420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

Malta I Sliema I Angličtina a pracovní stáž

Země

Malta nebo Maltská republika (maltsky Repubblika ta’ Malta, anglicky Republic of Malta), je vyspělá ostrovní země ve Středozemním moři, členská země EU. Hlavním městem je Valletta. Úředními jazyky jsou maltština a angličtina. Ostrov je plný historických památek.

Místo

Sliema je městečko původně vyhledávané obyvateli hlavního města Vallety pro víkendové pobyty a odpočinek. Její velká část leží v zátoce přímo proti ostrovu Manoel, a tak poskytuje nádherný výhled na Valletu a Grand Harbour. Sliema je vzdálena pouze 6 km od hlavního města a spojení mezi oběma městy poskytuje přímá autobusová linka.

banner-image2

Jazyková škola

Inlingua Malta se nachází přímo v centru města Sliema. Budova jazykové školy se nachází v úzké malebné uličce v blízkosti pobřežní promenády, nákupního centra, mnoha kaváren a butiků. Díky své poloze je jazyková škola dobře dostupná i dopravními prostředky. V budově jazykové školy najdete 40 klimatizovaných, pohodlně vybavených učeben, recepci, knihovnu a audio-vizuální učebny. Každá učebna je navíc nově vybavena bezdrátovým připojením Wi-Fi. Jazyková škola Inlingua pořádá kurzy pro všechny věkové i zájmové kategorie – děti od 5 do 12 let, mládež a dospělé, jak pro běžné studenty, tak i pro manažery.

inlingua School_006

Brožura jazykové školy

Ceník

Jazykový kurz angličtiny Počet lekcí týdně Cena mimo sezonu Cena v sezoně
Standardní angličtina 20 lekcí 4 327 Kč 5 679 Kč
Intenzivní angličtina 30 lekcí 5 543 Kč 6 895 Kč
Obchodní angličtina 20 lekcí 6 219 Kč 7 571 Kč
Obchodní angličtina 30 lekcí 9 059 Kč 10 411 Kč
Rodiče s dětmi 20 lekcí 9 464 Kč 12 168 Kč

Registrační poplatek za jazykový kurz a učební materiály činí 1 811 Kč.

In School_007

Pracovní stáž

Studujte angličtinu, pracujte v jazykové škole, získejte zkušenosti v oboru a odměnu za práci!

Jazyková škola Inlingua Malta nabízí svým studentům jedinečnou příležitost, jak strávit letní prázdniny! Přijeďte do jazykové školy na Maltě na pár týdnů jazykového kurzu, během kterého se seznámíte s prostředím jazykové školy a životem na Maltě. Následně budete pracovat v zákulisí jazykovky a pomáhat s administrativou. Během této pracovní stáže v jazykové škole získáte cenné pracovní zkušenosti a zdokonalíte si angličtinu i po odborné stránce. Kromě těchto různých výhod získáte za svou práci i odměnu ve formě výplaty nebo ubytování se stravou.

In School_001

Pro zajištění pracovního umístění je potřeba nás kontaktovat a domluvit společně vhodný termín odjezdu a další okolnosti jazykového pobytu na Maltě s pracovní zkušeností.

Ubytování

Typ ubytování Strava Cena za týden od
Hostitelská rodina 1L polopenze 6 057 Kč
Hostitelská rodina 1L plná penze 7 193 Kč
Školní rezidence 4L snídaně 4 219 Kč

Možné jsou i jiné varianty ubytování. Pro více informací nás prosíme kontaktujte.

Ceny dle kurzu ČNB k 14. 6. 2016: 1 EUR = 27,04 CZK.

VideoMapa

Mapa
Fotky
Recenze

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností. Ředitelka a manažerka školy jsou dvě báječné osoby, které nám pobyt dělaly ještě lepším. Hodiny angličtiny probíhaly dopoledne a byly zábavné. Vždy jsem se na ně velice těšila. Střídali se nám vždy dva učitelé, plní vědomostí a humoru. Seznámila jsem se tam s mnoha lidmi v […]

Jazykový kurz španělštiny, Valencie, srpen 2016

Musím Vám poděkovat za zprostředkování cesty. Studijní pobyt ve Valencii se mi velice líbil..

Celkově to byla jedním slovem paráda! :)

Opravdu mi tyto dva týdny přinesly nejen spoustu zkušeností v cizím jazyce, ale také nové kamarády. Všem, kteří chtějí zkusit něco jiného a nového, to můžu vřele doporučit..

Podobné kurzy a pobyty

Irsko | Ennis | Kurzy angličtiny

Clare Language Centre Jazyková škola se nachází v malém irském městečku Ennis na západu Irska nedaleko Limericku. Je také hlavním městem hrabství Clare. Panuje zde oceánské klima, výhodou tedy je téměř konstantní počasí, byť s větším množstvím srážek. Okolí však určitě stojí za návštěvu. Irsko je známé především pro svou krásně zelenou krajinu mimo město […]

Malta – Jazykový kurz angličtiny u moře pro dospělé

Užijte si výuku angličtiny u moře.

Stínování na školách pro učitele v Anglii

Studijní pobyt pro učitele i pracovníky ve školství s možností získat zkušenosti z anglického školství. Stínování neboli shadowing různých předmětů a práce ve škole v zahraničí.

Malta | St. Julian's | Angličtina v rodinném prostředí

Užívejte si tepla, slunce a krásného moře na ostrově, který oplývá neuvěřitelnou atmosférou. Objevujte památky, místní gastronomii a učte se angličtinu. To vše v okruhu nových přátel, které si v této jazykové škole rodinného typu získáte raz dva.

Irsko | Cork | Angličtina pro děti a mládež, golf a rugby

Letní jazykový kemp pro děti a mládež v irském Corku se zaměřením na rugby nebo golf s výukou anglického jazyka.

Irsko | Cork | Angličtina pro učitele, piloty, armádu nebo petrolejový průmysl

Potřebujete se zlepšit ve své profesní angličtině? Pracujete jako učitel anglického jazyka, jste pilot, člen armády nebo zaměstnanec petrolejové firmy? S jazykovými kurzy Cork English College získáte odbornou znalost v dané oblasti!

KONZULTACE ZDARMA