420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

Malta I Angličtina pro pedagogické pracovníky, učitele angličtiny i jiných předmětů

Malta I Angličtina pro pedagogické pracovníky, učitele angličtiny i jiných předmětů

Země

Ostrov Malta, maltsky Repubblika ta’ Malta, je vyspělá, hustě obydlená ostrovní země ve Středozemním moři. Jde o členskou zemi Evropské unie. Strategická poloha Malty ve Středozemním moři z ní učinila důležitý obchodní uzel. Členským státem EU se stala v roce 2004. Hlavním městem Malty je Valletta. Úředními jazyky na Maltě jsou maltština a angličtina. Jazykové kurzy angličtiny na Maltě jsou možná nejoblíbenější vzhledem k nízkým cenám, levnému ubytování, nebo krásným kulturním památkám Malty.

Sliema, Malte

Jazyková škola

Jazyková škola  Alpha School of English vznikla v roce 1991 a patří k nejlepším vzdělávacím institucím na ostrově Malta. Výuka jazykové školy probíhá v malých skupinách s osobním přístupem. Jazyková škola se nachází v St. Paul´s Bay, typické středomořské rybářské vesnici na severu ostrova Malty. Záliv patří mezi nejhezčí na Maltě, je písčitý a nabízí spoustu možností pro nadšence vodních sportů. Jazyková škola je vybavena 20 učebnami s připojením k internetu a s kvalitním audiovizuálním zařízením. Jazyková škola má skvělou lokalitu, nízký počet studentů ve třídě, bohatý kulturní program, kvalitní výuku i skvělou individuální péči o studenty. Většinou zde nepotkáte české studenty, což je též velkou výhodou.

Výuka v jazykové škole na Maltě obvykle probíhá od pondělí do pátku, avšak studijní termíny mohou být přizpůsobeny individuálním potřebám studentů. Jazyková úroveň studentů se prověřuje první den výuky písemným testem. Tento test mohou studenti obdržet na vyžádání i poštou a vyplnit jej již před svým příletem.

Podívejte se do katalogu specializovaných kurzů pro učitele: ErasmusTeacherTraining.

Prohlédněte si možnosti ubytování zde: Accommodation.

Jazykové kurzy

Specializované jazykové kurzy pro učitele nejazykáře  (možno i v rámci programu Erasmus+)

Tento jazykový kurz angličtiny je určen pracovníkům ve školství a učitelům různých předmětů, kteří se potřebují zdokonalit v angličtině. Výuka se nabízí pro všechny úrovně od základní až po velmi pokročilou znalost.

Specializované jazykové kurzy pro učitele angličtináře (možno i v rámci programu Erasmus+)

Jazykový kurz angličtiny je připraven pro učitele angličtiny, kteří mají zájem o prohloubení svých znalostí jak ve výuce, tak i v jazyce a komunikaci. Jako doplněk k výuce se nabízí i tzv. job shadowing tj. možnost sledování výuky na vybrané škole. Jazykový kurz je určen pro učitele angličtiny, kteří nejsou rodilými mluvčími a vyučují na základní, střední nebo jiné škole. Účastníci jazykového kurzu si zlepší a rozšíří metody výuky angličtiny jako cizího jazyka a získají zkušenosti s využitím interaktivních tabulí. Jazykový kurz klade důraz na potřeby účastníků. Učitelé se seznámí s moderními výukovými materiály a online zdroji.

17976_446614170595_2580077_n

Jazykový kurz angličtiny se také zaměřuje na techniky motivace studentů k využívání jazyka jako nástroje opravdové komunikace. V rozvoji jazykových znalostí účastníků je důraz na plynulý ústní projev a hovorovou angličtinu. Metodologie se zaměřuje na praktické nápady pro výuku studentů, i na způsoby vytváření zajímavých a produktivních hodin, které nezaberou příliš přípravy, ale motivují studenty k chuti do dalšího učení.

