420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com
Cena
Od 61 453 Kč
KONZULTACE ZDARMA

Pole označená * jsou povinná

Stisknutím tlačítka „Odeslat“ vyjadřujete svůj souhlas s tím, že Vás budeme kontaktovat za účelem poradenství ohledně naší nabídky. Bližší informace o zpracování osobních údajů najdete zde.

Nový Zéland I Auckland I Studium na střední škole a rugby či jachting

Nový Zéland I Auckland I Studium na střední škole a rugby či jachting

Studium na skvělé střední škole s obrovskými možnostmi sportovního vyžití, především rugby a jachting.

Země

Nový Zéland  je stát v jihozápadní části Tichého oceánu. Tvoří ho dva velké ostrovy, Severní a Jižní, a další menší ostrůvky. Nejbližší sousední stát je asi 2000 km vzdálená Austrálie. Nový Zéland není součástí australského kontinentu, protože se nenachází na jeho kontinentálním šelfu; je však částí ponořeného kontinentu Zélandie. Zélandie společně s Austrálií tvoří širší region Australasie, jenž je součástí Oceánie.

Místo

Auckland je přezdíváno „Město Plachet“ má cca 1,5 milionu obyvatel. Auckland je moderní velkoměsto plné mrakodrapů. Má mírné podnebí a obklopuje ho moře.

Střední škola

Rangitoto College je jedna z největších a jedna z nejlepších středních škol na Novém Zélandu. Střední škola sídlí v Mairangi Bay v části Aucklandu. Tato veřejná střední škola na Novém Zélandu byla založena v roce 1956. Střední škola je velmi moderně vybavena, má knihovnu a informační centrum, multimediální učebny, speciální učebny, přednáškový sál s 1 500 místy, kvalitní zázemí pro sport, atletickou dráhu, sportovní hřiště, bazén atd. Střední škola má rovněž skvělý mezinárodní mix studentů z více jak 60 různých zemí světa.

Orientační podrobné informace v angličtině ke studiu na střední škole 

Pro další informace nás prosím kontaktujte.

Studium na střední škole

Střední škola na Novém Zélandu přijímá středoškolské studenty s velmi dobrými výsledky a velmi dobrou znalostí angličtiny, kteří chtějí poznat jednu z nejkrásnějších zemí na světě. Studium akademického semestru nebo akademického roku zahajuje 30 lekcí týdně středoškolské výuky. Zahraniční studenti mají stejně jako novozélandští studenti 6 předmětů a 6 lekcí týdně.

Matematika, angličtina pro cizince a věda jsou předměty povinné, ostatní předměty jsou volitelné. Každý student si vybere předměty, které ho zajímají. U některých předmětů je potřeba předchozí znalost či praxe.  Studenti musí nosit uniformy, toto pravidlo platí téměř na všech středních školách na Novém Zélandu. Nabídka volitelných předmětů se liší od ročníku. Na výběr je například: zeměpis, přírodní vědy, francouzština, japonština, španělština, maorština, dějepis, ekonomika, grafika, herectví, hra na hudební nástroj, mediální komunikace, účetnictví, tanec, technika, strojírenství, desing, technologie jídla, IT, turistický ruch, základy psychologie, základy práva, tesařství a další.

Mapka areálu

Střední škola na Novém Zélandu Rangitoto College pořádá představení, sportovní utkání, večery pro zahraniční studenty. Kromě tohoto se studenti mohou stát členy různých školních klubů, např. Greenpeace, Enviromental Club, World Vison, FairTrade School, Robotics, RFM Radio, Orchestra, Chess Club a další.

Před nástupem do Rangitoto College můžete navštěvovat jazykovou školu a zlepšit si angličtinu, po skončení kurzu můžete cestovat po Novém Zélandu. Školní rok začíná v únoru a končí v polovině prosince. Je rozdělen do čtvrtletí, mezi nimi jsou dvoutýdenní prázdniny. Můžete začít 1. nebo 3. čtvrtletím a absolvovat celý rok nebo jen třetí a čtvrté čtvrtletí, či jenom 4 týdny.

Studijní program Rugby

Skvělá příležitost pro sportovce a příznivce rugby! Podívejte se  Rugby Programme 2017

Zápisné do programu rugby činí 3 547 Kč.

Cena zahrnuje i vypůjčení sportovní výbavy.

