420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com
Cena
Od 12 798 Kč
KONZULTACE ZDARMA

Pole označená * jsou povinná

Stisknutím tlačítka „Odeslat“ vyjadřujete svůj souhlas s tím, že Vás budeme kontaktovat za účelem poradenství ohledně naší nabídky. Bližší informace o zpracování osobních údajů najdete zde.

Španělsko | Valencie | Demi-pair program

Španělsko | Valencie | Demi-pair program

Naučte se jazyk ve španělské rodině a užijte si pobyt v nádherné Valencii na španělském pobřeží .

Země

Španělsko, oficiálně Španělské království, je stát ležící na Pyrenejském poloostrově. Na západě hraničí s Portugalskem, na severovýchodě s Andorrou a Francií a na jihu s Gibraltarem; španělské severoafrické državy Ceuta a Melilla mají pozemní hranici s Marokem. Ke Španělskému království patří i Kanárské ostrovy v Atlantském oceánu a Baleáry ve Středozemním moři. Součástí Španělska je i katalánské město Llívia, které je zcela obklopeno územím Francie. Španělsko je konstituční monarchií, členem Evropské unie, NATO a dalších organizací. V celé zemi je úředním jazykem španělština (kastilština); další jazyky jsou uznávány jako úřední jednotlivými autonomními společenstvími.

Místo

Valencie je město, ležící na Costa del Azahar, kterým protéká řeka Turia. Počtem obyvatel je třetím největším městem ve Španělsku. Město má přibližně 800 tisíc obyvatel. Valencia má středomořské klima se suchými a horkými léty a mírnými zimami. Je zde krásné historické

Jazyková škola

International House Valencie je jazyková škola umístěná v historické části Valencie “Palacio de los Fernández de Córdova”. Majitelé jazykové školy pečlivě zrekonstruovali 153 let starou budovu  do moderního stylu. Jazyková škola má plochu 2100 metrů čtverečních, tj. 28 jazykových tříd s nejmodernějším vybavením a klimatizací. Studenti mají také možnost slunit se na nádherné terase, nebo vypít kávu v patiu nebo se naučit cokoliv o španělské kuchyni  situované v budově škole.centrum. Nachází se zde však i několik velmi moderních budov.

International House Valencie je jazyková škola umístěná v historické části Valencie na náměstí městské radnice Plaza del Ayuntamiento. Je to jedna z významných a exkluzivních městských částí, vzdálená pouze pár minut od centra.

 • Volný přístup k internetu pro všechny studenty.
 • Jazyková škola s přátelskou atmosférou a ověřeným osobním přístupem ke svým studentům.
 • Člen International House Word Organisation (IHWO), mezinárodně uznávané organizace.
 • Ideální umístění v centru města, v historické částí Valencie, kousek od všech historických památek i služeb.
 • 17 prostorných, moderních tříd s klimatizací i interaktivními tabulemi ve dvou budovách, stojících naproti sobě v tradiční pěší ulici.
 • Knihovna, studentská místnost, internet, WI-FI a terasa na střeše.
 • Široký výběr kurzů španělštiny, tým profesionálních pedagogů.
 • Intenzivní kurz obecné španělštiny, obchodní španělština, příprava ke zkoušce DELE i jachting a mnoho dalších zajímavých kurzů.
 • Komunikativní metoda vyučování.
 • Kulturní program zahrnuje minimálně 4 bezplatné aktivity týdně: prohlídka města, jazykový seminář, promítání filmu ve škole, návštěva muzeí atd.

Brožura školy v češtině  Mini-brochure-Espanole-ih-2018

Věk

od 18 do 30 let

Studijní program

Demi-pair je mezinárodní program, který umožňuje mladým lidem pobyt a výuku cizího jazyka v zahraničí. Je vhodný především pro studenty, kteří mají rádi děti, chtějí poznat novou krajinu, místní kulturu, nový způsob života a naučit se dobře cizí jazyk. Hlavním úkolem au-pair je pomoc s péčí o děti. To znamená pomoc s oblékáním, příprava snídaně, doprovod a vyzvednutí dětí ze školy, hraní her a podobně. Rodina někdy potřebuje pomoc s babysittingem a může Vás požádat o večerní hlídání dětí. Au-pair může též vykonávat lehké domácí práce jako je luxování, utírání prachu, mytí nádobí.

Pracovní doba Demi-pair je 20 hodin týdně, hlídání dětí večer 1x nebo 2x do týdne. Je od Vás očekávaná základní španělština, zkušenosti s dětmi a domácími pracemi, samostatnost, tolerance, přizpůsobivost, mít chuť učit se novým věcem a novým zvykům.Au-pair má ubytování a stravu zdarma,  program trvá maximálně 1 rok. Za pomoc v domácnosti dostává každý týden kapesné, které činí 75 Eur týdně. Rodina Vám musí umožnit navštěvovat jazykové kurzy, 20 hodin týdně. Máte nárok na dva volné dny v týdnu (většinou víkendy) a na jeden volný měsíc dovolené ročně.

Nabízíme skvělou příležitost pro studenty – seznámení se španělským životem. Budete přivítáni v domovech našich španělských hostitelů jako člen rodiny. Na oplátku vy pomůžete jim s péčí o děti, lehkou domácí práci, a také s učením děti cizímu jazyku. Uděláme vše, abychom našli tu nejvhodnější rodinu právě pro vás. Během svého pobytu jako Au Pair / Demi pair budete mít svůj vlastní pokoj, plnou penzi a kapesné. Vaše pracovní doba bude 20 hodin týdně (Demi pair) nebo 30 hodin týdně (Au Pair), navíc jednu nebo dvě noci jako chůva.

Minimální délka pobytu: 1 měsíc (pouze v létě) a maximálně 12 měsíců.

