420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

Španělsko I Benalmádena I Španělština u moře

Španělsko I Benalmádena I Španělština u moře

Země

Španělsko, oficiálně Španělské království, je stát ležící na Pyrenejském poloostrově. Na západě hraničí s Portugalskem, na severovýchodě s Andorrou a Francií a na jihu s Gibraltarem; španělské severoafrické državy Ceuta a Melilla mají pozemní hranici s Marokem. Ke Španělskému království patří i Kanárské ostrovy v Atlantském oceánu a Baleáry ve Středozemním moři. Součástí Španělska je i katalánské město Llívia, které je zcela obklopeno územím Francie. Španělsko je konstituční monarchií, členem Evropské unie, NATO a dalších organizací. V celé zemi je úředním jazykem španělština (kastilština); další jazyky jsou uznávány jako úřední jednotlivými autonomními společenstvími.

Místo

Benalmádena je malé pobřežní městečko, které se nachází v srdci Costa del Sol, jen pár kilometrů od mezinárodního letiště Malaga. Leží na úpatí středomořského pohoří Mijas. Z původně klidné rybářské vesničky s bílými domky se Benalmádena stala městem, které si však uchovává svou původní atmosféru. Široká nabídka aktivit pro volný čas z  místa  činí oblíbené místo zábavy pro všechny generace. Najdete tu bílé písečné pláže, zábavní park a vodní svět, nákupní střediska, kina, kasino, 18 jamkové golfové hřiště, oblíbený přístav Puerto Marina i školu potápění.

Paseo-Maritimo

Jazyková škola 

Colegio Maravillas – Kurzy španělštiny nabízí jazyková škola již od roku 1978. Zkušení, kvalifikovaní učitelé, akreditace CEELE a Instituto Cervantes, členství v asociacích ELITE a FEDELE svědčí o nevšedních kvalitách školy španělštiny Colegio Maravillas. Škola sídlí v klimatizované budově, jen 15 minut chůze od pláže. Jazyková škola má 13 tříd, knihovnu, multimediální učebnu s internetem zdarma, klubovnu, kinosál a velkou terasu s barem. Jazyková škola s nabídkou kurzů  španělštiny a letních táborů pro děti a mládež patří mezi velmi kvalitní i cenově dostupné jazykové školy. Skvělé léto u moře se studiem španělštiny. Jazykové kurzy španělštiny pro děti, mládež, dospělé i seniory za dobrou cenu.

11888038_10154073315490110_4627429336773780847_n

Jazyková škola nabízí širokou škálu kurzů španělštiny pro dospělé, děti a mládež. Minimální délka jazykových kurzů pro dospělé je 1 týden, u jazykových kurzů španělštiny pro děti a mládež a starší studenty “50+” 2 týdny. S vyšším počtem objednaných týdnů se cena za jeden týden výuky snižuje. Délka lekce je 55 minut. Jazyková škola pořádá promítání filmů, přednášky o španělské kultuře a historii.

Můžete navštívit místní muzea, restaurace, tapas bary nebo se zúčastnit lekcí flamenca nebo sevillanas, můžete též hrát golf, tenis, volejbal, badminton, vyzkoušet jízdu na koni nebo plachtění. O víkendu škola pořádá výlety do Sevilly, Rondy, Granady, Cordoby a dalších destinací. Některé aktivity jsou zdarma, výlety se platí zvlášť ve škole.

Věk

od 18 let

Studijní program

Jazykové kurzy španělštiny v Benalmádeně jsou určeny pro dospělé studenty, kteří by chtěli studovat španělštinu v kvalitní škole, u moře. Průměrný věk studentů mimo léto je 26. Škola pořádá také v jiné budově letní kurzy pro děti od 14 do 17 let. Kurz španělštiny typu Obecná španělština / Intensive má 20 lekcí obecné španělštiny týdně, ve skupině je nejvíce 10 studentů. Kurz španělštiny kombinovaný má 20 lekcí a ve skupině 10 studentů a 5 individuálních lekcí obecné španělštiny týdně.

