Německo I Heidelberg I Kurz němčiny

Země

Německo je středoevropský stát. Na severu sousedí s Dánskem, omývá jej Severní moře a Baltské moře, na východě sousedí s Polskem, na jihu s Rakouskem a Švýcarskem a na západě s Francií, Lucemburskem, Belgií a Nizozemskem. Česko je sousedem dvou spolkových zemí v Německu (Bavorsko a Sasko). Území státu se nachází v mírném podnebním pásmu. Německo má 81 milionů obyvatel, což z něj činí nejlidnatější stát Evropské unie.

Místo

Heidelberg je svými 152 000 obyvateli pátým největším městem německé spolkové země Bádensko-Württembersko. Leží na jejím severozápadě, na půli cesty mezi Stuttgartem a Frankfurtem, a patří k turisty nejvyhledávanějším místům země. Je světově proslulé svojí zříceninou zámku, historickým centrem, ale zejména Univerzitou Ruprechta-Karla z roku 1368, nejstarší na území dnešního Německa. Heidelberg tvoří společně s Mannheimem a městem Ludwigshafen metropolní region zvaný Trojúhelník Rýn-Neckar.

Heidelberg-citypage

Jazyková škola

Jazyková škola Alpha Aktiv v Heidelbergu byla založena v roce 2003. Jedná se tedy o velmi novou jazykovou školu. Zakladatelkou je učitelka a germanistka s dlouholetými zkušenostmi v oboru. O kvalitní výuku německého jazyka se tu stará mladý tým učitelů, kteří se efektivními metodami výuky snaží studenta přímo vtáhnout do světa němčiny. Němčina Vás tu bude bavit! Budova jazykové školy je moderní a nachází se v srdci města. V jazykové škole si můžete zdarma zapůjčit výukový audio materiál. V prostorách jazykové školy se také nachází WiFi připojení a je zde k dispozici i počítačová učebna. Všechny učebny jazykové školy jsou klimatizovány, proto se můžete na výuku soustředit i v horkých letních dnech. V neposlední řadě je studentům v jejich volném čase k dispozici hudební sál a čítárna.

1235118_371206319675650_93201563_n

Studijní program

A) Kurzy němčiny

Kurz němčinyPočet hodin týdněCena za týden
Základní kurz20 lekcí3 245 Kč
Intenzivní kurz*20 + 10 lekcí4 597 Kč

Registrace + učebnice za 1 487 Kč.

*Možnost zvolit si jiný i cizí jazyk v rámci 10 lekcí

B) Letní jazykový kurz němčiny pro děti a mládež

Tento kurz se koná v letních měsících a je zaměřený na mladé lidi, kteří chtějí strávit své letní prázdniny v německém prostředí. Základem je klasický jazykový kurz němčiny. Ve zbylém čase je pro děti připravena řada volnočasových aktivit, výletů a kulturních či sportovních zážitků. V nabídce aktivit je například návštěva muzeí, zoologické zahrady, města a jeho okolí, pořádání party, posezení u grilu a mnoho dalšího. Ubytování v rámci tohoto programu je v hostitelských rodinách.

10931492_10152933962891418_4038178379147045807_n

Cena 27 445 Kč za dva týdny jazykového pobytu zahrnuje:

  • 20 lekcí němčiny týdně
  • Výukový materiál
  • Certifikát jazykové školy
  • Polopenze s ubytováním v hostitelské rodině
  • Studentská karta (slevy do muzeí, divadel, galerií)
  • Možnost využití počítačů, časopisů, magazínů, video materiálu (v prostorách jazykové školy)
  • Připojení na WiFi
  • Rozřazovací test
  • Volnočasové aktivity (3x za týden)

C) Kurz němčiny pro učitele

Je velmi důležité se neustále vzdělávat, a proto jazyková škola nabízí kurzy němčiny i pro učitele. S moderním přístupem k výuce získáte nové zkušenosti, jak německý jazyk vyučovat. Můžete pak lépe vtáhnout své žáky na domovské škole do výuky a učinit pro ně němčinu zajímavou. V rámci tohoto kurzu budete také přímo roli učitele, takže si nové zkušenosti lépe zafixujete okamžitou praxí. Tento program je vhodný i jako job shadowing.

Zažádejte tak na své škole o program Evropské Unie Výzva 56 a jeďte na tento kurz zdarma!

Cena

20 956 Kč za dva týdny (30 lekcí týdně) včetně registrace

994896_371081893021426_212691522_n

Termíny od 10. června, 31. července a 21. srpna 2017

D) Kurz němčiny pro lékaře a ošetřovatele

Němčina se v poslední době stává velmi důležitou pro obor medicíny. Německo stále častěji hledá kvalifikované lékaře v zahraničí. Speciální kurz německého jazyka pro lékařství je vyučován kapacitami v oboru. Ti Vám předají nepotřebnější terminologii pro běžnou lékařskou praxi v nemocnicích, zubních ordinacích či pečovatelských domovech. Kurzy jsou vhodné od úrovně B2 nebo C1. V rámci kurzu je 20 lekcí týdně obecné němčiny a navíc máte 10 lekcí týdně odborného jazykového kurzu.