Studijní program musí být kombinován s jakýmkoli intenzivním kurzem španělštiny (minimální délka je 2 týdny), ačkoliv důrazně doporučujeme rozšířit výuku španělštiny po celý pobyt zde.

Termíny

Každé pondělí.

Ceník
Název programuCena za zajištění stáže
Demi-pair500 Eur tj 12 798 Kč
Cena zahrnuje
 • Infobalíček
 • Poradenství
 • Studijní materiál
 • Testy, certifikáty
 • Okružní prohlídka města
 • Volný internet
 • Kulturní program školy
 • Umístění do rodiny
Jazykové kurzy
Kurz španělštinyPočet hodin týdněCena za týden výuky španělštiny
Španělština Intensive 2020 lekcí4 480 Kč
Španělština Intensive 2520 + 5 konverzace5 120 Kč
Španělština Intensive Plus20 + 5 soukr.lekcí8 575 Kč
Španělština Superintensive20 + 5 konverzací
+ 5 soukromých lekcí
9 215 Kč
Španělština pro obchod 20 obecná + 5 obchodní5  760 Kč

 Registrační poplatek činí 50 Eur

Cena dle kurzu ČNB k  2. 1. 2019:  1 EUR = 25,596 CZK

Požadavky
 • Minimální doba programu v létě je 1 měsíc (max. 12 měsíců).
 • Minimální délka kurzu španělštiny je 2 týdny.
Další informace

Facebook školy

Mapa
Fotky

Recenze

Angličtina na Kypru

Bylo to super, o studenty je tam opravdu krásně postaráno od rána do večera. Skvělá paní Lydia z Polska i paní ředitelka školy. Příští rok bych klidně pustila dceru jen třeba s kamarádkou, mají to opravdu dobře organizované. Jídlo výborné, pokoje útulné. Petra s dcerou (11), srpen 2019

Francouzština v Montpellier

V termínu od 28. července do 24. srpna 2019 jsem se díky Interstudy Consulting zúčastnila jazykového kurzu francouzštiny v jazykové škole LSF v Montpellier. Zpočátku jsem měla trochu obavy, ale nebyl k tomu nejmenší důvod. Všechno bylo perfektní od začátku do konce – fantastická hostitelská rodina, výborní učitelé ve škole a zajímavé náplně hodin, dobře určená úroveň (C1) tak, [...]

Angličtina na fotbalovém táboře v Bournemouth

Perfektní servis při zajištění a i během studijniho pobytu syna v Anglii. Velké poděkovani pani Fialové. (Translated by Google) Perfect service to ensure and during your son’s study stay in England. Many thanks to Mrs. Fialova. Tomaš, 16 let, srpen 2019      

Semestr na střední škole na Novém Zélandu

Dobrý den, studium a pobyt na Novém Zélandu byl pro mně úžasnou zkušeností. Moc rád vzpomínám hlavně na rugby a na novozélandskou krajinu. Co se týče studia, tak škola byla  každý den od 8:40 do 15:20. Chodil jsem do školy pěšky cca 20 minut. Autobusová doprava nebyla spolehlivá. Skolní komplex byl velice rozlehlý, chvíli mi [...]

Kurz němčiny na Jazykovém Institutu Dialoge v Lindau

  O mém studijním pobytu v Lindau (srpen-září 2018) Rozhodl jsem se, že se s Vámi podělím o mé zkušenosti spojené se studiem němčiny. Jednoho večera jsem si uvědomil, že německý jazyk je u nás v České republice stejně důležitý, někdy možná důležitější než velmi rozšířená angličtina. Spojil jsem se proto s Interstudy Consulting, kteří mi následně připravili nabídku [...]

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Podobné kurzy a pobyty

Španělsko I Valencie I Španělština u moře pro mládež 14 – 17 let

Studujte španělštinu v kouzelné a slunné Valencii !  Středomořská atmosféra a přátelské rodinné prostředí jazykové školy.  Země Španělské království je stát ležící na Pyrenejském poloostrově. Španělské severoafrické državy Ceuta a Melilla mají pozemní hranici s Marokem. Ke Španělskému království patří i Kanárské ostrovy a Baleáry. Součástí Španělska je i katalánské město Llívia, které je zcela [...]

Mallorca I Palma I Angličtina nebo španělština s golfem nebo fotbalem

Přáli byste si pro své děti léto plné zážitků u moře? Máme pro Vás nabídku letního jazykového kurzu s výukou fotbalu či golfu a angličtinou nebo španělštinou.

Španělsko I Alicante I Španělština pro obchod a turismus

Zlepšete si své jazykové dovednosti v oboru, ve kterém pracujete, nebo který studujete. Nabízíme Vám jazykové kurzy španělštiny se zaměřením na turismus, cestovní ruch, obchod a finance v překrásném letovisku Alicante.

Mallorca I Palma I Letní jazykový kurz s vodními sporty

Přáli byste si pro své děti léto plné zážitků u moře? Máme pro Vás nabídku letního jazykového kurzu s výukou vodních sportů a angličtinou nebo španělštinou. Jazykové letní pobyty se dále mohou zaměřit na golf nebo fotbal.

Kostarika I San José, Manuel Antonio I Jazykové kurzy španělštiny

Základní kurzy španělského jazyka, dobrovolnické programy, pracovní stáže pro studenty, přípravné kurzy k jazykovým zkouškám, sport s dobrodružství, španělština a potápění

Kolumbie I Bogotá, Cartagena, Medellín I Jazykové kurzy španělštiny

Bohatá nabídka jazykových kurzů španělštiny v Kolumbii. Kurzy španělštiny pro manažery, učitele, lékaře; jazykové kurzy v kombinaci s vodními sporty nebo tancem a hudbou.

KONZULTACE ZDARMA