11895971_10154083821960110_8751620850305503568_n

Katalog jazykové školy

Ceník

Jazykový kurz španělštinyPočet hodin týdněCena za týden
Standardní španělština20 lekcí5 271 Kč
Intenzivní španělština20 + 5 individuálních9 325 Kč
Španělština 50+ s programem20 lekcí15 407 Kč
(2 týdny)
Španělština a golf*3 lekce4 459 Kč
Španělština a golf*10 lekcí14 191 Kč
Španělština a španělská kuchyně*3 lekce3 109 Kč
Španělština a tanec flamenco*3 lekce3 243 Kč
Španělština pro mladé (18 – 22 let)**20 lekcí9461 Kč

*U těchto kurzů je nutno objednat i základní jazykový kurz 20 hodin týdně.

**Letní kurz španělštiny s programem. Cena zahrnuje i volnočasové aktivity, učebnice nebo letištní transfery.

U některých programů španělština + golf, španělština + španělská kuchyně, španělština +  flamenco je přesný termín zahájení kurzu, většinou 1x za měsíc!

Ubytování

 Typ ubytováníStravováníCena za týden od
Ubytování v rodině (2L)polopenze5 919 Kč
 Ubytování ve studentské rezidenci (2L)*bez stravy2 567 Kč
  Ubytování ve studentské rezidenci (1L)bez stravy3 108 Kč

Rezidence se nachází v docházkové blízkosti jazykové školy.

Platí pouze pro studenty cestující společně.

Doprava

Letecky – podívejte se na výhodná letecká spojení na našem webu.

Letištní transfer je za 45 € jedna cesta.

Cena zahrnuje

  • Uvítací informační balíček
  • Registrační poplatky
  • Jazykový kurz španělštiny
  • Internet
  • Testy a certifikáty
  • Výukový materiál
  • Kulturní program jazykové školy

Ceny dle kurzu ČNB k 28. 11. 2016:  1 EUR = 27,03 CZK.

Video

Mapa


Mapa
Fotky
Recenze

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností. Ředitelka a manažerka školy jsou dvě báječné osoby, které nám pobyt dělaly ještě lepším. Hodiny angličtiny probíhaly dopoledne a byly zábavné. Vždy jsem se na ně velice těšila. Střídali se nám vždy dva učitelé, plní vědomostí a humoru. Seznámila jsem se tam s mnoha lidmi v [...]

Jazykový kurz španělštiny, Valencie, srpen 2016

Musím Vám poděkovat za zprostředkování cesty. Studijní pobyt ve Valencii se mi velice líbil..

Podobné kurzy a pobyty

Mallorca I Palma I Angličtina nebo španělština s golfem nebo fotbalem

Přáli byste si pro své děti léto plné zážitků u moře? Máme pro Vás nabídku letního jazykového kurzu s výukou fotbalu či golfu a angličtinou nebo španělštinou.

Španělsko I Alicante I Španělština pro obchod a turismus

Zlepšete si své jazykové dovednosti v oboru, ve kterém pracujete, nebo který studujete. Nabízíme Vám jazykové kurzy španělštiny se zaměřením na turismus, cestovní ruch, obchod a finance v překrásném letovisku Alicante.

Mallorca I Palma I Letní jazykový kurz s vodními sporty

Přáli byste si pro své děti léto plné zážitků u moře? Máme pro Vás nabídku letního jazykového kurzu s výukou vodních sportů a angličtinou nebo španělštinou. Jazykové letní pobyty se dále mohou zaměřit na golf nebo fotbal.

Kostarika I San José, Manuel Antonio I Jazykové kurzy španělštiny

Základní kurzy španělského jazyka, dobrovolnické programy, pracovní stáže pro studenty, přípravné kurzy k jazykovým zkouškám, sport s dobrodružství, španělština a potápění

Kolumbie I Bogotá, Cartagena, Medellín I Jazykové kurzy španělštiny

Bohatá nabídka jazykových kurzů španělštiny v Kolumbii. Kurzy španělštiny pro manažery, učitele, lékaře; jazykové kurzy v kombinaci s vodními sporty nebo tancem a hudbou.

Španělsko | Madrid | Fotbalový kemp se španělštinou nebo angličtinou

Má Vaše dítě rádo fotbal a chtěli byste mu umožnit získat nové zkušenosti v prostředí fotbalového klubu Real Madrid ve Španělsku?

KONZULTACE ZDARMA