Orientační ceník

Studium na střední školeCena za program
1 čtvrtletí 3 měsíce131 123 Kč
Půl roku Term 1,2241 746 Kč
Akademický rok474 031 Kč
Akademický rok s maturitou IB496 561 Kč

Cena zahrnuje

 • Studijní program
 • Registrační poplatek
 • Ubytování v hostitelské rodině
 • Roční pojištění

Další náklady ke studiu na střední škole:

 • Školní uniforma za 200 NZD
 • Kapesné a výlety

Termíny pro rok 2018

 • Term 1 (od 30. ledna do 13. dubna)
 • Podzimní prázdniny (od 13. do 30. dubna)
 • Term 2 (od 30. června do 6. července)
 • Zimní prázdniny (od 8. do 23. července)
 • Term 3 (od 23. července do 28. září)
 • Jarní prázdniny (od 30. září do 15. října)
 • Term 4 (od 15. října do 11. prosince)
 • Letní prázdniny (od 11. prosince do 30. ledna)

Cena dle kurzu ČNB k 23. 2. 2018: 1 NZD = 15,020 CZK.

Certifikace

Škola se může pochlubit, že v nedávné době získala oprávnění poskytovat certifikaci o zakončení studia v mezinárodně uznávané formě: International Baccalaureate (IB) – mezinárodní maturitní zkouška. Tento certifikát je obdoba klasické novozélandské certifikace o ukončení středoškolského studia. Tento diplom má tedy ale jednu výhodu navíc, je uznáván mezinárodně a otevírá tak cestu studentům do světa univerzit i v zahraničí!

Reference

Vít Kalisz

12. ročník

Pobyt na novém Zélandu je příjemnou změnou, oproti střední Evropě kde žiji, protože lidé jsou tu daleko přátelštější. Také příroda tu je daleko zdravější a čistší a je tu toho hodně k vidění. Zaměstnanci Rangitoto College jsou vždy připraveni pomoci s jakýmkoli problémem i přes jazykové bariéry. Hostitelské rodiny jsou pečlivě vybrány, což zaručuje výbornou péči a spoustu zábavy.


Mapa
Fotky

 

 

 

Recenze

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností. Ředitelka a manažerka školy jsou dvě báječné osoby, které nám pobyt dělaly ještě lepším. Hodiny angličtiny probíhaly dopoledne a byly zábavné. Vždy jsem se na ně velice těšila. Střídali se nám vždy dva učitelé, plní vědomostí a humoru. Seznámila jsem se tam s mnoha lidmi v [...]

Jazykový kurz španělštiny, Valencie, srpen 2016

Musím Vám poděkovat za zprostředkování cesty. Studijní pobyt ve Valencii se mi velice líbil..

Podobné kurzy a pobyty

Malta I St. Julians I Angličtina u moře na kvalitní škole

Skvělá jazyková škola, široký výběr kurzů, dobré cenové podmínky. klidná rezidenční lokalita

Anglie | Londýn, Nottingham, Surrey | Letní programy pro mládež

Letní jazykové pobyty v zajímavých lokalitách, jezdectví, intenzivní angličtina, Chelsea fotbal, kariérní programy, poznávání Londýna

Kanada I Vancouver I Creative arts na Filmová škole

Nová jedinečná nabídka studia Jazykové akademie ILAC pro zájemce o kreativní umění na Vancouver Film school. Země Kanada je rozlohou druhá největší země světa, rozkládající se v severní části kontinentu Severní Amerika. Kanada vznikla na území osídleném Indiány a Eskymáky jako unie britských zámořských teritorií a kolonií, z nichž některé byly předtím součástí francouzské koloniální [...]

Irsko | Ennis | Kurzy angličtiny

Clare Language Centre Jazyková škola se nachází v malém irském městečku Ennis na západu Irska nedaleko Limericku. Je také hlavním městem hrabství Clare. Panuje zde oceánské klima, výhodou tedy je téměř konstantní počasí, byť s větším množstvím srážek. Okolí však určitě stojí za návštěvu. Irsko je známé především pro svou krásně zelenou krajinu mimo město [...]

Malta – Jazykový kurz angličtiny u moře pro dospělé

Užijte si výuku angličtiny u moře.

Stínování na školách pro učitele v Anglii

Studijní pobyt pro učitele i pracovníky ve školství s možností získat zkušenosti z anglického školství. Stínování neboli shadowing různých předmětů a práce ve škole v zahraničí.

KONZULTACE ZDARMA