Cena

11 222 Kč za dva týdny (20 lekcí týdně) včetně registrace a poplatku za jazykovou zkoušku TELC

Pro více informací nás prosím kontaktujte!

Ceny dle kurzu ČNB k 28. 11. 2016:  1 EUR = 27,04 CZK.

Doplňkové služby

Letištní transfer za 70 € jedna cesta.

Závěrečná zkouška a certifikát za 80 €.

Video


Mapa

Mapa
Fotky
Recenze

Angličtina na Kypru

Bylo to super, o studenty je tam opravdu krásně postaráno od rána do večera. Skvělá paní Lydia z Polska i paní ředitelka školy. Příští rok bych klidně pustila dceru jen třeba s kamarádkou, mají to opravdu dobře organizované. Jídlo výborné, pokoje útulné. Petra s dcerou (11), srpen 2019

Francouzština v Montpellier

V termínu od 28. července do 24. srpna 2019 jsem se díky Interstudy Consulting zúčastnila jazykového kurzu francouzštiny v jazykové škole LSF v Montpellier. Zpočátku jsem měla trochu obavy, ale nebyl k tomu nejmenší důvod. Všechno bylo perfektní od začátku do konce – fantastická hostitelská rodina, výborní učitelé ve škole a zajímavé náplně hodin, dobře určená úroveň (C1) tak, [...]

Angličtina na fotbalovém táboře v Bournemouth

Perfektní servis při zajištění a i během studijniho pobytu syna v Anglii. Velké poděkovani pani Fialové. (Translated by Google) Perfect service to ensure and during your son’s study stay in England. Many thanks to Mrs. Fialova. Tomaš, 16 let, srpen 2019      

Semestr na střední škole na Novém Zélandu

Dobrý den, studium a pobyt na Novém Zélandu byl pro mně úžasnou zkušeností. Moc rád vzpomínám hlavně na rugby a na novozélandskou krajinu. Co se týče studia, tak škola byla  každý den od 8:40 do 15:20. Chodil jsem do školy pěšky cca 20 minut. Autobusová doprava nebyla spolehlivá. Skolní komplex byl velice rozlehlý, chvíli mi [...]

Kurz němčiny na Jazykovém Institutu Dialoge v Lindau

  O mém studijním pobytu v Lindau (srpen-září 2018) Rozhodl jsem se, že se s Vámi podělím o mé zkušenosti spojené se studiem němčiny. Jednoho večera jsem si uvědomil, že německý jazyk je u nás v České republice stejně důležitý, někdy možná důležitější než velmi rozšířená angličtina. Spojil jsem se proto s Interstudy Consulting, kteří mi následně připravili nabídku [...]

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Podobné kurzy a pobyty

Německo I Frankfurt I Němčina snadno a dostupně

Chtěli byste se naučit německy v prostředí, kde se budete cítit dobře, za dostupnou cenu, zábavnou formou a blízko od domova? Zvolte si naše jazykové kurzy ve Frankfurtu a budete překvapeni!

Německo I Berlín, Hamburg, Frankfurt, Mnichov I Studium na SŠ

Učí se Vaše děti německy na střední škole a chtěli byste, aby se ještě více zlepšili? Pošlete je třeba na půl roku nebo i na celý rok do Německa na střední školu! Tato zahraniční zkušenost jim bude výhodou při podávání přihlášek na vysoké školy.

Německo I Berlín, Hamburg, Frankfurt, Mnichov I Pracovní stáž

Skvělá příležitost jak získat cenné zkušenosti v oboru, který studujete, a mít tak další konkurenční výhodu do Vašeho CV. Tento program Vám umožní pracovat v německé firmě.

Německo I Berlín, Hamburg, Frankfurt, Mnichov I Kurzy pro učitele

Kurzy němčiny pro učitele a pedagogické pracovníky, ověřená jazyková škola, výhodné ceny!

Německo I Berlín, Hamburg, Frankfurt, Mnichov I Studium na VŠ

Výhodné jazykové kurzy němčiny, užijte si studijní pobyt v moderních známých velkoměstech v Německu. Poznejte památky, navštivte slavná místa našich dějin. Studujte univerzitu v Německu a získejte dobrý základ do života!

Německo | Berlín, Mnichov | Němčina pro děti, mládež i dospělé

Jazykové kurzy pro děti, mládež i dospělé v krásném kampusu jazykové školy GLS Berlin.

KONZULTACE ZDARMA