420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

Německo I Düsseldorf I Jazykové kurzy němčiny nejen pro lékaře

Německo I Düsseldorf I Jazykové kurzy němčiny nejen pro lékaře

Země

Německo je středoevropský stát. Na severu sousedí s Dánskem, omývá jej Severní moře a Baltské moře, na východě sousedí s Polskem, na jihu s Rakouskem a Švýcarskem a na západě s Francií, Lucemburskem, Belgií a Nizozemskem. Česko je sousedem dvou spolkových zemí v Německu (Bavorsko a Sasko). Území státu se nachází v mírném podnebním pásmu. Německo má 81 milionů obyvatel, což z něj činí nejlidnatější stát Evropské unie.

Místo

Düsseldorf je hlavním městem německé spolkové země Severní Porýní-Vestfálsko. Žije v něm zhruba 600 000 obyvatel. Nejstarší část města je čtvrť Kaiserswerth. Z Düsseldorfu pocházel známý spisovatel Heinrich Heine, po kterém je zde pojmenovaná i akademie umění. Düsseldorf je jedním z obchodních center Německa. Nachází se zde největší mezinárodní letiště v oblasti. V současné době je Düsseldorf především městem kultury a módy. Jeho nová neustále rozvíjející se tvář stojí za navštívení a důkladné prozkoumání!

Düsseldorf, Německo, němčina

Jazyková škola

Sprachcaffe je nezávislá vzdělávací instituce a jazyková škola, která nabízí více než 25 let vysoce kvalitní jazykové kurzy téměř na všech kontinentech. V nabídce je nyní 31 jazykových škol vyučující dohromady 7 jazyků. Díky svým bohatým zkušenostem a rozsáhlé nabídce jazyků spojené s atmosférou a nadšením pro představení místní kultury se Sprachcaffe odlišuje od jiných jazykových škol. Ve Sprachcaffe věří, že kulturní a jazykové vzdělávání jdou ruku v ruce. Všechny kurzy jsou propojením prázdnin a poznáním kultury daného místa. V praxi to například znamená použití Vašich jazykových schopností k objednání místní speciality v daném jazyce a další den rozebírání této nově nabyté zkušenosti ve třídě.

Jazykové kurzy

Odborný jazykový kurz lékařské terminologie

Jazyková škola Sprachcaffe Düsseldorf nabízí specializované kurzy se zaměřením na medicínu a lékařskou terminologii. Existují dva kurzy, pro lékaře a pro zdravotní sestry, kde se studenti naučí odborné terminologii v německém jazyce. Naučíte se psát lékařské zprávy v němčině a číst lékařskou dokumentaci nebo komunikovat s pacienty o jejich diagnózách v německém jazyce. Tyto kurzy mohou být zakončeny jazykovou zkouškou z němčiny a dvou různých úrovních B2 a C1. Minimální vstupní úroveň do kurzu je tedy B2.

facebook_Social_media_Mediziner_0915

Výuka odborné němčiny probíhá v odpoledních hodinách (14:15 – 17:30).

Odborný jazykový kurz trvá 4 týdny.

Termíny odborného kurzu pro lékařský personál:

13.02./ 08.05. / 21.08. / 13.11. 2017

 

Brožura k odbornému kurzu

Základní kurzy

Jazykový kurz němčiny Počet lekcí týdně Cena za týden
Standardní němčina 20 lekcí 3 513 Kč
Intenzivní němčina 30 lekcí 5 135 Kč

Registrační poplatek za jazykové kurzy činí 1 621 Kč.

Specializované kurzy

Jazykový kurz němčina Počet lekcí týdně Délka Cena za týden
Němčina pro lékaře 20 lekcí 4 týdny 4 865 Kč

Poplatek za jazykovou zkoušku v kurzu pro lékaře je 4 049 Kč.

Poplatek za jazykovou zkoušku v kurzu pro zdravotní sestry je 2 969 Kč.

Další jazykové kurzy

Go Academy v Düsseldorfu pořádá i kurzy jiných světových jazyků a různé přípravné kurzy na jazykové zkoušky nebo kurzy pro učitele.

Ubytování

Typ ubytování Strava Cena za týden od
Hostitelská rodina, 1L polopenze 8 569 Kč
Rezidence, jednolůžko bez 5 135 Kč
Rezidence, dvoulůžko bez 4 055 Kč

Cena ubytování závisí na sezóně. Ubytování je možné například i v hotelu nebo rezidenci vyšší kvality. Pro bližší info nás prosím kontaktujte.

Ceny dle kurzu ČNB k 28. 11. 2016:  1 EUR = 27,03 CZK.

VideoMapa

Mapa
Fotky
Recenze

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností. Ředitelka a manažerka školy jsou dvě báječné osoby, které nám pobyt dělaly ještě lepším. Hodiny angličtiny probíhaly dopoledne a byly zábavné. Vždy jsem se na ně velice těšila. Střídali se nám vždy dva učitelé, plní vědomostí a humoru. Seznámila jsem se tam s mnoha lidmi v […]

Jazykový kurz španělštiny, Valencie, srpen 2016

Musím Vám poděkovat za zprostředkování cesty. Studijní pobyt ve Valencii se mi velice líbil..

Celkově to byla jedním slovem paráda! :)

Opravdu mi tyto dva týdny přinesly nejen spoustu zkušeností v cizím jazyce, ale také nové kamarády. Všem, kteří chtějí zkusit něco jiného a nového, to můžu vřele doporučit..

Podobné kurzy a pobyty

Německo I Frankfurt I Němčina snadno a dostupně

Chtěli byste se naučit německy v prostředí, kde se budete cítit dobře, za dostupnou cenu, zábavnou formou a blízko od domova? Zvolte si naše jazykové kurzy ve Frankfurtu a budete překvapeni!

Německo I Berlín, Hamburg, Frankfurt, Mnichov I Studium na SŠ

Učí se Vaše děti německy na střední škole a chtěli byste, aby se ještě více zlepšili? Pošlete je třeba na půl roku nebo i na celý rok do Německa na střední školu! Tato zahraniční zkušenost jim bude výhodou při podávání přihlášek na vysoké školy.

Německo I Berlín, Hamburg, Frankfurt, Mnichov I Pracovní stáž

Skvělá příležitost jak získat cenné zkušenosti v oboru, který studujete, a mít tak další konkurenční výhodu do Vašeho CV. Tento program Vám umožní pracovat v německé firmě.

Německo I Berlín, Hamburg, Frankfurt, Mnichov I Kurzy pro učitele

Kurzy němčiny pro učitele a pedagogické pracovníky, ověřená jazyková škola, výhodné ceny!

Německo I Berlín, Hamburg, Frankfurt, Mnichov I Studium na VŠ

Výhodné jazykové kurzy němčiny, užijte si studijní pobyt v moderních známých velkoměstech v Německu. Poznejte památky, navštivte slavná místa našich dějin. Studujte univerzitu v Německu a získejte dobrý základ do života!

Německo | Berlín, Mnichov | Němčina pro děti, mládež i dospělé

Jazykové kurzy pro děti, mládež i dospělé v krásném kampusu jazykové školy GLS Berlin.

KONZULTACE ZDARMA