420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com
Cena
Od 19 044 Kč
KONZULTACE ZDARMA

Pole označená * jsou povinná

Stisknutím tlačítka „Odeslat“ vyjadřujete svůj souhlas s tím, že Vás budeme kontaktovat za účelem poradenství ohledně naší nabídky. Bližší informace o zpracování osobních údajů najdete zde.

Skotsko I Stirling a Edinburgh I Letní jazykový kemp pro děti a mládež

Skotsko I Stirling a Edinburgh I Letní jazykový kemp pro děti a mládež

Země

Skotsko je jednou ze čtyř zemí konstituční monarchie Spojeného království Velké Británie a Severního Irska, která se nachází v severní části ostrova Velká Británie. Mimo pevninu se Skotsko rozkládá na více než 790 ostrovech. Hlavním a druhým největším městem Skotska je Edinburgh, který je jedním z největších evropských finančních center. Ve Skotsku žije 5 144 200 obyvatel. Jedná se o velmi krásnou oblast této ostrovní země s přátelskými lidmi.

Místo

Stirling je historické město, které bylo v minulosti hlavní město Skotska, nachází se severozápadně od města Edinburgh na řece Forth. Ze skotských měst, která mají postavení samostatné správní oblasti, je nejmenší. Město je známo svými historickými a turistickými atrakcemi a lehkým průmyslem.

Edinburgh je univerzitní a hlavní město Skotska. Edinburgh je, spolu s Glasgow, administrativním a kulturním centrem Skotska, kde zasedá Skotský parlament a kde se každoročně koná tradiční festival a mezinárodní filmový festival. Město každoročně navštíví na 13 miliónů turistů. Dominantou tohoto historického města je zdejší hrad. V roce 1995 bylo město zapsáno na Seznam světového dědictví UNESCO.

Jazyková škola

Hamilton School of English je jazyková škola v Glasgow a Edinburghu, která byla založena v roce 1997. Jazyková škola s výukou angličtiny poskytuje kvalitní vzdělávání a garantuje příjemné přátelské prostředí. Programy jazykové školy jsou zaměřeny na letní jazykové kurzy angličtiny pro děti a mládež a skupinové kurzy anglického jazyka pro dospělé se zaměřením na golf, zdravotnictví apod. Skotsko nabízí ideální prostředí pro poznávání kultury, historie, umění, hudby, vynikající kuchyně a studium angličtiny. Na své si přijdou i milovníci sportovních venkovních aktivit. Studium anglického jazyka ve vysoké kvalitě dokazuje několik akreditací jazykové školy od světoznámých institucí jako je British Council nebo EnglishUK.

Galerie letního jazykového kurzu

Studijní program

Letní jazykový kemp pro děti a mládež

Hamilton School of English organizuje letní pobyty pro děti a mládež od 12 do 17 let v Edinburghu a Stirlingu. Letní jazykové tábory nabízí zábavu a neúnavný program, který studentům umožní poznat skotské hlavní město a bohatou skotskou historii a kulturu díky pestrým aktivitám spojeným s výukou angličtiny, návštěvou muzeí, galerií parků, zahrad, starobylých hradů a historických památek. Součástí jazykového kurzu jsou nejrůznější výlety, během kterých mají studenti možnost poznat okolí Edinburghu jako je například město Glasgow, Stirling či St Andrews.

1009520_625996284087312_598722963_o

Letáček jazykové školy Hamilton

Jazykový pobyt pro děti a mládež v Edinburghu probíhá v kampusu Napier University, který je vzdálený necelých 20 minut od centra města hromadnou dopravou. Jelikož je kampus postaven na kopci přímo nad Edinburghem, nabízí krásný výhled na okolí. V budově školy jsou moderně vybavené třídy a krásné zahrady a parky kolem. Studenti jsou během programu ubytováni v hostitelských rodinách nebo ve školních rezidencích. Pobyt ve skotské rodině umožňuje studentům zažít pravou skotskou pohostinnost, zatímco se aktivně procvičují a zlepšují v angličtině.

