420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

Nový Zéland | Auckland | Angličtina a práce v pohostinství

Země

Nový Zéland  je stát v jihozápadní části Tichého oceánu. Tvoří ho dva velké ostrovy, Severní a Jižní, a další menší ostrůvky. Nejbližší sousední stát je asi 2000 km vzdálená Austrálie. Nový Zéland není součástí australského kontinentu, protože se nenachází na jeho kontinentálním šelfu; je však částí ponořeného kontinentu Zélandie. Zélandie společně s Austrálií tvoří širší region Australasie, jenž je součástí Oceánie.

Místo

Auckland je největší město Nového Zélandu s 1 618 000 obyvateli. Nachází se na Severním ostrově mezi Manakau Harbour a zálivem Hauraki. Město samotné se rozkládá na mnoha z vyhaslých sopek, které zřetelně vyčnívají z reliéfu země. Známé je také pod jménem Město Plachet podle přístavů, kde v létě kotví nespočet plachetnic a jachet patřící místním obyvatelům.

Auckland, Nový Zéland

Jazyková škola

NZLC je jazyková škola na Novém Zélandu mající dvě pobočky, v Aucklandu a také ve Wellingtonu. Pobočka jazykové školy v Aucklandu leží v blízkosti pobřeží, kde je velmi živo, a také nedaleko vlakového nádraží. Jako studenti máte přístup do knihovny, do počítačové učebny s WiFi, do konferenční místnosti a do moderního multimediálního sálu. Jazyková škola NZLC nabízí i informační centrum, kde se dozvíte vše o plánovaných volnočasových aktivitách, kterých je tu opravdu hodně. K dispozici je pro studenty také bazén a tělocvična v blízkosti školní budovy!

Angličtina na Novém Zélandu

Brožura jazykové školy

Pracovně studijní program

Barista- Café & Cocktail Training

Tento speciální program jazykové školy NZLC se zaměřuje na úspěšné získání práce pro studenty v oboru pohostinství během jejich studia anglického jazyka na Novém Zélandě. Na Novém Zélandu je pití kávy na vysoké úrovni, a proto je při získání práce v kavárnách nespornou výhodou mít certifikát o znalostech přípravy kávy. Během tohoto kurzu se naučíte nejen základy o historii kávy, o tom, jaké druhy existují, ale především jak se připravuje. Tento školící program je dostupný i pro přípravu koktejlů.

Barista, Práce na Zélandu

Kromě toho získáte také znalost odborné terminologie a schopnost komunikace se zákazníky v angličtině. Po získání všech těchto znalostí ještě zbývá nalézt pracovní umístění, s tím Vám ale pomůže další program zvaný Job Workshop.

Job Workshop je speciální program, který se zaměřuje na úspěšné získání práce. Jazyková škola pomůže studentovi s celým procesem získání práce počínaje podáním přehledu a užitečných informací o pracovním trhu na Novém Zélandu, přes sestavení vhodného a působivého CV společně s přípravou na následný ústní pracovní pohovor, až po vyřízení potřebné administrativy a následné podpory i v průběhu práce.

Získejte tento perfektní servis zdarma, stačí si jen rezervovat 14 týdnů jazykového kurzu!

Podmínky práce na Novém Zélandu

  • Věk 18+
  • Studentské vízum
  • Minimálně 14 týdnů jazykový kurz

Následně můžete pracovat až 20 hodin týdně!

Výdělek až 20 NZD za hodinu.

Ceník odborných kurzů

Typ jazykového kurzuDélkaPočet lekcí týdněCena
Barista Basic3 dny6 lekcí4 355 Kč
Barista Pro5 dní10 lekcí7 229 Kč
Cocktail Training3 dny6 lekcí4 355 Kč

S výše uvedenými kurzy je dobré kombinovat standardní jazykový kurz angličtiny.

Ceník jazykových kurzů

Typ jazykového kurzuPočet lekcí týdněCena za týden
Standardní angličtina23 lekcí6 881 Kč*

Registrační poplatek činí 3 484 Kč.

*Cena za týden při registraci 12 a více týdnů kurzu.

Doprovodný program je zajištěn pro všechny studenty každý den. Jedná se o dobrovolnou záležitost, chybět na těchto akcích se ale “nevyplácí”! Díky těmto aktivitám můžete jednoduše poznávat nejen Nový Zéland, ale také nové přátele! Kromě toho si stále udržujete aktivní angličtinu a nevyjdete ani na chvíli ze cviku.

Angličtina na Zélandu, Sport

Další studijní programy

  • Demi-Pair program
  • Pracovní stáž ve firmě
  • Angličtina a sport
  • Angličtina a kultura
  • Angličtina a rugby
  • Angličtina pro učitele

Pro více informací o těchto jazykových programech klikněte zde.

Ubytování

Ubytování v hostitelské rodině v jednolůžkovém pokoji s polopenzí vyjde na 4 703 Kč za týden.

V případě zájmu o jiné typy ubytování nás prosíme kontaktujte!

Jednorázový poplatek za zprostředkování ubytování činí 3 484 Kč.

Ceny dle kurzu ČNB k 14. 10. 2016: 1 NZD = 17,42 CZK.

Video


Mapa

Mapa

Mapa
Fotky
Recenze

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností. Ředitelka a manažerka školy jsou dvě báječné osoby, které nám pobyt dělaly ještě lepším. Hodiny angličtiny probíhaly dopoledne a byly zábavné. Vždy jsem se na ně velice těšila. Střídali se nám vždy dva učitelé, plní vědomostí a humoru. Seznámila jsem se tam s mnoha lidmi v [...]

Jazykový kurz španělštiny, Valencie, srpen 2016

Musím Vám poděkovat za zprostředkování cesty. Studijní pobyt ve Valencii se mi velice líbil..

Podobné kurzy a pobyty

Malta I St. Julians I Angličtina u moře na kvalitní škole

Skvělá jazyková škola, široký výběr kurzů, dobré cenové podmínky. klidná rezidenční lokalita

Anglie | Londýn, Nottingham, Surrey | Letní programy pro mládež

Letní jazykové pobyty v zajímavých lokalitách, jezdectví, intenzivní angličtina, Chelsea fotbal, kariérní programy, poznávání Londýna

Kanada I Vancouver I Creative arts na Filmová škole

Nová jedinečná nabídka studia Jazykové akademie ILAC pro zájemce o kreativní umění na Vancouver Film school. Země Kanada je rozlohou druhá největší země světa, rozkládající se v severní části kontinentu Severní Amerika. Kanada vznikla na území osídleném Indiány a Eskymáky jako unie britských zámořských teritorií a kolonií, z nichž některé byly předtím součástí francouzské koloniální [...]

Irsko | Ennis | Kurzy angličtiny

Clare Language Centre Jazyková škola se nachází v malém irském městečku Ennis na západu Irska nedaleko Limericku. Je také hlavním městem hrabství Clare. Panuje zde oceánské klima, výhodou tedy je téměř konstantní počasí, byť s větším množstvím srážek. Okolí však určitě stojí za návštěvu. Irsko je známé především pro svou krásně zelenou krajinu mimo město [...]

Malta – Jazykový kurz angličtiny u moře pro dospělé

Užijte si výuku angličtiny u moře.

Stínování na školách pro učitele v Anglii

Studijní pobyt pro učitele i pracovníky ve školství s možností získat zkušenosti z anglického školství. Stínování neboli shadowing různých předmětů a práce ve škole v zahraničí.

KONZULTACE ZDARMA