Mallorca I Palma I Angličtina nebo španělština s golfem nebo fotbalem

Mallorca I Palma I Angličtina nebo španělština s golfem nebo fotbalem

Místo

Mallorca je ostrov náležící Španělsku, největší z Baleárských ostrovů. Leží v západní části Středozemního moře. Jeho největším a zároveň i hlavním městem je Palma de Mallorca. Mallocka je častým cílem turistů a turistický ruch je jedním z hlavních zdrojů příjmů tamního obyvatelstva. Místní obyvatelé se živí kromě cestovního ruchu i zemědělstvím a pěstováním vína. Na ostrově žije necelý milion obyvatel a úředním jazykem je španělština a katalánština. Dále na Mallorce mají svoje specifické nářečí tzv. Mallorqui, které vychází nejvíce z katalánštiny.

Marina-5

Palma de Mallorca je přístav a hlavní město autonomního společenství Baleáry ve Španělsku. Nachází se na jižním pobřeží ostrova v Zátoce Palem. V roce 2008 měla Palma 396 570 obyvatel, celá metropolitní oblast pak 490 000 obyvatel. Přibližně polovinu lidí žijících na Mallorce tvoří obyvatelé Palmy.

Vzdělávací instituce

Jazyková škola Calanova byla otevřena již v srpnu roku 1976. Jedná se o nejprestižnější školu plachtění a centrum vodních sportů na Baleárských ostrovech. Škola se specializuje především na výuku plachtění jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Tato jazyková škola však nově otevřela program letních jazykových kempů pro děti a mládež také s fotbalem a golfem. Zároveň se škola snaží kromě kvality výuky zachovat i příjemnou a zábavnou formu vzdělávání.

Bez názvu

Brožura letního kempu

Letní fotbalový a golfový jazykový kurz

Tento letní jazykový kurz pro děti od 10 do 15 let kombinuje výuku jazyků a fobalu či golfu. Na výběr je výuka angličtiny nebo španělštiny, vždy 15 lekcí týdně. Dále si děti mohou vybrat ze dvou populárních mezinárodních sportů, kterým by se chtěli v rámci kurzu věnovat. Ubytování je s plnou penzí v místní studentské rezidenci. Součástí programu jsou i víkendové výlety a exkurze po okolí. V průběhu celého letního kempu je zajištěn nepřetržitý dozor nad Vašimi dětmi.

Golf pro děti, Palma de Malllora

Termíny (lze 1, 2, 3, 4 týdny dle výběru)

 • 25. 6.-8. 7.       2 týdny
 • 9. 7.- 22. 7.      2 týdny
 • 16. 7.- 29. 7.    2 týdny
 • 26. 6.- 16. 7.   2 týdny
 • 25.6. – 15.7.    3 týdny
 • 2.7. – 22.7.      3 týdny
 • 25.6. – 22.7.   4 týdny
 • 23.7. – 29.7.    1 týden

Orientační cena

2 týdny jazykového kempu s vodními sporty vyjde na 49 987 Kč.

Cena zahrnuje

 • Výuku jazyků (30 lekcí)
 • Výuku fotbalu či golfu (30 lekcí)
 • Výukové materiály
 • Jednu celodenní a jednu půldenní exkurzi
 • Další volnočasové aktivity
 • Ubytování v rezidenci v 4L pokojích
 • Plnou penzi (vyjma jedné večeře týdně pro děti od 13 do 15 let)
 • Certifikát o absolvování kurzu
 • 24hodinový dozor

Dále je nutno připočítat k ceně za kurz vratný deposit v hodnotě 75 €.

Transfer z letiště Mallorca: Jedna cesta je za 50 €.

Ceny dle kurzu ČNB k 6. 11. 2016: 1 EUR = 27,02 CZK.

