420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

Švýcarsko | Ženeva | Luxusní střední škola + jazykový kemp

Švýcarsko | Ženeva | Luxusní střední škola + jazykový kemp

Země

Švýcarsko je vnitrozemní stát ve střední Evropě. Švýcarsko leží mezi Bodamským jezerem na severovýchodě, Ženevským jezerem na západě, Horním a Alpským Rýnem na východě a Rýnem na severu, Jurou na severu a jižními Alpami. Tato federace má 26 kantonů a 8 milionů obyvatel, z toho je více jak 1/5 cizinců. Jednání o vstupu do EU občané v referendu odmítli a tak, kromě Lichtenštejnska, je to jediná země mimo EU v prostoru Střední Evropy.

Místo

Ženeva (francouzsky Genève, italsky Ginevra, německy Genf), je druhé největší město Švýcarska (po Curychu) a hlavní město kantonu Ženeva (République et Canton de Genève). Je také neformálním střediskem francouzsky mluvící části Švýcarska. Město Ženeva samotné má 195 tisíc obyvatel, kanton 476 tisíc a úzce propojená aglomerace 915 tisíc. Je též sídlem Ženevské univerzity.

GVA

 

Střední škola

Collège du Léman je mezinárodní střední škola zaměřená na přípravu na vysoké školy a univerzity. Škola se zaměřuje na osobní růst studenta. Studentovi je poskytnut obecný přehled, který by měl každý dobře vzdělaný člověk mít. Na této škole se naučíte nejen dobře francouzsky a anglicky, získáte také možnost udělat si mezinárodní maturitní zkoušku a dostat se tak na prestižní vysoké školy a univerzity.

Ceník

Internátní pobyt na střední školeCena
1 rok2 200 000 Kč
půl roku1 300 000 Kč

Registrační poplatek činí 12 500 Kč.

Letní jazykový kemp

Skvělá příležitost jak se naučit jazyk a zároveň si užít krásné léto v prostředí, které skýtá tolik příležitostí. Na jedné straně máte jezero, kde můžete surfovat, na straně druhé Alpy, kde si vyjdete na horskou tůru. Studenti jsou v průběhu kempu ubytováni ve studentské rezidenci dvou až čtyřlůžkových pokojích se sdílenou koupelnou.

2 týdny All Inclusive pro děti od 7 do 18 let145 000 Kč

Cena zahrnuje ubytování, plnou penzi, volnočasové aktivity a výuku francouzštiny nebo angličtiny.

Kempy probíhají v červenci a srpnu 2017.

Katalog letního kempu k nahlédnutí zde.

summer-camp

V nabídce je i zimní lyžařský kemp.

Týden lyžařského kurzu stojí 40 000 Kč a zahrnuje ubytování a stravu v hotelu. V ceně jsou navíc i volnočasové aktivity a skipass! V průběhu celého kurzu je zajištěna kvalitní instruktáž na lyžích a dozor.

Ceny dle kurzu ČNB k 13. 12. 2016: 1 CHF = 25,00 CZK.

Video


Mapa

Mapa
Fotky
Recenze

Semestr na střední škole na Novém Zélandu

Dobrý den, studium a pobyt na Novém Zélandu byl pro mně úžasnou zkušeností. Moc rád vzpomínám hlavně na rugby a na novozélandskou krajinu. Co se týče studia, tak škola byla  každý den od 8:40 do 15:20. Chodil jsem do školy pěšky cca 20 minut. Autobusová doprava nebyla spolehlivá. Skolní komplex byl velice rozlehlý, chvíli mi [...]

Kurz němčiny na Jazykovém Institutu Dialoge v Lindau

  O mém studijním pobytu v Lindau (srpen-září 2018) Rozhodl jsem se, že se s Vámi podělím o mé zkušenosti spojené se studiem němčiny. Jednoho večera jsem si uvědomil, že německý jazyk je u nás v České republice stejně důležitý, někdy možná důležitější než velmi rozšířená angličtina. Spojil jsem se proto s Interstudy Consulting, kteří mi následně připravili nabídku [...]

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Podobné kurzy a pobyty

Švýcarsko I Ženeva I Univerzita obchodu a mezinárodních studií

Chtěli byste studovat prestižní univerzitu v zahraničí? Zajímají Vás mezinárodní vztahy či obchodní administrativa? Studujte na UBIS v Ženevě!

Švýcarsko | Martigny | Vysoká škola hotelového managementu

Pojďte studovat prestižní hotelovou školu do Švýcarska nebo jiných zemí světa a získejte tak jedinečné zkušenosti do svého CV!

Švýcarsko | Ženeva | Luxusní střední škola + jazykový kemp

Letní jazykový a zimní lyžařský kemp v Lausanne při švýcarské střední privátní škole Collége du Léman.

Švýcarsko | Lausanne | Elitní základní a střední škola + letní kemp

Elitní internátní základní a střední škola ve Švýcarském Lausanne pořádá letní jazykové kempy pro děti a mládež s angličtinou nebo francouzštinou.

Švýcarsko I Tenero-Corta I Škola hodinářství

Fascinuje Vás, jak přesně fungují švýcarské hodinky? Chtěli byste nahlédnout do jejich útrob, odhalit tajemství švýcarských mistrů a naučit se takové umění také ovládat? RA School of Horology nabízí nový odborný program pro tyto zájemce v krásném horském prostředí města Tenero-Corta.

Švýcarsko I Lausanne I Francouzština nebo angličtina – exkluzivní jazykový pobyt pro mládež

Líbí se Vám švýcarská kultura a příroda? Máte zájem, aby vaše dítě studovalo francouzštinu nebo angličtinu ve vícejazyčném švýcarském prostředí? Luxusní jazykový pobyt uprostřed jezer a hor je naprosto jedinečný!

KONZULTACE ZDARMA