Německo I Berlín, Freiburg I Jazykové kurzy němčiny

Země

Německo je středoevropský stát. Na severu sousedí s Dánskem, omývá jej Severní moře a Baltské moře, na východě sousedí s Polskem, na jihu s Rakouskem a Švýcarskem a na západě s Francií, Lucemburskem, Belgií a Nizozemskem. Česko je sousedem dvou spolkových zemí v Německu (Bavorsko a Sasko). Území státu se nachází v mírném podnebním pásmu. Německo má 81 milionů obyvatel, což z něj činí nejlidnatější stát Evropské unie.

Místo

Berlín je hlavní město a zároveň i spolková země Spolkové republiky Německo. Hlavním městem Německa se stal roku 1991 a od sjednocení Německa (a tím i obou částí města) patří Berlín k největším městům v Evropě a je druhým největším městem Evropské unie. Najdete zde mnoho historických památek i ty nejmodernější budovy. Město žije vlastním tempem a každý den Vás překvapí něčím novým.

ImageHandler

Freiburg im Breisgau je historické město v německé spolkové zemi Bádensko-Württembersko. Leží mezi řekou Rýnem a horskou krajinou Schwarzwaldu. Ve městě v současnosti žije přes 200 tisíc obyvatel. Malebné městské centrum se slavnou katedrálou, relativně teplé klima a poloha na úpatí Schwarzwaldu činí Freiburg regionálním turistickým centrem.

Jazyková škola

Alpadia Berlin je německá jazyková škola, která se nachází na území bývalého západního Berlína, v jedné z nejhezčích částí města, která je zároveň jednou z nejživějších– v Schönebergu. Městská doprava Vám umožní dostat se kamkoliv během velmi krátké doby. Alpadia Berlin leží dvě minuty chůze od stanice metra na ulici Hauptstraße v Schönebergu. Alpadia Berlin se rozprostírá přes dvě patra moderní budovy a má 22 velkých prosvětlených učeben. Ty jsou vybaveny televizí, projektorem, přehrávačem videa a DVD, počítačem a interaktivní tabulí.

V budově školy v horním patře najdete kanceláře. Zde se můžete obrátit na spolupracovníky se svými dotazy k výuce, ubytování nebo k certifikátům. Vedle kanceláří najdete internetovou kavárnu s 16 počítači, kde můžete zdarma surfovat po internetu. Naproti je kuřárna s automatem na kávu, občerstvení a nápoje. Škola je otevřená od pondělí od 8:00 do pátku do 20:00 hod. O svátcích, sobotách a nedělích je zavřeno. Škola zůstává otevřená po celý rok kromě Vánoc, kdy na zhruba jeden týden zavírá.

Alpadia Berlin byla v roce 2007 certifikována podle platné mezinárodní normy pro poskytovatele služeb. Dále byla jazyková škola akreditována jako vzdělávací institut podle AZAV a jako centrum jazykových kompetencí nabízí tato jazyková škola v Berlíně odpovídající jazykové kurzy s osvědčením o vzdělání.

Brožura jazykové školy

Ceník jazykových kurzů

Berlín

Jazykový kurzPočet lekcí týdně Cena za týden
Standardní němčina20 lekcí5 273 Kč
Intenzivní němčina25 lekcí6 355 Kč
Přípravný kurz ke zkouškám na 4 týdny30 lekcí7 165 Kč

Již při objednání dvou týdnů se cena za jeden týden snižuje!

Registrační poplatek za kurz činí 2 029 Kč.

Ubytování v Berlíně

Hostitelská rodina s polopenzí na jeden týden za 8 379 Kč.

Sdílený byt- jednolůžkový pokoj na jeden týden za 5 271 Kč.

Freiburg

Jazykový kurzPočet lekcí týdně Cena za týden
Standardní němčina20 lekcí5 273 Kč
Intenzivní němčina25 lekcí6 355 Kč
Přípravný kurz ke zkouškám na 4 týdny30 lekcí7 165 Kč

Již při objednání dvou týdnů se cena za jeden týden snižuje!

Registrační poplatek za kurz činí 2 029 Kč.

Ubytování ve Freiburgu

Hostitelská rodina s polopenzí na jeden týden za 8 379 Kč.

Sdílený byt- jednolůžkový pokoj na jeden týden za 5 271 Kč.

Ceny dle kurzu ČNB k 27. 7. 2016: 1 EUR = 27,04 CZK.

