420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

Skotsko I Glasgow a Edinburgh I Kvalitní angličtina za dobrou cenu

Země

Skotsko je jednou ze čtyř zemí konstituční monarchie Spojeného království Velké Británie a Severního Irska, která se nachází v severní části ostrova Velká Británie. Mimo pevninu se Skotsko rozkládá na více než 790 ostrovech. Hlavním a druhým největším městem Skotska je Edinburgh, který je jedním z největších evropských finančních center. Ve Skotsku žije 5 144 200 obyvatel. Jedná se o velmi krásnou oblast této ostrovní země s přátelskými lidmi.

Místo

Glasgow je největším skotským městem, které kdysi bylo jednou z předních světových průmyslových metropolí a v současné době je součástí velké glasgowské konurbace dominující Lowlands. Po Londýnu a Edinburghu je to třetí nejnavštěvovanější město Velké Británie. Často je to také výchozí město pro turisty, kteří směřují za cíli do celého Skotska. Tomu napomáhá vyspělá infrastruktura.

Edinburgh je univerzitní a hlavní město Skotska. Edinburgh je, spolu s Glasgow, administrativním a kulturním centrem Skotska, kde zasedá Skotský parlament a kde se každoročně koná tradiční festival a mezinárodní filmový festival. Město každoročně navštíví na 13 miliónů turistů. Dominantou tohoto historického města je zdejší hrad. V roce 1995 bylo město zapsáno na Seznam světového dědictví UNESCO.

Jazyková škola

Global School of English je jazyková škola v Glasgow a Edinburghu, která byla založena v roce 1997. Jazyková škola s výukou angličtiny poskytuje kvalitní vzdělávání a garantuje příjemné přátelské prostředí. Umístění jazykové školy nabízí ideální prostředí pro poznávání kultury, historie, umění, hudby, vynikající kuchyně a studium angličtiny. Na své si přijdou i milovníci sportovních venkovních aktivit. Studium anglického jazyka ve vysoké kvalitě dokazuje několik akreditací jazykové školy od světoznámých institucí jako je British Council nebo EnglishUK.

Galerie jazykové školy v Glasgow

Jazyková škola v Glasgow se nachází v druhém patře moderní budovy, kde naleznete 8 moderně vybavených tříd. Nechybí zde učebna s počítači připojenými na internet, které umožňují i bezplatný přístup k multimediálním programům na podporu výuky probíhající v kurzech. Internet je v celé budově zdarma. Knihovna nabízí široký výběr knih, CD a DVD. Jazyková škola také pravidelně odebírá noviny a časopisy, které si studenti mohou přečíst ve studovně. Ve společenské místnosti jsou prodejní automaty s horkými a studenými nápoji. Naše partnerská škola nabízí kvalitní kurzy anglického jazyka, které vede kvalifikovaný tým lektorů – mezi jazykovými školami v Glasgow, které vyučují angličtinu jako cizí jazyk, patří díky tomu mezi nejžádanější.

Reception

Galerie jazykové školy v Edinburghu

Jazyková škola v Edinburghu je rodinná škola ležící v přímo centru města. Jazyková škola byla založena v roce 2010. Nachází se v historické městské budově z 18. století. Nabízí tak ideální polohu pro hromadnou dopravu i pro návštěvu místních atrakcí. Vedle kvalitní výuky nabízí škola i bohatý program volného času.

Studijní program

Obě jazykové školy ve Skotsku nabízí řadu studijních programů v angličtině:

  • Standardní skupinový kurz angličtiny
  • Jazykový kurz obchodní angličtiny
  • Přípravný kurz na jazykové zkoušky z angličtiny
  • Jazykové kurzy akademické angličtiny
  • Jazykový kurz medicínské terminologie
  • Soukromé lekce anglického jazyka

12440231_10154025141613006_1321395897858908315_o

Informační letáček jazykové školy

Jazykové kurzy pro skupiny

  • Angličtina v kombinaci s lekcemi golfu
  • Jazykový kurz pro zdravotní sestry
  • Jazykové kurzy angličtiny pro učitele
  • Klub 50+ pro starší studenty

Tyto jazykové kurzy angličtiny je možné poskytnout pouze pro skupiny s minimálním počtem 5 studentů. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Programy pro děti a mládež

Pracovní programy

Jazyková škola ve Skotsku nabízí i pracovní stáže v oborech, ve kterých potřebují studenti získat praktické zkušenosti. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Ceník

Všechny jazykové kurzy angličtiny se zaměřením (v odpoledních hodinách) lze kombinovat s dopoledním jazykovým kurzem obecné angličtiny (20 lekcí týdně).

