420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

Rakousko I Němčina pro pedagogické pracovníky

Země

Rakousko (oficiální název zní Rakouská republika) je vnitrozemská spolková republika ležící ve střední Evropě. Skládá se z 9 spolkových zemí. Rakousko je členem Organizace spojených národů, Rady Evropy, Evropské unie a je součástí Schengenského prostoru a Eurozóny. Největší města jsou Vídeň, Štýrský Hradec, Linec, Salzburg a Innsbruck. Rakousko je významnou turistickou destinací, lákající na malebnou krajinu, rozsáhlé vysokohorské terény a vysokou úroveň služeb. Mezi nejoblíbenější cíle patří historická města Vídeň a Salzburg, a řada světově známých alpských horských středisek, jakými jsou Innsbruck, Kitzbühel, Solná komora nebo Zell am See.

Místo

Vídeň je hlavní město Rakouska, současně také statutární město a zároveň od 1. ledna 1922 jedna z jeho spolkových zemí, zcela obklopená územím spolkové země Dolní Rakousy. Leží na řece Dunaj a se svými 1,7 miliony obyvatel je největším rakouským městem a současně nejvýznamnějším kulturním, politickým a hospodářským centrem země. Historické centrum Vídně bylo v roce 2001 zapsáno na Seznam světového dědictví UNESCO. V seznamu měst podle kvality života sestaveném firmou Mercer se v roce 2011 Vídeň umístila na první příčce.

GLU3bb12c_viden

Škola

ActiLingua

Škola sídlí v krásné části Vídně v centru města poblíž mnoha ambasád. Naproti se nachází zámek Schloss Belvedere, který slouží jako odpočinkové místo pro studenty jazykové školy ActiLingua. Centrum je vzdáleno jen 15 minut veřejnou dopravou. Budova školy je v krásném stylu Art Nouveau a je kompletně zrekonstruována.

18_IMG_2116

Jazyková škola disponuje moderními, světlými a dobře vybavenými učebnami. Nachází se zde 6 výukových sálů. Multimediální knihovna nabízí 20 pracovišť s počítači a volným připojením k internetu (WLAN; WI-FI). Studenti zde mohou trávit volné přestávky mezi kurzy jazyka a také se mohou občerstvit ve školní kavárně. Na škole je vyučována standardní verze němčiny tzv. Hochdeutsch. O veškerý chod školy se stará velmi milý tým především mladých pracovníků. Ochota a vstřícnost je tu puncem kvality.

Brožura jazykové školy

Věk

od 18 let

Program

Jazyková škola ActiLingua nabízí speciální jazykový kurz němčiny zaměřený pro učitele němčiny, kteří nejsou rodilými mluvčími. Máte tak jedinečnou příležitost si zdokonalit své znalosti německého jazyka a vyzkoušet si i různé učební metody svých zahraničních kolegů v prostředí multikulturních tříd jazykové školy ActiLingua. Součástí programu jsou i rakouské a německé reálie. Dozvíte se více o kultuře a literatuře německy mluvících zemí. Kurz se Vám snaží předat nové nápady a myšlenky ve výuce jazyka, které pak snadno využijete po návratu domů v praxi, a učiníte tak výuku němčiny zábavnější a efektivnější!

10_img_2070

V kurzu se zaměříte především na:

  • jazykovou strukturu a nové metody výuky
  • zlepšení vyjadřování a plynulosti
  • práci s textem, jeho porozumění a překlad
  • výslovnost a nový pravopis

Možnost zúčastnit se kurzu v rámci programu Erasmus +.

V nabídce jsou konkrétní kurzy

A) Učitelský kurz I

Kurz zaměřený na učitele němčiny, kteří nejsou rodilými mluvčími. Pokud si chcete zlepšit znalosti jazyka, je tento kurz přímo pro Vás!

  • 20 lekcí němčiny týdně pro učitele s metodologií
  • 5 lekcí týdně zaměřených na reálie

Termíny: 25. ledna, 21. března, 4. a 25. července, 3. října 2016 nebo na vyžádání pro skupinu min. 6 učitelů

Úroveň jazyka je od B2.

Délka kurzu je 2 týdny.

A) Učitelský kurz II

Kurz zaměřený na učitele jiných předmětů, než je němčina.

  • 20 lekcí obecné němčiny týdně
  • 7 tréninkových lekcí pro učitele týdně
  • 5 lekcí týdně se zaměřením (např. kultura)

Termíny: každé pondělí

Úroveň jazyka je od B1.

Délka kurzu je 2 týdny.

Cena

Jazykový program pro učiteleCena za dva týdny
Samotný jazykový kurz18 935 Kč
Jazykový kurz + ubytování v rezidenci (samostatný pokoj)30 189 Kč
Jazykový kurz + ubytování v rodině (samostatný pokoj)29 647 Kč

Ceny dle kurzu ČNB k 1. 12. 2016:  1 EUR = 27,05 CZK.

