne, při platbě za celý měsíc dopředu.

30 GBP příplatek za příjezd mimo úřední hodiny.

K dispozici povlečení za 50 GBP.

Elektřina se platí pomocí karty (asi 5 GBP týdně).

Pří objednání balíčku s jazykovým kurzem je vše v ceně.

Mapa

Mapa
Fotky
Recenze

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností. Ředitelka a manažerka školy jsou dvě báječné osoby, které nám pobyt dělaly ještě lepším. Hodiny angličtiny probíhaly dopoledne a byly zábavné. Vždy jsem se na ně velice těšila. Střídali se nám vždy dva učitelé, plní vědomostí a humoru. Seznámila jsem se tam s mnoha lidmi v […]

Jazykový kurz španělštiny, Valencie, srpen 2016

Musím Vám poděkovat za zprostředkování cesty. Studijní pobyt ve Valencii se mi velice líbil..

Celkově to byla jedním slovem paráda! :)

Opravdu mi tyto dva týdny přinesly nejen spoustu zkušeností v cizím jazyce, ale také nové kamarády. Všem, kteří chtějí zkusit něco jiného a nového, to můžu vřele doporučit..

Jazykový kurz angličtiny pro učitele, Malta, červenec 2016

English Language Academy Dovolte mi, abych Vám moc poděkovala za servis, který jste nám poskytli během pobytu na Maltě. Pobyt na Maltě byl úžasný, nic nám nechybělo. Mě osobně výuka přinesla přesně to, co jsem očekávala a navíc jsem navštívila neuvěřitelně krásná místa na Maltě. Ing. Dušejovská Jana, zástupkyně ředitelky

Creative Use of Technology in the Classroom, Malta, červenec 2016

Dobrý den, posílám Vám pozdrav z prvního týdne jazykového kurzu na Maltě zvaného Tvůrčího využití technologií ve třídě. Získala jsem celou řadu užitečných odkazů pro tvorbu kvízů a her, které je možné využít při výuce cizích jazyků. Zítra mě čeká sestavení vlastní hodiny. PhDr. Štěpánková Lenka

Angličtina pro učitele, Malta, červenec 2016

English Language Academy V odpolední dvouhodinovce konverzace jde o to, aby studenti mluvili – klidně s chybami, hlavně bez ostychu. Celkově vnímám fungování školy, profesionální jednání ředitele a přístup všech pedagogů velice pozitivně. Perfektní byla i volba hotelu – blízko do školy, do centra i na pláž. Každopádně je jazykový pobyt velikou životní zkušeností, nejen profesní. Mgr. Markéta Nosálková

Podobné kurzy a pobyty

Irsko | Ennis | Kurzy angličtiny

Clare Language Centre Jazyková škola se nachází v malém irském městečku Ennis na západu Irska nedaleko Limericku. Je také hlavním městem hrabství Clare. Panuje zde oceánské klima, výhodou tedy je téměř konstantní počasí, byť s větším množstvím srážek. Okolí však určitě stojí za návštěvu. Irsko je známé především pro svou krásně zelenou krajinu mimo město […]

Malta – Jazykový kurz angličtiny u moře pro dospělé

Užijte si výuku angličtiny u moře.

Stínování na školách pro učitele v Anglii

Studijní pobyt pro učitele i pracovníky ve školství s možností získat zkušenosti z anglického školství. Stínování neboli shadowing různých předmětů a práce ve škole v zahraničí.

Malta | St. Julian's | Angličtina v rodinném prostředí

Užívejte si tepla, slunce a krásného moře na ostrově, který oplývá neuvěřitelnou atmosférou. Objevujte památky, místní gastronomii a učte se angličtinu. To vše v okruhu nových přátel, které si v této jazykové škole rodinného typu získáte raz dva.

Irsko | Cork | Angličtina pro děti a mládež, golf a rugby

Letní jazykový kemp pro děti a mládež v irském Corku se zaměřením na rugby nebo golf s výukou anglického jazyka.

Irsko | Cork | Angličtina pro učitele, piloty, armádu nebo petrolejový průmysl

Potřebujete se zlepšit ve své profesní angličtině? Pracujete jako učitel anglického jazyka, jste pilot, člen armády nebo zaměstnanec petrolejové firmy? S jazykovými kurzy Cork English College získáte odbornou znalost v dané oblasti!

KONZULTACE ZDARMA