420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

Španělsko I Benalmádena I Španělština u moře

Španělsko I Benalmádena I Španělština u moře

Země

Španělsko, oficiálně Španělské království, je stát ležící na Pyrenejském poloostrově. Na západě hraničí s Portugalskem, na severovýchodě s Andorrou a Francií a na jihu s Gibraltarem; španělské severoafrické državy Ceuta a Melilla mají pozemní hranici s Marokem. Ke Španělskému království patří i Kanárské ostrovy v Atlantském oceánu a Baleáry ve Středozemním moři. Součástí Španělska je i katalánské město Llívia, které je zcela obklopeno územím Francie. Španělsko je konstituční monarchií, členem Evropské unie, NATO a dalších organizací. V celé zemi je úředním jazykem španělština (kastilština); další jazyky jsou uznávány jako úřední jednotlivými autonomními společenstvími.

Místo

Benalmádena je malé pobřežní městečko, které se nachází v srdci Costa del Sol, jen pár kilometrů od mezinárodního letiště Malaga. Leží na úpatí středomořského pohoří Mijas. Z původně klidné rybářské vesničky s bílými domky se Benalmádena stala městem, které si však uchovává svou původní atmosféru. Široká nabídka aktivit pro volný čas z  místa  činí oblíbené místo zábavy pro všechny generace. Najdete tu bílé písečné pláže, zábavní park a vodní svět, nákupní střediska, kina, kasino, 18 jamkové golfové hřiště, oblíbený přístav Puerto Marina i školu potápění.

Paseo-Maritimo

Jazyková škola 

Colegio Maravillas – Kurzy španělštiny nabízí jazyková škola již od roku 1978. Zkušení, kvalifikovaní učitelé, akreditace CEELE a Instituto Cervantes, členství v asociacích ELITE a FEDELE svědčí o nevšedních kvalitách školy španělštiny Colegio Maravillas. Škola sídlí v klimatizované budově, jen 15 minut chůze od pláže. Jazyková škola má 13 tříd, knihovnu, multimediální učebnu s internetem zdarma, klubovnu, kinosál a velkou terasu s barem. Jazyková škola s nabídkou kurzů  španělštiny a letních táborů pro děti a mládež patří mezi velmi kvalitní i cenově dostupné jazykové školy. Skvělé léto u moře se studiem španělštiny. Jazykové kurzy španělštiny pro děti, mládež, dospělé i seniory za dobrou cenu.

11888038_10154073315490110_4627429336773780847_n

Jazyková škola nabízí širokou škálu kurzů španělštiny pro dospělé, děti a mládež. Minimální délka jazykových kurzů pro dospělé je 1 týden, u jazykových kurzů španělštiny pro děti a mládež a starší studenty “50+” 2 týdny. S vyšším počtem objednaných týdnů se cena za jeden týden výuky snižuje. Délka lekce je 55 minut. Jazyková škola pořádá promítání filmů, přednášky o španělské kultuře a historii.

Můžete navštívit místní muzea, restaurace, tapas bary nebo se zúčastnit lekcí flamenca nebo sevillanas, můžete též hrát golf, tenis, volejbal, badminton, vyzkoušet jízdu na koni nebo plachtění. O víkendu škola pořádá výlety do Sevilly, Rondy, Granady, Cordoby a dalších destinací. Některé aktivity jsou zdarma, výlety se platí zvlášť ve škole.

Věk

od 18 let

Studijní program

Jazykové kurzy španělštiny v Benalmádeně jsou určeny pro dospělé studenty, kteří by chtěli studovat španělštinu v kvalitní škole, u moře. Průměrný věk studentů mimo léto je 26. Škola pořádá také v jiné budově letní kurzy pro děti od 14 do 17 let. Kurz španělštiny typu Obecná španělština / Intensive má 20 lekcí obecné španělštiny týdně, ve skupině je nejvíce 10 studentů. Kurz španělštiny kombinovaný má 20 lekcí a ve skupině 10 studentů a 5 individuálních lekcí obecné španělštiny týdně.

11895971_10154083821960110_8751620850305503568_n

Katalog jazykové školy

Ceník

Jazykový kurz španělštiny Počet hodin týdně Cena za týden
Standardní španělština 20 lekcí 5 271 Kč
Intenzivní španělština 20 + 5 individuálních 9 325 Kč
Španělština 50+ s programem 20 lekcí 15 407 Kč
(2 týdny)
Španělština a golf* 3 lekce 4 459 Kč
Španělština a golf* 10 lekcí 14 191 Kč
Španělština a španělská kuchyně* 3 lekce 3 109 Kč
Španělština a tanec flamenco* 3 lekce 3 243 Kč
Španělština pro mladé (18 – 22 let)** 20 lekcí 9461 Kč

*U těchto kurzů je nutno objednat i základní jazykový kurz 20 hodin týdně.

**Letní kurz španělštiny s programem. Cena zahrnuje i volnočasové aktivity, učebnice nebo letištní transfery.

U některých programů španělština + golf, španělština + španělská kuchyně, španělština +  flamenco je přesný termín zahájení kurzu, většinou 1x za měsíc!

