420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

Réunion | St. Paul | Francouzština v zámoří

Réunion | St. Paul | Francouzština v zámoří

Země

Réunion je zámořské území a zároveň zámořský region Francie ležící v Indickém oceánu. Ostrov je jedním z nejvzdálenějších regionů Evropské unie. Slovo Réunion znamená francouzsky “shledání”. Je součástí tzv. zámořské Francie, která zahrnuje území v Americe, Africe, Oceánii i Antarktidě. Hlavním městem této nejlidnatější zámořské části Francie je Saint-Denis, ležící na severním pobřeží ostrova.

Mafate

Místo

St. Paul je druhé největší město na ostrově Réunion. Město St. Paul se nachází na západním pobřeží ostrova Réunion.

Jazyková škola

DP Languages je jazyková škola na ostrově Réunion nabízející výuku francouzského jazyka v přátelském prostředí. Jedná se o první jazykovou školu na tomto překrásném ostrově. Jazyková škola s výukou francouzštiny byla založena v roce 2011 v městečku St. Paul na západním pobřeží ostrova Réunion. Tým skvělých lektorů této jazykové školy se bude vždy snažit Váš pobyt na ostrově Réunion učinit nezapomenutelným. Jazyková škola se nachází v klidné ulici města St. Paul. Jedná se o menší budovu ve francouzském stylu s velkou zahradou plnou zeleně, kde se budete cítit naprosto jako doma.

DP classroom

Učebny této jazykové školy na Réunionu jsou světlé a moderně vybavené. Naleznete zde vhodné prostředí pro studium francouzského jazyka. Díky menšímu počtu žáků v jedné jazykové skupině získáte individuálnější přístup, což zajistí rychlejší pokrok ve Vašich jazykových dovednostech. Již po pár týdnech jazykového kurzu na Réunionu budete mluvit francouzsky lépe než kdy předtím!

Pro více fotografií nahlédněte do naší galerie!

Brožura jazykové školy na Réunionu.

Program

Jazykový kurz francouzštinyPočet lekcí týdněCena kurzu za týden
Skupinová francouzština20 skupinových9 727 Kč
Kombinovaná francouzština20 + 5 soukromých16 753 Kč
Soukromá francouzština10 soukromých14 051 Kč
Francouzština a volnočasové aktivity20 lekcícena na vyžádání

.Registrační poplatek za jazykový kurz francouzštiny činí 1 351 Kč.

  • Začátek jazykového kurzu je v 9:30
  • Konec lekcí francouzčtiny je ve 13:30
  • Zahájení jazykového kurzu pro začátečníky vždy první a třetí pondělí v měsíci
  • Pro pokročilé začíná jazykový kurz francouzštiny každé pondělí
  • Počet studentů ve skupině je 4-8
  • Minimální délka jazykového kurzu francouzštiny je 2 týdny

IMG_0590

Osobní návštěva jazykové školy DP Langues.

Volnočasové aktivity

Ke klasickému jazykovému kurzu francouzštiny si můžete objednat kurz paraglidingu, raftingu, potápění, nebo jen skupinový výšlap na místní hory. Krásné prostředí kopců je ideální také na projížďku na kole. Všechny tyto aktivity budete provozovat společně s ostatními studenty nebo učiteli. Na Réunionu tak zažijete obrovské množství zábavy!

Ubytování

Typ ubytováníCena za týden
Hostitelská rodina6 755 Kč
Letní byt9 457 Kč

Registrační poplatek za zprostředkování ubytování je 1 351 Kč.

Možné je zajistit i ubytování v hotelech.

Pro více info nás prosím kontaktujte!

DP happy family lesson at home

Letištní transfer je za 70 € jedna cesta.

Ceny dle kurzu ČNB k 20. 4. 2016:  1 EUR = 27,02 CZK.

Video
Mapa

Mapa
Fotky
Recenze

Angličtina na Kypru

Bylo to super, o studenty je tam opravdu krásně postaráno od rána do večera. Skvělá paní Lydia z Polska i paní ředitelka školy. Příští rok bych klidně pustila dceru jen třeba s kamarádkou, mají to opravdu dobře organizované. Jídlo výborné, pokoje útulné. Petra s dcerou (11), srpen 2019

Francouzština v Montpellier

V termínu od 28. července do 24. srpna 2019 jsem se díky Interstudy Consulting zúčastnila jazykového kurzu francouzštiny v jazykové škole LSF v Montpellier. Zpočátku jsem měla trochu obavy, ale nebyl k tomu nejmenší důvod. Všechno bylo perfektní od začátku do konce – fantastická hostitelská rodina, výborní učitelé ve škole a zajímavé náplně hodin, dobře určená úroveň (C1) tak, [...]

Angličtina na fotbalovém táboře v Bournemouth

Perfektní servis při zajištění a i během studijniho pobytu syna v Anglii. Velké poděkovani pani Fialové. (Translated by Google) Perfect service to ensure and during your son’s study stay in England. Many thanks to Mrs. Fialova. Tomaš, 16 let, srpen 2019      

Semestr na střední škole na Novém Zélandu

Dobrý den, studium a pobyt na Novém Zélandu byl pro mně úžasnou zkušeností. Moc rád vzpomínám hlavně na rugby a na novozélandskou krajinu. Co se týče studia, tak škola byla  každý den od 8:40 do 15:20. Chodil jsem do školy pěšky cca 20 minut. Autobusová doprava nebyla spolehlivá. Skolní komplex byl velice rozlehlý, chvíli mi [...]

Kurz němčiny na Jazykovém Institutu Dialoge v Lindau

  O mém studijním pobytu v Lindau (srpen-září 2018) Rozhodl jsem se, že se s Vámi podělím o mé zkušenosti spojené se studiem němčiny. Jednoho večera jsem si uvědomil, že německý jazyk je u nás v České republice stejně důležitý, někdy možná důležitější než velmi rozšířená angličtina. Spojil jsem se proto s Interstudy Consulting, kteří mi následně připravili nabídku [...]

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Podobné kurzy a pobyty

Francie I Paříž I Letní jazykový kemp a kurz módy

Léto plné zážitků, zábavy, francouzštiny a lekcí o módě v metropoli Francie. To je letní jazykový kurz pro děti a mládež od jazykové školy Alpadia.

Martinique | Francouzština, potápění a surf

Chtěli byste si zasurfovat v Karibiku, potápět se v azurovém moři nebo potřebujete získat slovní zásobu v oblasti cestovního ruchu? Studujte s námi francouzštinu na France Langue!

Francie | Biarritz, Bordeaux | Francouzština, gastronomie, móda, surf

Zajímáte se o módu, kulinářství, francouzskou gastronomii, chtěli byste si zasurfovat nebo potřebujete získat slovní zásobu v oblasti turismu, obchodu, práva či diplomacie? Studujte s námi francouzštinu na France Langue!

Francie | Paříž | Francouzština, gastronomie, móda, turismus

Zajímáte se o módu, kulinářství, francouzskou gastronomii, nebo potřebujete získat slovní zásobu v jiné oblasti, jako je například turismus, obchod, právo či diplomacie? Studujte s námi francouzštinu na France Langue!

Francie I Nice I Velikonoční a letní kemp s francouzštinou

Velikonoční jazykový kemp s francouzštinou pro mládež je ideální příležitostí, jak si zdokonalit jazykovou znalost před maturitou.

Francie I Cannes, Nice I Francouzština pro učitele na Francouzské riviéře

Chtěli byste se naučit lépe francouzsky v nádherném prostředí Francouzské riviéry? Nabídka základních i specializovaných kurzů je tu pro Vás!

KONZULTACE ZDARMA