420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

Německo I Berlín, Hamburk a další I Univerzitní studium v angličtině

Německo I Berlín, Hamburk a další I Univerzitní studium v angličtině

Země

Německo je středoevropský stát. Na severu sousedí s Dánskem, omývá jej Severní moře a Baltské moře, na východě sousedí s Polskem, na jihu s Rakouskem a Švýcarskem a na západě s Francií, Lucemburskem, Belgií a Nizozemskem. Česko je sousedem dvou spolkových zemí v Německu (Bavorsko a Sasko). Území státu se nachází v mírném podnebním pásmu. Německo má 81 milionů obyvatel, což z něj činí nejlidnatější stát Evropské unie.

Místo

Berlín (německy Berlin) je hlavní město a zároveň i spolková země Spolkové republiky Německo. Hlavním městem Německa se stal roku 1991 a od sjednocení Německa (a tím i obou částí města) patří Berlín k největším městům v Evropě a je druhým největším městem Evropské unie.

ImageHandler

Jazyková škola

Jazyková škola Learn and Study spolupracuje s veřejnými a soukromými univerzitami v Německu, které nabízí vysokoškolské studijní programy v angličtině. Pokud byste si tedy přáli strávit studentská léta například v metropoli Německa, mladistvém Berlíně, ale obáváte se němčiny, je tento program přímo pro Vás. Jazyková škola zajišťuje veškeré služby spojené s procesem přijetí na zahraniční univerzitu.

Bez názvu

Studijní programy

Studovat v angličtině můžete jak bakalářské, tak i magisterské programy několika německých vysokých škol a univerzit. Základní přehled studijních programů níže:

Bakalářský studijní program

 • 7 semestrů (jeden semestr v zahraničí jako pracovní stáž)
 • Media and Communication Management (B.A.)Media and Communication Design (B.A.)International Management (B.A.)Design and International Business (B.A.)

Magisterský studijní program

 • Media and Communication Management (M.A.)Brand Management (M.A.)Digital Entrepreneurship (M.A.)Sport Marketing (M.A.)Marketing Analytics (M.A.)

  Design Management (M.A.)

  Design Thinking (M.A.)

  Creative Direction (M.A.)

Brožura s informacemi

Cena

24 327 Kč za kompletní služby spojené s podáním přihlášky na univerzitu v Německu

Výhody

Proč si vybrat právě tyto studijní programy v Německu? Máte po jejich absolvování téměř zaručené pracovní umístění. Díky znalostem propojeným s praxí, se mnohem lépe uchytíte na pracovním trhu. Během univerzitního studia se potkáte s několika různými vysokoškolskými projekty, které Vás naučí myslet a tvořit vlastní nápady a inovace. Nespornou výhodou je i cizí jazyk, tedy rovnou dva. Studovat budete vysokou školu v angličtině a ve svém volném čase můžete pilovat němčinu se svými novými německými spolužáky.

Proces přijetí

Veškerou administrativu potřebnou k podání přihlášky na německou univerzitu Vám zajistí naše partnerská jazyková škola v Německu. Zkontroluje Vaše dokumenty a řekne Vám, zdali máte možnost nastoupit na studium na německé vysoké školy rovnou, nebo skrze přípravný ročník. Také si ověří Vaši jazykovou úroveň potřebnou pro vysokoškolské studium a poskytne Vám potřebné informace o vysokoškolském studiu na Vámi vybraných německých univerzitách a zajistí vše potřebné k podání přihlášky až na 3 vysoké školy v Německu současně.

Potřebné dokumenty

 • Přihláška do programu
 • CV v angličtině
 • Fotografie
 • Kopie maturitního vysvědčení nebo případně kopie diplomu (pro zájemce o magisterské obory)
 • Doložení jazykové znalosti

Pro více informací o studiu na univerzitách v Německu nás prosím kontaktujte!

Ceny dle kurzu ČNB k 6. 5. 2016: 1 EUR = 27,03 CZK.

Mapa
Fotky
Recenze

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností. Ředitelka a manažerka školy jsou dvě báječné osoby, které nám pobyt dělaly ještě lepším. Hodiny angličtiny probíhaly dopoledne a byly zábavné. Vždy jsem se na ně velice těšila. Střídali se nám vždy dva učitelé, plní vědomostí a humoru. Seznámila jsem se tam s mnoha lidmi v [...]

Jazykový kurz španělštiny, Valencie, srpen 2016

Musím Vám poděkovat za zprostředkování cesty. Studijní pobyt ve Valencii se mi velice líbil..

Podobné kurzy a pobyty

Malta I St. Julians I Angličtina u moře na kvalitní škole

Skvělá jazyková škola, široký výběr kurzů, dobré cenové podmínky. klidná rezidenční lokalita

Anglie | Londýn, Nottingham, Surrey | Letní programy pro mládež

Letní jazykové pobyty v zajímavých lokalitách, jezdectví, intenzivní angličtina, Chelsea fotbal, kariérní programy, poznávání Londýna

Kanada I Vancouver I Creative arts na Filmová škole

Nová jedinečná nabídka studia Jazykové akademie ILAC pro zájemce o kreativní umění na Vancouver Film school. Země Kanada je rozlohou druhá největší země světa, rozkládající se v severní části kontinentu Severní Amerika. Kanada vznikla na území osídleném Indiány a Eskymáky jako unie britských zámořských teritorií a kolonií, z nichž některé byly předtím součástí francouzské koloniální [...]

Irsko | Ennis | Kurzy angličtiny

Clare Language Centre Jazyková škola se nachází v malém irském městečku Ennis na západu Irska nedaleko Limericku. Je také hlavním městem hrabství Clare. Panuje zde oceánské klima, výhodou tedy je téměř konstantní počasí, byť s větším množstvím srážek. Okolí však určitě stojí za návštěvu. Irsko je známé především pro svou krásně zelenou krajinu mimo město [...]

Malta – Jazykový kurz angličtiny u moře pro dospělé

Užijte si výuku angličtiny u moře.

Stínování na školách pro učitele v Anglii

Studijní pobyt pro učitele i pracovníky ve školství s možností získat zkušenosti z anglického školství. Stínování neboli shadowing různých předmětů a práce ve škole v zahraničí.

KONZULTACE ZDARMA