420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com
Cena
Od 8 924 Kč
KONZULTACE ZDARMA

Pole označená * jsou povinná

Stisknutím tlačítka „Odeslat“ vyjadřujete svůj souhlas s tím, že Vás budeme kontaktovat za účelem poradenství ohledně naší nabídky. Bližší informace o zpracování osobních údajů najdete zde.

Nový Zéland I Qeenstown I Angličtina a lyžování, golf či farmaření

Jazyková škola kategorie I. a testovací centrum v nádherné přírodě s vynikající péčí o studenty a bohatou nabídkou studijních i kulturně-sportovních programů.

Země

Nový Zéland je stát v jihozápadní části Tichého oceánu. Tvoří ho dva velké ostrovy, Severní a Jižní, a další menší ostrůvky. Nejbližší sousední stát je asi 2000 km vzdálená Austrálie. Nový Zéland není součástí australského kontinentu, protože se nenachází na jeho kontinentálním šelfu; je však částí ponořeného kontinentu Zélandie. Zélandie společně s Austrálií tvoří širší region Australasie, jenž je součástí Oceánie.

Místo

Qeenstown  je novozélandské město v regionu Otago na Jižním ostrově podél zátoky jezera Wakatipu. Queenstown je centrum cestovního ruchu, za rok navštíví město přes milion návštěvníků. Queenstown má průměrnou populaci 46 000 obyvatel a návštěvníků, během vrcholu letní sezóny je to okolo 90 000. Pro množství extrémních sportů operujících v Queenstownu a okolí je město nazýváno jako dobrodružné hlavní město světa. Ve městě se nachází visutá lanová dráha, jejíž vrchol poskytuje panoramatický výhled z něhož vede mj. turistická trasa na horu Ben Lomond (1748 m n. m.).V blízkosti města se nalézají lyžařské areály Coronet Peak a The Remarkables.

 

Jazyková škola

Southern Lakes English College je výborná jazyková škola s přátelskou atmosférou a skvělým přístupem ke studentůmVelmi bohatá nabídka programů kurzu angličtiny se sportem, zajímavé programy adrenalinových sportů, pracovně studijní programy a možnost pracovního umístění. Vzdělávací institut se nachází v centru města, v blízkosti obchodů,  kaváren a restaurací. Southern Lakes nabízí optimální podmínky pro studium a především výtečné lektory. Jedna vyučovací hodina je 55 minut. Maximální počet studentů ve skupině 14.  Jedná se také o oficiální testovací centrum Cambridge a IELTS.

Queenstown je známý pro své nekonečné možnosti hlavně v oblasti sportu. Studenti angličtiny mají možnost vyzkoušet si vodní sporty, horskou cyklistiku, adrenalinové sporty jako sky diving nebo bungee jumping, lyžování a snowboarding. Mezi nejoblíbenější výlety na víkend patří Kiwi Birdlife park nebo Doubtful sound. Všechny víkendové výlety jsou organizované ve skupině a vždy je výběr alespoň ze 2 možností.

Věk

od 18 let

Studijní program

Jazyková škola nabízí zajímavé spektrum programů od základních kurzů angličtiny až po kombinace se sportem nebo pracovně-studijní programy. Pište a volejte o přesné informace.

264626_143280089082232_1449448_n

  Nabídka programů

  • angličtina a lyžování, snowboarding
  • kurz instruktora lyžování
  • angličtina a golf nebo ruggy
  • angličtina s farmařením,  s vínem
  • angličtina pro starší studenty i pro rodiny s dětmi
  • příprava na zkoušky a testování
  • pracovně studijní pobyty pro držitele working holiday visa
  • dobrovolnické programy
  • demi pair

Orientační ceník

 Jazykové kurzy angličtinyPočet lekcí týdněDélka Cena za týden
Angličtina15 lekcílibovolná4 462 Kč
Kurz lyžování / snowboardingu
(říjen – duben)
10 lekcí3 týdny5 206 Kč
Angličtina25 lekcílibovolná6 023 Kč
Angličtina na farmě (ubyt.+ strava+výuka +trasnfery)25 lekcí angličtiny2 týdny30 490 Kč
Angličtina + golf15 lekcí +
3 odpoledne
libovolná9 668 Kč
Dobrovolnický program4 462 Kč

Pro více informací o pracovním programu i jiných kurzech nás prosím informujte!

Registrační poplatek na všechny jazykové kurzy činí  250 NZD.

Výukové materiály 80 NZD

Ubytování

Typ ubytováníStravaCena za týden
Rodina, samostatný pokojpolopenze4 165 Kč
Studentská rezidence, samostatný pokoj*bez3 506 Kč

*Při ubytování ve studentské rezidenci se předem platí záloha ve výši jednoho týdne.

Poplatek za ubytování v hostitelské rodině činí  225 NZD.

Pro konkrétní ceny ubytování nás prosím kontaktujte.

Ceny dle kurzu ČNB k 29. 3. 2018:  1 NZD = 14,873 CZK.

Mapa
Fotky

Recenze

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností. Ředitelka a manažerka školy jsou dvě báječné osoby, které nám pobyt dělaly ještě lepším. Hodiny angličtiny probíhaly dopoledne a byly zábavné. Vždy jsem se na ně velice těšila. Střídali se nám vždy dva učitelé, plní vědomostí a humoru. Seznámila jsem se tam s mnoha lidmi v [...]

Jazykový kurz španělštiny, Valencie, srpen 2016

Musím Vám poděkovat za zprostředkování cesty. Studijní pobyt ve Valencii se mi velice líbil..

Podobné kurzy a pobyty

Malta I St. Julians I Angličtina u moře na kvalitní škole

Skvělá jazyková škola, široký výběr kurzů, dobré cenové podmínky. klidná rezidenční lokalita

Anglie | Londýn, Nottingham, Surrey | Letní programy pro mládež

Letní jazykové pobyty v zajímavých lokalitách, jezdectví, intenzivní angličtina, Chelsea fotbal, kariérní programy, poznávání Londýna

Kanada I Vancouver I Creative arts na Filmová škole

Nová jedinečná nabídka studia Jazykové akademie ILAC pro zájemce o kreativní umění na Vancouver Film school. Země Kanada je rozlohou druhá největší země světa, rozkládající se v severní části kontinentu Severní Amerika. Kanada vznikla na území osídleném Indiány a Eskymáky jako unie britských zámořských teritorií a kolonií, z nichž některé byly předtím součástí francouzské koloniální [...]

Irsko | Ennis | Kurzy angličtiny

Clare Language Centre Jazyková škola se nachází v malém irském městečku Ennis na západu Irska nedaleko Limericku. Je také hlavním městem hrabství Clare. Panuje zde oceánské klima, výhodou tedy je téměř konstantní počasí, byť s větším množstvím srážek. Okolí však určitě stojí za návštěvu. Irsko je známé především pro svou krásně zelenou krajinu mimo město [...]

Malta – Jazykový kurz angličtiny u moře pro dospělé

Užijte si výuku angličtiny u moře.

Stínování na školách pro učitele v Anglii

Studijní pobyt pro učitele i pracovníky ve školství s možností získat zkušenosti z anglického školství. Stínování neboli shadowing různých předmětů a práce ve škole v zahraničí.

KONZULTACE ZDARMA