420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

USA I Fort Lauderdale I Angličtina na Floridě

Země

Florida je 27. stát USA ležící na stejnojmenném poloostrově na jihu Spojených států. Jméno „Florida“ je španělské přídavné jméno znamenající „květinový“. Symbolem tohoto státu je pelikán. Floridu objevili španělští námořníci v době velikonočních svátků, které se ve španělštině označují jako „Pascua Florida“. Mezi turisticky zajímavá místa patří i Kennedy Space Center na Cape Canaveral, vesmírné středisko NASA, odkud startují raketoplány i menší rakety, vynášející na oběžnou dráhu družice.

playa-beach-03_tcm380-57219

Místo

Fort Lauderdale je  hlavním městem metropolitní oblasti Jižní Florida. K městu přiléhá přes 10 kilometrů pláží. Město je hlavním jachtařským centrem, ve 100 přístavech a loděnicích zde kotví na 42 tisíc jachet. Fort Lauderdale je prestižní floridské letovisko ležící na jihovýchodě Floridy, asi 40 km severně od Miami. Město samotné má asi 150 tisíc obyvatel, je ovšem napojeno na řadu resortů a obcí, takže v celé oblasti žije více jak trojnásobný počet lidí. Díky unikátní poloze na síti vodních kanálů bývá Fort Lauderdale označováno jako americké Benátky.

Jazyková škola

The Language Academy  je jazyková škola a nachází se v samém centru Fort Lauderdale. Jazyková akademie na Floridě zajišťuje jazykové pobyty a kurzy angličtiny pro mládež ve věku 13-18 let, ale i pro dospělé. Jazyková škola se rozkládá ve 4. patře moderního komplexu. Učebny jsou prostorné světlé a dobře vybavené. K odpočinku slouží společenská místnost, kde se mohou studenti občerstvit kávou. K dispozici je také multimediální centrum s bezplatným přístupem na internet. Jazyková škola na Floridě má také speciálně vybavené centrum určené pro intenzivní a odborně zaměřenou výuku manažerů a náročnějších studentů. Všechny prostory jsou klimatizované, v budově je 24 hodinová recepce a hlídané parkoviště.

reception

Věk

od 18 let

Studijní program

Jazyková škola nabízí širokou nabídku kurzů a studijních programů s angličtinou. Standardní kurzy probíhají minimálně v délce 2 týdnů. Kurzy přípravy na jazykové zkoušky probíhají v minimální délce 4 týdnů. Při pobytu delším než 13 týdnů cena výrazně klesá. Délka lekce: 50 minut.

Zajímavá příležitost vyzkoušet komunikaci v angličtině v krásném prostředí a v mezinárodní společnosti studentů z celého světa.

26_class

Ceník

Jazykové kurzy angličtiny Počet lekcí za týden Cena za týden
Standardní angličtina 20 6 387 Kč
Standardní angličtina + 22 7 026 Kč
Intenzivní angličtina 32 9 709 Kč
Angličtina pro profesionály 20 15 330 Kč

Registrační poplatek za kurz činí 3 049 Kč.

Odpolední lekce jsou se slevou 10 %!

Minimální délka programu je dva týdny!

Více informací o kurzech pro profesionály zde.

Ubytování

Typ ubytování Strava Cena za týden od*
Rodina – samostatný pokoj bez 5 365 Kč
Rodina – samostatný pokoj polopenze 8 431 Kč
Apartmán s kuchyňkou bez 8 942 Kč

Jazyková škola nabízí i ubytování v hotelech různé kategorie, kontaktujte nás, prosím.*Cena záleží na vzdálenosti od jazykové školy (dvě kategorie: do 5 mil; 5- 10 mil). Cena je počítána na šest nocí.

Ceny dle kurzu ČNB k 28. 11. 2016:  1 USD = 25,55 CZK.

Doprava

Letecká doprava do Miami nebo Fort Lauderdale, letenky nabídneme nebo se podívejte na náš web y vyhledejte si výhodné letenky sami.

Transfer z letiště Miami nebo Fort Lauderdale jedna cesta 2 220 Kč – 3 980 Kč   v závislosti na destinaci programu. Ve Fort Lauderdale se nachází vnitrostátní letiště,  kam létá mnoho renomovaných leteckých společností. Let do Fort Lauderdale z Prahy s přestupem v Atlantě trvá přibližně 10 hodin.  Doporučujeme předplatit transfer z letiště do místa ubytování současně se studijním pobytem.

