Švýcarsko | Lausanne | Elitní základní a střední škola + letní kemp

Švýcarsko | Lausanne | Elitní základní a střední škola + letní kemp

Země

Švýcarsko je vnitrozemní stát ve střední Evropě. Švýcarsko leží mezi Bodamským jezerem na severovýchodě, Ženevským jezerem na západě, Horním a Alpským Rýnem na východě a Rýnem na severu, Jurou na severu a jižními Alpami. Tato federace má 26 kantonů a 8 milionů obyvatel, z toho je více jak 1/5 cizinců. Jednání o vstupu do EU občané v referendu odmítli a tak, kromě Lichtenštejnska, je to jediná země mimo EU v prostoru Střední Evropy.

Místo

Lausanne je město v západní (frankofonní) části Švýcarska při severním břehu Ženevského jezera. Nachází se asi 50 km severovýchodně od Ženevy, je hlavním městem kantonu Vaud a okresu Lausanne a čtvrtým největším městem Švýcarska. Ve městě sídlí Spolkový nejvyšší soud, Mezinárodní olympijský výbor, jím řízené a spravované Olympijské muzeum a univerzita UNIL. V roce 1923 zde byla podepsána Lausannská smlouva. Asi 78 % obyvatel hovoří francouzsky, 5 % německy a 4 % italsky.

REGIS COLOMBO/diapo.ch

Základní a střední škola

École Nouvelle de la Suisse Romande je privátní škola založená v roce 1906. Tato renomovaná základní a střední škola dnes vítá přes 600 studentů. Škola se snaží jít s dobou, proto používá inovace ve výuce. Je zde kladen důraz na individualitu studenta. Výuka je zajištěna sborem velmi kvalitních pedagogů. Privátní škola se nachází ve francouzské části Švýcarska poblíž jezera Lac Léman. Prostředí kolem této školy je krásné a bezpečné. Nachází se zde mnoho sportovních aktivit.

Studijní program

Výuka na základní a střední privátní škole.

Privátní škola s internátním ubytovánímCena za týden od
6-8 ročník (11-14) let1 565 000 Kč
9-10 ročník (14-17) let1 635 000 Kč
11-12 ročník (16-19) let1 725 000 Kč

Registrační poplatek činí 25 000 Kč.

Deposit je 175 000 Kč.

Registrace mezinárodní maturitní zkoušky od 26 000 Kč.

Ecole Nouvelle De La Suisse Romande

Letní jazykový kemp

Privátní škola v Lausanne pořádá i letní jazykové kempy pro děti a mládež. V nabídce je výuka angličtiny nebo francouzštiny.

Letní jazykový kempCena
1 týden42 000 Kč
2 týdny83 000 Kč
3 týdny120 000 Kč

Cena zahrnuje

  • plnou penzi
  • 20 lekcí angličtiny nebo francouzštiny týdně
  • ubytování
  • volnočasové a sportovní aktivity

Brožura letního kempu k nahlédnutí zde. Náhled sportovních a volnočasových aktivit.

Leták internátní školy zde. Náhled programu letní školy.

V rámci letního kempu je možné udělat si i jazykové zkoušky DELF: více informací zde.

Ceny dle kurzu ČNB k 13. 12. 2016: 1 CHF = 25,00 CZK.

Video


Mapa

Mapa
Fotky
Recenze

Angličtina na Kypru

Bylo to super, o studenty je tam opravdu krásně postaráno od rána do večera. Skvělá paní Lydia z Polska i paní ředitelka školy. Příští rok bych klidně pustila dceru jen třeba s kamarádkou, mají to opravdu dobře organizované. Jídlo výborné, pokoje útulné. Petra s dcerou (11), srpen 2019

Francouzština v Montpellier

V termínu od 28. července do 24. srpna 2019 jsem se díky Interstudy Consulting zúčastnila jazykového kurzu francouzštiny v jazykové škole LSF v Montpellier. Zpočátku jsem měla trochu obavy, ale nebyl k tomu nejmenší důvod. Všechno bylo perfektní od začátku do konce – fantastická hostitelská rodina, výborní učitelé ve škole a zajímavé náplně hodin, dobře určená úroveň (C1) tak, [...]

Angličtina na fotbalovém táboře v Bournemouth

Perfektní servis při zajištění a i během studijniho pobytu syna v Anglii. Velké poděkovani pani Fialové. (Translated by Google) Perfect service to ensure and during your son’s study stay in England. Many thanks to Mrs. Fialova. Tomaš, 16 let, srpen 2019      

Semestr na střední škole na Novém Zélandu

Dobrý den, studium a pobyt na Novém Zélandu byl pro mně úžasnou zkušeností. Moc rád vzpomínám hlavně na rugby a na novozélandskou krajinu. Co se týče studia, tak škola byla  každý den od 8:40 do 15:20. Chodil jsem do školy pěšky cca 20 minut. Autobusová doprava nebyla spolehlivá. Skolní komplex byl velice rozlehlý, chvíli mi [...]

Kurz němčiny na Jazykovém Institutu Dialoge v Lindau

  O mém studijním pobytu v Lindau (srpen-září 2018) Rozhodl jsem se, že se s Vámi podělím o mé zkušenosti spojené se studiem němčiny. Jednoho večera jsem si uvědomil, že německý jazyk je u nás v České republice stejně důležitý, někdy možná důležitější než velmi rozšířená angličtina. Spojil jsem se proto s Interstudy Consulting, kteří mi následně připravili nabídku [...]

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Podobné kurzy a pobyty

Švýcarsko I Ženeva I Univerzita obchodu a mezinárodních studií

Chtěli byste studovat prestižní univerzitu v zahraničí? Zajímají Vás mezinárodní vztahy či obchodní administrativa? Studujte na UBIS v Ženevě!

Švýcarsko | Martigny | Vysoká škola hotelového managementu

Pojďte studovat prestižní hotelovou školu do Švýcarska nebo jiných zemí světa a získejte tak jedinečné zkušenosti do svého CV!

Švýcarsko | Ženeva | Exkluzivní střední škola a jazykový tábor

Letní jazykový a zimní lyžařský kemp v Lausanne při švýcarské střední privátní škole Collége du Léman.

Švýcarsko | Lausanne | Elitní základní a střední škola + letní kemp

Elitní internátní základní a střední škola ve Švýcarském Lausanne pořádá letní jazykové kempy pro děti a mládež s angličtinou nebo francouzštinou.

Švýcarsko I Lausanne I Francouzština nebo angličtina – exkluzivní jazykový pobyt pro mládež

Líbí se Vám švýcarská kultura a příroda? Máte zájem, aby vaše dítě studovalo francouzštinu nebo angličtinu ve vícejazyčném švýcarském prostředí? Luxusní jazykový pobyt uprostřed jezer a hor je naprosto jedinečný!

Švýcarsko I Luzern I Hotelová škola Business Hotel Management

Chcete se stát profesionálem v oblasti hotelnictví, cestovního ruchu, kongresové turistiky nebo globálního managementu? Studujte na prestižní hotelové škole v Luzernu.

KONZULTACE ZDARMA