Německo | Berlín, Mnichov | Němčina pro děti, mládež i dospělé

Země

Německo je středoevropský stát. Na severu sousedí s Dánskem, omývá jej Severní moře a Baltské moře, na východě sousedí s Polskem, na jihu s Rakouskem a Švýcarskem a na západě s Francií, Lucemburskem, Belgií a Nizozemskem. Česko je sousedem dvou spolkových zemí v Německu (Bavorsko a Sasko). Území státu se nachází v mírném podnebním pásmu. Německo má 81 milionů obyvatel, což z něj činí nejlidnatější stát Evropské unie.

Místo

Berlín je hlavní město a zároveň i spolková země Spolkové republiky Německo. Hlavním městem Německa se stal roku 1991 a od sjednocení Německa (a tím i obou částí města) patří Berlín k největším městům v Evropě a je druhým největším městem Evropské unie. Najdete zde mnoho historických památek i ty nejmodernější budovy. Město žije vlastním tempem a každý den Vás překvapí něčím novým.

ImageHandler

Jazyková škola

GLS je jazyková škola pořádající kurzy němčiny pro děti i dospělé. Ročně zde studuje více než 1200 studentů z více než 40 různých zemí světa. Tato jazyková škola v Berlíně je také oficiálním centrem pro jazykové zkoušky. Školní areál je složen z 5 historických budov, které jsou obklopeny zahradou a parkem. Tato jazyková škola má kromě zeleně v areálu také vlastní hotel, knihkupectví a restauraci.

35180_140747845940292_281577_n

GLS se nachází v samém centru Berlína, v moderní čtvrti plné barů a značkových obchodů zvané Prenzlauer Berg. Ulice Kastanienallee, kde se škola nachází, je v Berlíně také známá jako filmová ulice. Stanice U-Bahn je vzdálená jen 5 minut pěšky a z hlavního vlakového nádraží v Berlíně to také není daleko.

Jazykové kurzy

 • Klasické jazykové kurzy
 • Kurzy obchodní němčiny
 • Jazykové kurzy pro 30+
 • Pracovně-studijní programy
 • Příprava na univerzitní studia
 • Letní jazyková škola pro mládež

36669_140750512606692_2077172_n

Ceník kurzů pro dospělé

Typ jazykového kurzuPočet lekcí týdněCena za týden
Standardní němčina20 lekcí5 271 Kč
Intenzivní němčina25 lekcí6 757 Kč
Němčina pro 30+20 lekcí5 271 Kč
Obchodní němčina20 + 10 soukromých17 975 Kč

Přirážka v letních měsících činí 1 081 Kč za týden.

Nástupy každé pondělí.

Ubytování

Typ ubytováníStravaCena za týden
Hostitelská rodinapolopenze6 487 Kč
Apartmán (single)bez12 001 Kč
Apartmán (double)bez6 813 Kč

Příplatek za letní sezonu činí 2 163 Kč za týden.

Ceník letních kurzů pro mládež

Letní jazykové kempy pro děti a mládež od 7 do 17 let

Typ letního kempuPočet lekcí týdněCena za 2 týdny
Standardní kemp15 lekcí38 653 Kč
Kemp s vodními sporty20 lekcí46 761 Kč
Letní kempy v Mnichově20 lekcí43 789 Kč

Pro bližší informace o jednotlivých typech letních kempů pro děti a mládež nás prosíme kontaktujte!

39028_146632672018476_1740719_n

Cena zahrnuje

 • Výuku německého jazyka
 • Volnočasové aktivity
 • Ubytování v 2-4L pokojích
 • Stravu formou plné penze
 • Pojištění léč. výloh a zavazadel
 • Letištní transfery
 • Certifikát o absolvování
 • Dozor 24 hodin denně
 • Uvítací balíček

Termíny kempů

 • Červen
 • Čevenec
 • Srpen

Ceny dle kurzu ČNB k 21. 9. 2016: 1 EUR = 27,03 CZK.

