420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com
Cena
Od 11 400 Kč
KONZULTACE ZDARMA

Pole označená * jsou povinná

Stisknutím tlačítka „Odeslat“ vyjadřujete svůj souhlas s tím, že Vás budeme kontaktovat za účelem poradenství ohledně naší nabídky. Bližší informace o zpracování osobních údajů najdete zde.

Španělsko | Valencie | Dobrovolnický program

Španělsko | Valencie | Dobrovolnický program

Mezinárodní program ve slunné Valencii ! Užijte si slunce i  zajímavé španělské prostředí 

Země

Španělsko, oficiálně Španělské království, je stát ležící na Pyrenejském poloostrově. Na západě hraničí s Portugalskem, na severovýchodě s Andorrou a Francií a na jihu s Gibraltarem; španělské severoafrické državy Ceuta a Melilla mají pozemní hranici s Marokem. Ke Španělskému království patří i Kanárské ostrovy v Atlantském oceánu a Baleáry ve Středozemním moři. Součástí Španělska je i katalánské město Llívia, které je zcela obklopeno územím Francie. Španělsko je konstituční monarchií, členem Evropské unie, NATO a dalších organizací. V celé zemi je úředním jazykem španělština (kastilština); další jazyky jsou uznávány jako úřední jednotlivými autonomními společenstvími.

Místo

Valencie je město, ležící na Costa del Azahar, kterým protéká řeka Turia. Počtem obyvatel je třetím největším městem ve Španělsku. Město má přibližně 800 tisíc obyvatel. Valencia má středomořské klima se suchými a horkými léty a mírnými zimami. Je zde krásné historické centrum. Nachází se zde však i několik velmi moderních budov.

 

Škola

International House Valencie je jazyková škola umístěná v historické části Valencie na náměstí městské radnice Plaza del Ayuntamiento. Je to jedna z významných a exkluzivních městských částí, vzdálená pouze pár minut od centra.

 • Volný přístup k internetu pro všechny studenty.
 • Jazyková škola s přátelskou atmosférou a ověřeným osobním přístupem ke svým studentům.
 • Člen International House Word Organisation (IHWO), mezinárodně uznávané organizace.
 • Ideální umístění v centru města, v historické částí Valencie, kousek od všech historických památek i služeb.
 • 17 prostorných, moderních tříd s klimatizací i interaktivními tabulemi ve dvou budovách, stojících naproti sobě v tradiční pěší ulici.
 • Knihovna, studentská místnost, internet, WI-FI a terasa na střeše.
 • Široký výběr kurzů španělštiny, tým profesionálních pedagogů.
 • Intenzivní kurz obecné španělštiny, obchodní španělština, příprava ke zkoušce DELE i jachting a mnoho dalších zajímavých kurzů.
 • Komunikativní metoda vyučování.
 • Kulturní program zahrnuje minimálně 4 bezplatné aktivity týdně: prohlídka města, jazykový seminář, promítání filmu ve škole, návštěva muzeí atd
Věk

od 18 do 30 let

Studijní program

Jedná se o mezinárodní program, který umožňuje mladým lidem pobyt a výuku cizího jazyka v zahraničí. Jedná se o kombinaci studia jazyka a dobrovolnické práce. Je vhodný především pro studenty, kteří mají rádi zajímavou práci, chtějí poznat novou krajinu, místní kulturu, nový způsob života a naučit se dobře cizí jazyk. Nejprve budete pracovat na zlepšování Vašich jazykových dovedností. Po dokončení min. 2týdenního kurzu budete umístěni do společnosti nebo firmy, kde budete pracovat jako neplacený dobrovolník na částečný úvazek. Zdokonalíte svou obchodní angličtinu a získáte zkušenosti z pracovního prostředí, např. v oborech humanitární pomoci, životní prostředí, péče o děti, zapojíte se do vzdělávacích projektů. Procvičíte si jazykové dovednosti a zároveň pomůžete ostatním.