Jazyková škola ve Skotsku nabízí řadu dalších studijních programů v angličtině:

 • Standardní skupinový kurz angličtiny
 • Jazykový kurz obchodní angličtiny
 • Přípravný kurz na jazykové zkoušky z angličtiny
 • Jazykové kurzy akademické angličtiny
 • Jazykový kurz medicínské terminologie
 • Soukromé lekce anglického jazyka

Ceník

Jazykový pobytCena kurzu za týden
Cena kurzu za dva týdny
Letní kemp v Edinburghu (rezidence)24 947 Kč49 895 Kč
Letní kemp v Edinburghu (host. rodina)19 044 Kč38 088 Kč
Letní kemp ve Stirlingu (rezidence)24 757 Kč49 514 Kč

Letní kemp ve Stirlingu je pouze s ubytováním ve studentské rezidenci.

Informační letáček k letnímu kempu ve Stirlingu

Informační letáček k letnímu kempu v Edinburghu

Cena zahrnuje

 • 15 lekcí angličtiny týdně (po 45 minutách)
 • 5 kreativních lekcí v angličtině týdně
 • Volnočasové aktivity a exkurze
 • Ubytování s plnou penzí
 • Letištní transfer (Edinburgh nebo Glasgow)
 • Učební materiály a certifikát

Termíny

Začátky jazykových kurzů v červnu a červenci.

Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Ceny dle kurzu ČNB k 28. 11. 2016: 1 GBP = 31,74 CZK.

fa7a6cfe-4800-4b5b-a142-490c0ec45737

Návštěva prezidenta jazykové školy u nás v Praze.

Video


Mapa


Mapa
Fotky
Recenze

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností. Ředitelka a manažerka školy jsou dvě báječné osoby, které nám pobyt dělaly ještě lepším. Hodiny angličtiny probíhaly dopoledne a byly zábavné. Vždy jsem se na ně velice těšila. Střídali se nám vždy dva učitelé, plní vědomostí a humoru. Seznámila jsem se tam s mnoha lidmi v [...]

Jazykový kurz španělštiny, Valencie, srpen 2016

Musím Vám poděkovat za zprostředkování cesty. Studijní pobyt ve Valencii se mi velice líbil..

Podobné kurzy a pobyty

Malta I St. Julians I Angličtina u moře na kvalitní škole

Skvělá jazyková škola, široký výběr kurzů, dobré cenové podmínky. klidná rezidenční lokalita

Anglie | Londýn, Nottingham, Surrey | Letní programy pro mládež

Letní jazykové pobyty v zajímavých lokalitách, jezdectví, intenzivní angličtina, Chelsea fotbal, kariérní programy, poznávání Londýna

Kanada I Vancouver I Creative arts na Filmová škole

Nová jedinečná nabídka studia Jazykové akademie ILAC pro zájemce o kreativní umění na Vancouver Film school. Země Kanada je rozlohou druhá největší země světa, rozkládající se v severní části kontinentu Severní Amerika. Kanada vznikla na území osídleném Indiány a Eskymáky jako unie britských zámořských teritorií a kolonií, z nichž některé byly předtím součástí francouzské koloniální [...]

Irsko | Ennis | Kurzy angličtiny

Clare Language Centre Jazyková škola se nachází v malém irském městečku Ennis na západu Irska nedaleko Limericku. Je také hlavním městem hrabství Clare. Panuje zde oceánské klima, výhodou tedy je téměř konstantní počasí, byť s větším množstvím srážek. Okolí však určitě stojí za návštěvu. Irsko je známé především pro svou krásně zelenou krajinu mimo město [...]

Malta – Jazykový kurz angličtiny u moře pro dospělé

Užijte si výuku angličtiny u moře.

Stínování na školách pro učitele v Anglii

Studijní pobyt pro učitele i pracovníky ve školství s možností získat zkušenosti z anglického školství. Stínování neboli shadowing různých předmětů a práce ve škole v zahraničí.

KONZULTACE ZDARMA