420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

Německo I Berlín, Lahntal I Letní kemp, tenis a vodní sporty

Německo I Berlín, Lahntal I Letní kemp, tenis a vodní sporty

Země

Německo je středoevropský stát. Na severu sousedí s Dánskem, omývá jej Severní moře a Baltské moře, na východě sousedí s Polskem, na jihu s Rakouskem a Švýcarskem a na západě s Francií, Lucemburskem, Belgií a Nizozemskem. Česko je sousedem dvou spolkových zemí v Německu (Bavorsko a Sasko). Území státu se nachází v mírném podnebním pásmu. Německo má 81 milionů obyvatel, což z něj činí nejlidnatější stát Evropské unie.

Místo

Berlín je hlavní město a zároveň i spolková země Spolkové republiky Německo. Hlavním městem Německa se stal roku 1991 a od sjednocení Německa (a tím i obou částí města) patří Berlín k největším městům v Evropě a je druhým největším městem Evropské unie. Najdete zde mnoho historických památek i ty nejmodernější budovy. Město žije vlastním tempem a každý den Vás překvapí něčím novým.

ImageHandler

Lahntal je malé historické městečko nedaleko francouzských hranic, které si dochovalo svůj středověký ráz. Jedná se o velmi klidné a bezpečné místo, které žije svým pozvolným tempem. Toto místo je tak ideální pro pořádání letních dětských táborů.

Jazyková škola

Alpadia Berlin je německá jazyková škola, která se nachází na území bývalého západního Berlína, v jedné z nejhezčích částí města, která je zároveň jednou z nejživějších– v Schönebergu. Městská doprava Vám umožní dostat se kamkoliv během velmi krátké doby. Alpadia Berlin leží dvě minuty chůze od stanice metra na ulici Hauptstraße v Schönebergu. Alpadia Berlin se rozprostírá přes dvě patra moderní budovy a má 22 velkých prosvětlených učeben. Ty jsou vybaveny televizí, projektorem, přehrávačem videa a DVD, počítačem a interaktivní tabulí.

V budově školy v horním patře najdete kanceláře. Zde se můžete obrátit na spolupracovníky se svými dotazy k výuce, ubytování nebo k certifikátům. Vedle kanceláří najdete internetovou kavárnu s 16 počítači, kde můžete zdarma surfovat po internetu. Naproti je kuřárna s automatem na kávu, občerstvení a nápoje. Škola je otevřená od pondělí od 8:00 do pátku do 20:00 hod. O svátcích, sobotách a nedělích je zavřeno. Škola zůstává otevřená po celý rok kromě Vánoc, kdy na zhruba jeden týden zavírá.

Alpadia Berlin byla v roce 2007 certifikována podle platné mezinárodní normy pro poskytovatele služeb. Dále byla jazyková škola akreditována jako vzdělávací institut podle AZAV a jako centrum jazykových kompetencí nabízí tato jazyková škola v Berlíně odpovídající jazykové kurzy s osvědčením o vzdělání. V rámci letních jazykových kempů nabízí škola také lekce tenisu nebo vodních sportů.

Brožura jazykové školy

Letní dvojjazyčný kemp pro děti a mládež

Lahntal, Hessensko, Německo

deutschlands-fluesse-foto-lahntal-tourismus-verband-

Věk: od 10 do 17 let

Letní jazykový kemp pro děti a mládež se nachází v malém německém regionu Lahntal, který si do dneška drží středověký ráz. Na vršku kopce se pyšní krásný středověký hrad. Toto prostředí přímo vybízí k pořádání dětských táborů a kempů. Jazyková škola Alpadia má zde k dispozici krásné moderní prostory pro konání jazykových kurzů. V areálu se nachází několik sportovišť, bazén a připojení na internet. Okolí je také plné zajímavých atraktivit pro trávení volného času a pořádání exkurzí v rámci tohoto jazykového kempu. V rámci kurzu je možné dokoupit si lekce tenisu nebo vodních sportů.

56c340623233e

Jazyky: Angličtina a němčina

Počet lekcí: 20 nebo 25 lekcí

Délka jedné lekce: 45 minut

Ubytování: Trojlůžkové pokoje

Strava: Plná penze

Doprovodné aktivity: Exkurze, výlety a sportovní aktivity

Volitelný program: Tenis, jízda na koni, kreslení, vodní sporty

unnamed

Brožura letních kempů

Termíny kempu 2017 od

  • 25. 6.
  • 2. 7.
  • 9. 7.
  • 16. 7.
  • 23. 7.
  • 30. 7.
  • 6. 8.

Cena dále zahrnuje: Uvítací balíček, certifikát o absolvování, 24hodinový dozor, studentskou kartu.

Transfery jsou zajištěny z letišť v Kolíně, Frankfurtu a z vlakového nádraží v Lausanne.

Ceník letního kempu

Berlin a Lahntal

Dvojjazyčný kemp v Lahntalu Cena za dva týdny
20 lekcí jazyka týdně 40 587 Kč
25 lekcí jazyka týdně 43 291 Kč

Maximální délka jazykového kempu je 6 týdnů.

Speciální nabídka sportů

Možností je přikoupit si lekce tenisu za 3 785 Kč na týden. Platí pro kemp v Lahntalu.

568a6c20bb53f

V Berlíně si děti mohou navíc kromě výuky jazyků zasportovat na vodě.

