420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

Německo I Norimberk, Berlin I Němčina pro mládež 12 – 17 let

Německo I Norimberk, Berlin I Němčina pro mládež 12 – 17 let

Země

Německo je středoevropský stát. Na severu sousedí s Dánskem, omývá jej Severní moře a Baltské moře, na východě sousedí s Polskem, na jihu s Rakouskem a Švýcarskem a na západě s Francií, Lucemburskem, Belgií a Nizozemskem. Česko je sousedem dvou spolkových zemí v Německu (Bavorsko a Sasko). Území státu se nachází v mírném podnebním pásmu. Německo má 81 milionů obyvatel, což z něj činí nejlidnatější stát Evropské unie.

Místo

Norimberk (německy Nürnberg) je německé město ve Frankách, asi 170 km severně od Mnichova. Patří do administrativní oblasti Středních Franků (Mittelfranken) v Bavorsku. Historicky, kulturně i hospodářsky významné univerzitní město leží na obou březích řeky Pegnitz, na sever od města leží krasová oblast Franské Švýcarsko. Se sousedními městy Fürth, Erlangen a Schwabach srůstá do sídelní oblasti s více než 1,2 miliony obyvatel.

nurnberg_hradni_nadvori

Berlin

Jazyková škola

Jazyková škola Deutsch in Deutschland (DiD) / Němčina v Německu se širokou nabídkou kurzů němčiny v různých místech Německa vznikla roku 1970 a je členem prestižní asociace EAQUALS.  Němčina v Německu (DiD) je náš dlouholetý partner. Svým studentům nabízí tato jazyková škola perfektní zázemí, počítačovou učebnu, wi-fi s přístupem na internet, studentský salonek, multimediální knihovnu či možnost posezení na střešní terase.  Jazyková škola organizuje nejen kurzy němčiny, ale i  množství aktivit, pořádá mnoho výletů a exkurzí i kulturních akcí. Výborná jazyková škola, kvalitní výuka a rozumné ceny!

Věk

od 14 do 17 let

Studijní program

Němčina pro mládež / Letní prázdninové jazykové pobyty

Jazykové pobyty a kurzy němčiny začínají každé pondělí a probíhají ve všední dny dopoledne a končí standardně v pátek 9.00 – 12.30. Zvolit lze délku studia, jeden i více týdnů. Ke studiu náleží řada kulturních i sportovních aktivit a programů, které pro studenty organizuje jazyková škola.

11885150_10153479750923211_7389603416009898174_n

Letní kurzy němčiny
Norimberk  2 – 5 týdnů v období 12.6. – 6.8. 2016
Prohlédněte si informace ze školy.
Berlín 2 – 9 týdnů v období od června do konce srpna
Podívejte se do letáku.

Ceník

Letní kurzy němčiny Počet hodin kurzu němčiny Cena za 2 týdny
Norimberk s ubytováním
v rodině ve 2L a plnou penzí
20 lekcí 29 700 Kč
Berlín s ubytováním ve stud. rezidenci
ve 4lůžkovém pokoji a plnou penzí
24 lekcí 36 450 Kč

Pro další varianty programu a ceny nás prosím kontaktujte.

V Berlíně můžeme nabídnout i dvoulůžkové pokoje ve studentské rezidenci.

Cena kurzu zahrnuje

  • ubytování v rodině s plnou penzí
  • jízdné z nádraží a zpět
  • místní jízdné
  • výukový materiál
  • poradenství a individuální péče
  • jazykový kurz němčiny
  • 4 odpolední programy a aktivity týdně
  • víkendové exkurze, každou sobotu celodenní výlet
  • testy a certifikáty

Ceny dle kurzu ČNB k 8. 12. 2016: 1 EUR = 27,00 CZK.

Doprava

Autobusovou nebo vlakovou dopravou. Škola zajišťuje transfery z letiště nebo nádraží.

