420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

Rusko I Petrohrad I Ruština a pracovní stáž

Rusko I Petrohrad I Ruština a pracovní stáž

Země

Rusko, oficiálním názvem Ruská federace, je s rozlohou 17 075 400 km² největší stát světa. Rusko zahrnuje značnou část východní Evropy a téměř celou severní Asii. S počtem 143,2 milionů obyvatel je Ruská federace devátá nejlidnatější země na světě.

Místo

Petrohrad je s téměř 5 milióny obyvatel druhé největší město Ruska a z měst s počtem nad milión obyvatel je nejsevernější na světě. Leží v severozápadní části Ruska při ústí řeky Něvy do Finského zálivu, který je součástí Baltského moře. Petrohrad, založený roku 1703 Petrem Velikým, byl v letech 1712–1917 hlavním městem Ruského impéria. Dodnes je kulturním střediskem celého Ruska s mnoha památkami Světového dědictví UNESCO a také jedním z nejdůležitějších ruských přístavů. Je sídlem Leningradské oblasti a Severozápadního federálního okruhu, samo je federálním městem.

liden_denz_stpi101

Jazyková škola

Educa Russian Language Center je ruská jazyková škola, která byla založena v roce 2004 v Petrohradě. Jazyková škola již nasbírala za pár let řadu zkušeností a každému studentovi věnuje osobní péči stejně jako skupině celé. Jedná se v současné době o velmi kvalitní jazykovou školu, která se těší dobrému jménu. Své studenty učí jazyková škola Educa sebevědomému a plynulému projevu v ruském jazyce a využívá novodobých metod výuky. Tato jazyková škola rovněž poskytuje zprostředkování pracovních stáží vedle klasických jazykových kurzů ruštiny. V nabídce jazykové školy nechybí ani dobrovolnické programy.

Pracovní příležitost

Rusko je stále velkým hráčem na poli mezinárodního obchodu. Proto je také Rusko vhodným místem pro uskutečnění pracovní stáže. Jazyková škola Educa v Petrohradě Vám nabízí mnoho příležitostí práce především v oboru IT. Využijte tak jedinečnou příležitost naučit se ruský jazyk, který je znovu v kurzu, a získejte zároveň cenné zkušenosti do svého CV. Rusko se v poslední době zajímá stále více o pracovníky ze zahraničí.

Podmínkou pracovní stáže je 4týdenní jazykový kurz ruštiny.

di5Jon808Xk

Ceník

Zprostředkování pracovní příležitosti v Rusku12 150 Kč
Týden lekcí ruského jazyka (20 lekcí týdně)9 045 Kč
Týden ubytování v hostitelské rodině s polopenzí5 670 Kč

Pracovní stáže jsou neplacené, získáte však cenné zkušenosti do svého CV!

Zprostředkování pracovní stáže zahrnuje:

  • Pracovní umístění
  • Osobního asistenta
  • Pomoc při zařízení víz
  • Letištní transfer
  • 24hodinová asistence na telefonu
  • Volnočasové a kulturní aktivit

Obory pracovních stáží

Více informací o jednotlivých pracovních stážích: IT ve firmě AllintechIT ve firmě DinsGrafický design

Jazykové kurzy

Jazykový kurz ruštinyPočet lekcí týdněCena za týden
Standardní ruština20 lekcí9 045 Kč
Intensivní ruština30 lekcí12 690 Kč

Získejte slevu při objednání 5 a více týdnů klasického jazykového kurzu!

Nabídka ubytování v domě učitele je možné i s polopenzí nebo jen snídaní za nižší cenu.

Registrační poplatek činí 1 755 Kč.

Ceny dle kurzu ČNB k 26. 11. 2016: 1 EUR = 27,00 CZK.

VideoMapa

Mapa
Fotky
Recenze

Semestr na střední škole na Novém Zélandu

Dobrý den, studium a pobyt na Novém Zélandu byl pro mně úžasnou zkušeností. Moc rád vzpomínám hlavně na rugby a na novozélandskou krajinu. Co se týče studia, tak škola byla  každý den od 8:40 do 15:20. Chodil jsem do školy pěšky cca 20 minut. Autobusová doprava nebyla spolehlivá. Skolní komplex byl velice rozlehlý, chvíli mi [...]

Kurz němčiny na Jazykovém Institutu Dialoge v Lindau

  O mém studijním pobytu v Lindau (srpen-září 2018) Rozhodl jsem se, že se s Vámi podělím o mé zkušenosti spojené se studiem němčiny. Jednoho večera jsem si uvědomil, že německý jazyk je u nás v České republice stejně důležitý, někdy možná důležitější než velmi rozšířená angličtina. Spojil jsem se proto s Interstudy Consulting, kteří mi následně připravili nabídku [...]

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Podobné kurzy a pobyty

Rusko I Petrohrad I Jazykové kurzy ruštiny

Studujte ruštinu se zaměřením na turismus, literaturu nebo žurnalistiku, využijte kurzů obchodní ruštiny pro následnou pracovní stáž, studujte ruštinu v Derzhavinu v Petrohradu!

Rusko I Petrohrad I Ruština a pracovní stáž

Ruská jazyková škola Educa nabízí jedinečnou příležitost, jak získat cenné zkušenosti v oblasti IT. Zúčastněte se pracovní stáže v Petrohradě a zlepšete si ruštinu!

Rusko, Lotyšsko I Moskva, Petrohrad, Irkutsk, Riga I Ruština

Velmi zajímavá města s významným historickým a kulturním dědictvím, moderní výukové centrum, umístěné přímo v centru města, velmi kvalitní jazykové programy i pro profesionály a výborně vybavená střediska.

KONZULTACE ZDARMA