Kurz španělštiny a dobrovolnické práce je skvělou příležitost jak pomoci lidem z jiných kultur, procvičit si španělštinu mimo vyučování, a zároveň se dobře bavit. Můžete si vybrat jakoukoliv oblast podle svého zájmu, například, kulturní, vzdělávací, environmentální, sociální, zdravotní péče…

Brožura jazykové školy  Mini-brochure-Espanole-ih-2018

Termíny
 • Každé pondělí
Ceník
Název programuCena za umístění
Dobrovolnictví 450 Eur tj. 11 400 Kč

Registrační poplatek činí 1 351 Kč.

Ubytování

Typ ubytováníStravováníCena za týden
Rodina 1L pokojpolopenze 4  991 Kč
Apartmán 1L pokojvlastní3  200 Kč
Univerzita 1L pokojvlastní6 143 Kč

Jedná se pouze o ukázkovou kalkulaci. Další možnosti ubytování s kalkulací na požádání.

Ceny v měsících červenec a srpen se navyšují  u některých typů ubytování (apartmány, studia, byty) o 20%.

Ubytování je možné v neděli od 14:00 a do 12:00 hodin v sobotu po posledním dni studia.

Cena dle kurzu ČNB k 30.01. 2018:  1 EUR = 25, 330 CZK.

Doprava

Letecky – podívejte se na výhodná letecká spojení na našem webu!

Transfer z letiště  za osobu od 40 Eur.

Facebook školy

Mapa
Fotky
Recenze

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností. Ředitelka a manažerka školy jsou dvě báječné osoby, které nám pobyt dělaly ještě lepším. Hodiny angličtiny probíhaly dopoledne a byly zábavné. Vždy jsem se na ně velice těšila. Střídali se nám vždy dva učitelé, plní vědomostí a humoru. Seznámila jsem se tam s mnoha lidmi v [...]

Jazykový kurz španělštiny, Valencie, srpen 2016

Musím Vám poděkovat za zprostředkování cesty. Studijní pobyt ve Valencii se mi velice líbil..

Podobné kurzy a pobyty

Mallorca I Palma I Angličtina nebo španělština s golfem nebo fotbalem

Přáli byste si pro své děti léto plné zážitků u moře? Máme pro Vás nabídku letního jazykového kurzu s výukou fotbalu či golfu a angličtinou nebo španělštinou.

Španělsko I Alicante I Španělština pro obchod a turismus

Zlepšete si své jazykové dovednosti v oboru, ve kterém pracujete, nebo který studujete. Nabízíme Vám jazykové kurzy španělštiny se zaměřením na turismus, cestovní ruch, obchod a finance v překrásném letovisku Alicante.

Mallorca I Palma I Letní jazykový kurz s vodními sporty

Přáli byste si pro své děti léto plné zážitků u moře? Máme pro Vás nabídku letního jazykového kurzu s výukou vodních sportů a angličtinou nebo španělštinou. Jazykové letní pobyty se dále mohou zaměřit na golf nebo fotbal.

Kostarika I San José, Manuel Antonio I Jazykové kurzy španělštiny

Základní kurzy španělského jazyka, dobrovolnické programy, pracovní stáže pro studenty, přípravné kurzy k jazykovým zkouškám, sport s dobrodružství, španělština a potápění

Kolumbie I Bogotá, Cartagena, Medellín I Jazykové kurzy španělštiny

Bohatá nabídka jazykových kurzů španělštiny v Kolumbii. Kurzy španělštiny pro manažery, učitele, lékaře; jazykové kurzy v kombinaci s vodními sporty nebo tancem a hudbou.

Španělsko | Madrid | Fotbalový kemp se španělštinou nebo angličtinou

Má Vaše dítě rádo fotbal a chtěli byste mu umožnit získat nové zkušenosti v prostředí fotbalového klubu Real Madrid ve Španělsku?

KONZULTACE ZDARMA