420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

Malta I St. Paul's Bay I Sezonní angličtina pro děti a mládež

Malta I St. Paul's Bay I Sezonní angličtina pro děti a mládež

Země

Malta, maltsky Repubblika ta’ Malta, je vyspělá, hustě obydlená ostrovní země ve Středozemním moři. Jde o členskou zemi Evropské unie. Strategická poloha Malty ve Středozemním moři z ní učinila důležitý obchodní uzel. Členským státem EU se stala v roce 2004. Hlavním městem je Valletta. Úředními jazyky jsou maltština a angličtina. Jazykové kurzy angličtiny na Maltě jsou možná nejoblíbenější vzhledem k nízkým cenám, levnému ubytování, nebo krásným kulturním památkám.

bels_malta_destination_20

St. Paul’s Bay je město a krásný přístav v severní části ostrova Malta. Je situováno šestnáct kilometrů severozápadně od hlavního města Valletty. Saint Paul’s Bay je největším městem v severním regionu.

Jazyková škola

BELS je plně akreditovaná síť soukromých škol anglického jazyka, které byla založena v roce 1997. Mezi školy anglického jazyka BELS patří:

 • BELS Gozo pro dospělé, jež hledají profesionální, klidné prostřední; pro které je výuka angličtiny prioritou
 • BELS Malta pro dospělé, kteří se chtějí věnovat výuce angličtiny v moderním prostředí
 • BELS Juniors je pro mládež, která cestuje na Maltu za výukou angličtiny a kromě toho touží najít si nové přátele během našeho zajímavého a zábavného programu na jaro, léto či podzim

bels_malta_school_19

Brožura jazykové školy

Věk studentů

od 12 do 17 let

Jazykový program

Mládežnický kemp se nachází v St. Paul’s Bay, což je ideální místo pro konání jazykového kempu s výukou angličtiny. Nedaleko se nachází populární turistická destinace a nejdelší a nejhezčí písečná pláž na ostrově, jež nabízí perfektní podmínky pro koupání, plážový volejbal a relaxaci na sluníčku. Studenti zde mohou využít nabídku vodních sportů jako je potápění, plachtění či windsurfing!

Program zahrnuje:

 • Vzrušující programy, jež jsou zaměřené na děti ve věku od 12 do 17 let
 • Kurzy anglického jazyka speciálně pro mladé studenty
 • Zkušené a kvalifikované lektory a skupinové vedoucí
 • Program pro volný čas jako směs aktivit a exkurzí pro mladé studenty
 • Dva typy ubytování: hotel**** nebo ubytování v rodině
 • 24hodinová podpora studentům a dozor
 • BELS Family program pro rodiče, kteří by se rádi připojili ke svým dětem na Maltě

bels_juniors_destination_&_leisure_12

První týden strávíte tak, že se budete seznamovat s novým okolím. Všichni noví studenti se zúčastní uvítacího setkání, které je pořádáno zástupci BELS. Během tohoto setkání obdržíte uvítací balíček, který zahrnuje školní a domovní řád, doplněný nouzovými telefonními čísly, stejně tak jako kopii týdenního programu. Po tomto uvítacím setkání následuje prohlídka vašeho ubytování a přidělení pokoje. Studenti, jež jsou ubytováni v hostitelských rodinách, budou přivítáni členy rodiny, od nichž pak dostanou výše uvedený uvítací balíček. Studenti budou jezdit do školy organizovanou dopravou BELS s doprovodem. Studenti musí být na místě setkání včas.

bels_juniors_destination_&_leisure_25

Volnočasové aktivity jsou pod dohledem vyškolených vedoucích, kteří se zároveň postarají o zábavu Vašich dětí. Mezi tyto aktivity patří například:

 • Kulturní a historická návštěva Valletty a Mdiny
 • Nakupování ve Sliemě a St. Julian’s
 • Plážové aktivity na Golden Bay a Mellieha Bay
 • Výlety lodí na ostrov Comino do Modré laguny
 • Sportovní večery
 • Mezinárodní studentské párty

bels_juniors_destination_&_leisure_3

Vodní sporty jsou dalším doprovodným programem jazykového kempu pro děti a mládež. Jestli Vaše děti baví vodní sporty, BELS Vám nabízí balíček speciálních aktivit, který zahrnuje 3 lekce týdně, každá o 120 minutách. Studenti si mohou vybrat mezi plachtěním a windsurfingem (vybavení a výukové materiály jsou zahrnuty v ceně). Lekce vodních sportů probíhají v Mellieze. Sporty jsou určené i studentů s malou nebo žádnou předchozí zkušeností.

