Cena
Od 15 360 Kč
KONZULTACE ZDARMA


Pole označená * jsou povinná **

Stisknutím tlačítka „Odeslat“ vyjadřujete svůj souhlas s tím, že Vás budeme kontaktovat za účelem poradenství ohledně naší nabídky. Bližší informace o zpracování osobních údajů najdete zde.

Španělsko I Valencie I Španělština u moře pro mládež 14 – 17 let

Španělsko I Valencie I Španělština u moře pro mládež 14 – 17 let

Studujte španělštinu v kouzelné a slunné Valencii !  Středomořská atmosféra a přátelské rodinné prostředí jazykové školy. 

Země

Španělské království je stát ležící na Pyrenejském poloostrově. Španělské severoafrické državy Ceuta a Melilla mají pozemní hranici s Marokem. Ke Španělskému království patří i Kanárské ostrovy a Baleáry. Součástí Španělska je i katalánské město Llívia, které je zcela obklopeno Francií. Španělsko je konstituční monarchií, členem Evropské unie, NATO a dalších organizací. Úředním jazykem je španělština (kastilština); další jazyky jsou uznávány jako úřední jednotlivými autonomními společenstvími.

Místo

Valencie je město, ležící na Costa del Azahar, kterým protéká řeka Turia. Počtem obyvatel je třetím největším městem ve Španělsku. Město má přibližně 800 tisíc obyvatel. Valencie má středomořské klima se suchými a horkými léty a mírnými zimami. Ideální místo pro studium španělštiny a poznávání španělské kultury.

Jazyková škola

International House Valencie je jazyková škola s výukou španělštiny, která má více než 50 let zkušeností. Je umístěna v historické části Valencie. Je to jedna z významných a exkluzivních městských částí, vzdálená pouze pár minut od centra.  Jazyková škola nabízí kvalitní kurzy španělštiny v přátelské atmosféře. Jazyková škola  sídlí v nádherné nově rekonstruované budově přímo v centru města, obklopené historickými památky, obchody a energetickým španělským životem města. Budovy mají celkem 28 učeben s interaktivními tabulemi; speciální místnost, určenou pro kulinářské semináře s veškerým zařízením pro vaření různých španělských pokrmů; společenské studentské prostory s počítači, Wi-Fi, automaty na nápoje a drobné občerstvení; čítárnu s knihami a časopisy, terasu a nádvoří s dekorativním bazénem. Všechny učebny mají přirozené světlo, klimatizaci a jsou plně vybaveny pro jazykovou výuku.

Katalog 2018 v češtině

Výhody studia španělštiny v jazykových kurzech IH Valencie:

 • Jazyková škola s přátelskou atmosférou
 • Osobním přístup ke studentům
 • Člen mezinárodně uznávané organizace
 • Budova v krásném historickém centru
 • Moderní vybavení školy
 • Široký tým profesionálů
 • Komunikativní metoda výuky
 • Kulturní programy v rámci výuky
Věk

Letní mládežnické programy 14 – 17 let

jinak od 16 let, ale objednat lze i kurzy již pro děti od 8 let

Studijní programy  

Cílem běžných kurzů je abyste se mohli vyjadřovat španělsky co nejplynulejiStudenti se učí jak lidé používají španělštinu v reálném životě, jak mluví mezi sebou na ulici. Rozvíjí své znalosti, které mohou okamžitě využít mimo učebnu. Zaměřujeme se na všechny hlavní metody vyučování cizích jazyků: čtení, psaní, poslech, mluvení. Kurzy na Jazykové škole IH jsou pro různé věkové kategorie: dospělí, mládež a děti, a také pro různé úrovně znalosti španělštiny. Vyučování probíhá dopoledne nebo odpoledne, délka trvání každé lekce je 55 minut. Ve třídách je mezi 6 a 10 studenty. Škola pořádá i návštěvy muzeí a kulturních akcí.

Letní camp pro mládež byl navržen speciálně pro mladé lidi (14 – 17 let) z celého světa, s jakoukoliv úrovní španělského jazyka. Je to kombinace dopoledního vyučování španělštiny v malých skupinách a kulturně – zábavného programu odpoledne. Kurz probíhá od konce června do konce srpna 23.6. – 12.8. 2019.

Program zahrnuje:

 • Speciální program pro studenty ve věku od 14 do 17 let
 • Kurz španělštiny ve skupinách (maximálně 10 studentů ve třídě)
 • 20 lekcí týdně (1 lekce – 55 minut)
 • Učební materiály
 • Rozřazovací test
 • Certifikát a akademická zprávu
 • Ubytování v hostitelské rodině, dvoulůžkový pokoj s plnou penzí nebo v rezidenci, jednolůžková či dvoulůžkový pokoj s plnou penzí
 • Kulturní a sportovní akce každé odpoledne od pondělí do pátku
 • Celodenní výlet jednou týdně
 • Jízdenky (20 jízd týdně)
 • Transfer z / na letiště ve Valencii
 • 24 hodinová asistenční služba
 • Cestovní pojištění
 • Pedagogický dozor

Studenti si procvičí svou španělštinu, získají mezinárodní zkušenosti, najdou si nové přátele různých národností a budou mít naprosto nezapomenutelné zážitky.

