420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com
Cena
Od 8 924 Kč
KONZULTACE ZDARMA

Pole oznařená * jsou povinná

Nový Zéland I Qeenstown I Angličtina a lyžování, golf či farmaření

Jazyková škola kategorie I. a testovací centrum v nádherné přírodě s vynikající péčí o studenty a bohatou nabídkou studijních i kulturně-sportovních programů.

Země

Nový Zéland je stát v jihozápadní části Tichého oceánu. Tvoří ho dva velké ostrovy, Severní a Jižní, a další menší ostrůvky. Nejbližší sousední stát je asi 2000 km vzdálená Austrálie. Nový Zéland není součástí australského kontinentu, protože se nenachází na jeho kontinentálním šelfu; je však částí ponořeného kontinentu Zélandie. Zélandie společně s Austrálií tvoří širší region Australasie, jenž je součástí Oceánie.

Místo

Qeenstown  je novozélandské město v regionu Otago na Jižním ostrově podél zátoky jezera Wakatipu. Queenstown je centrum cestovního ruchu, za rok navštíví město přes milion návštěvníků. Queenstown má průměrnou populaci 46 000 obyvatel a návštěvníků, během vrcholu letní sezóny je to okolo 90 000. Pro množství extrémních sportů operujících v Queenstownu a okolí je město nazýváno jako dobrodružné hlavní město světa. Ve městě se nachází visutá lanová dráha, jejíž vrchol poskytuje panoramatický výhled z něhož vede mj. turistická trasa na horu Ben Lomond (1748 m n. m.).V blízkosti města se nalézají lyžařské areály Coronet Peak a The Remarkables.

 

Jazyková škola

Southern Lakes English College je výborná jazyková škola s přátelskou atmosférou a skvělým přístupem ke studentůmVelmi bohatá nabídka programů kurzu angličtiny se sportem, zajímavé programy adrenalinových sportů, pracovně studijní programy a možnost pracovního umístění. Vzdělávací institut se nachází v centru města, v blízkosti obchodů,  kaváren a restaurací. Southern Lakes nabízí optimální podmínky pro studium a především výtečné lektory. Jedna vyučovací hodina je 55 minut. Maximální počet studentů ve skupině 14.  Jedná se také o oficiální testovací centrum Cambridge a IELTS.

Queenstown je známý pro své nekonečné možnosti hlavně v oblasti sportu. Studenti angličtiny mají možnost vyzkoušet si vodní sporty, horskou cyklistiku, adrenalinové sporty jako sky diving nebo bungee jumping, lyžování a snowboarding. Mezi nejoblíbenější výlety na víkend patří Kiwi Birdlife park nebo Doubtful sound. Všechny víkendové výlety jsou organizované ve skupině a vždy je výběr alespoň ze 2 možností.

Věk

od 18 let

Studijní program

Jazyková škola nabízí zajímavé spektrum programů od základních kurzů angličtiny až po kombinace se sportem nebo pracovně-studijní programy. Pište a volejte o přesné informace.

264626_143280089082232_1449448_n

  Nabídka programů

  • angličtina a lyžování, snowboarding
  • kurz instruktora lyžování
  • angličtina a golf nebo ruggy
  • angličtina s farmařením,  s vínem
  • angličtina pro starší studenty i pro rodiny s dětmi
  • příprava na zkoušky a testování
  • pracovně studijní pobyty pro držitele working holiday visa
  • dobrovolnické programy
  • demi pair

Orientační ceník

 Jazykové kurzy angličtiny Počet lekcí týdně Délka  Cena za týden
Angličtina 15 lekcí libovolná 4 462 Kč
Kurz lyžování / snowboardingu
(říjen – duben)
10 lekcí 3 týdny 5 206 Kč
Angličtina 25 lekcí libovolná 6 023 Kč
Angličtina na farmě (ubyt.+ strava+výuka +trasnfery) 25 lekcí angličtiny 2 týdny 30 490 Kč
Angličtina + golf 15 lekcí +
3 odpoledne
libovolná 9 668 Kč
Dobrovolnický program 4 462 Kč

Pro více informací o pracovním programu i jiných kurzech nás prosím informujte!

Registrační poplatek na všechny jazykové kurzy činí  250 NZD.

Výukové materiály 80 NZD

Ubytování

Typ ubytování Strava Cena za týden
Rodina, samostatný pokoj polopenze 4 165 Kč
Studentská rezidence, samostatný pokoj* bez 3 506 Kč

*Při ubytování ve studentské rezidenci se předem platí záloha ve výši jednoho týdne.

Poplatek za ubytování v hostitelské rodině činí  225 NZD.

Pro konkrétní ceny ubytování nás prosím kontaktujte.

Ceny dle kurzu ČNB k 29. 3. 2018:  1 NZD = 14,873 CZK.

Mapa
Fotky

Recenze

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností. Ředitelka a manažerka školy jsou dvě báječné osoby, které nám pobyt dělaly ještě lepším. Hodiny angličtiny probíhaly dopoledne a byly zábavné. Vždy jsem se na ně velice těšila. Střídali se nám vždy dva učitelé, plní vědomostí a humoru. Seznámila jsem se tam s mnoha lidmi v […]

Jazykový kurz španělštiny, Valencie, srpen 2016

Musím Vám poděkovat za zprostředkování cesty. Studijní pobyt ve Valencii se mi velice líbil..

Celkově to byla jedním slovem paráda! :)

Opravdu mi tyto dva týdny přinesly nejen spoustu zkušeností v cizím jazyce, ale také nové kamarády. Všem, kteří chtějí zkusit něco jiného a nového, to můžu vřele doporučit..

Podobné kurzy a pobyty

Malta I St. Julians I Angličtina u moře na kvalitní škole

Skvělá jazyková škola, široký výběr kurzů, dobré cenové podmínky. klidná rezidenční lokalita

Anglie | Londýn, Nottingham, Surrey | Letní programy pro mládež

Letní jazykové pobyty v zajímavých lokalitách, jezdectví, intenzivní angličtina, Chelsea fotbal, kariérní programy, poznávání Londýna

Kanada I Vancouver I Creative arts na Filmová škole

Nová jedinečná nabídka studia Jazykové akademie ILAC pro zájemce o kreativní umění na Vancouver Film school. Země Kanada je rozlohou druhá největší země světa, rozkládající se v severní části kontinentu Severní Amerika. Kanada vznikla na území osídleném Indiány a Eskymáky jako unie britských zámořských teritorií a kolonií, z nichž některé byly předtím součástí francouzské koloniální […]

Irsko | Ennis | Kurzy angličtiny

Clare Language Centre Jazyková škola se nachází v malém irském městečku Ennis na západu Irska nedaleko Limericku. Je také hlavním městem hrabství Clare. Panuje zde oceánské klima, výhodou tedy je téměř konstantní počasí, byť s větším množstvím srážek. Okolí však určitě stojí za návštěvu. Irsko je známé především pro svou krásně zelenou krajinu mimo město […]

Malta – Jazykový kurz angličtiny u moře pro dospělé

Užijte si výuku angličtiny u moře.

Stínování na školách pro učitele v Anglii

Studijní pobyt pro učitele i pracovníky ve školství s možností získat zkušenosti z anglického školství. Stínování neboli shadowing různých předmětů a práce ve škole v zahraničí.

KONZULTACE ZDARMA