420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com
Cena
Od 25 702 Kč
KONZULTACE ZDARMA

Pole označená * jsou povinná

Stisknutím tlačítka „Odeslat“ vyjadřujete svůj souhlas s tím, že Vás budeme kontaktovat za účelem poradenství ohledně naší nabídky. Bližší informace o zpracování osobních údajů najdete zde.

Studium jazyka v zahraničí v domě učitele

Pár týdnů v zahraničí s ubytováním v rodině učitele je asi nejefektivnější způsob jak se naučit rychle a dobře cizí jazyk.

Země

Anglie, Skotsko, Irsko, Malta, Francie, Španělsko, USA, Kanada, Rakousko, Austrálie, Nový Zéland, Německo, Portugalsko, Itálie, Maroko, Omán, Čína a Japonsko

Jazyková škola

ILH International Language Homestays

Jazykové kurzy angličtiny, němčiny, francouzštiny, italštiny, španělštiny, portugalštiny, čínštiny, japonštiny ..

Cizí jazyk je vyučován velmi zajímavou metodou přímo v domě učitele. Program funguje již více než 20 let a bohaté zkušenosti ukázaly, že studium a ubytování s učitelem v jednom domě je jedním z nejefektivnějších a nejpříjemnějších způsobů studia jazyka. Budete bydlet v pohodlném domě vašeho učitele a studovat kurz v intenzitě 15, 20, 25 nebo 30 hodin týdně – intenzitu výuky si zvolíte sami. Lektor připraví lekce na základě Vašich požadavků, zájmů a potřeb. Výuka připravená na míru a přizpůsobená Vašemu tempu Vám dodá sebedůvěru a pomůže k rychlejšímu pokroku.

Pobyty ILH zahrnují ubytování s plnou penzí. Po výuce se začleníte do běžného chodu rodiny, stejně jako do jejího společenského života. Rodina Vás přijme jako nového člena. Během času stráveného v domě Vašeho učitele budete neustále komunikovat v cizím jazyce a proces učení bude pokračovat i mimo lekce, během jídla, při trávení volného času, nebo třeba na výletech. Při výběru hostitelské rodiny jsou brány v úvahu Vaše zájmy, ale také požadavky na stravování, na nekuřácké prostředí nebo jiné specifické potřeby.

Věk

pro mládež i dospělé od 16 let

Studijní program

Lektor se Vám bude plně věnovat od začátku až do konce pobytu. Lektoři jsou vybírání na základě zkušeností, odborného vzdělání a schopnosti vyučovat formou individuálních lekcí. Kurz bude připravený na míru, s přihlédnutím k Vašim zájmům, úrovni znalosti a osobním cílům. Pobyt v rodině učitele a účast na denním chodu domácnosti Vám pomůže začít přemýšlet v cizím jazyce nejen při výuce.  Tato varianta je spojením efektivního kurzu a zajímavé dovolené.

Během pobytu Vám bude k dispozici místní koordinátor, jež dohlíží na hladký průběh kurzů. Koordinátoři jsou vždy připraveni zodpovědět dotazy ohledně výuky nebo samotného pobytu.

Odborné jazykové kurzy

  • Výuka vedoucích pracovníků

Tyto kurzy jsou připravené pro odborníky a motivované studenty se specifickými požadavky na výuku, které souvisejí s jejich profesí. Před začátkem kurzu proběhne analýza potřeb, během kurzu lektor využívá metodiku vhodnou pro daný obor a odborné výukové materiály. Lekce lze připravit v oboru dle Vašeho přání – mohou být zaměřené například na právo, finance, bankovnictví, účetnictví, marketing, obchod, letectví, lékařství atd.

  • Příprava na zkoušky

Kurz sestavený pro studenty bez ohledu na věk, jejichž cílem je složení jazykové zkoušky. Na míru připravené výukové materiály jsou zahrnuty.

Orientační ceník
ZeměJazyk15 hodin výuky týdně
Anglie venkov, Skotskoangličtina25 702 Kč
Irskoangličtina28 156 Kč
Anglie Londýnangličtina28 558 Kč
Francieněmčina30 203 Kč
Španělsko, Itáliešpanělština, italština30 203 Kč
Omán, Marokoarabština28 558 Kč
Čínačínština23 703 Kč
Japonskojaponština48 982 Kč

Registrační poplatek činí 50 GBP.

Pro studenty  pod 18 let je nutno zaplatit příplatek  75 GBP za týden.

Můžeme nabídnout i variantu 20, 25, 30 hodin týdně a řadu dalších destinací, pište prosím o informace.

Cena je přepočítávána aktuálními kurzy ČNB k 2.1. 2019   1 GBP = 28,558 Kč

PRO PŘESNOU CENU NÁS PROSÍM KONTAKTUJTE!

Cena zahrnuje
  • zvolený počet hodin výuky v domě učitele
  • ubytování v domě učitele s plnou penzí
  • test určující uchazečův level
  • učební materiály
  • certifikát
Termíny

celoročně

Mapa
Fotky

 

Recenze

Semestr na střední škole na Novém Zélandu

Dobrý den, studium a pobyt na Novém Zélandu byl pro mně úžasnou zkušeností. Moc rád vzpomínám hlavně na rugby a na novozélandskou krajinu. Co se týče studia, tak škola byla  každý den od 8:40 do 15:20. Chodil jsem do školy pěšky cca 20 minut. Autobusová doprava nebyla spolehlivá. Skolní komplex byl velice rozlehlý, chvíli mi [...]

Kurz němčiny na Jazykovém Institutu Dialoge v Lindau

  O mém studijním pobytu v Lindau (srpen-září 2018) Rozhodl jsem se, že se s Vámi podělím o mé zkušenosti spojené se studiem němčiny. Jednoho večera jsem si uvědomil, že německý jazyk je u nás v České republice stejně důležitý, někdy možná důležitější než velmi rozšířená angličtina. Spojil jsem se proto s Interstudy Consulting, kteří mi následně připravili nabídku [...]

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Podobné kurzy a pobyty
KONZULTACE ZDARMA