Lekce vodních sportů lze dokoupit již za 3 245 Kč na týden.

Ceník jazykových kurzů pro dospělé

Berlín a Feiburg

 Jazykový kurz Počet lekcí týdně   Cena za týden
 Standardní němčina 20 lekcí 5 273 Kč
Intenzivní němčina 25 lekcí 6 355 Kč
Přípravný kurz ke zkouškám na 4 týdny 30 lekcí 7 165 Kč

Již při objednání dvou týdnů se cena za jeden týden snižuje!

Registrační poplatek za kurz činí 2 029 Kč.

Více informací o jazykových kurzech pro dospělé zde.

Další jazykové kurzy a programy

Jazyková škola Alpadia Berlin nabízí i letní jazykové kurzy pro děti a mládež v těchto střediscích:

Montreux Riviera, Leysin, Zug, Ascona, Biarritz, Keele a Lahntal.

3

Dále škola nabízí i jazykové kurzy pro dospělé ve švýcarském městě Montreux a francouzském Lyonu. Pro bližší informace o těchto jazykových kurzech nás prosím informujte.

Ceny dle kurzu ČNB k 2. 9. 2016:  1 EUR = 27,04 CZK.

Video

Mapa


Mapa
Fotky
Recenze

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností. Ředitelka a manažerka školy jsou dvě báječné osoby, které nám pobyt dělaly ještě lepším. Hodiny angličtiny probíhaly dopoledne a byly zábavné. Vždy jsem se na ně velice těšila. Střídali se nám vždy dva učitelé, plní vědomostí a humoru. Seznámila jsem se tam s mnoha lidmi v […]

Jazykový kurz španělštiny, Valencie, srpen 2016

Musím Vám poděkovat za zprostředkování cesty. Studijní pobyt ve Valencii se mi velice líbil..

Celkově to byla jedním slovem paráda! :)

Opravdu mi tyto dva týdny přinesly nejen spoustu zkušeností v cizím jazyce, ale také nové kamarády. Všem, kteří chtějí zkusit něco jiného a nového, to můžu vřele doporučit..

Jazykový kurz angličtiny pro učitele, Malta, červenec 2016

English Language Academy Dovolte mi, abych Vám moc poděkovala za servis, který jste nám poskytli během pobytu na Maltě. Pobyt na Maltě byl úžasný, nic nám nechybělo. Mě osobně výuka přinesla přesně to, co jsem očekávala a navíc jsem navštívila neuvěřitelně krásná místa na Maltě. Ing. Dušejovská Jana, zástupkyně ředitelky

Creative Use of Technology in the Classroom, Malta, červenec 2016

Dobrý den, posílám Vám pozdrav z prvního týdne jazykového kurzu na Maltě zvaného Tvůrčího využití technologií ve třídě. Získala jsem celou řadu užitečných odkazů pro tvorbu kvízů a her, které je možné využít při výuce cizích jazyků. Zítra mě čeká sestavení vlastní hodiny. PhDr. Štěpánková Lenka

Angličtina pro učitele, Malta, červenec 2016

English Language Academy V odpolední dvouhodinovce konverzace jde o to, aby studenti mluvili – klidně s chybami, hlavně bez ostychu. Celkově vnímám fungování školy, profesionální jednání ředitele a přístup všech pedagogů velice pozitivně. Perfektní byla i volba hotelu – blízko do školy, do centra i na pláž. Každopádně je jazykový pobyt velikou životní zkušeností, nejen profesní. Mgr. Markéta Nosálková

Podobné kurzy a pobyty

Německo I Frankfurt I Němčina snadno a dostupně

Chtěli byste se naučit německy v prostředí, kde se budete cítit dobře, za dostupnou cenu, zábavnou formou a blízko od domova? Zvolte si naše jazykové kurzy ve Frankfurtu a budete překvapeni!

Německo I Berlín, Hamburg, Frankfurt, Mnichov I Studium na SŠ

Učí se Vaše děti německy na střední škole a chtěli byste, aby se ještě více zlepšili? Pošlete je třeba na půl roku nebo i na celý rok do Německa na střední školu! Tato zahraniční zkušenost jim bude výhodou při podávání přihlášek na vysoké školy.

Německo I Berlín, Hamburg, Frankfurt, Mnichov I Pracovní stáž

Skvělá příležitost jak získat cenné zkušenosti v oboru, který studujete, a mít tak další konkurenční výhodu do Vašeho CV. Tento program Vám umožní pracovat v německé firmě.

Německo I Berlín, Hamburg, Frankfurt, Mnichov I Kurzy pro učitele

Kurzy němčiny pro učitele a pedagogické pracovníky, ověřená jazyková škola, výhodné ceny!

Německo I Berlín, Hamburg, Frankfurt, Mnichov I Studium na VŠ

Výhodné jazykové kurzy němčiny, užijte si studijní pobyt v moderních známých velkoměstech v Německu. Poznejte památky, navštivte slavná místa našich dějin. Studujte univerzitu v Německu a získejte dobrý základ do života!

Německo | Berlín, Mnichov | Němčina pro děti, mládež i dospělé

Jazykové kurzy pro děti, mládež i dospělé v krásném kampusu jazykové školy GLS Berlin.

KONZULTACE ZDARMA