Německo I Düsseldorf I Jazykové kurzy němčiny nejen pro lékaře

Německo I Düsseldorf I Jazykové kurzy němčiny nejen pro lékaře

Země

Německo je středoevropský stát. Na severu sousedí s Dánskem, omývá jej Severní moře a Baltské moře, na východě sousedí s Polskem, na jihu s Rakouskem a Švýcarskem a na západě s Francií, Lucemburskem, Belgií a Nizozemskem. Česko je sousedem dvou spolkových zemí v Německu (Bavorsko a Sasko). Území státu se nachází v mírném podnebním pásmu. Německo má 81 milionů obyvatel, což z něj činí nejlidnatější stát Evropské unie.

Místo

Düsseldorf je hlavním městem německé spolkové země Severní Porýní-Vestfálsko. Žije v něm zhruba 600 000 obyvatel. Nejstarší část města je čtvrť Kaiserswerth. Z Düsseldorfu pocházel známý spisovatel Heinrich Heine, po kterém je zde pojmenovaná i akademie umění. Düsseldorf je jedním z obchodních center Německa. Nachází se zde největší mezinárodní letiště v oblasti. V současné době je Düsseldorf především městem kultury a módy. Jeho nová neustále rozvíjející se tvář stojí za navštívení a důkladné prozkoumání!

Düsseldorf, Německo, němčina

Jazyková škola

Sprachcaffe je nezávislá vzdělávací instituce a jazyková škola, která nabízí více než 25 let vysoce kvalitní jazykové kurzy téměř na všech kontinentech. V nabídce je nyní 31 jazykových škol vyučující dohromady 7 jazyků. Díky svým bohatým zkušenostem a rozsáhlé nabídce jazyků spojené s atmosférou a nadšením pro představení místní kultury se Sprachcaffe odlišuje od jiných jazykových škol. Ve Sprachcaffe věří, že kulturní a jazykové vzdělávání jdou ruku v ruce. Všechny kurzy jsou propojením prázdnin a poznáním kultury daného místa. V praxi to například znamená použití Vašich jazykových schopností k objednání místní speciality v daném jazyce a další den rozebírání této nově nabyté zkušenosti ve třídě.

Jazykové kurzy

Odborný jazykový kurz lékařské terminologie

Jazyková škola Sprachcaffe Düsseldorf nabízí specializované kurzy se zaměřením na medicínu a lékařskou terminologii. Existují dva kurzy, pro lékaře a pro zdravotní sestry, kde se studenti naučí odborné terminologii v německém jazyce. Naučíte se psát lékařské zprávy v němčině a číst lékařskou dokumentaci nebo komunikovat s pacienty o jejich diagnózách v německém jazyce. Tyto kurzy mohou být zakončeny jazykovou zkouškou z němčiny a dvou různých úrovních B2 a C1. Minimální vstupní úroveň do kurzu je tedy B2.

facebook_Social_media_Mediziner_0915

Výuka odborné němčiny probíhá v odpoledních hodinách (14:15 – 17:30).

Odborný jazykový kurz trvá 4 týdny.

Termíny odborného kurzu pro lékařský personál:

13.02./ 08.05. / 21.08. / 13.11. 2017

 

Brožura k odbornému kurzu

Základní kurzy

Jazykový kurz němčinyPočet lekcí týdněCena za týden
Standardní němčina20 lekcí3 513 Kč
Intenzivní němčina30 lekcí5 135 Kč

Registrační poplatek za jazykové kurzy činí 1 621 Kč.

Specializované kurzy

Jazykový kurz němčinaPočet lekcí týdněDélkaCena za týden
Němčina pro lékaře20 lekcí4 týdny4 865 Kč

Poplatek za jazykovou zkoušku v kurzu pro lékaře je 4 049 Kč.

Poplatek za jazykovou zkoušku v kurzu pro zdravotní sestry je 2 969 Kč.

Další jazykové kurzy

Go Academy v Düsseldorfu pořádá i kurzy jiných světových jazyků a různé přípravné kurzy na jazykové zkoušky nebo kurzy pro učitele.

Ubytování

Typ ubytováníStravaCena za týden od
Hostitelská rodina, 1Lpolopenze8 569 Kč
Rezidence, jednolůžkobez5 135 Kč
Rezidence, dvoulůžkobez4 055 Kč

Cena ubytování závisí na sezóně. Ubytování je možné například i v hotelu nebo rezidenci vyšší kvality. Pro bližší info nás prosím kontaktujte.

