Cena
Od 23 878 Kč

KONZULTACE ZDARMA

Děkujeme za zaslání poptávky

Pole označená * jsou povinná *

Stisknutím tlačítka „Odeslat“ vyjadřujete svůj souhlas s tím, že Vás budeme kontaktovat za účelem poradenství ohledně naší nabídky. Bližší informace o zpracování osobních údajů najdete zde.
ODESLAT

Rakousko I Vídeň I Letní pobyty s němčinou pro děti a mládež 12 – 19 let

Rakousko I Vídeň I Letní pobyty s němčinou pro děti a mládež 12 – 19 let

Prázdninové kurzy němčiny a letní škola ve Vídni, kousek od Prahy..

Země

Rakousko (oficiální název zní Rakouská republika) je vnitrozemská spolková republika ležící ve střední Evropě. Skládá se z 9 spolkových zemí. Rakousko je členem Organizace spojených národů, Rady Evropy, Evropské unie a je součástí Schengenského prostoru a Eurozóny. Největší města jsou Vídeň, Štýrský Hradec, Linec, Salzburg a Innsbruck. Rakousko je významnou turistickou destinací, lákající na malebnou krajinu, rozsáhlé vysokohorské terény a vysokou úroveň služeb. Mezi nejoblíbenější cíle patří historická města Vídeň a Salzburg, a řada světově známých alpských horských středisek, jakými jsou Innsbruck, Kitzbühel, Solná komora nebo Zell am See.

Místo

Vídeň je hlavní město Rakouska, současně také statutární město a zároveň od 1. ledna 1922 jedna z jeho spolkových zemí, zcela obklopená územím spolkové země Dolní Rakousy. Leží na řece Dunaj a se svými 1,7 miliony obyvatel je největším rakouským městem a současně nejvýznamnějším kulturním, politickým a hospodářským centrem země. Historické centrum Vídně bylo v roce 2001 zapsáno na Seznam světového dědictví UNESCO. V seznamu měst podle kvality života sestaveném firmou Mercer se v roce 2011 Vídeň umístila na první příčce.

GLU3bb12c_viden

Škola

ActiLingua

Škola sídlí v krásné části Vídně v centru města poblíž mnoha ambasád. Naproti se nachází zámek Schloss Belvedere, který slouží jako odpočinkové místo pro studenty jazykové školy ActiLingua. Centrum města je vzdáleno jen 15 minut veřejnou dopravou. Budova školy je v krásném stylu Art Nouveau a je kompletně zrekonstruována.

 

18_IMG_2116

Jazyková škola disponuje moderními, světlými a dobře vybavenými učebnami. Nachází se zde 6 výukových sálů. Multimediální knihovna nabízí 20 pracovišť s počítači a volným připojením k internetu (WLAN; WI-FI). Studenti zde mohou trávit volné přestávky mezi kurzy jazyka a také se mohou občerstvit ve školní kavárně. Na škole je vyučována standardní verze němčiny tzv. Hochdeutsch. O veškerý chod školy se stará velmi milý tým především mladých pracovníků. Ochota a vstřícnost je tu puncem kvality. Podívejte se do katalogu:  Katalog

Věk

Prázdninový kurz: od 16 do 19 let

Letní škola: od 12 do 17 let

Studijní programy

Jedna lekce – 45 minut.

Prázdninový kurz (16 – 19 let)

Tento kurz je určen mladým, kteří preferují trávit léto v prostředí svých vrstevníků a naučit se zároveň dobře německy. Ubytování během programu je poskytováno překrásnou rezidencí Sacré Coeur, která se nachází přímo naproti budově jazykové školy. Areál je to obrovský a je vybaven vším potřebným pro zábavu či odpočinek ale také pro sportovní aktivity a další. V rámci tohoto programu zde není žádný dohled nad studenty po skončení celodenních aktivit – jedná se tedy spíše o denní kemp.

Orientační ceník

Počet týdnů kurzu25 lekcí za týden od35 lekcí za týden od
2 týdny30 440 Kč37 386 Kč
3 týdny42 686 Kč53 107 Kč

Cena zahrnuje

 • kurz němčiny
 • certifikát
 • ubytování v dvoulůžkovém pokoji ve studentské rezidenci
 • polopenze
 • volnočasové aktivity
 • zapůjčení učebnice
 • přístup k internetu
 • studentská příručka
 • slevová karta
 • sezónní příplatek

11026811_10153426085341418_4295822276919763184_n

Letní škola (12 – 17 let)

Tento kurz pro děti a mládež se nachází v krásném prostředí prestižní školy Theresianum založené Marií Theresií. Jedná se o jednu z nejlepších škol v celém Rakousku. Děti zde mají vše potřebné pro trávení letní prázdninových radovánek. V areálu se nachází sportoviště, kde se konají volnočasové aktivity. O Vaše děti zde bude skvěle postaráno. Dohled je 24 hodin denně. Na každých deset dětí je tu jeden učitel. Dětem není dovoleno opouštět samostatně areál (pokud nemají povolení rodičů).

