420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com
Cena
Od 10 800 Kč
KONZULTACE ZDARMA

Pole označená * jsou povinná

Stisknutím tlačítka „Odeslat“ vyjadřujete svůj souhlas s tím, že Vás budeme kontaktovat za účelem poradenství ohledně naší nabídky. Bližší informace o zpracování osobních údajů najdete zde.

Rakousko I Vídeň I Pracovní stáž s němčinou

Rakousko I Vídeň I Pracovní stáž s němčinou

Zkuste pracovat v Rakousku a zjistit, je-li Vámi vybraný obor ten pravý..

Země

Rakousko (oficiální název zní Rakouská republika) je vnitrozemská spolková republika ležící ve střední Evropě. Skládá se z 9 spolkových zemí. Rakousko je členem Organizace spojených národů, Rady Evropy, Evropské unie a je součástí Schengenského prostoru a Eurozóny. Největší města jsou Vídeň, Štýrský Hradec, Linec, Salzburg a Innsbruck. Rakousko je významnou turistickou destinací, lákající na malebnou krajinu, rozsáhlé vysokohorské terény a vysokou úroveň služeb. Mezi nejoblíbenější cíle patří historická města Vídeň a Salzburg, a řada světově známých alpských horských středisek, jakými jsou Innsbruck, Kitzbühel, Solná komora nebo Zell am See.

Místo

Vídeň je hlavní město Rakouska, současně také statutární město a zároveň od 1. ledna 1922 jedna z jeho spolkových zemí, zcela obklopená územím spolkové země Dolní Rakousy. Leží na řece Dunaj a se svými 1,7 miliony obyvatel je největším rakouským městem a současně nejvýznamnějším kulturním, politickým a hospodářským centrem země. Historické centrum Vídně bylo v roce 2001 zapsáno na Seznam světového dědictví UNESCO. V seznamu měst podle kvality života sestaveném firmou Mercer se v roce 2011 Vídeň umístila na první příčce.

GLU3bb12c_viden

Škola

ActiLingua

Škola sídlí v krásné části Vídně v centru města poblíž mnoha ambasád. Naproti se nachází zámek Schloss Belvedere, který slouží jako odpočinkové místo pro studenty jazykové školy ActiLingua. Centrum města je vzdáleno jen 15 minut veřejnou dopravou. Budova školy je v krásném stylu Art Nouveau a je kompletně zrekonstruována.

 

18_IMG_2116

Jazyková škola disponuje moderními, světlými a dobře vybavenými učebnami. Nachází se zde 6 výukových sálů. Multimediální knihovna nabízí 20 pracovišť s počítači a volným připojením k internetu (WLAN; WI-FI). Studenti zde mohou trávit volné přestávky mezi kurzy jazyka a také se mohou občerstvit ve školní kavárně. Na škole je vyučována standardní verze němčiny tzv. Hochdeutsch. O veškerý chod školy se stará velmi milý tým především mladých pracovníků. Ochota a vstřícnost je tu puncem kvality.

Katalog 2019

Věk

od 18 let

Program

Jazyková škola Actilingua nabízí pracovní program v kombinaci s jazykovým kurzem. Program se skládá ze studijní části (možnost vybírat z programů uvedených níže) v minimální době 8 týdnů a pracovního programu v minimální době 4 nebo 8 týdnů. Práce je buďto placená – jedná se o práci v pohostinství nebo například u vleků či v půjčovně lyží v horských střediscích, nebo se jedná o práci neplacenou tzv. profesionální pracovní stáž (internship). Pozice se v tomto případě liší, a to v závislosti na Vaši požadavcích na práci a obor. Podniky škola vybírá pečlivě.

  • Odměna: zhruba 330 až 800 EUR měsíčně
  • Pracovní doba: 40 h týdně
  • Ubytování a pojištění je hrazené zaměstnavatelem v případě placené stáže

Nabídka placené stáže je velmi limitována, proto by uchazečova úroveň němčiny měla být na vysoké úrovni. U neplacené stáže si musí student hradit ubytování z vlastních prostředků (4 300 – 6 000 Kč). Ubytování je možné v krásné školní rezidenci, kterou můžete využít i po dobu jazykového kurzu.

Na závěr obdržíte certifikaci od zaměstnavatele o vykonání pracovní stáže (je uveden i popis práce).

Cena za zprostředkování práce

420 Eur tj. ca 10 800 Kč  (nutno rezervovat k tomu minimálně 8 týdnů výuky)

Orientační ceník jazykových kurzů

Jazykový kurzStandardní (25)
8 týdnů40 138 Kč

Učebnice zahrnuta v ceně kurzu.

Jedna lekce – 45 minut.

Cena zahrnuje

  • pracovní umístění v rakouské společnost (telefonní nebo osobní interview se společností vhodnou pro kandidáta)
  • ohodnocení a finální reference od zaměstnavatele 

Jestliže společnost nenajde žádnou vhodnou pracovní pozici, bude vráceno účastníkovi 290 Eur (ca 7 500 Kč).