Letní camp
Typ programu pro mládežPočet hodin týdněCena první týden od
Ubytování v rodině20 lekcí15 360 Kč
Ubytování v rezidenci2016 896 Kč
Registrační oplatek školy činí 60 Eur

Při počtu více týdnů se cena snižuje !

Cena dle kurzu ČNB k 28.2. 2019:  1 EUR = 25,600 CZK

Doprava

Letecky – podívejte se na výhodná přímá letecká spojení na našem webu!

 

Mapa
Fotky


Recenze

Angličtina na Kypru

Bylo to super, o studenty je tam opravdu krásně postaráno od rána do večera. Skvělá paní Lydia z Polska i paní ředitelka školy. Příští rok bych klidně pustila dceru jen třeba s kamarádkou, mají to opravdu dobře organizované. Jídlo výborné, pokoje útulné. Petra s dcerou (11), srpen 2019

Francouzština v Montpellier

V termínu od 28. července do 24. srpna 2019 jsem se díky Interstudy Consulting zúčastnila jazykového kurzu francouzštiny v jazykové škole LSF v Montpellier. Zpočátku jsem měla trochu obavy, ale nebyl k tomu nejmenší důvod. Všechno bylo perfektní od začátku do konce – fantastická hostitelská rodina, výborní učitelé ve škole a zajímavé náplně hodin, dobře určená úroveň (C1) tak, [...]

Angličtina na fotbalovém táboře v Bournemouth

Perfektní servis při zajištění a i během studijniho pobytu syna v Anglii. Velké poděkovani pani Fialové. (Translated by Google) Perfect service to ensure and during your son’s study stay in England. Many thanks to Mrs. Fialova. Tomaš, 16 let, srpen 2019      

Semestr na střední škole na Novém Zélandu

Dobrý den, studium a pobyt na Novém Zélandu byl pro mně úžasnou zkušeností. Moc rád vzpomínám hlavně na rugby a na novozélandskou krajinu. Co se týče studia, tak škola byla  každý den od 8:40 do 15:20. Chodil jsem do školy pěšky cca 20 minut. Autobusová doprava nebyla spolehlivá. Skolní komplex byl velice rozlehlý, chvíli mi [...]

Kurz němčiny na Jazykovém Institutu Dialoge v Lindau

  O mém studijním pobytu v Lindau (srpen-září 2018) Rozhodl jsem se, že se s Vámi podělím o mé zkušenosti spojené se studiem němčiny. Jednoho večera jsem si uvědomil, že německý jazyk je u nás v České republice stejně důležitý, někdy možná důležitější než velmi rozšířená angličtina. Spojil jsem se proto s Interstudy Consulting, kteří mi následně připravili nabídku [...]

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Podobné kurzy a pobyty

Španělsko I Valencie I Španělština u moře pro mládež 14 – 17 let

Studujte španělštinu v kouzelné a slunné Valencii !  Středomořská atmosféra a přátelské rodinné prostředí jazykové školy.  Země Španělské království je stát ležící na Pyrenejském poloostrově. Španělské severoafrické državy Ceuta a Melilla mají pozemní hranici s Marokem. Ke Španělskému království patří i Kanárské ostrovy a Baleáry. Součástí Španělska je i katalánské město Llívia, které je zcela [...]

Mallorca I Palma I Angličtina nebo španělština s golfem nebo fotbalem

Přáli byste si pro své děti léto plné zážitků u moře? Máme pro Vás nabídku letního jazykového kurzu s výukou fotbalu či golfu a angličtinou nebo španělštinou.

Španělsko I Alicante I Španělština pro obchod a turismus

Zlepšete si své jazykové dovednosti v oboru, ve kterém pracujete, nebo který studujete. Nabízíme Vám jazykové kurzy španělštiny se zaměřením na turismus, cestovní ruch, obchod a finance v překrásném letovisku Alicante.

Mallorca I Palma I Letní jazykový kurz s vodními sporty

Přáli byste si pro své děti léto plné zážitků u moře? Máme pro Vás nabídku letního jazykového kurzu s výukou vodních sportů a angličtinou nebo španělštinou. Jazykové letní pobyty se dále mohou zaměřit na golf nebo fotbal.

Kostarika I San José, Manuel Antonio I Jazykové kurzy španělštiny

Základní kurzy španělského jazyka, dobrovolnické programy, pracovní stáže pro studenty, přípravné kurzy k jazykovým zkouškám, sport s dobrodružství, španělština a potápění

Kolumbie I Bogotá, Cartagena, Medellín I Jazykové kurzy španělštiny

Bohatá nabídka jazykových kurzů španělštiny v Kolumbii. Kurzy španělštiny pro manažery, učitele, lékaře; jazykové kurzy v kombinaci s vodními sporty nebo tancem a hudbou.

KONZULTACE ZDARMA