420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com
Cena
Od 11 400 Kč
KONZULTACE ZDARMA

Pole označená * jsou povinná

Stisknutím tlačítka „Odeslat“ vyjadřujete svůj souhlas s tím, že Vás budeme kontaktovat za účelem poradenství ohledně naší nabídky. Bližší informace o zpracování osobních údajů najdete zde.

Španělsko | Valencie | Demi-pair program

Španělsko | Valencie | Demi-pair program

Naučte se jazyk ve španělské rodině a užijte si pobyt v nádherné Valencii na španělském pobřeží .

Země

Španělsko, oficiálně Španělské království, je stát ležící na Pyrenejském poloostrově. Na západě hraničí s Portugalskem, na severovýchodě s Andorrou a Francií a na jihu s Gibraltarem; španělské severoafrické državy Ceuta a Melilla mají pozemní hranici s Marokem. Ke Španělskému království patří i Kanárské ostrovy v Atlantském oceánu a Baleáry ve Středozemním moři. Součástí Španělska je i katalánské město Llívia, které je zcela obklopeno územím Francie. Španělsko je konstituční monarchií, členem Evropské unie, NATO a dalších organizací. V celé zemi je úředním jazykem španělština (kastilština); další jazyky jsou uznávány jako úřední jednotlivými autonomními společenstvími.

Místo

Valencie je město, ležící na Costa del Azahar, kterým protéká řeka Turia. Počtem obyvatel je třetím největším městem ve Španělsku. Město má přibližně 800 tisíc obyvatel. Valencia má středomořské klima se suchými a horkými léty a mírnými zimami. Je zde krásné historické centrum. Nachází se zde však i několik velmi moderních budov.

Jazyková škola

International House Valencie je jazyková škola umístěná v historické části Valencie na náměstí městské radnice Plaza del Ayuntamiento. Je to jedna z významných a exkluzivních městských částí, vzdálená pouze pár minut od centra.

 • Volný přístup k internetu pro všechny studenty.
 • Jazyková škola s přátelskou atmosférou a ověřeným osobním přístupem ke svým studentům.
 • Člen International House Word Organisation (IHWO), mezinárodně uznávané organizace.
 • Ideální umístění v centru města, v historické částí Valencie, kousek od všech historických památek i služeb.
 • 17 prostorných, moderních tříd s klimatizací i interaktivními tabulemi ve dvou budovách, stojících naproti sobě v tradiční pěší ulici.
 • Knihovna, studentská místnost, internet, WI-FI a terasa na střeše.
 • Široký výběr kurzů španělštiny, tým profesionálních pedagogů.
 • Intenzivní kurz obecné španělštiny, obchodní španělština, příprava ke zkoušce DELE i jachting a mnoho dalších zajímavých kurzů.
 • Komunikativní metoda vyučování.
 • Kulturní program zahrnuje minimálně 4 bezplatné aktivity týdně: prohlídka města, jazykový seminář, promítání filmu ve škole, návštěva muzeí atd.

Brožura školy v češtině  Mini-brochure-Espanole-ih-2018

Věk

od 18 do 30 let

Studijní program

Demi-pair je mezinárodní program, který umožňuje mladým lidem pobyt a výuku cizího jazyka v zahraničí. Je vhodný především pro studenty, kteří mají rádi děti, chtějí poznat novou krajinu, místní kulturu, nový způsob života a naučit se dobře cizí jazyk. Hlavním úkolem au-pair je pomoc s péčí o děti. To znamená pomoc s oblékáním, příprava snídaně, doprovod a vyzvednutí dětí ze školy, hraní her a podobně. Rodina někdy potřebuje pomoc s babysittingem a může Vás požádat o večerní hlídání dětí. Au-pair může též vykonávat lehké domácí práce jako je luxování, utírání prachu, mytí nádobí.

Pracovní doba Demi-pair je 20 hodin týdně, hlídání dětí večer 1x nebo 2x do týdne. Je od Vás očekávaná základní španělština, zkušenosti s dětmi a domácími pracemi, samostatnost, tolerance, přizpůsobivost, mít chuť učit se novým věcem a novým zvykům.Au-pair má ubytování a stravu zdarma,  program trvá maximálně 1 rok. Za pomoc v domácnosti dostává každý týden kapesné, které činí 75 Eur týdně. Rodina Vám musí umožnit navštěvovat jazykové kurzy, 20 hodin týdně. Máte nárok na dva volné dny v týdnu (většinou víkendy) a na jeden volný měsíc dovolené ročně.