Jazykový kurz angličtinyPočet lekcíCena kurzu za týden
Glasgow
Cena kurzu za týden
Edinburgh
Standardní angličtina20 lekcí 4 285 Kč3 808 Kč
Intenzivní angličtina30 lekcí6 506 Kč6 030 Kč
Přípravné kurzy IELTS20 lekcí4 919 Kč4 284 Kč
Obchodní angličtina10 lekcí2 539 Kč2 222 Kč
Akademická angličtina10 lekcí2 539 Kč2 222 Kč
Přípravné kurzy TOEIC10 lekcí2 539 Kč2 222 Kč
Medicínská terminologie10 lekcí2 539 Kč2 222 Kč

Jazykové lekce angličtiny trvají 45 minut.

Výukové materiály stojí 793 Kč.

Ubytování

Typ ubytováníStravaCena za týden
Glasgow
Cena za týden
Edinburgh
Hostitelská rodinaPolopenze5 007 Kč5 007 Kč
Hostitelská rodinaSnídaně3 799 Kč5 007 Kč
Residence 1L pokojbez4 835 Kč6 561 Kč
Residence 2L pokojbez2 849 Kč*
Residence 1-3L pokojsnídaněod 7 253 Kč

*Cena platí pouze v měsících červenec a srpen.

Informace k ubytování v Glasgow

Informace k ubytování v Edinburghu

Poplatek za zprostředkování ubytování činí 1209 Kč.

Letištní transfer od 1 555 Kč jedna cesta.

Ceny dle kurzu ČNB k 28. 11. 2016: 1 GBP = 31,74 CZK.

fa7a6cfe-4800-4b5b-a142-490c0ec45737

Návštěva prezidenta jazykové školy u nás v Praze.

VideoMapa


Mapa
Fotky
Recenze

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností. Ředitelka a manažerka školy jsou dvě báječné osoby, které nám pobyt dělaly ještě lepším. Hodiny angličtiny probíhaly dopoledne a byly zábavné. Vždy jsem se na ně velice těšila. Střídali se nám vždy dva učitelé, plní vědomostí a humoru. Seznámila jsem se tam s mnoha lidmi v [...]

Jazykový kurz španělštiny, Valencie, srpen 2016

Musím Vám poděkovat za zprostředkování cesty. Studijní pobyt ve Valencii se mi velice líbil..

Podobné kurzy a pobyty

Malta I St. Julians I Angličtina u moře na kvalitní škole

Skvělá jazyková škola, široký výběr kurzů, dobré cenové podmínky. klidná rezidenční lokalita

Anglie | Londýn, Nottingham, Surrey | Letní programy pro mládež

Letní jazykové pobyty v zajímavých lokalitách, jezdectví, intenzivní angličtina, Chelsea fotbal, kariérní programy, poznávání Londýna

Kanada I Vancouver I Creative arts na Filmová škole

Nová jedinečná nabídka studia Jazykové akademie ILAC pro zájemce o kreativní umění na Vancouver Film school. Země Kanada je rozlohou druhá největší země světa, rozkládající se v severní části kontinentu Severní Amerika. Kanada vznikla na území osídleném Indiány a Eskymáky jako unie britských zámořských teritorií a kolonií, z nichž některé byly předtím součástí francouzské koloniální [...]

Irsko | Ennis | Kurzy angličtiny

Clare Language Centre Jazyková škola se nachází v malém irském městečku Ennis na západu Irska nedaleko Limericku. Je také hlavním městem hrabství Clare. Panuje zde oceánské klima, výhodou tedy je téměř konstantní počasí, byť s větším množstvím srážek. Okolí však určitě stojí za návštěvu. Irsko je známé především pro svou krásně zelenou krajinu mimo město [...]

Malta – Jazykový kurz angličtiny u moře pro dospělé

Užijte si výuku angličtiny u moře.

Stínování na školách pro učitele v Anglii

Studijní pobyt pro učitele i pracovníky ve školství s možností získat zkušenosti z anglického školství. Stínování neboli shadowing různých předmětů a práce ve škole v zahraničí.

KONZULTACE ZDARMA