420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

Nový Zéland | Wellington | Angličtina a práce v pohostinství

Země

Nový Zéland  je stát v jihozápadní části Tichého oceánu. Tvoří ho dva velké ostrovy, Severní a Jižní, a další menší ostrůvky. Nejbližší sousední stát je asi 2000 km vzdálená Austrálie. Nový Zéland není součástí australského kontinentu, protože se nenachází na jeho kontinentálním šelfu; je však částí ponořeného kontinentu Zélandie. Zélandie společně s Austrálií tvoří širší region Australasie, jenž je součástí Oceánie.

Místo

Wellington je hlavní město a významný přístav Nového Zélandu. Nachází se na jihozápadním cípu Severního ostrova na pobřeží Cookova průlivu. Jde o nejjižněji položené hlavní město světa. Žije v něm okolo 180 000 obyvatel, společně s okolními městy Lower Hutt, Upper Hutt a Porirua tvoří třetí největší aglomeraci Nového Zélandu s celkovým počtem kolem 386 000 obyvatel. Ve Wellingtonu sídlí nejvyšší státní instituce Nového Zélandu jako parlament, vláda a nejvyšší soud.

Wellington, Nový Zéland

Jazyková škola

The Campbell Institute je jazyková škola mající 2 pobočky, v Aucklandu a ve Wellingtonu. Pobočka jazykové školy ve Wellingtonu byla založena v roce 2001. Nachází se v centru města, jen pár minut pěšky od nejlepších restaurací, kaváren, obchůdků, ale je to blízko také k zastávce MHD. Škola je vybavena v moderním stylu. Tato jazyková škola má akreditaci u Victoria University ve Wellingtonu.

Angličtina na Novém Zélandu

Jazyková škola Campbell nabízí svým studentů širokou paletu aktivit, mezi které patří například potápění, rybaření, tenis, golf, horská turistika, jízda na koni atd. Mnohé aktivity jsou zdarma nebo za mírný poplatek.

Brožura jazykové školy

Pracovně studijní program

Barista Training

Tento speciální program jazykové školy Campbell se zaměřuje na úspěšné získání práce pro studenty v oboru pohostinství během jejich studia anglického jazyka na Novém Zélandě. Na Novém Zélandu je pití kávy na vysoké úrovni, a proto je při získání práce v kavárnách nespornou výhodou mít certifikát o znalostech přípravy kávy. Během tohoto kurzu se naučíte nejen základy o historii kávy, o tom, jaké druhy existují, ale především jak se připravuje.

Barista, kurz

Kromě toho získáte také znalost odborné terminologie a schopnost komunikace se zákazníky v angličtině. Po získání všech těchto znalostí ještě zbývá nalézt pracovní umístění, s tím Vám ale pomůže další program zvaný Job Hunter.

Job CHunter je speciální program, který se zaměřuje na úspěšné získání práce. Jazyková škola pomůže studentovi s celým procesem získání práce počínaje podáním přehledu a užitečných informací o pracovním trhu na Novém Zélandu, přes sestavení vhodného a působivého CV společně s přípravou na následný ústní pracovní pohovor, až po vyřízení potřebné administrativy a následné podpory i v průběhu práce.

Získejte tento perfektní servis zdarma, stačí si jen rezervovat 14 týdnů jazykového kurzu!

Podmínky práce na Novém Zélandu

  • Věk 18+
  • Studentské vízum
  • Minimálně 14 týdnů jazykový kurz

Následně můžete pracovat až 20 hodin týdně!

Výdělek až 20 NZD za hodinu.

Ceník jazykových kurzů

Typ jazykového kurzuDélkaPočet lekcí týdněCena
Barista Training4 týdnypáteční odpoledne8 559 Kč
Intenzivní angličtina1 týden26 lekcí6 743 Kč

Registrační poplatek činí 3 805 Kč.

Učební materiály za 1037 Kč.

Doprovodný program je zajištěn pro všechny studenty každý den. Jedná se o dobrovolnou záležitost, chybět na těchto akcích se ale “nevyplácí”! Díky těmto aktivitám můžete jednoduše poznávat nejen Nový Zéland, ale také nové přátele! Kromě toho si stále udržujete aktivní angličtinu a nevyjdete ani na chvíli ze cviku.

Sport na Novém Zélandu

Další studijní programy

  • Demi-Pair program
  • Pracovní stáž ve firmě
  • Dobrovolnictví
  • Angličtina a plachtění
  • Angličtina a rugby
  • Angličtina pro učitele
  • Středoškolský program

Pro více informací o těchto jazykových programech klikněte zde.

Ubytování

Ubytování v hostitelské rodině v jednolůžkovém pokoji se snídaní vyjde na 3 631 Kč za týden.

Pro zájemce o ubytování v rezidenci- ceny od 5 187 Kč za týden (bez stravy).

Jednorázový poplatek za zprostředkování ubytování činí 3 717 Kč.

Ceny dle kurzu ČNB k 13. 10. 2016: 1 NZD = 17,29 CZK.

Video


Mapa


Mapa
Fotky
Recenze

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností. Ředitelka a manažerka školy jsou dvě báječné osoby, které nám pobyt dělaly ještě lepším. Hodiny angličtiny probíhaly dopoledne a byly zábavné. Vždy jsem se na ně velice těšila. Střídali se nám vždy dva učitelé, plní vědomostí a humoru. Seznámila jsem se tam s mnoha lidmi v [...]

Jazykový kurz španělštiny, Valencie, srpen 2016

Musím Vám poděkovat za zprostředkování cesty. Studijní pobyt ve Valencii se mi velice líbil..

Podobné kurzy a pobyty

Malta I St. Julians I Angličtina u moře na kvalitní škole

Skvělá jazyková škola, široký výběr kurzů, dobré cenové podmínky. klidná rezidenční lokalita

Anglie | Londýn, Nottingham, Surrey | Letní programy pro mládež

Letní jazykové pobyty v zajímavých lokalitách, jezdectví, intenzivní angličtina, Chelsea fotbal, kariérní programy, poznávání Londýna

Kanada I Vancouver I Creative arts na Filmová škole

Nová jedinečná nabídka studia Jazykové akademie ILAC pro zájemce o kreativní umění na Vancouver Film school. Země Kanada je rozlohou druhá největší země světa, rozkládající se v severní části kontinentu Severní Amerika. Kanada vznikla na území osídleném Indiány a Eskymáky jako unie britských zámořských teritorií a kolonií, z nichž některé byly předtím součástí francouzské koloniální [...]

Irsko | Ennis | Kurzy angličtiny

Clare Language Centre Jazyková škola se nachází v malém irském městečku Ennis na západu Irska nedaleko Limericku. Je také hlavním městem hrabství Clare. Panuje zde oceánské klima, výhodou tedy je téměř konstantní počasí, byť s větším množstvím srážek. Okolí však určitě stojí za návštěvu. Irsko je známé především pro svou krásně zelenou krajinu mimo město [...]

Malta – Jazykový kurz angličtiny u moře pro dospělé

Užijte si výuku angličtiny u moře.

Stínování na školách pro učitele v Anglii

Studijní pobyt pro učitele i pracovníky ve školství s možností získat zkušenosti z anglického školství. Stínování neboli shadowing různých předmětů a práce ve škole v zahraničí.

KONZULTACE ZDARMA