Studijní programy

Standardní program 

  • 25 lekcí (20 skupinových lekcí + 5 kulturních a zájmových programů)
  • u skupinových lekcí maximálně 12 studentů

Intenzivní program

  • 35 lekcí (20 skupinových lekcí + 10 lekcí v menších skupinách + 5 kulturních a zájmových programů)
  • u skupinových lekcí maximálně 12 studentů a u malých skupin 8

Ubytování

Cena za týdenJednolůžkový pokoj
Rodina / Sdílený byt / Sdílená Rezidence5 095 Kč
Příplatek za vysokou sezonu 56 Eur za týden

22_506H-69

Ceny dle kurzu ČNB k 4. 2. 2019: 1 EUR = 25,730 CZK

Na přesnou cenu i termíny nás prosím kontaktujte.

 

Mapa
Fotky

Recenze

Angličtina na Kypru

Bylo to super, o studenty je tam opravdu krásně postaráno od rána do večera. Skvělá paní Lydia z Polska i paní ředitelka školy. Příští rok bych klidně pustila dceru jen třeba s kamarádkou, mají to opravdu dobře organizované. Jídlo výborné, pokoje útulné. Petra s dcerou (11), srpen 2019

Francouzština v Montpellier

V termínu od 28. července do 24. srpna 2019 jsem se díky Interstudy Consulting zúčastnila jazykového kurzu francouzštiny v jazykové škole LSF v Montpellier. Zpočátku jsem měla trochu obavy, ale nebyl k tomu nejmenší důvod. Všechno bylo perfektní od začátku do konce – fantastická hostitelská rodina, výborní učitelé ve škole a zajímavé náplně hodin, dobře určená úroveň (C1) tak, [...]

Angličtina na fotbalovém táboře v Bournemouth

Perfektní servis při zajištění a i během studijniho pobytu syna v Anglii. Velké poděkovani pani Fialové. (Translated by Google) Perfect service to ensure and during your son’s study stay in England. Many thanks to Mrs. Fialova. Tomaš, 16 let, srpen 2019      

Semestr na střední škole na Novém Zélandu

Dobrý den, studium a pobyt na Novém Zélandu byl pro mně úžasnou zkušeností. Moc rád vzpomínám hlavně na rugby a na novozélandskou krajinu. Co se týče studia, tak škola byla  každý den od 8:40 do 15:20. Chodil jsem do školy pěšky cca 20 minut. Autobusová doprava nebyla spolehlivá. Skolní komplex byl velice rozlehlý, chvíli mi [...]

Kurz němčiny na Jazykovém Institutu Dialoge v Lindau

  O mém studijním pobytu v Lindau (srpen-září 2018) Rozhodl jsem se, že se s Vámi podělím o mé zkušenosti spojené se studiem němčiny. Jednoho večera jsem si uvědomil, že německý jazyk je u nás v České republice stejně důležitý, někdy možná důležitější než velmi rozšířená angličtina. Spojil jsem se proto s Interstudy Consulting, kteří mi následně připravili nabídku [...]

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Podobné kurzy a pobyty

Německo I Frankfurt I Němčina snadno a dostupně

Chtěli byste se naučit německy v prostředí, kde se budete cítit dobře, za dostupnou cenu, zábavnou formou a blízko od domova? Zvolte si naše jazykové kurzy ve Frankfurtu a budete překvapeni!

Německo I Berlín, Hamburg, Frankfurt, Mnichov I Studium na SŠ

Učí se Vaše děti německy na střední škole a chtěli byste, aby se ještě více zlepšili? Pošlete je třeba na půl roku nebo i na celý rok do Německa na střední školu! Tato zahraniční zkušenost jim bude výhodou při podávání přihlášek na vysoké školy.

Německo I Berlín, Hamburg, Frankfurt, Mnichov I Pracovní stáž

Skvělá příležitost jak získat cenné zkušenosti v oboru, který studujete, a mít tak další konkurenční výhodu do Vašeho CV. Tento program Vám umožní pracovat v německé firmě.

Německo I Berlín, Hamburg, Frankfurt, Mnichov I Kurzy pro učitele

Kurzy němčiny pro učitele a pedagogické pracovníky, ověřená jazyková škola, výhodné ceny!

Německo I Berlín, Hamburg, Frankfurt, Mnichov I Studium na VŠ

Výhodné jazykové kurzy němčiny, užijte si studijní pobyt v moderních známých velkoměstech v Německu. Poznejte památky, navštivte slavná místa našich dějin. Studujte univerzitu v Německu a získejte dobrý základ do života!

Německo | Berlín, Mnichov | Němčina pro děti, mládež i dospělé

Jazykové kurzy pro děti, mládež i dospělé v krásném kampusu jazykové školy GLS Berlin.

KONZULTACE ZDARMA