Video

Mapa

Mapa
Fotky
Recenze

Angličtina na Kypru

Bylo to super, o studenty je tam opravdu krásně postaráno od rána do večera. Skvělá paní Lydia z Polska i paní ředitelka školy. Příští rok bych klidně pustila dceru jen třeba s kamarádkou, mají to opravdu dobře organizované. Jídlo výborné, pokoje útulné. Petra s dcerou (11), srpen 2019

Francouzština v Montpellier

V termínu od 28. července do 24. srpna 2019 jsem se díky Interstudy Consulting zúčastnila jazykového kurzu francouzštiny v jazykové škole LSF v Montpellier. Zpočátku jsem měla trochu obavy, ale nebyl k tomu nejmenší důvod. Všechno bylo perfektní od začátku do konce – fantastická hostitelská rodina, výborní učitelé ve škole a zajímavé náplně hodin, dobře určená úroveň (C1) tak, [...]

Angličtina na fotbalovém táboře v Bournemouth

Perfektní servis při zajištění a i během studijniho pobytu syna v Anglii. Velké poděkovani pani Fialové. (Translated by Google) Perfect service to ensure and during your son’s study stay in England. Many thanks to Mrs. Fialova. Tomaš, 16 let, srpen 2019      

Semestr na střední škole na Novém Zélandu

Dobrý den, studium a pobyt na Novém Zélandu byl pro mně úžasnou zkušeností. Moc rád vzpomínám hlavně na rugby a na novozélandskou krajinu. Co se týče studia, tak škola byla  každý den od 8:40 do 15:20. Chodil jsem do školy pěšky cca 20 minut. Autobusová doprava nebyla spolehlivá. Skolní komplex byl velice rozlehlý, chvíli mi [...]

Kurz němčiny na Jazykovém Institutu Dialoge v Lindau

  O mém studijním pobytu v Lindau (srpen-září 2018) Rozhodl jsem se, že se s Vámi podělím o mé zkušenosti spojené se studiem němčiny. Jednoho večera jsem si uvědomil, že německý jazyk je u nás v České republice stejně důležitý, někdy možná důležitější než velmi rozšířená angličtina. Spojil jsem se proto s Interstudy Consulting, kteří mi následně připravili nabídku [...]

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Podobné kurzy a pobyty

Mallorca I Palma I Angličtina nebo španělština s golfem nebo fotbalem

Přáli byste si pro své děti léto plné zážitků u moře? Máme pro Vás nabídku letního jazykového kurzu s výukou fotbalu či golfu a angličtinou nebo španělštinou.

Španělsko I Alicante I Španělština pro obchod a turismus

Zlepšete si své jazykové dovednosti v oboru, ve kterém pracujete, nebo který studujete. Nabízíme Vám jazykové kurzy španělštiny se zaměřením na turismus, cestovní ruch, obchod a finance v překrásném letovisku Alicante.

Mallorca I Palma I Letní jazykový kurz s vodními sporty

Přáli byste si pro své děti léto plné zážitků u moře? Máme pro Vás nabídku letního jazykového kurzu s výukou vodních sportů a angličtinou nebo španělštinou. Jazykové letní pobyty se dále mohou zaměřit na golf nebo fotbal.

Španělsko I Benalmádena I Španělština u moře pro mládež a dospělé nebo školní skupiny

Nádherné pláže, slunce 300 dní v roce. Užijte si krásnou dovolenou ve Španělsku u moře, zahrajte si golf nebo se seznamte se španělskou kuchyní.

Španělsko I Alicante I Španělština u moře pro děti, mládež i dospělé

Letní tábor s angličtinou ve Španělsku u moře. Mluvte anglicky nebo španělsky a najděte kamarády. Cenově zajímavý a bohatý program.

Španělsko I Valencie I Španělština pro mládež, dospělé i rodiče s dětmi

Zajímavá možnost pro rodiče s dětmi, pobyt v nádherné Valencii s kurzem i bez kurzu španělštiny dle přání, ale společně. Využijte této skvělé nabídky!

KONZULTACE ZDARMA