Jazykové kurzy > Irsko > Malta Studium v zahraničí Stáže a brigády Vyhledávač kurzů Aktuality Recenze O nás Kontakty Blog

Žijeme tím co děláme

O nás

Máme "celoživotní" zkušenosti s organizací jazykových, poznávacích a pracovních pobytů v zahraničí. Protože každý z nás žil, byl, pracoval a učil se v zahraničí. Víme, že učinit první krok může být náročný. Naším cílem je Vám to usnadnit, protože to stojí za to!

Kdo jsme

Inga Fialová

Garant společnosti

v oblasti vzdělávání, výuky jazyků i cestovního ruchu pracuji již řadu let a dovoluji si Vám nabídnout zajištění studijních a vzdělávacích programů. Naše společnost zároveň organizuje široké spektrum služeb cestovní kanceláře a navazuje na dlouholetou činnost firmy, která vznikla již v r. 1991.

Nabídka služeb zahrnuje nejen jazykové a odborné kurzy, pracovní stáže, ale i kulturní a incentivní akce, konference a studijní cesty v zahraničí. Organizujeme výuku jazyků, školení, odborné přednášky a semináře, kde se opíráme o vysokoškolské učitele a o odborníky ve svém oboru. Zastupujeme kvalitní a akreditované jazykové školy, střední i vysoké školy a university z celého světa.

Těším se na setkání a přeji úspěšný výběr studijního programu.

PhDr. Inga Fialová

David Fiala

Marketing

Zkušenost ze zahraničí rozšiřuje obzory..

Dělám to co znám z vlastní zkušenosti. Žiju v zahraničí, mluvím cizími jazyky a pracuji v tom, co mě baví.

Téměř polovinu svého života jsem strávil a trávím v zahraničí. Od svých 25 let pak převážně v Irsku. Pomáhat mé mamince jsem začal před několika lety, a to v oblasti marketingu a výběrem zahraničních škol a vzdělávacích institucí.

Mluvím aktivně 5 jazyky, na denní bázi anglicky a česky. Moje první zahraniční zkušenost byl jazykový kurz němčiny na 2 týdny v Berlíně a pak angličtiny v Anglii, v Brightonu. V 16 letech jsem odjel na 6 měsíců na střední školu do USA, na Floridu. Během vysoké školy jen byl na 1 rok v Německu v rámci Erasmu, který mi ještě více ujasnil, co v životě chci. Žít v zahraničí, mluvit cizími jazyky a poznávat nové lidi z různých zemí a učit se novým věcem. Největší pracovní a studijní zkušenosti jsem získal v Irsku, kde jsem pracoval pro německý trh ve společnosti Ebay a pro španělský trh pro společnost Paddy a vystudoval Dublin Business School.

Dělám to co znám z vlastní zkušenosti. Rád vám nabídnu své služby, aby i vy jste dosáhli vašeho vysněného cíle.

David

Nezaujali jsme Vás?

Pokud jsme Vás zaujali, tak věříme, že jsme již od Vás dostali email. Pokud ne, budeme moc rádi, když nám i tak email pošlete.

Děkujeme za Váš feedback!

O společnosti Interstudy Consulting s.r.o.

Interstudy Consulting s.r.o.
Sokolovská 615/138,
186 00,
Praha 8

Oblíbené {{ favourites.length }}
{{ programme.post_title }}
KONZULTACE ZDARMA