Video


Mapa


Mapa
Fotky
Recenze

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností. Ředitelka a manažerka školy jsou dvě báječné osoby, které nám pobyt dělaly ještě lepším. Hodiny angličtiny probíhaly dopoledne a byly zábavné. Vždy jsem se na ně velice těšila. Střídali se nám vždy dva učitelé, plní vědomostí a humoru. Seznámila jsem se tam s mnoha lidmi v […]

Jazykový kurz španělštiny, Valencie, srpen 2016

Musím Vám poděkovat za zprostředkování cesty. Studijní pobyt ve Valencii se mi velice líbil..

Celkově to byla jedním slovem paráda! :)

Opravdu mi tyto dva týdny přinesly nejen spoustu zkušeností v cizím jazyce, ale také nové kamarády. Všem, kteří chtějí zkusit něco jiného a nového, to můžu vřele doporučit..

Jazykový kurz angličtiny pro učitele, Malta, červenec 2016

English Language Academy Dovolte mi, abych Vám moc poděkovala za servis, který jste nám poskytli během pobytu na Maltě. Pobyt na Maltě byl úžasný, nic nám nechybělo. Mě osobně výuka přinesla přesně to, co jsem očekávala a navíc jsem navštívila neuvěřitelně krásná místa na Maltě. Ing. Dušejovská Jana, zástupkyně ředitelky

Creative Use of Technology in the Classroom, Malta, červenec 2016

Dobrý den, posílám Vám pozdrav z prvního týdne jazykového kurzu na Maltě zvaného Tvůrčího využití technologií ve třídě. Získala jsem celou řadu užitečných odkazů pro tvorbu kvízů a her, které je možné využít při výuce cizích jazyků. Zítra mě čeká sestavení vlastní hodiny. PhDr. Štěpánková Lenka

Angličtina pro učitele, Malta, červenec 2016

English Language Academy V odpolední dvouhodinovce konverzace jde o to, aby studenti mluvili – klidně s chybami, hlavně bez ostychu. Celkově vnímám fungování školy, profesionální jednání ředitele a přístup všech pedagogů velice pozitivně. Perfektní byla i volba hotelu – blízko do školy, do centra i na pláž. Každopádně je jazykový pobyt velikou životní zkušeností, nejen profesní. Mgr. Markéta Nosálková

Podobné kurzy a pobyty

Irsko | Ennis | Kurzy angličtiny

Clare Language Centre Jazyková škola se nachází v malém irském městečku Ennis na západu Irska nedaleko Limericku. Je také hlavním městem hrabství Clare. Panuje zde oceánské klima, výhodou tedy je téměř konstantní počasí, byť s větším množstvím srážek. Okolí však určitě stojí za návštěvu. Irsko je známé především pro svou krásně zelenou krajinu mimo město […]

Malta – Jazykový kurz angličtiny u moře pro dospělé

Užijte si výuku angličtiny u moře.

Stínování na školách pro učitele v Anglii

Studijní pobyt pro učitele i pracovníky ve školství s možností získat zkušenosti z anglického školství. Stínování neboli shadowing různých předmětů a práce ve škole v zahraničí.

Malta | St. Julian's | Angličtina v rodinném prostředí

Užívejte si tepla, slunce a krásného moře na ostrově, který oplývá neuvěřitelnou atmosférou. Objevujte památky, místní gastronomii a učte se angličtinu. To vše v okruhu nových přátel, které si v této jazykové škole rodinného typu získáte raz dva.

Irsko | Cork | Angličtina pro děti a mládež, golf a rugby

Letní jazykový kemp pro děti a mládež v irském Corku se zaměřením na rugby nebo golf s výukou anglického jazyka.

Irsko | Cork | Angličtina pro učitele, piloty, armádu nebo petrolejový průmysl

Potřebujete se zlepšit ve své profesní angličtině? Pracujete jako učitel anglického jazyka, jste pilot, člen armády nebo zaměstnanec petrolejové firmy? S jazykovými kurzy Cork English College získáte odbornou znalost v dané oblasti!

KONZULTACE ZDARMA