Video

Mapa

Mapa
Fotky
Recenze

Angličtina na Kypru

Bylo to super, o studenty je tam opravdu krásně postaráno od rána do večera. Skvělá paní Lydia z Polska i paní ředitelka školy. Příští rok bych klidně pustila dceru jen třeba s kamarádkou, mají to opravdu dobře organizované. Jídlo výborné, pokoje útulné. Petra s dcerou (11), srpen 2019

Francouzština v Montpellier

V termínu od 28. července do 24. srpna 2019 jsem se díky Interstudy Consulting zúčastnila jazykového kurzu francouzštiny v jazykové škole LSF v Montpellier. Zpočátku jsem měla trochu obavy, ale nebyl k tomu nejmenší důvod. Všechno bylo perfektní od začátku do konce – fantastická hostitelská rodina, výborní učitelé ve škole a zajímavé náplně hodin, dobře určená úroveň (C1) tak, [...]

Angličtina na fotbalovém táboře v Bournemouth

Perfektní servis při zajištění a i během studijniho pobytu syna v Anglii. Velké poděkovani pani Fialové. (Translated by Google) Perfect service to ensure and during your son’s study stay in England. Many thanks to Mrs. Fialova. Tomaš, 16 let, srpen 2019      

Semestr na střední škole na Novém Zélandu

Dobrý den, studium a pobyt na Novém Zélandu byl pro mně úžasnou zkušeností. Moc rád vzpomínám hlavně na rugby a na novozélandskou krajinu. Co se týče studia, tak škola byla  každý den od 8:40 do 15:20. Chodil jsem do školy pěšky cca 20 minut. Autobusová doprava nebyla spolehlivá. Skolní komplex byl velice rozlehlý, chvíli mi [...]

Kurz němčiny na Jazykovém Institutu Dialoge v Lindau

  O mém studijním pobytu v Lindau (srpen-září 2018) Rozhodl jsem se, že se s Vámi podělím o mé zkušenosti spojené se studiem němčiny. Jednoho večera jsem si uvědomil, že německý jazyk je u nás v České republice stejně důležitý, někdy možná důležitější než velmi rozšířená angličtina. Spojil jsem se proto s Interstudy Consulting, kteří mi následně připravili nabídku [...]

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Podobné kurzy a pobyty

Německo I Frankfurt I Němčina snadno a dostupně

Chtěli byste se naučit německy v prostředí, kde se budete cítit dobře, za dostupnou cenu, zábavnou formou a blízko od domova? Zvolte si naše jazykové kurzy ve Frankfurtu a budete překvapeni!

Německo I Berlín, Hamburg, Frankfurt, Mnichov I Studium na SŠ

Učí se Vaše děti německy na střední škole a chtěli byste, aby se ještě více zlepšili? Pošlete je třeba na půl roku nebo i na celý rok do Německa na střední školu! Tato zahraniční zkušenost jim bude výhodou při podávání přihlášek na vysoké školy.

Německo I Berlín, Hamburg, Frankfurt, Mnichov I Pracovní stáž

Skvělá příležitost jak získat cenné zkušenosti v oboru, který studujete, a mít tak další konkurenční výhodu do Vašeho CV. Tento program Vám umožní pracovat v německé firmě.

Německo I Berlín, Hamburg, Frankfurt, Mnichov I Kurzy pro učitele

Kurzy němčiny pro učitele a pedagogické pracovníky, ověřená jazyková škola, výhodné ceny!

Německo I Berlín, Hamburg, Frankfurt, Mnichov I Studium na VŠ

Výhodné jazykové kurzy němčiny, užijte si studijní pobyt v moderních známých velkoměstech v Německu. Poznejte památky, navštivte slavná místa našich dějin. Studujte univerzitu v Německu a získejte dobrý základ do života!

Německo | Berlín, Mnichov | Němčina pro děti, mládež i dospělé

Jazykové kurzy pro děti, mládež i dospělé v krásném kampusu jazykové školy GLS Berlin.

KONZULTACE ZDARMA