Cena
Od 5 670 Kč
KONZULTACE ZDARMA


Pole označená * jsou povinná **

Stisknutím tlačítka „Odeslat“ vyjadřujete svůj souhlas s tím, že Vás budeme kontaktovat za účelem poradenství ohledně naší nabídky. Bližší informace o zpracování osobních údajů najdete zde.

Rusko I Petrohrad I Ruština a pracovní stáž

Rusko I Petrohrad I Ruština a pracovní stáž

Moderní jazyková škola s možností  zajištění programu pracovní stáže

Země

Rusko, oficiálním názvem Ruská federace, je s rozlohou 17 075 400 km² největší stát světa. Rusko zahrnuje značnou část východní Evropy a téměř celou severní Asii. S počtem 143,2 milionů obyvatel je Ruská federace devátá nejlidnatější země na světě.

Místo

Petrohrad je s téměř 5 milióny obyvatel druhé největší město Ruska a z měst s počtem nad milión obyvatel je nejsevernější na světě. Leží v severozápadní části Ruska při ústí řeky Něvy do Finského zálivu, který je součástí Baltského moře. Petrohrad, založený roku 1703 Petrem Velikým, byl v letech 1712–1917 hlavním městem Ruského impéria. Dodnes je kulturním střediskem celého Ruska s mnoha památkami Světového dědictví UNESCO a také jedním z nejdůležitějších ruských přístavů. Je sídlem Leningradské oblasti a Severozápadního federálního okruhu, samo je federálním městem.

liden_denz_stpi101

Jazyková škola

Educa Russian Language Center je ruská jazyková škola, která byla založena v roce 2004 v Petrohradě. Jazyková škola již nasbírala za pár let řadu zkušeností a každému studentovi věnuje osobní péči stejně jako skupině celé. Jedná se v současné době o velmi kvalitní jazykovou školu, která se těší dobrému jménu. Své studenty učí jazyková škola Educa sebevědomému a plynulému projevu v ruském jazyce a využívá novodobých metod výuky. Tato jazyková škola rovněž poskytuje zprostředkování pracovních stáží vedle klasických jazykových kurzů ruštiny. V nabídce jazykové školy nechybí ani dobrovolnické programy.

Pracovní příležitost

Rusko je stále velkým hráčem na poli mezinárodního obchodu. Proto je také Rusko vhodným místem pro uskutečnění pracovní stáže. Jazyková škola Educa v Petrohradě Vám nabízí mnoho příležitostí práce především v oboru IT. Využijte tak jedinečnou příležitost naučit se ruský jazyk, který je znovu v kurzu, a získejte zároveň cenné zkušenosti do svého CV. Rusko se v poslední době zajímá stále více o pracovníky ze zahraničí.

Podmínkou pracovní stáže je účast na 4týdenním jazykovém kurzu ruštiny.

di5Jon808Xk

Orientační ceník

Zprostředkování pracovní příležitosti v Rusku 450 Eur
Týden lekcí ruského jazyka (20 lekcí týdně)5 745 Kč
Týden ubytování v hostitelské rodině s polopenzí5 617 Kč

Pracovní stáže jsou neplacené, získáte však cenné zkušenosti do svého CV!

Zprostředkování pracovní stáže zahrnuje:

  • Pracovní umístění
  • Osobního asistenta
  • Pomoc při zařízení víz
  • Letištní transfer
  • 24hodinová asistence na telefonu
  • Volnočasové a kulturní aktivit

Obory pracovních stáží

Více informací o jednotlivých pracovních stážích: IT ve firmě AllintechIT ve firmě DinsGrafický design

Jazykové kurzy

Jazykový kurz ruštinyPočet lekcí týdněCena za týden
Standardní ruština20 lekcí5 745 Kč
Intensivní ruština30 lekcí7 404 Kč

Získejte slevu při objednání 5 a více týdnů klasického jazykového kurzu!

Nabídka ubytování v domě učitele je možné i s polopenzí nebo jen snídaní za nižší cenu.

Podívejte se na možnosti slev do konce roku 2019 , např. balíček 2 týdny pobytu za 850 Eur !

Registrační poplatek činí  65 Eur.

Ceny dle kurzu ČNB k 7. 11. 2019: 1 EUR = 25,530 CZK.

Mapa
FotkyRecenze

Angličtina na Kypru

Bylo to super, o studenty je tam opravdu krásně postaráno od rána do večera. Skvělá paní Lydia z Polska i paní ředitelka školy. Příští rok bych klidně pustila dceru jen třeba s kamarádkou, mají to opravdu dobře organizované. Jídlo výborné, pokoje útulné. Petra s dcerou (11), srpen 2019

Francouzština v Montpellier

V termínu od 28. července do 24. srpna 2019 jsem se díky Interstudy Consulting zúčastnila jazykového kurzu francouzštiny v jazykové škole LSF v Montpellier. Zpočátku jsem měla trochu obavy, ale nebyl k tomu nejmenší důvod. Všechno bylo perfektní od začátku do konce – fantastická hostitelská rodina, výborní učitelé ve škole a zajímavé náplně hodin, dobře určená úroveň (C1) tak, [...]

Angličtina na fotbalovém táboře v Bournemouth

Perfektní servis při zajištění a i během studijniho pobytu syna v Anglii. Velké poděkovani pani Fialové. (Translated by Google) Perfect service to ensure and during your son’s study stay in England. Many thanks to Mrs. Fialova. Tomaš, 16 let, srpen 2019      

Semestr na střední škole na Novém Zélandu

Dobrý den, studium a pobyt na Novém Zélandu byl pro mně úžasnou zkušeností. Moc rád vzpomínám hlavně na rugby a na novozélandskou krajinu. Co se týče studia, tak škola byla  každý den od 8:40 do 15:20. Chodil jsem do školy pěšky cca 20 minut. Autobusová doprava nebyla spolehlivá. Skolní komplex byl velice rozlehlý, chvíli mi [...]

Kurz němčiny na Jazykovém Institutu Dialoge v Lindau

  O mém studijním pobytu v Lindau (srpen-září 2018) Rozhodl jsem se, že se s Vámi podělím o mé zkušenosti spojené se studiem němčiny. Jednoho večera jsem si uvědomil, že německý jazyk je u nás v České republice stejně důležitý, někdy možná důležitější než velmi rozšířená angličtina. Spojil jsem se proto s Interstudy Consulting, kteří mi následně připravili nabídku [...]

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Podobné kurzy a pobyty

Rusko I Petrohrad I Jazykové kurzy ruštiny

Studujte ruštinu se zaměřením na turismus, literaturu nebo žurnalistiku, využijte kurzů obchodní ruštiny pro následnou pracovní stáž, studujte ruštinu v Derzhavinu v Petrohradu!

Rusko I Petrohrad I Ruština a pracovní stáž

Ruská jazyková škola Educa nabízí jedinečnou příležitost, jak získat cenné zkušenosti v oblasti IT. Zúčastněte se pracovní stáže v Petrohradě a zlepšete si ruštinu!

Rusko, Lotyšsko I Moskva, Petrohrad, Irkutsk, Riga I Ruština

Velmi zajímavá města s významným historickým a kulturním dědictvím, moderní výukové centrum, umístěné přímo v centru města, velmi kvalitní jazykové programy i pro profesionály a výborně vybavená střediska.

KONZULTACE ZDARMA