420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

Německo I Berlín, Freiburg I Jazykové kurzy němčiny

Země

Německo je středoevropský stát. Na severu sousedí s Dánskem, omývá jej Severní moře a Baltské moře, na východě sousedí s Polskem, na jihu s Rakouskem a Švýcarskem a na západě s Francií, Lucemburskem, Belgií a Nizozemskem. Česko je sousedem dvou spolkových zemí v Německu (Bavorsko a Sasko). Území státu se nachází v mírném podnebním pásmu. Německo má 81 milionů obyvatel, což z něj činí nejlidnatější stát Evropské unie.

Místo

Berlín je hlavní město a zároveň i spolková země Spolkové republiky Německo. Hlavním městem Německa se stal roku 1991 a od sjednocení Německa (a tím i obou částí města) patří Berlín k největším městům v Evropě a je druhým největším městem Evropské unie. Najdete zde mnoho historických památek i ty nejmodernější budovy. Město žije vlastním tempem a každý den Vás překvapí něčím novým.

ImageHandler

Freiburg im Breisgau je historické město v německé spolkové zemi Bádensko-Württembersko. Leží mezi řekou Rýnem a horskou krajinou Schwarzwaldu. Ve městě v současnosti žije přes 200 tisíc obyvatel. Malebné městské centrum se slavnou katedrálou, relativně teplé klima a poloha na úpatí Schwarzwaldu činí Freiburg regionálním turistickým centrem.

Jazyková škola

Alpadia Berlin je německá jazyková škola, která se nachází na území bývalého západního Berlína, v jedné z nejhezčích částí města, která je zároveň jednou z nejživějších– v Schönebergu. Městská doprava Vám umožní dostat se kamkoliv během velmi krátké doby. Alpadia Berlin leží dvě minuty chůze od stanice metra na ulici Hauptstraße v Schönebergu. Alpadia Berlin se rozprostírá přes dvě patra moderní budovy a má 22 velkých prosvětlených učeben. Ty jsou vybaveny televizí, projektorem, přehrávačem videa a DVD, počítačem a interaktivní tabulí.

V budově školy v horním patře najdete kanceláře. Zde se můžete obrátit na spolupracovníky se svými dotazy k výuce, ubytování nebo k certifikátům. Vedle kanceláří najdete internetovou kavárnu s 16 počítači, kde můžete zdarma surfovat po internetu. Naproti je kuřárna s automatem na kávu, občerstvení a nápoje. Škola je otevřená od pondělí od 8:00 do pátku do 20:00 hod. O svátcích, sobotách a nedělích je zavřeno. Škola zůstává otevřená po celý rok kromě Vánoc, kdy na zhruba jeden týden zavírá.

Alpadia Berlin byla v roce 2007 certifikována podle platné mezinárodní normy pro poskytovatele služeb. Dále byla jazyková škola akreditována jako vzdělávací institut podle AZAV a jako centrum jazykových kompetencí nabízí tato jazyková škola v Berlíně odpovídající jazykové kurzy s osvědčením o vzdělání.

Brožura jazykové školy

Ceník jazykových kurzů

Berlín

Jazykový kurzPočet lekcí týdně Cena za týden
Standardní němčina20 lekcí5 273 Kč
Intenzivní němčina25 lekcí6 355 Kč
Přípravný kurz ke zkouškám na 4 týdny30 lekcí7 165 Kč

Již při objednání dvou týdnů se cena za jeden týden snižuje!

Registrační poplatek za kurz činí 2 029 Kč.

Ubytování v Berlíně

Hostitelská rodina s polopenzí na jeden týden za 8 379 Kč.

Sdílený byt- jednolůžkový pokoj na jeden týden za 5 271 Kč.

Freiburg

Jazykový kurzPočet lekcí týdně Cena za týden
Standardní němčina20 lekcí5 273 Kč
Intenzivní němčina25 lekcí6 355 Kč
Přípravný kurz ke zkouškám na 4 týdny30 lekcí7 165 Kč

Již při objednání dvou týdnů se cena za jeden týden snižuje!

Registrační poplatek za kurz činí 2 029 Kč.

Ubytování ve Freiburgu

Hostitelská rodina s polopenzí na jeden týden za 8 379 Kč.

Sdílený byt- jednolůžkový pokoj na jeden týden za 5 271 Kč.

Ceny dle kurzu ČNB k 27. 7. 2016: 1 EUR = 27,04 CZK.

Další jazykové kurzy

Jazyková škola Alpadia Berlin nabízí i letní jazykové kurzy pro děti a mládež v těchto střediscích:

Montreux Riviera, Leysin, Zug, Ascona, Biarritz, Berlín, Keele a Lahntal.

3

Dále škola nabízí i jazykové kurzy pro dospělé ve švýcarském městě Montreux a francouzském Lyonu. Pro bližší informace o těchto jazykových kurzech nás prosím informujte.

Video
Mapa


Mapa
Fotky
Recenze

Semestr na střední škole na Novém Zélandu

Dobrý den, studium a pobyt na Novém Zélandu byl pro mně úžasnou zkušeností. Moc rád vzpomínám hlavně na rugby a na novozélandskou krajinu. Co se týče studia, tak škola byla  každý den od 8:40 do 15:20. Chodil jsem do školy pěšky cca 20 minut. Autobusová doprava nebyla spolehlivá. Skolní komplex byl velice rozlehlý, chvíli mi [...]

Kurz němčiny na Jazykovém Institutu Dialoge v Lindau

  O mém studijním pobytu v Lindau (srpen-září 2018) Rozhodl jsem se, že se s Vámi podělím o mé zkušenosti spojené se studiem němčiny. Jednoho večera jsem si uvědomil, že německý jazyk je u nás v České republice stejně důležitý, někdy možná důležitější než velmi rozšířená angličtina. Spojil jsem se proto s Interstudy Consulting, kteří mi následně připravili nabídku [...]

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Podobné kurzy a pobyty

Německo I Frankfurt I Němčina snadno a dostupně

Chtěli byste se naučit německy v prostředí, kde se budete cítit dobře, za dostupnou cenu, zábavnou formou a blízko od domova? Zvolte si naše jazykové kurzy ve Frankfurtu a budete překvapeni!

Německo I Berlín, Hamburg, Frankfurt, Mnichov I Studium na SŠ

Učí se Vaše děti německy na střední škole a chtěli byste, aby se ještě více zlepšili? Pošlete je třeba na půl roku nebo i na celý rok do Německa na střední školu! Tato zahraniční zkušenost jim bude výhodou při podávání přihlášek na vysoké školy.

Německo I Berlín, Hamburg, Frankfurt, Mnichov I Pracovní stáž

Skvělá příležitost jak získat cenné zkušenosti v oboru, který studujete, a mít tak další konkurenční výhodu do Vašeho CV. Tento program Vám umožní pracovat v německé firmě.

Německo I Berlín, Hamburg, Frankfurt, Mnichov I Kurzy pro učitele

Kurzy němčiny pro učitele a pedagogické pracovníky, ověřená jazyková škola, výhodné ceny!

Německo I Berlín, Hamburg, Frankfurt, Mnichov I Studium na VŠ

Výhodné jazykové kurzy němčiny, užijte si studijní pobyt v moderních známých velkoměstech v Německu. Poznejte památky, navštivte slavná místa našich dějin. Studujte univerzitu v Německu a získejte dobrý základ do života!

Německo | Berlín, Mnichov | Němčina pro děti, mládež i dospělé

Jazykové kurzy pro děti, mládež i dospělé v krásném kampusu jazykové školy GLS Berlin.

KONZULTACE ZDARMA