420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com
Cena
Od 41 168 Kč
KONZULTACE ZDARMA

Pole označená * jsou povinná

Stisknutím tlačítka „Odeslat“ vyjadřujete svůj souhlas s tím, že Vás budeme kontaktovat za účelem poradenství ohledně naší nabídky. Bližší informace o zpracování osobních údajů najdete zde.

Rakousko I Vídeň I Němčina a hudba

Vídeň je město hudby, Mozart, Brahms, Beethoven, Schubert..

Země

Rakousko (oficiální název zní Rakouská republika) je vnitrozemská spolková republika ležící ve střední Evropě. Skládá se z 9 spolkových zemí. Rakousko je členem Organizace spojených národů, Rady Evropy, Evropské unie a je součástí Schengenského prostoru a Eurozóny. Největší města jsou Vídeň, Štýrský Hradec, Linec, Salzburg a Innsbruck. Rakousko je významnou turistickou destinací, lákající na malebnou krajinu, rozsáhlé vysokohorské terény a vysokou úroveň služeb. Mezi nejoblíbenější cíle patří historická města Vídeň a Salzburg, a řada světově známých alpských horských středisek, jakými jsou Innsbruck, Kitzbühel, Solná komora nebo Zell am See.

Místo

Vídeň je hlavní město Rakouska, současně také statutární město a zároveň od 1. ledna 1922 jedna z jeho spolkových zemí, zcela obklopená územím spolkové země Dolní Rakousy. Leží na řece Dunaj a se svými 1,7 miliony obyvatel je největším rakouským městem a současně nejvýznamnějším kulturním, politickým a hospodářským centrem země. Historické centrum Vídně bylo v roce 2001 zapsáno na Seznam světového dědictví UNESCO. V seznamu měst podle kvality života sestaveném firmou Mercer se v roce 2011 Vídeň umístila na první příčce.

GLU3bb12c_viden

Jazyková škola

ActiLingua

Škola sídlí v krásné části Vídně v centru města poblíž mnoha ambasád. Naproti se nachází zámek Schloss Belvedere, který slouží jako odpočinkové místo pro studenty jazykové školy ActiLingua. Centrum je vzdáleno jen 15 minut veřejnou dopravou. Budova jazykové školy je v krásném stylu Art Nouveau a je kompletně zrekonstruována.

 

Jazyková škola disponuje moderními, světlými a dobře vybavenými učebnami. Nachází se zde 6 výukových sálů. Multimediální knihovna nabízí 20 pracovišť s počítači a volným připojením k internetu (WLAN; WI-FI). Studenti zde mohou trávit volné přestávky mezi kurzy jazyka a také se mohou občerstvit ve školní kavárně. Na škole je vyučována standardní verze němčiny tzv. Hochdeutsch. O veškerý chod školy se stará velmi milý tým především mladých pracovníků. Ochota a vstřícnost je tu puncem kvality.

Katalog 2019

Věk

od 16 let

Studijní program

Jazykové kurzy němčiny a hudba

Program je kombinací standardního nebo intenzivního kurzu německého jazyka s hudební výukou na konzervatoři. Student navštěvuje klasické lekce německého jazyka podle svého výběru na jazykové škola ActiLingua. V rámci týdne pak dochází na 5 lekcí hudby na vídeňskou konzervatoř. Budova konzervatoře se nachází asi 20 minut metrem od budovy školy. Lekce se dělí na ty praktické, kde si student zahraje pod vedení velmi zkušených lektorů muzikantů na zvolený nástroj, a lekce teoretické, kde se dozví něco z historie hudby, především té rakouské.

Volejte a pište pro přesné informace. Děkujeme.

Orientační cena programu na 4 týdny 1600 Eur tj. 41 168 Kč a zahrnuje 

 • 1 instrumentální lekce týdně
 • 1 – 3 teoretické lekce týdně
 • certifikát z konzervatoře
 • 20 lekcí němčiny týdně
 • 5 kulturních lekcí týdně
 • ubytování v rodině
 • Příplatek za vysokou sezonu je 56 Eur za týden (30.6. – 24.8.2019)

Možno přikoupit

 • dodatečná instrumentální nebo vokální lekce – 1 600 Kč
 • osobní cvičení na konzervatoři – 100 Kč / hodina

Další studijní programy

Jazykový kurz němčinyStandardní (25)Intenzivní (35)Super-intenzivní (35)
1 týden6 948 Kč10 112 Kč17 394 Kč

Učebnice zahrnuta v ceně kurzu.

Jedna lekce – 45 minut.