Video

Mapa

Mapa
Fotky
Recenze

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností. Ředitelka a manažerka školy jsou dvě báječné osoby, které nám pobyt dělaly ještě lepším. Hodiny angličtiny probíhaly dopoledne a byly zábavné. Vždy jsem se na ně velice těšila. Střídali se nám vždy dva učitelé, plní vědomostí a humoru. Seznámila jsem se tam s mnoha lidmi v […]

Jazykový kurz španělštiny, Valencie, srpen 2016

Musím Vám poděkovat za zprostředkování cesty. Studijní pobyt ve Valencii se mi velice líbil..

Celkově to byla jedním slovem paráda! :)

Opravdu mi tyto dva týdny přinesly nejen spoustu zkušeností v cizím jazyce, ale také nové kamarády. Všem, kteří chtějí zkusit něco jiného a nového, to můžu vřele doporučit..

Jazykový kurz angličtiny pro učitele, Malta, červenec 2016

English Language Academy Dovolte mi, abych Vám moc poděkovala za servis, který jste nám poskytli během pobytu na Maltě. Pobyt na Maltě byl úžasný, nic nám nechybělo. Mě osobně výuka přinesla přesně to, co jsem očekávala a navíc jsem navštívila neuvěřitelně krásná místa na Maltě. Ing. Dušejovská Jana, zástupkyně ředitelky

Creative Use of Technology in the Classroom, Malta, červenec 2016

Dobrý den, posílám Vám pozdrav z prvního týdne jazykového kurzu na Maltě zvaného Tvůrčího využití technologií ve třídě. Získala jsem celou řadu užitečných odkazů pro tvorbu kvízů a her, které je možné využít při výuce cizích jazyků. Zítra mě čeká sestavení vlastní hodiny. PhDr. Štěpánková Lenka

Angličtina pro učitele, Malta, červenec 2016

English Language Academy V odpolední dvouhodinovce konverzace jde o to, aby studenti mluvili – klidně s chybami, hlavně bez ostychu. Celkově vnímám fungování školy, profesionální jednání ředitele a přístup všech pedagogů velice pozitivně. Perfektní byla i volba hotelu – blízko do školy, do centra i na pláž. Každopádně je jazykový pobyt velikou životní zkušeností, nejen profesní. Mgr. Markéta Nosálková

Podobné kurzy a pobyty

Německo I Frankfurt I Němčina snadno a dostupně

Chtěli byste se naučit německy v prostředí, kde se budete cítit dobře, za dostupnou cenu, zábavnou formou a blízko od domova? Zvolte si naše jazykové kurzy ve Frankfurtu a budete překvapeni!

Německo I Berlín, Hamburg, Frankfurt, Mnichov I Studium na SŠ

Učí se Vaše děti německy na střední škole a chtěli byste, aby se ještě více zlepšili? Pošlete je třeba na půl roku nebo i na celý rok do Německa na střední školu! Tato zahraniční zkušenost jim bude výhodou při podávání přihlášek na vysoké školy.

Německo I Berlín, Hamburg, Frankfurt, Mnichov I Pracovní stáž

Skvělá příležitost jak získat cenné zkušenosti v oboru, který studujete, a mít tak další konkurenční výhodu do Vašeho CV. Tento program Vám umožní pracovat v německé firmě.

Německo I Berlín, Hamburg, Frankfurt, Mnichov I Kurzy pro učitele

Kurzy němčiny pro učitele a pedagogické pracovníky, ověřená jazyková škola, výhodné ceny!

Německo I Berlín, Hamburg, Frankfurt, Mnichov I Studium na VŠ

Výhodné jazykové kurzy němčiny, užijte si studijní pobyt v moderních známých velkoměstech v Německu. Poznejte památky, navštivte slavná místa našich dějin. Studujte univerzitu v Německu a získejte dobrý základ do života!

Německo | Berlín, Mnichov | Němčina pro děti, mládež i dospělé

Jazykové kurzy pro děti, mládež i dospělé v krásném kampusu jazykové školy GLS Berlin.

KONZULTACE ZDARMA