Ceny dle kurzu ČNB k 28. 11. 2016:  1 EUR = 27,03 CZK.

VideoMapa

Mapa
Fotky
Recenze

Angličtina na Kypru

Bylo to super, o studenty je tam opravdu krásně postaráno od rána do večera. Skvělá paní Lydia z Polska i paní ředitelka školy. Příští rok bych klidně pustila dceru jen třeba s kamarádkou, mají to opravdu dobře organizované. Jídlo výborné, pokoje útulné. Petra s dcerou (11), srpen 2019

Francouzština v Montpellier

V termínu od 28. července do 24. srpna 2019 jsem se díky Interstudy Consulting zúčastnila jazykového kurzu francouzštiny v jazykové škole LSF v Montpellier. Zpočátku jsem měla trochu obavy, ale nebyl k tomu nejmenší důvod. Všechno bylo perfektní od začátku do konce – fantastická hostitelská rodina, výborní učitelé ve škole a zajímavé náplně hodin, dobře určená úroveň (C1) tak, [...]

Angličtina na fotbalovém táboře v Bournemouth

Perfektní servis při zajištění a i během studijniho pobytu syna v Anglii. Velké poděkovani pani Fialové. (Translated by Google) Perfect service to ensure and during your son’s study stay in England. Many thanks to Mrs. Fialova. Tomaš, 16 let, srpen 2019      

Semestr na střední škole na Novém Zélandu

Dobrý den, studium a pobyt na Novém Zélandu byl pro mně úžasnou zkušeností. Moc rád vzpomínám hlavně na rugby a na novozélandskou krajinu. Co se týče studia, tak škola byla  každý den od 8:40 do 15:20. Chodil jsem do školy pěšky cca 20 minut. Autobusová doprava nebyla spolehlivá. Skolní komplex byl velice rozlehlý, chvíli mi [...]

Kurz němčiny na Jazykovém Institutu Dialoge v Lindau

  O mém studijním pobytu v Lindau (srpen-září 2018) Rozhodl jsem se, že se s Vámi podělím o mé zkušenosti spojené se studiem němčiny. Jednoho večera jsem si uvědomil, že německý jazyk je u nás v České republice stejně důležitý, někdy možná důležitější než velmi rozšířená angličtina. Spojil jsem se proto s Interstudy Consulting, kteří mi následně připravili nabídku [...]

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Podobné kurzy a pobyty

Německo I Frankfurt I Němčina snadno a dostupně

Chtěli byste se naučit německy v prostředí, kde se budete cítit dobře, za dostupnou cenu, zábavnou formou a blízko od domova? Zvolte si naše jazykové kurzy ve Frankfurtu a budete překvapeni!

Německo I Berlín, Hamburg, Frankfurt, Mnichov I Studium na SŠ

Učí se Vaše děti německy na střední škole a chtěli byste, aby se ještě více zlepšili? Pošlete je třeba na půl roku nebo i na celý rok do Německa na střední školu! Tato zahraniční zkušenost jim bude výhodou při podávání přihlášek na vysoké školy.

Německo I Berlín, Hamburg, Frankfurt, Mnichov I Pracovní stáž

Skvělá příležitost jak získat cenné zkušenosti v oboru, který studujete, a mít tak další konkurenční výhodu do Vašeho CV. Tento program Vám umožní pracovat v německé firmě.

Německo I Berlín, Hamburg, Frankfurt, Mnichov I Kurzy pro učitele

Kurzy němčiny pro učitele a pedagogické pracovníky, ověřená jazyková škola, výhodné ceny!

Německo I Berlín, Hamburg, Frankfurt, Mnichov I Studium na VŠ

Výhodné jazykové kurzy němčiny, užijte si studijní pobyt v moderních známých velkoměstech v Německu. Poznejte památky, navštivte slavná místa našich dějin. Studujte univerzitu v Německu a získejte dobrý základ do života!

Německo | Berlín, Mnichov | Němčina pro děti, mládež i dospělé

Jazykové kurzy pro děti, mládež i dospělé v krásném kampusu jazykové školy GLS Berlin.

KONZULTACE ZDARMA