420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

O nás

Dobrý den,

v oblasti vzdělávání, výuky jazyků i cestovního ruchu pracuji již řadu let a dovoluji si Vám nabídnout zajištění studijních a vzdělávacích programů. Naše společnost zároveň organizuje široké spektrum služeb cestovní kanceláře a navazuje na dlouholetou činnost firmy, která vznikla již v r. 1991.

Nabídka služeb zahrnuje nejen jazykové a odborné kurzy, pracovní stáže, ale i kulturní a incentivní akce, konference a studijní cesty v České republice i v zahraničí.  Organizujeme výuku jazyků, školení, odborné přednášky a semináře, kde se opíráme o vysokoškolské učitele a o odborníky ve svém oboru. Zastupujeme kvalitní a akreditované  jazykové školy, střední i vysoké školy a university z celého světa.

Se sídlem v moderním hotelovém zařízení máme pro klienty k dispozici nové kongresové centrum s vynikající polohou přímo u stanice metra.

Těším se na setkání a přeji úspěšný výběr studijního programu.

PhDr. Inga Fialová

Naše služby

Kurzy a pobyty

Konference a semináře

Programy pro firmy a instituce

Služby cestovního ruchu

Garanční list společnosti

Kontaktní údaje

Adresa, telefon, email

Společnost: Interstudy Consulting, s.r.o.

Adresa : Sokolovská 615/138, 186 00, Praha 8

Telefon : +420 602 393 424

Email: info@interstudytours.com

Přehled kurzů a pobytů

Vyhledejte si Váš pobyt snadno a rychle pomocí přehledného seznamu s možnostní filtrování dle jazyka, země a typu.

Přejít na přehled

Naši zákazníci o nás napsali

Reference

  • Opravdu mi tyto dva týdny přinesly nejen spoustu zkušeností v cizím jazyce, ale také nové kamarády. Všem, kteří chtějí zkusit něco jiného a nového, to můžu vřele doporučit..
  • Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností. Ředitelka a manažerka školy jsou dvě báječné osoby, které nám pobyt dělaly ještě lepším. Hodiny angličtiny probíhaly dopoledne a byly zábavné. Vždy jsem se na ně velice těšila. Střídali se nám vždy dva učitelé, plní vědomostí a humoru. Seznámila jsem se tam s mnoha lidmi v...
  • Musím Vám poděkovat za zprostředkování cesty. Studijní pobyt ve Valencii se mi velice líbil..
  • English Language Academy Dovolte mi, abych Vám moc poděkovala za servis, který jste nám poskytli během pobytu na Maltě. Pobyt na Maltě byl úžasný, nic nám nechybělo. Mě osobně výuka přinesla přesně to, co jsem očekávala a navíc jsem navštívila neuvěřitelně krásná místa na Maltě. Ing. Dušejovská Jana, zástupkyně ředitelky
KONZULTACE ZDARMA