420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com
Cena
Od 5 000 Kč
KONZULTACE ZDARMA

Pole označená * jsou povinná

Stisknutím tlačítka „Odeslat“ vyjadřujete svůj souhlas s tím, že Vás budeme kontaktovat za účelem poradenství ohledně naší nabídky. Bližší informace o zpracování osobních údajů najdete zde.

Španělsko I Benalmádena I Španělština u moře pro mládež a dospělé nebo školní skupiny

Španělsko I Benalmádena I Španělština u moře pro mládež a dospělé nebo školní skupiny

Španělština pro děti, mládež, dospělé i seniory v krásném prostředí okolí Malagy.

Země

Španělsko, oficiálně Španělské království, je stát ležící na Pyrenejském poloostrově. Na západě hraničí s Portugalskem, na severovýchodě s Andorrou a Francií a na jihu s Gibraltarem; španělské severoafrické državy Ceuta a Melilla mají pozemní hranici s Marokem. Ke Španělskému království patří i Kanárské ostrovy v Atlantském oceánu a Baleáry ve Středozemním moři. Součástí Španělska je i katalánské město Llívia, které je zcela obklopeno územím Francie. Španělsko je konstituční monarchií, členem Evropské unie, NATO a dalších organizací. V celé zemi je úředním jazykem španělština (kastilština); další jazyky jsou uznávány jako úřední jednotlivými autonomními společenstvími.

Místo

Benalmádena je malé pobřežní městečko, které se nachází v srdci Costa del Sol, jen pár kilometrů od mezinárodního letiště Malaga. Leží na úpatí středomořského pohoří Mijas. Z původně klidné rybářské vesničky s bílými domky se Benalmádena stala městem, které si však uchovává svou původní atmosféru. Široká nabídka aktivit pro volný čas z  místa  činí oblíbené místo zábavy pro všechny generace. Najdete tu bílé písečné pláže, zábavní park a vodní svět, nákupní střediska, kina, kasino, 18 jamkové golfové hřiště, oblíbený přístav Puerto Marina i školu potápění.

Paseo-Maritimo

Jazyková škola 

Colegio Maravillas – Kurzy španělštiny nabízí jazyková škola již od roku 1978. Zkušení, kvalifikovaní učitelé, akreditace CEELE a Instituto Cervantes, členství v asociacích ELITE a FEDELE svědčí o nevšedních kvalitách školy španělštiny Colegio Maravillas. Škola sídlí v klimatizované budově, jen 15 minut chůze od pláže. Jazyková škola má 13 tříd, knihovnu, multimediální učebnu s internetem zdarma, klubovnu, kinosál a velkou terasu s barem. Jazyková škola s nabídkou kurzů  španělštiny a letních táborů pro děti a mládež patří mezi velmi kvalitní i cenově dostupné jazykové školy. Skvělé léto u moře se studiem španělštiny. Jazykové kurzy španělštiny pro děti, mládež, dospělé i seniory za dobrou cenu.

11888038_10154073315490110_4627429336773780847_n

Jazyková škola nabízí širokou škálu kurzů španělštiny pro dospělé, děti a mládež. Minimální délka jazykových kurzů pro dospělé je 1 týden, u jazykových kurzů španělštiny pro děti a mládež a starší studenty “50+” 2 týdny. S vyšším počtem objednaných týdnů se cena za jeden týden výuky snižuje. Délka lekce je 55 minut. Jazyková škola pořádá promítání filmů, přednášky o španělské kultuře a historii.

Můžete navštívit místní muzea, restaurace, tapas bary nebo se zúčastnit lekcí flamenca nebo sevillanas, můžete též hrát golf, tenis, volejbal, badminton, vyzkoušet jízdu na koni nebo plachtění. O víkendu škola pořádá výlety do Sevilly, Rondy, Granady, Cordoby a dalších destinací. Některé aktivity jsou zdarma, výlety se platí zvlášť ve škole.

Věk

od 13 let

Studijní program

 • Obecná španělština
 • Kombinované kurzy španělštiny ve skupině a individuální výuka
 • Španělština pro seniory
 • Španělština pro učitele
 • Zkoušky DELE
 • Pracovní stáže – internship
 • Letní programy pro mladší dospělé studenty Young Adult
 • Španělština a Flamenco
 • Španělština a španělská gastronomie
 • Španělština a umělecké kurzy andaluské řemeslo
 • Mezinárodní pobyty pro mládež  13 – 17 let
 • Velikonoční pobyty
 • Španělština a golf nebo jachting
 • Pobyty pro školní skupiny
 • Akademický rok na střední škole 16 – 18 let

Jazykové kurzy španělštiny v Benalmádeně jsou určeny pro mládež i dospělé a starší studenty, kteří by chtěli studovat španělštinu v kvalitní škole, u moře. Průměrný věk studentů mimo léto je 26. Škola pořádá také v jiné budově letní kurzy pro děti od 13 do 17 let. Kurz španělštiny typu Obecná španělština / Intensive má 20 lekcí obecné španělštiny týdně, ve skupině je nejvíce 10 studentů. Kurz španělštiny kombinovaný má 20 lekcí a ve skupině 10 studentů a 5 individuálních lekcí obecné španělštiny týdně. Podívejte se do katalogu školy španělsky Informace mládež 2019 nebo v angličtině  Informace pro dospělé studenty 2019  nebo Informace pro studenty na střední škole 2019   nebo do katalogu Informace pro pobyty pro mládež 2019

11895971_10154083821960110_8751620850305503568_n

 

Orientační ceník

Jazykový kurz španělštinyPočet hodin týdněCena za týden
Standardní španělština20 lekcí5 000 Kč
Intenzivní španělština20 + 5 individuálních8 850 Kč
Španělština 50+ s programem20 lekcí + výlety, exkurze14 615 Kč
(2 týdny)
Španělština pro učitele20 lekcí6 795 Kč
Španělština a golf*10 lekcí14 191 Kč
Španělština a španělská kuchyně*3 lekce3 460 Kč
Španělština a tanec flamenco*3 lekce3 460 Kč
Španělština pro mladé (18 – 22 let)**20 lekcí + program9410 Kč

*U těchto kurzů je nutno objednat a připočíst cenu za základní jazykový kurz 20 hodin týdně.