Nabízíme skvělou příležitost pro studenty – seznámení se španělským životem. Budete přivítáni v domovech našich španělských hostitelů jako člen rodiny. Na oplátku vy pomůžete jim s péčí o děti, lehkou domácí práci, a také s učením děti cizímu jazyku. Uděláme vše, abychom našli tu nejvhodnější rodinu právě pro vás. Během svého pobytu jako Au Pair / Demi pair budete mít svůj vlastní pokoj, plnou penzi a kapesné. Vaše pracovní doba bude 20 hodin týdně (Demi pair) nebo 30 hodin týdně (Au Pair), navíc jednu nebo dvě noci jako chůva.

Minimální délka pobytu: 1 měsíc (pouze v létě) a maximálně 12 měsíců.

Studijní program musí být kombinován s jakýmkoli intenzivním kurzem španělštiny (minimální délka je 2 týdny), ačkoliv důrazně doporučujeme rozšířit výuku španělštiny po celý pobyt zde.

Termíny

Každé pondělí.

Ceník
Název programuCena za zajištění stáže
Demi-pair450 Eur tj 11 400 Kč
Cena zahrnuje
 • Infobalíček
 • Poradenství
 • Studijní materiál
 • Testy, certifikáty
 • Okružní prohlídka města
 • Volný internet
 • Kulturní program školy
 • Umístění do rodiny
Jazykové kurzy
Kurz španělštinyPočet hodin týdněCena za týden výuky španělštiny
Španělština Intensive 2020 lekcí4 352 Kč
Španělština Intensive 2520 + 5 konverzace5 119 Kč
Španělština Intensive Plus20 + 5 soukr.lekcí8 447 Kč
Španělština Superintensive20 + 5 konverzací
+ 5 soukromých lekcí
9 200 Kč
Španělština pro obchod 20 obecná + 5 obchodní5  759 Kč

 Registrační poplatek činí 1 353 Kč.

Cena dle kurzu ČNB k  30. 1. 2018:  1 EUR = 25,330 CZK.

Požadavky
 • Minimální doba programu v létě je 1 měsíc (max. 12 měsíců).
 • Minimální délka kurzu španělštiny je 2 týdny.
Další informace

Facebook školy

Mapa
Fotky

Recenze

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností. Ředitelka a manažerka školy jsou dvě báječné osoby, které nám pobyt dělaly ještě lepším. Hodiny angličtiny probíhaly dopoledne a byly zábavné. Vždy jsem se na ně velice těšila. Střídali se nám vždy dva učitelé, plní vědomostí a humoru. Seznámila jsem se tam s mnoha lidmi v [...]

Jazykový kurz španělštiny, Valencie, srpen 2016

Musím Vám poděkovat za zprostředkování cesty. Studijní pobyt ve Valencii se mi velice líbil..

Podobné kurzy a pobyty

Mallorca I Palma I Angličtina nebo španělština s golfem nebo fotbalem

Přáli byste si pro své děti léto plné zážitků u moře? Máme pro Vás nabídku letního jazykového kurzu s výukou fotbalu či golfu a angličtinou nebo španělštinou.

Španělsko I Alicante I Španělština pro obchod a turismus

Zlepšete si své jazykové dovednosti v oboru, ve kterém pracujete, nebo který studujete. Nabízíme Vám jazykové kurzy španělštiny se zaměřením na turismus, cestovní ruch, obchod a finance v překrásném letovisku Alicante.

Mallorca I Palma I Letní jazykový kurz s vodními sporty

Přáli byste si pro své děti léto plné zážitků u moře? Máme pro Vás nabídku letního jazykového kurzu s výukou vodních sportů a angličtinou nebo španělštinou. Jazykové letní pobyty se dále mohou zaměřit na golf nebo fotbal.

Kostarika I San José, Manuel Antonio I Jazykové kurzy španělštiny

Základní kurzy španělského jazyka, dobrovolnické programy, pracovní stáže pro studenty, přípravné kurzy k jazykovým zkouškám, sport s dobrodružství, španělština a potápění

Kolumbie I Bogotá, Cartagena, Medellín I Jazykové kurzy španělštiny

Bohatá nabídka jazykových kurzů španělštiny v Kolumbii. Kurzy španělštiny pro manažery, učitele, lékaře; jazykové kurzy v kombinaci s vodními sporty nebo tancem a hudbou.

Španělsko | Madrid | Fotbalový kemp se španělštinou nebo angličtinou

Má Vaše dítě rádo fotbal a chtěli byste mu umožnit získat nové zkušenosti v prostředí fotbalového klubu Real Madrid ve Španělsku?

KONZULTACE ZDARMA