Ceník

Program Počet lekcí týdně Cena za týden
(ubytování v rezidenci)
Cena za týden
(ubytování v rodině)
Velikonoční kemp 20 lekcí 13 520 Kč 12 168 Kč
Letní kemp 20 lekcí 17 981 Kč 15 412 Kč
Podzimní kemp 20 lekcí 13 520 Kč 12 168 Kč
Kurzy vodních sportů*  3 lekce 5 408 Kč 5 408 Kč

*Lze objednat pouze ke kempu o minimální délce dva týdny.

Registrační poplatek činí 1 489 Kč.

Cena zahrnuje

 • Zpáteční transfer
 • Ubytování v rezidenci nebo hostitelské rodině
 • Plnou penzi
 • 20 lekcí angličtiny týdně
 • Online rozřazovací test
 • Učební materiály
 • Certifikát
 • Uvítací balíček
 • Volnočasový program
 • 24hodinový dozor

Ceny dle kurzu ČNB k 29. 11. 2016:  1 EUR = 27,03 CZK.

Ubytování

Rezidence BELS se skládá ze 4 sousedících třípokojových apartmánů. Každý je komfortně zařízen, s ložnicemi, ve kterých je možné využít klimatizaci, a salonkem, odkud je krásný výhled na moře. Rezidence se nacházejí méně než 5 minut pěšky od školy. Z apartmánů je to blízko všude. Každá jednotka sestává z obýváku s TV, koupelny (s možností doobjednat si svoji koupelnu) a plně vybavené kuchyně. Najdete zde i Wi-Fi připojení. Více info ve videu:

Hostitelská rodina nabízí studentům příležitost procvičovat si angličtinu mimo stěny školy v domácím prostředí. Kromě této výhody dostanou studenti také možnost žít v typické maltézské domácnosti, dozvědí se něco o maltézské kultuře, jídle a zvycích. Naše přátelské, srdečné hostitelské rodiny byly vybrány zaměstnanci BELS, aby se zajistilo, že jsou rodiny tolerantní, ochotné a přátelské. Studenti se berou jako by byli členy domácnosti a očekává se od nich, že se přizpůsobí domácímu životu a rutině. První den Vás rodina seznámí s domácností. Hostitelské rodiny poskytují povlečení, ručníky a týdenní úklid. Studenti dostanou bližší informace o hostitelské rodině ještě před odjezdem.

Video


Mapa

Mapa
Fotky
Recenze

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností. Ředitelka a manažerka školy jsou dvě báječné osoby, které nám pobyt dělaly ještě lepším. Hodiny angličtiny probíhaly dopoledne a byly zábavné. Vždy jsem se na ně velice těšila. Střídali se nám vždy dva učitelé, plní vědomostí a humoru. Seznámila jsem se tam s mnoha lidmi v […]

Jazykový kurz španělštiny, Valencie, srpen 2016

Musím Vám poděkovat za zprostředkování cesty. Studijní pobyt ve Valencii se mi velice líbil..

Celkově to byla jedním slovem paráda! :)

Opravdu mi tyto dva týdny přinesly nejen spoustu zkušeností v cizím jazyce, ale také nové kamarády. Všem, kteří chtějí zkusit něco jiného a nového, to můžu vřele doporučit..

Podobné kurzy a pobyty

Malta I St. Julians I Angličtina u moře na kvalitní škole

Skvělá jazyková škola, široký výběr kurzů, dobré cenové podmínky. klidná rezidenční lokalita

Anglie | Londýn, Nottingham, Surrey | Letní programy pro mládež

Letní jazykové pobyty v zajímavých lokalitách, jezdectví, intenzivní angličtina, Chelsea fotbal, kariérní programy, poznávání Londýna

Kanada I Vancouver I Creative arts na Filmová škole

Nová jedinečná nabídka studia Jazykové akademie ILAC pro zájemce o kreativní umění na Vancouver Film school. Země Kanada je rozlohou druhá největší země světa, rozkládající se v severní části kontinentu Severní Amerika. Kanada vznikla na území osídleném Indiány a Eskymáky jako unie britských zámořských teritorií a kolonií, z nichž některé byly předtím součástí francouzské koloniální […]

Irsko | Ennis | Kurzy angličtiny

Clare Language Centre Jazyková škola se nachází v malém irském městečku Ennis na západu Irska nedaleko Limericku. Je také hlavním městem hrabství Clare. Panuje zde oceánské klima, výhodou tedy je téměř konstantní počasí, byť s větším množstvím srážek. Okolí však určitě stojí za návštěvu. Irsko je známé především pro svou krásně zelenou krajinu mimo město […]

Malta – Jazykový kurz angličtiny u moře pro dospělé

Užijte si výuku angličtiny u moře.

Stínování na školách pro učitele v Anglii

Studijní pobyt pro učitele i pracovníky ve školství s možností získat zkušenosti z anglického školství. Stínování neboli shadowing různých předmětů a práce ve škole v zahraničí.

KONZULTACE ZDARMA