Další jazykové kurzy

Jazyková škola Alpadia Berlin nabízí i letní jazykové kurzy pro děti a mládež v těchto střediscích:

Montreux Riviera, Leysin, Zug, Ascona, Biarritz, Berlín, Keele a Lahntal.

3

Dále škola nabízí i jazykové kurzy pro dospělé ve švýcarském městě Montreux a francouzském Lyonu. Pro bližší informace o těchto jazykových kurzech nás prosím informujte.

Video
Mapa


Mapa
Fotky
Recenze

Angličtina na Kypru

Bylo to super, o studenty je tam opravdu krásně postaráno od rána do večera. Skvělá paní Lydia z Polska i paní ředitelka školy. Příští rok bych klidně pustila dceru jen třeba s kamarádkou, mají to opravdu dobře organizované. Jídlo výborné, pokoje útulné. Petra s dcerou (11), srpen 2019

Francouzština v Montpellier

V termínu od 28. července do 24. srpna 2019 jsem se díky Interstudy Consulting zúčastnila jazykového kurzu francouzštiny v jazykové škole LSF v Montpellier. Zpočátku jsem měla trochu obavy, ale nebyl k tomu nejmenší důvod. Všechno bylo perfektní od začátku do konce – fantastická hostitelská rodina, výborní učitelé ve škole a zajímavé náplně hodin, dobře určená úroveň (C1) tak, [...]

Angličtina na fotbalovém táboře v Bournemouth

Perfektní servis při zajištění a i během studijniho pobytu syna v Anglii. Velké poděkovani pani Fialové. (Translated by Google) Perfect service to ensure and during your son’s study stay in England. Many thanks to Mrs. Fialova. Tomaš, 16 let, srpen 2019      

Semestr na střední škole na Novém Zélandu

Dobrý den, studium a pobyt na Novém Zélandu byl pro mně úžasnou zkušeností. Moc rád vzpomínám hlavně na rugby a na novozélandskou krajinu. Co se týče studia, tak škola byla  každý den od 8:40 do 15:20. Chodil jsem do školy pěšky cca 20 minut. Autobusová doprava nebyla spolehlivá. Skolní komplex byl velice rozlehlý, chvíli mi [...]

Kurz němčiny na Jazykovém Institutu Dialoge v Lindau

  O mém studijním pobytu v Lindau (srpen-září 2018) Rozhodl jsem se, že se s Vámi podělím o mé zkušenosti spojené se studiem němčiny. Jednoho večera jsem si uvědomil, že německý jazyk je u nás v České republice stejně důležitý, někdy možná důležitější než velmi rozšířená angličtina. Spojil jsem se proto s Interstudy Consulting, kteří mi následně připravili nabídku [...]

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Podobné kurzy a pobyty

Německo I Frankfurt I Němčina snadno a dostupně

Chtěli byste se naučit německy v prostředí, kde se budete cítit dobře, za dostupnou cenu, zábavnou formou a blízko od domova? Zvolte si naše jazykové kurzy ve Frankfurtu a budete překvapeni!

Německo I Berlín, Hamburg, Frankfurt, Mnichov I Studium na SŠ

Učí se Vaše děti německy na střední škole a chtěli byste, aby se ještě více zlepšili? Pošlete je třeba na půl roku nebo i na celý rok do Německa na střední školu! Tato zahraniční zkušenost jim bude výhodou při podávání přihlášek na vysoké školy.

Německo I Berlín, Hamburg, Frankfurt, Mnichov I Pracovní stáž

Skvělá příležitost jak získat cenné zkušenosti v oboru, který studujete, a mít tak další konkurenční výhodu do Vašeho CV. Tento program Vám umožní pracovat v německé firmě.

Německo I Berlín, Hamburg, Frankfurt, Mnichov I Kurzy pro učitele

Kurzy němčiny pro učitele a pedagogické pracovníky, ověřená jazyková škola, výhodné ceny!

Německo I Berlín, Hamburg, Frankfurt, Mnichov I Studium na VŠ

Výhodné jazykové kurzy němčiny, užijte si studijní pobyt v moderních známých velkoměstech v Německu. Poznejte památky, navštivte slavná místa našich dějin. Studujte univerzitu v Německu a získejte dobrý základ do života!

Německo | Berlín, Mnichov | Němčina pro děti, mládež i dospělé

Jazykové kurzy pro děti, mládež i dospělé v krásném kampusu jazykové školy GLS Berlin.

KONZULTACE ZDARMA