Ubytování v rezidenci

Jazyková škola má vlastní ubytovací prostory, které se nachází nedaleko školy. Jedná se o nově zrekonstruovanou budovu ve stylu secese. Nachází se zde jak vícelůžkové pokoje určené především pro mladší studenty, tak i samostatné dvoulůžkové pokoje, například pro pár cestující společně. V suterénu se nachází i jídelna, kde si každé ráno můžete dát snídani formou bufetu.

22_506H-69

Příplatky

Příplatek za letní sezónu: 1 328 Kč / týden.

Příplatek za snídaně: 1 328 Kč / týden.

Příplatek za polopenzi: 3 551 Kč / týden.

Transfer: 1 084 Kč / jedna cesta.

Vratná záloha za klíč: 2 711 Kč.

Video

Další videa zde: ActiLingua.

Mapa

Mapa
Fotky
Recenze

Angličtina na Kypru

Bylo to super, o studenty je tam opravdu krásně postaráno od rána do večera. Skvělá paní Lydia z Polska i paní ředitelka školy. Příští rok bych klidně pustila dceru jen třeba s kamarádkou, mají to opravdu dobře organizované. Jídlo výborné, pokoje útulné. Petra s dcerou (11), srpen 2019

Francouzština v Montpellier

V termínu od 28. července do 24. srpna 2019 jsem se díky Interstudy Consulting zúčastnila jazykového kurzu francouzštiny v jazykové škole LSF v Montpellier. Zpočátku jsem měla trochu obavy, ale nebyl k tomu nejmenší důvod. Všechno bylo perfektní od začátku do konce – fantastická hostitelská rodina, výborní učitelé ve škole a zajímavé náplně hodin, dobře určená úroveň (C1) tak, [...]

Angličtina na fotbalovém táboře v Bournemouth

Perfektní servis při zajištění a i během studijniho pobytu syna v Anglii. Velké poděkovani pani Fialové. (Translated by Google) Perfect service to ensure and during your son’s study stay in England. Many thanks to Mrs. Fialova. Tomaš, 16 let, srpen 2019      

Semestr na střední škole na Novém Zélandu

Dobrý den, studium a pobyt na Novém Zélandu byl pro mně úžasnou zkušeností. Moc rád vzpomínám hlavně na rugby a na novozélandskou krajinu. Co se týče studia, tak škola byla  každý den od 8:40 do 15:20. Chodil jsem do školy pěšky cca 20 minut. Autobusová doprava nebyla spolehlivá. Skolní komplex byl velice rozlehlý, chvíli mi [...]

Kurz němčiny na Jazykovém Institutu Dialoge v Lindau

  O mém studijním pobytu v Lindau (srpen-září 2018) Rozhodl jsem se, že se s Vámi podělím o mé zkušenosti spojené se studiem němčiny. Jednoho večera jsem si uvědomil, že německý jazyk je u nás v České republice stejně důležitý, někdy možná důležitější než velmi rozšířená angličtina. Spojil jsem se proto s Interstudy Consulting, kteří mi následně připravili nabídku [...]

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Podobné kurzy a pobyty

Německo I Frankfurt I Němčina snadno a dostupně

Chtěli byste se naučit německy v prostředí, kde se budete cítit dobře, za dostupnou cenu, zábavnou formou a blízko od domova? Zvolte si naše jazykové kurzy ve Frankfurtu a budete překvapeni!

Německo I Berlín, Hamburg, Frankfurt, Mnichov I Studium na SŠ

Učí se Vaše děti německy na střední škole a chtěli byste, aby se ještě více zlepšili? Pošlete je třeba na půl roku nebo i na celý rok do Německa na střední školu! Tato zahraniční zkušenost jim bude výhodou při podávání přihlášek na vysoké školy.

Německo I Berlín, Hamburg, Frankfurt, Mnichov I Pracovní stáž

Skvělá příležitost jak získat cenné zkušenosti v oboru, který studujete, a mít tak další konkurenční výhodu do Vašeho CV. Tento program Vám umožní pracovat v německé firmě.

Německo I Berlín, Hamburg, Frankfurt, Mnichov I Kurzy pro učitele

Kurzy němčiny pro učitele a pedagogické pracovníky, ověřená jazyková škola, výhodné ceny!

Německo I Berlín, Hamburg, Frankfurt, Mnichov I Studium na VŠ

Výhodné jazykové kurzy němčiny, užijte si studijní pobyt v moderních známých velkoměstech v Německu. Poznejte památky, navštivte slavná místa našich dějin. Studujte univerzitu v Německu a získejte dobrý základ do života!

Německo | Berlín, Mnichov | Němčina pro děti, mládež i dospělé

Jazykové kurzy pro děti, mládež i dospělé v krásném kampusu jazykové školy GLS Berlin.

KONZULTACE ZDARMA