420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

Německo I Düsseldorf I Jazykové kurzy němčiny nejen pro lékaře

Německo I Düsseldorf I Jazykové kurzy němčiny nejen pro lékaře

Země

Německo je středoevropský stát. Na severu sousedí s Dánskem, omývá jej Severní moře a Baltské moře, na východě sousedí s Polskem, na jihu s Rakouskem a Švýcarskem a na západě s Francií, Lucemburskem, Belgií a Nizozemskem. Česko je sousedem dvou spolkových zemí v Německu (Bavorsko a Sasko). Území státu se nachází v mírném podnebním pásmu. Německo má 81 milionů obyvatel, což z něj činí nejlidnatější stát Evropské unie.

Místo

Düsseldorf je hlavním městem německé spolkové země Severní Porýní-Vestfálsko. Žije v něm zhruba 600 000 obyvatel. Nejstarší část města je čtvrť Kaiserswerth. Z Düsseldorfu pocházel známý spisovatel Heinrich Heine, po kterém je zde pojmenovaná i akademie umění. Düsseldorf je jedním z obchodních center Německa. Nachází se zde největší mezinárodní letiště v oblasti. V současné době je Düsseldorf především městem kultury a módy. Jeho nová neustále rozvíjející se tvář stojí za navštívení a důkladné prozkoumání!

Düsseldorf, Německo, němčina

Jazyková škola

Sprachcaffe je nezávislá vzdělávací instituce a jazyková škola, která nabízí více než 25 let vysoce kvalitní jazykové kurzy téměř na všech kontinentech. V nabídce je nyní 31 jazykových škol vyučující dohromady 7 jazyků. Díky svým bohatým zkušenostem a rozsáhlé nabídce jazyků spojené s atmosférou a nadšením pro představení místní kultury se Sprachcaffe odlišuje od jiných jazykových škol. Ve Sprachcaffe věří, že kulturní a jazykové vzdělávání jdou ruku v ruce. Všechny kurzy jsou propojením prázdnin a poznáním kultury daného místa. V praxi to například znamená použití Vašich jazykových schopností k objednání místní speciality v daném jazyce a další den rozebírání této nově nabyté zkušenosti ve třídě.

Jazykové kurzy

Odborný jazykový kurz lékařské terminologie

Jazyková škola Sprachcaffe Düsseldorf nabízí specializované kurzy se zaměřením na medicínu a lékařskou terminologii. Existují dva kurzy, pro lékaře a pro zdravotní sestry, kde se studenti naučí odborné terminologii v německém jazyce. Naučíte se psát lékařské zprávy v němčině a číst lékařskou dokumentaci nebo komunikovat s pacienty o jejich diagnózách v německém jazyce. Tyto kurzy mohou být zakončeny jazykovou zkouškou z němčiny a dvou různých úrovních B2 a C1. Minimální vstupní úroveň do kurzu je tedy B2.

facebook_Social_media_Mediziner_0915

Výuka odborné němčiny probíhá v odpoledních hodinách (14:15 – 17:30).

Odborný jazykový kurz trvá 4 týdny.

Termíny odborného kurzu pro lékařský personál:

13.02./ 08.05. / 21.08. / 13.11. 2017

 

Brožura k odbornému kurzu

Základní kurzy

Jazykový kurz němčinyPočet lekcí týdněCena za týden
Standardní němčina20 lekcí3 513 Kč
Intenzivní němčina30 lekcí5 135 Kč

Registrační poplatek za jazykové kurzy činí 1 621 Kč.

Specializované kurzy

Jazykový kurz němčinaPočet lekcí týdněDélkaCena za týden
Němčina pro lékaře20 lekcí4 týdny4 865 Kč

Poplatek za jazykovou zkoušku v kurzu pro lékaře je 4 049 Kč.

Poplatek za jazykovou zkoušku v kurzu pro zdravotní sestry je 2 969 Kč.

Další jazykové kurzy

Go Academy v Düsseldorfu pořádá i kurzy jiných světových jazyků a různé přípravné kurzy na jazykové zkoušky nebo kurzy pro učitele.

Ubytování

Typ ubytováníStravaCena za týden od
Hostitelská rodina, 1Lpolopenze8 569 Kč
Rezidence, jednolůžkobez5 135 Kč
Rezidence, dvoulůžkobez4 055 Kč

Cena ubytování závisí na sezóně. Ubytování je možné například i v hotelu nebo rezidenci vyšší kvality. Pro bližší info nás prosím kontaktujte.

Ceny dle kurzu ČNB k 28. 11. 2016:  1 EUR = 27,03 CZK.

VideoMapa

Mapa
Fotky
Recenze

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností. Ředitelka a manažerka školy jsou dvě báječné osoby, které nám pobyt dělaly ještě lepším. Hodiny angličtiny probíhaly dopoledne a byly zábavné. Vždy jsem se na ně velice těšila. Střídali se nám vždy dva učitelé, plní vědomostí a humoru. Seznámila jsem se tam s mnoha lidmi v [...]

Jazykový kurz španělštiny, Valencie, srpen 2016

Musím Vám poděkovat za zprostředkování cesty. Studijní pobyt ve Valencii se mi velice líbil..

Podobné kurzy a pobyty

Německo I Frankfurt I Němčina snadno a dostupně

Chtěli byste se naučit německy v prostředí, kde se budete cítit dobře, za dostupnou cenu, zábavnou formou a blízko od domova? Zvolte si naše jazykové kurzy ve Frankfurtu a budete překvapeni!

Německo I Berlín, Hamburg, Frankfurt, Mnichov I Studium na SŠ

Učí se Vaše děti německy na střední škole a chtěli byste, aby se ještě více zlepšili? Pošlete je třeba na půl roku nebo i na celý rok do Německa na střední školu! Tato zahraniční zkušenost jim bude výhodou při podávání přihlášek na vysoké školy.

Německo I Berlín, Hamburg, Frankfurt, Mnichov I Pracovní stáž

Skvělá příležitost jak získat cenné zkušenosti v oboru, který studujete, a mít tak další konkurenční výhodu do Vašeho CV. Tento program Vám umožní pracovat v německé firmě.

Německo I Berlín, Hamburg, Frankfurt, Mnichov I Kurzy pro učitele

Kurzy němčiny pro učitele a pedagogické pracovníky, ověřená jazyková škola, výhodné ceny!

Německo I Berlín, Hamburg, Frankfurt, Mnichov I Studium na VŠ

Výhodné jazykové kurzy němčiny, užijte si studijní pobyt v moderních známých velkoměstech v Německu. Poznejte památky, navštivte slavná místa našich dějin. Studujte univerzitu v Německu a získejte dobrý základ do života!

Německo | Berlín, Mnichov | Němčina pro děti, mládež i dospělé

Jazykové kurzy pro děti, mládež i dospělé v krásném kampusu jazykové školy GLS Berlin.

KONZULTACE ZDARMA