420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

USA I Fort Lauderdale I Angličtina na Floridě

Země

Florida je 27. stát USA ležící na stejnojmenném poloostrově na jihu Spojených států. Jméno „Florida“ je španělské přídavné jméno znamenající „květinový“. Symbolem tohoto státu je pelikán. Floridu objevili španělští námořníci v době velikonočních svátků, které se ve španělštině označují jako „Pascua Florida“. Mezi turisticky zajímavá místa patří i Kennedy Space Center na Cape Canaveral, vesmírné středisko NASA, odkud startují raketoplány i menší rakety, vynášející na oběžnou dráhu družice.

playa-beach-03_tcm380-57219

Místo

Fort Lauderdale je  hlavním městem metropolitní oblasti Jižní Florida. K městu přiléhá přes 10 kilometrů pláží. Město je hlavním jachtařským centrem, ve 100 přístavech a loděnicích zde kotví na 42 tisíc jachet. Fort Lauderdale je prestižní floridské letovisko ležící na jihovýchodě Floridy, asi 40 km severně od Miami. Město samotné má asi 150 tisíc obyvatel, je ovšem napojeno na řadu resortů a obcí, takže v celé oblasti žije více jak trojnásobný počet lidí. Díky unikátní poloze na síti vodních kanálů bývá Fort Lauderdale označováno jako americké Benátky.

Jazyková škola

The Language Academy  je jazyková škola a nachází se v samém centru Fort Lauderdale. Jazyková akademie na Floridě zajišťuje jazykové pobyty a kurzy angličtiny pro mládež ve věku 13-18 let, ale i pro dospělé. Jazyková škola se rozkládá ve 4. patře moderního komplexu. Učebny jsou prostorné světlé a dobře vybavené. K odpočinku slouží společenská místnost, kde se mohou studenti občerstvit kávou. K dispozici je také multimediální centrum s bezplatným přístupem na internet. Jazyková škola na Floridě má také speciálně vybavené centrum určené pro intenzivní a odborně zaměřenou výuku manažerů a náročnějších studentů. Všechny prostory jsou klimatizované, v budově je 24 hodinová recepce a hlídané parkoviště.

reception

Věk

od 18 let

Studijní program

Jazyková škola nabízí širokou nabídku kurzů a studijních programů s angličtinou. Standardní kurzy probíhají minimálně v délce 2 týdnů. Kurzy přípravy na jazykové zkoušky probíhají v minimální délce 4 týdnů. Při pobytu delším než 13 týdnů cena výrazně klesá. Délka lekce: 50 minut.

Zajímavá příležitost vyzkoušet komunikaci v angličtině v krásném prostředí a v mezinárodní společnosti studentů z celého světa.

26_class

Ceník

Jazykové kurzy angličtinyPočet lekcí za týdenCena za týden
Standardní angličtina206 387 Kč
Standardní angličtina +227 026 Kč
Intenzivní angličtina329 709 Kč
Angličtina pro profesionály2015 330 Kč

Registrační poplatek za kurz činí 3 049 Kč.

Odpolední lekce jsou se slevou 10 %!

Minimální délka programu je dva týdny!

Více informací o kurzech pro profesionály zde.

Ubytování

Typ ubytováníStravaCena za týden od*
Rodina – samostatný pokojbez5 365 Kč
Rodina – samostatný pokojpolopenze8 431 Kč
Apartmán s kuchyňkoubez8 942 Kč

Jazyková škola nabízí i ubytování v hotelech různé kategorie, kontaktujte nás, prosím.*Cena záleží na vzdálenosti od jazykové školy (dvě kategorie: do 5 mil; 5- 10 mil). Cena je počítána na šest nocí.

Ceny dle kurzu ČNB k 28. 11. 2016:  1 USD = 25,55 CZK.

Doprava

Letecká doprava do Miami nebo Fort Lauderdale, letenky nabídneme nebo se podívejte na náš web y vyhledejte si výhodné letenky sami.

Transfer z letiště Miami nebo Fort Lauderdale jedna cesta 2 220 Kč – 3 980 Kč   v závislosti na destinaci programu. Ve Fort Lauderdale se nachází vnitrostátní letiště,  kam létá mnoho renomovaných leteckých společností. Let do Fort Lauderdale z Prahy s přestupem v Atlantě trvá přibližně 10 hodin.  Doporučujeme předplatit transfer z letiště do místa ubytování současně se studijním pobytem.

Video


Mapa


Mapa
Fotky
Recenze

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností. Ředitelka a manažerka školy jsou dvě báječné osoby, které nám pobyt dělaly ještě lepším. Hodiny angličtiny probíhaly dopoledne a byly zábavné. Vždy jsem se na ně velice těšila. Střídali se nám vždy dva učitelé, plní vědomostí a humoru. Seznámila jsem se tam s mnoha lidmi v [...]

Jazykový kurz španělštiny, Valencie, srpen 2016

Musím Vám poděkovat za zprostředkování cesty. Studijní pobyt ve Valencii se mi velice líbil..

Podobné kurzy a pobyty

Malta I St. Julians I Angličtina u moře na kvalitní škole

Skvělá jazyková škola, široký výběr kurzů, dobré cenové podmínky. klidná rezidenční lokalita

Anglie | Londýn, Nottingham, Surrey | Letní programy pro mládež

Letní jazykové pobyty v zajímavých lokalitách, jezdectví, intenzivní angličtina, Chelsea fotbal, kariérní programy, poznávání Londýna

Kanada I Vancouver I Creative arts na Filmová škole

Nová jedinečná nabídka studia Jazykové akademie ILAC pro zájemce o kreativní umění na Vancouver Film school. Země Kanada je rozlohou druhá největší země světa, rozkládající se v severní části kontinentu Severní Amerika. Kanada vznikla na území osídleném Indiány a Eskymáky jako unie britských zámořských teritorií a kolonií, z nichž některé byly předtím součástí francouzské koloniální [...]

Irsko | Ennis | Kurzy angličtiny

Clare Language Centre Jazyková škola se nachází v malém irském městečku Ennis na západu Irska nedaleko Limericku. Je také hlavním městem hrabství Clare. Panuje zde oceánské klima, výhodou tedy je téměř konstantní počasí, byť s větším množstvím srážek. Okolí však určitě stojí za návštěvu. Irsko je známé především pro svou krásně zelenou krajinu mimo město [...]

Malta – Jazykový kurz angličtiny u moře pro dospělé

Užijte si výuku angličtiny u moře.

Stínování na školách pro učitele v Anglii

Studijní pobyt pro učitele i pracovníky ve školství s možností získat zkušenosti z anglického školství. Stínování neboli shadowing různých předmětů a práce ve škole v zahraničí.

KONZULTACE ZDARMA