420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

Nový Zéland | Wellington, Auckland | Angličtina, Demi-pair a sporty

Země

Nový Zéland  je stát v jihozápadní části Tichého oceánu. Tvoří ho dva velké ostrovy, Severní a Jižní, a další menší ostrůvky. Nejbližší sousední stát je asi 2000 km vzdálená Austrálie. Nový Zéland není součástí australského kontinentu, protože se nenachází na jeho kontinentálním šelfu; je však částí ponořeného kontinentu Zélandie. Zélandie společně s Austrálií tvoří širší region Australasie, jenž je součástí Oceánie.

Místo

Wellington je hlavní město a významný přístav Nového Zélandu. Nachází se na jihozápadním cípu Severního ostrova na pobřeží Cookova průlivu. Jde o nejjižněji položené hlavní město světa. Žije v něm okolo 180 000 obyvatel, společně s okolními městy Lower Hutt, Upper Hutt a Porirua tvoří třetí největší aglomeraci Nového Zélandu s celkovým počtem kolem 386 000 obyvatel. Ve Wellingtonu sídlí nejvyšší státní instituce Nového Zélandu jako parlament, vláda a nejvyšší soud.

Wellington, Nový Zéland

Auckland je největší město Nového Zélandu s 1 618 000 obyvateli. Nachází se na Severním ostrově mezi Manakau Harbour a zálivem Hauraki. Město samotné se rozkládá na mnoha z vyhaslých sopek, které zřetelně vyčnívají z reliéfu země. Známé je také pod jménem Město Plachet podle přístavů, kde v létě kotví nespočet plachetnic a jachet patřící místním obyvatelům.

Jazyková škola

The Campbell Institute je jazyková škola mající 2 pobočky, v Aucklandu a ve Wellingtonu. Pobočka jazykové školy ve Wellingtonu byla založena v roce 2001. Nachází se v centru města, jen pár minut pěšky od nejlepších restaurací, kaváren, obchůdků, ale je to blízko také k zastávce MHD. Škola je vybavena v moderním stylu. Tato jazyková škola má akreditaci u Victoria University ve Wellingtonu.

Angličtina na Novém Zélandu

Jazyková škola Campbell nabízí svým studentů širokou paletu aktivit, mezi které patří například potápění, rybaření, tenis, golf, horská turistika, jízda na koni atd. Mnohé aktivity jsou zdarma nebo za mírný poplatek.

Brožura jazykové školy

Demi pair program

Angličtina a hlídání dětí

Jedná se o program podobný Au-pair hlídání dětí v zahraničí. V rámci tohoto programu ale máte možnost navštěvovat jazykové kurzy angličtiny (15 nebo 20 lekcí týdně) a zdokonalovat se tak v anglickém jazyce ještě intenzivněji. Během programu Hlídání dětí na Novém Zélandu Vás čeká práce s dětmi v rodině, ve které budete bydlet po celou dobu jazykového programu. Za přibližných 20 hodin hlídání týdně, které s dětmi strávíte, máte ubytování a stravu v hostitelské rodině zdarma! 

Demi-pair na Novém Zélandu

Hlídání dětí se budete věnovat různě v průběhu dne, budete si s nimi hrát, vytvářet jim zábavný program, který může být zároveň i učením, nebo s nimi dělat rovnou přípravu do školy. Vše pak záleží na dohodě s hostitelskou rodinou. Samozřejmě máte během jazykového programu Hlídání dětí nárok i na osobní volno, které můžete využít například k cestování a poznávání okolí.

Výhody programu Demi pair

 • Ubytování a strava ZDARMA
 • Doprava ZDARMA
 • Kapesné 70 NZD týdně
 • Zkušenosti a praxe do CV
 • Efektivnější způsob výuky

Podmínky práce na Novém Zélandu

 • Věk 18+
 • Studentské vízum
 • Minimálně 12 týdnů jazykový kurz

Ceník jazykových kurzů

Typ jazykového kurzuDélkaPočet lekcí týdněCena
Demi pair program12 týdnů +15 lekcí3 891 Kč

Registrační poplatek činí 3 805 Kč.

Učební materiály za 1037 Kč.

Angličtina se sporty

Rugby a plachtění

V rámci studia angličtiny na jazykové škole Campbell se můžete věnovat i oblíbenému sportu. Vyberte si jeden z programů Angličtina a sport. Vyzkoušejte například plachtění či Rugby.

Rugby, Nový Zéland

Délka programu je 4 týdny a více a cena je na požádání.

Další studijní programy

 • Pracovní stáž ve firmě
 • Dobrovolnictví
 • Angličtina pro učitele
 • Středoškolský program

Pro více informací o těchto jazykových programech nás prosíme kontaktujte!

Pokud uvažujete o nalezení práce na Novém Zélandu, podívejte se prosím na nabídku zde.

Ubytování

Ubytování v hostitelské rodině v jednolůžkovém pokoji se snídaní vyjde na 3 631 Kč za týden.

Pro zájemce o ubytování v rezidenci- ceny od 5 187 Kč za týden (bez stravy).

Jednorázový poplatek za zprostředkování ubytování činí 3 717 Kč.

Ceny dle kurzu ČNB k 13. 10. 2016: 1 NZD = 17,29 CZK.

Video


Mapa


Mapa
Fotky
Recenze

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností. Ředitelka a manažerka školy jsou dvě báječné osoby, které nám pobyt dělaly ještě lepším. Hodiny angličtiny probíhaly dopoledne a byly zábavné. Vždy jsem se na ně velice těšila. Střídali se nám vždy dva učitelé, plní vědomostí a humoru. Seznámila jsem se tam s mnoha lidmi v [...]

Jazykový kurz španělštiny, Valencie, srpen 2016

Musím Vám poděkovat za zprostředkování cesty. Studijní pobyt ve Valencii se mi velice líbil..

Podobné kurzy a pobyty

Malta I St. Julians I Angličtina u moře na kvalitní škole

Skvělá jazyková škola, široký výběr kurzů, dobré cenové podmínky. klidná rezidenční lokalita

Anglie | Londýn, Nottingham, Surrey | Letní programy pro mládež

Letní jazykové pobyty v zajímavých lokalitách, jezdectví, intenzivní angličtina, Chelsea fotbal, kariérní programy, poznávání Londýna

Kanada I Vancouver I Creative arts na Filmová škole

Nová jedinečná nabídka studia Jazykové akademie ILAC pro zájemce o kreativní umění na Vancouver Film school. Země Kanada je rozlohou druhá největší země světa, rozkládající se v severní části kontinentu Severní Amerika. Kanada vznikla na území osídleném Indiány a Eskymáky jako unie britských zámořských teritorií a kolonií, z nichž některé byly předtím součástí francouzské koloniální [...]

Irsko | Ennis | Kurzy angličtiny

Clare Language Centre Jazyková škola se nachází v malém irském městečku Ennis na západu Irska nedaleko Limericku. Je také hlavním městem hrabství Clare. Panuje zde oceánské klima, výhodou tedy je téměř konstantní počasí, byť s větším množstvím srážek. Okolí však určitě stojí za návštěvu. Irsko je známé především pro svou krásně zelenou krajinu mimo město [...]

Malta – Jazykový kurz angličtiny u moře pro dospělé

Užijte si výuku angličtiny u moře.

Stínování na školách pro učitele v Anglii

Studijní pobyt pro učitele i pracovníky ve školství s možností získat zkušenosti z anglického školství. Stínování neboli shadowing různých předmětů a práce ve škole v zahraničí.

KONZULTACE ZDARMA