Kurzy jsou 5- nebo 10denní a zahrnují následující témata: nové metody a moderní teorie, podněty k aktivitě studentů, týmová angličtina, vytvoření vlastních vzorových hodin, jazykové hry ve výuce, práce s technikou a IT (ipad, web, sociální média, tabule), využití divadla ve výuce, role, projekty a prezentace, brainstorming, kreativní výuka, využití uměleckého nadání pro studium, motivace a mnoho dalšího.

Jazykové kurzy se zaměřením na právo, lékařství, finance, IT

Jazykové kurzy angličtiny individuální

Jazykové kurzy angličtiny s golfem, tenisem

Angličtina a jachting, potápění, cyklistika, horolezect

Podívejte se do katalogu jazykových kurzů: Language Courses.

Termíny

Specializované jazykové kurzy pro učitele od února 2016 každý měsíc do konce října.

Ceník

Jazykový kurz angličtiny5denní kurz10denní kurz
Angličtina pro pedagogické pracovníky a učitele jiných předmětů9 479 Kč18 956 Kč
Angličtina pro učitele /Teacher Training Course / Praxe a teorie9 479 Kč18 956 Kč

Registrační poplatek a poplatek za učebnice činí 813 Kč.

Další kurzy v nabídce, ceny sdělíme na přání.

Ceny dle kurzu ČNB k 13. 12. 2016: 1 EUR = 27,08 CZK.

Doprovodný program

Možnosti exkurzí a výletů na Maltě: Excursions.

Zprostředkujeme též vhodné ubytovací možnosti všem zahraničním studentům dle jejich požadavku, a to v bezprostřední blízkosti školy nebo jinde na přání. Pište a volejte o informace.

Doprava

Letecky z Prahy přímý let s Air Malta nebo s přestupem  za ceny od ca 6 500,- Kč v období od května do října 2015 -16

Video

Mapa

Mapa
Fotky
Recenze

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností. Ředitelka a manažerka školy jsou dvě báječné osoby, které nám pobyt dělaly ještě lepším. Hodiny angličtiny probíhaly dopoledne a byly zábavné. Vždy jsem se na ně velice těšila. Střídali se nám vždy dva učitelé, plní vědomostí a humoru. Seznámila jsem se tam s mnoha lidmi v [...]

Jazykový kurz španělštiny, Valencie, srpen 2016

Musím Vám poděkovat za zprostředkování cesty. Studijní pobyt ve Valencii se mi velice líbil..

Podobné kurzy a pobyty

Malta I St. Julians I Angličtina u moře na kvalitní škole

Skvělá jazyková škola, široký výběr kurzů, dobré cenové podmínky. klidná rezidenční lokalita

Malta – Jazykový kurz angličtiny u moře pro dospělé

Užijte si výuku angličtiny u moře.

Malta | St. Julian's | Angličtina v rodinném prostředí

Užívejte si tepla, slunce a krásného moře na ostrově, který oplývá neuvěřitelnou atmosférou. Objevujte památky, místní gastronomii a učte se angličtinu. To vše v okruhu nových přátel, které si v této jazykové škole rodinného typu získáte raz dva.

Malta | St. Paul's Bay | Léto s angličtinou nejen pro děti a mládež

GV Malta je jazyková škola rodinného typu ve výborné lokalitě blízko moře. Učitelský sbor tvoří kvalifikované učitelé a společně s ostatním personálem tvoří velmi přátelskou atmosféru.

Malta | Sliema | Letní jazykový kemp pro děti a mládež 8 – 17 let

Letní jazykový kurz angličtiny pro děti a mládež u moře v malebném maltském přístavním městě. Ideální místo, kde mohou Vaše děti strávit své prázdniny, naučit se lépe anglicky a zažít spoustu zábavy.

Malta I Sliema I Angličtina a pracovní stáž

Studujte angličtinu, pracujte v jazykové škole, získejte zkušenosti v oboru a odměnu za práci!

KONZULTACE ZDARMA