**Letní kurz španělštiny s programem. Cena zahrnuje i volnočasové aktivity, učebnice nebo letištní transfery.

U některých programů španělština + golf, španělština + španělská kuchyně, španělština +  flamenco je přesný termín zahájení kurzu, většinou 1x za měsíc!

Ceny kurzu většinou zahrnují: registrační poplatky, uvítací balíček s informacemi a mapkami, testy, učební materiály, certifikáty, sociální aktivity a kulturní program apod.

Ubytování

 Typ ubytováníStravováníCena za týden od
Ubytování v rodině (1L)polopenze6 410 Kč
 Ubytování ve studentské rezidenci (2L)*bez stravy2640 Kč
  Ubytování ve studentské rezidenci (1L)bez stravy3 108 Kč

Je mnoho možností ubytování, určitě si vyberete !  Pozor: ceny jsou s příplatkem v období od června do října.

Rezidence se nachází v docházkové blízkosti jazykové školy.

*Platí pouze pro studenty cestující společně.

Doprava

Letištní transfer je od a 45 € jedna cesta.

Ceny dle kurzu ČNB k 8. 03. 2019  1 EUR = 25,640 CZK

 

Mapa
f=q&source=s_q&hl=cs&geocode=&q=Colegio+Maravillas+%2F+Maravillas+Travel+S.A.,+Avenida+Salvador+Vicente,+Benalm%C3%A1dena,+%C5%A0pan%C4%9Blsko&aq=0&oq=Benalmadena++colegio+Maravillas&sll=37.0625,-95.677068&sspn=57.42297,135.263672&ie=UTF8&hq=&hnear=&t=m&ll=36.601377,-4.532525&spn=0.006295,0.006295&output=embed" width="100%" height="350" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no">
Fotky

Recenze

Semestr na střední škole na Novém Zélandu

Dobrý den, studium a pobyt na Novém Zélandu byl pro mně úžasnou zkušeností. Moc rád vzpomínám hlavně na rugby a na novozélandskou krajinu. Co se týče studia, tak škola byla  každý den od 8:40 do 15:20. Chodil jsem do školy pěšky cca 20 minut. Autobusová doprava nebyla spolehlivá. Skolní komplex byl velice rozlehlý, chvíli mi [...]

Kurz němčiny na Jazykovém Institutu Dialoge v Lindau

  O mém studijním pobytu v Lindau (srpen-září 2018) Rozhodl jsem se, že se s Vámi podělím o mé zkušenosti spojené se studiem němčiny. Jednoho večera jsem si uvědomil, že německý jazyk je u nás v České republice stejně důležitý, někdy možná důležitější než velmi rozšířená angličtina. Spojil jsem se proto s Interstudy Consulting, kteří mi následně připravili nabídku [...]

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Podobné kurzy a pobyty

Španělsko I Valencie I Španělština u moře pro mládež 14 – 17 let

Studujte španělštinu v kouzelné a slunné Valencii !  Středomořská atmosféra a přátelské rodinné prostředí jazykové školy.  Země Španělské království je stát ležící na Pyrenejském poloostrově. Španělské severoafrické državy Ceuta a Melilla mají pozemní hranici s Marokem. Ke Španělskému království patří i Kanárské ostrovy a Baleáry. Součástí Španělska je i katalánské město Llívia, které je zcela [...]

Mallorca I Palma I Angličtina nebo španělština s golfem nebo fotbalem

Přáli byste si pro své děti léto plné zážitků u moře? Máme pro Vás nabídku letního jazykového kurzu s výukou fotbalu či golfu a angličtinou nebo španělštinou.

Španělsko I Alicante I Španělština pro obchod a turismus

Zlepšete si své jazykové dovednosti v oboru, ve kterém pracujete, nebo který studujete. Nabízíme Vám jazykové kurzy španělštiny se zaměřením na turismus, cestovní ruch, obchod a finance v překrásném letovisku Alicante.

Mallorca I Palma I Letní jazykový kurz s vodními sporty

Přáli byste si pro své děti léto plné zážitků u moře? Máme pro Vás nabídku letního jazykového kurzu s výukou vodních sportů a angličtinou nebo španělštinou. Jazykové letní pobyty se dále mohou zaměřit na golf nebo fotbal.

Kostarika I San José, Manuel Antonio I Jazykové kurzy španělštiny

Základní kurzy španělského jazyka, dobrovolnické programy, pracovní stáže pro studenty, přípravné kurzy k jazykovým zkouškám, sport s dobrodružství, španělština a potápění

Kolumbie I Bogotá, Cartagena, Medellín I Jazykové kurzy španělštiny

Bohatá nabídka jazykových kurzů španělštiny v Kolumbii. Kurzy španělštiny pro manažery, učitele, lékaře; jazykové kurzy v kombinaci s vodními sporty nebo tancem a hudbou.

KONZULTACE ZDARMA