Ubytování

 Typ ubytování Stravování Cena za týden od
Ubytování v rodině (2L) polopenze 5 919 Kč
 Ubytování ve studentské rezidenci (2L)* bez stravy 2 567 Kč
  Ubytování ve studentské rezidenci (1L) bez stravy 3 108 Kč

Rezidence se nachází v docházkové blízkosti jazykové školy.

Platí pouze pro studenty cestující společně.

Doprava

Letecky – podívejte se na výhodná letecká spojení na našem webu.

Letištní transfer je za 45 € jedna cesta.

Cena zahrnuje

  • Uvítací informační balíček
  • Registrační poplatky
  • Jazykový kurz španělštiny
  • Internet
  • Testy a certifikáty
  • Výukový materiál
  • Kulturní program jazykové školy

Ceny dle kurzu ČNB k 28. 11. 2016:  1 EUR = 27,03 CZK.

Video

Mapa


Mapa
Fotky
Recenze

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností. Ředitelka a manažerka školy jsou dvě báječné osoby, které nám pobyt dělaly ještě lepším. Hodiny angličtiny probíhaly dopoledne a byly zábavné. Vždy jsem se na ně velice těšila. Střídali se nám vždy dva učitelé, plní vědomostí a humoru. Seznámila jsem se tam s mnoha lidmi v […]

Jazykový kurz španělštiny, Valencie, srpen 2016

Musím Vám poděkovat za zprostředkování cesty. Studijní pobyt ve Valencii se mi velice líbil..

Celkově to byla jedním slovem paráda! :)

Opravdu mi tyto dva týdny přinesly nejen spoustu zkušeností v cizím jazyce, ale také nové kamarády. Všem, kteří chtějí zkusit něco jiného a nového, to můžu vřele doporučit..

Jazykový kurz angličtiny pro učitele, Malta, červenec 2016

English Language Academy Dovolte mi, abych Vám moc poděkovala za servis, který jste nám poskytli během pobytu na Maltě. Pobyt na Maltě byl úžasný, nic nám nechybělo. Mě osobně výuka přinesla přesně to, co jsem očekávala a navíc jsem navštívila neuvěřitelně krásná místa na Maltě. Ing. Dušejovská Jana, zástupkyně ředitelky

Creative Use of Technology in the Classroom, Malta, červenec 2016

Dobrý den, posílám Vám pozdrav z prvního týdne jazykového kurzu na Maltě zvaného Tvůrčího využití technologií ve třídě. Získala jsem celou řadu užitečných odkazů pro tvorbu kvízů a her, které je možné využít při výuce cizích jazyků. Zítra mě čeká sestavení vlastní hodiny. PhDr. Štěpánková Lenka

Angličtina pro učitele, Malta, červenec 2016

English Language Academy V odpolední dvouhodinovce konverzace jde o to, aby studenti mluvili – klidně s chybami, hlavně bez ostychu. Celkově vnímám fungování školy, profesionální jednání ředitele a přístup všech pedagogů velice pozitivně. Perfektní byla i volba hotelu – blízko do školy, do centra i na pláž. Každopádně je jazykový pobyt velikou životní zkušeností, nejen profesní. Mgr. Markéta Nosálková

Podobné kurzy a pobyty

Mallorca I Palma I Angličtina nebo španělština s golfem nebo fotbalem

Přáli byste si pro své děti léto plné zážitků u moře? Máme pro Vás nabídku letního jazykového kurzu s výukou fotbalu či golfu a angličtinou nebo španělštinou.

Španělsko I Alicante I Španělština pro obchod a turismus

Zlepšete si své jazykové dovednosti v oboru, ve kterém pracujete, nebo který studujete. Nabízíme Vám jazykové kurzy španělštiny se zaměřením na turismus, cestovní ruch, obchod a finance v překrásném letovisku Alicante.

Mallorca I Palma I Letní jazykový kurz s vodními sporty

Přáli byste si pro své děti léto plné zážitků u moře? Máme pro Vás nabídku letního jazykového kurzu s výukou vodních sportů a angličtinou nebo španělštinou. Jazykové letní pobyty se dále mohou zaměřit na golf nebo fotbal.

Kostarika I San José, Manuel Antonio I Jazykové kurzy španělštiny

Základní kurzy španělského jazyka, dobrovolnické programy, pracovní stáže pro studenty, přípravné kurzy k jazykovým zkouškám, sport s dobrodružství, španělština a potápění

Kolumbie I Bogotá, Cartagena, Medellín I Jazykové kurzy španělštiny

Bohatá nabídka jazykových kurzů španělštiny v Kolumbii. Kurzy španělštiny pro manažery, učitele, lékaře; jazykové kurzy v kombinaci s vodními sporty nebo tancem a hudbou.

Španělsko | Madrid | Fotbalový kemp se španělštinou nebo angličtinou

Má Vaše dítě rádo fotbal a chtěli byste mu umožnit získat nové zkušenosti v prostředí fotbalového klubu Real Madrid ve Španělsku?

KONZULTACE ZDARMA