Standardní program 

 • 25 lekcí (20 skupinových lekcí + 5 kulturních a zájmových programů)
 • u skupinových lekcí maximálně 12 studentů

Intenzivní program

 • 35 lekcí (20 skupinových lekcí + 10 lekcí v menších skupinách + 5 kulturních a zájmových programů)
 • u skupinových lekcí maximálně 12 studentů a u malých skupin 8

Super – intenzivní program

 • 35 lekcí (20 skupinových lekcí + 10 soukromých lekcí + 5 kulturních a zájmových programů)
 • u skupinových lekcí maximálně 12 studentů

Business

 • 35 lekcí (20 skupinových lekcí + 10 Business + 5 kulturních a zájmových programů)
 • u skupinových lekcí maximálně 12 studentů

22_506H-69

Ceny dle kurzu ČNB k 4. 2. 2019: 1 EUR = 25,730 CZK

 

Mapa
Fotky

Recenze

Angličtina na Kypru

Bylo to super, o studenty je tam opravdu krásně postaráno od rána do večera. Skvělá paní Lydia z Polska i paní ředitelka školy. Příští rok bych klidně pustila dceru jen třeba s kamarádkou, mají to opravdu dobře organizované. Jídlo výborné, pokoje útulné. Petra s dcerou (11), srpen 2019

Francouzština v Montpellier

V termínu od 28. července do 24. srpna 2019 jsem se díky Interstudy Consulting zúčastnila jazykového kurzu francouzštiny v jazykové škole LSF v Montpellier. Zpočátku jsem měla trochu obavy, ale nebyl k tomu nejmenší důvod. Všechno bylo perfektní od začátku do konce – fantastická hostitelská rodina, výborní učitelé ve škole a zajímavé náplně hodin, dobře určená úroveň (C1) tak, [...]

Angličtina na fotbalovém táboře v Bournemouth

Perfektní servis při zajištění a i během studijniho pobytu syna v Anglii. Velké poděkovani pani Fialové. (Translated by Google) Perfect service to ensure and during your son’s study stay in England. Many thanks to Mrs. Fialova. Tomaš, 16 let, srpen 2019      

Semestr na střední škole na Novém Zélandu

Dobrý den, studium a pobyt na Novém Zélandu byl pro mně úžasnou zkušeností. Moc rád vzpomínám hlavně na rugby a na novozélandskou krajinu. Co se týče studia, tak škola byla  každý den od 8:40 do 15:20. Chodil jsem do školy pěšky cca 20 minut. Autobusová doprava nebyla spolehlivá. Skolní komplex byl velice rozlehlý, chvíli mi [...]

Kurz němčiny na Jazykovém Institutu Dialoge v Lindau

  O mém studijním pobytu v Lindau (srpen-září 2018) Rozhodl jsem se, že se s Vámi podělím o mé zkušenosti spojené se studiem němčiny. Jednoho večera jsem si uvědomil, že německý jazyk je u nás v České republice stejně důležitý, někdy možná důležitější než velmi rozšířená angličtina. Spojil jsem se proto s Interstudy Consulting, kteří mi následně připravili nabídku [...]

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Podobné kurzy a pobyty

Německo I Frankfurt I Němčina snadno a dostupně

Chtěli byste se naučit německy v prostředí, kde se budete cítit dobře, za dostupnou cenu, zábavnou formou a blízko od domova? Zvolte si naše jazykové kurzy ve Frankfurtu a budete překvapeni!

Německo I Berlín, Hamburg, Frankfurt, Mnichov I Studium na SŠ

Učí se Vaše děti německy na střední škole a chtěli byste, aby se ještě více zlepšili? Pošlete je třeba na půl roku nebo i na celý rok do Německa na střední školu! Tato zahraniční zkušenost jim bude výhodou při podávání přihlášek na vysoké školy.

Německo I Berlín, Hamburg, Frankfurt, Mnichov I Pracovní stáž

Skvělá příležitost jak získat cenné zkušenosti v oboru, který studujete, a mít tak další konkurenční výhodu do Vašeho CV. Tento program Vám umožní pracovat v německé firmě.

Německo I Berlín, Hamburg, Frankfurt, Mnichov I Kurzy pro učitele

Kurzy němčiny pro učitele a pedagogické pracovníky, ověřená jazyková škola, výhodné ceny!

Německo I Berlín, Hamburg, Frankfurt, Mnichov I Studium na VŠ

Výhodné jazykové kurzy němčiny, užijte si studijní pobyt v moderních známých velkoměstech v Německu. Poznejte památky, navštivte slavná místa našich dějin. Studujte univerzitu v Německu a získejte dobrý základ do života!

Německo | Berlín, Mnichov | Němčina pro děti, mládež i dospělé

Jazykové kurzy pro děti, mládež i dospělé v krásném kampusu jazykové školy GLS Berlin.

KONZULTACE ZDARMA