Nemusíte se obávat poslat své dítě na tento báječný jazykový kurz plný němčiny, poznání i zábavy!

Orientační ceník

Počet týdnů kurzu20 lekcí za týden od30 lekcí za týden od
1 týden residence standard23 878 Kč26 450 Kč
2 týdny residence superior45 954 Kč51 099 Kč

Cena zahrnuje

 • kurz němčiny
 • certifikát
 • ubytování v 4 – 6 lůžkovém pokoji se sdílenou koupelnou = standard nebo 3-4l. pokoji = superior
 • plná penze
 • neustálý dohled
 • volnočasové aktivity
 • sezónní příplatek

14_IMG_3643

Ceny dle kurzu ČNB k 4. 2. 2019: 1 EUR = 25,730 CZK

 

Mapa
Fotky

Recenze

Angličtina na Kypru

Bylo to super, o studenty je tam opravdu krásně postaráno od rána do večera. Skvělá paní Lydia z Polska i paní ředitelka školy. Příští rok bych klidně pustila dceru jen třeba s kamarádkou, mají to opravdu dobře organizované. Jídlo výborné, pokoje útulné. Petra s dcerou (11), srpen 2019

Francouzština v Montpellier

V termínu od 28. července do 24. srpna 2019 jsem se díky Interstudy Consulting zúčastnila jazykového kurzu francouzštiny v jazykové škole LSF v Montpellier. Zpočátku jsem měla trochu obavy, ale nebyl k tomu nejmenší důvod. Všechno bylo perfektní od začátku do konce – fantastická hostitelská rodina, výborní učitelé ve škole a zajímavé náplně hodin, dobře určená úroveň (C1) tak, [...]

Angličtina na fotbalovém táboře v Bournemouth

Perfektní servis při zajištění a i během studijniho pobytu syna v Anglii. Velké poděkovani pani Fialové. (Translated by Google) Perfect service to ensure and during your son’s study stay in England. Many thanks to Mrs. Fialova. Tomaš, 16 let, srpen 2019      

Semestr na střední škole na Novém Zélandu

Dobrý den, studium a pobyt na Novém Zélandu byl pro mně úžasnou zkušeností. Moc rád vzpomínám hlavně na rugby a na novozélandskou krajinu. Co se týče studia, tak škola byla  každý den od 8:40 do 15:20. Chodil jsem do školy pěšky cca 20 minut. Autobusová doprava nebyla spolehlivá. Skolní komplex byl velice rozlehlý, chvíli mi [...]

Kurz němčiny na Jazykovém Institutu Dialoge v Lindau

  O mém studijním pobytu v Lindau (srpen-září 2018) Rozhodl jsem se, že se s Vámi podělím o mé zkušenosti spojené se studiem němčiny. Jednoho večera jsem si uvědomil, že německý jazyk je u nás v České republice stejně důležitý, někdy možná důležitější než velmi rozšířená angličtina. Spojil jsem se proto s Interstudy Consulting, kteří mi následně připravili nabídku [...]

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Podobné kurzy a pobyty

Německo I Frankfurt I Němčina snadno a dostupně

Chtěli byste se naučit německy v prostředí, kde se budete cítit dobře, za dostupnou cenu, zábavnou formou a blízko od domova? Zvolte si naše jazykové kurzy ve Frankfurtu a budete překvapeni!

Německo I Berlín, Hamburg, Frankfurt, Mnichov I Studium na SŠ

Učí se Vaše děti německy na střední škole a chtěli byste, aby se ještě více zlepšili? Pošlete je třeba na půl roku nebo i na celý rok do Německa na střední školu! Tato zahraniční zkušenost jim bude výhodou při podávání přihlášek na vysoké školy.

Německo I Berlín, Hamburg, Frankfurt, Mnichov I Pracovní stáž

Skvělá příležitost jak získat cenné zkušenosti v oboru, který studujete, a mít tak další konkurenční výhodu do Vašeho CV. Tento program Vám umožní pracovat v německé firmě.

Německo I Berlín, Hamburg, Frankfurt, Mnichov I Kurzy pro učitele

Kurzy němčiny pro učitele a pedagogické pracovníky, ověřená jazyková škola, výhodné ceny!

Německo I Berlín, Hamburg, Frankfurt, Mnichov I Studium na VŠ

Výhodné jazykové kurzy němčiny, užijte si studijní pobyt v moderních známých velkoměstech v Německu. Poznejte památky, navštivte slavná místa našich dějin. Studujte univerzitu v Německu a získejte dobrý základ do života!

Německo | Berlín, Mnichov | Němčina pro děti, mládež i dospělé

Jazykové kurzy pro děti, mládež i dospělé v krásném kampusu jazykové školy GLS Berlin.

KONZULTACE ZDARMA