Jazykové kurzy > Irsko > Malta Studium v zahraničí Stáže a brigády Vyhledávač kurzů Aktuality Recenze O nás Kontakty Blog

Southern lakes of English College Nový Zéland | Pracovně-studijní programy

Lokalita: Qeenstown, Nový Zéland
Jazyky:
 • Angličtina
Instituce:
Programy: Práce a stáže > Pracovní stáž/internship a dalších 3+ programů
 • Pracovní stáž/internship
 • Pracovně studijní program
 • Au-pair/demi-pair program

Bohatá nabídka pracovně studijních programů v krásném prostředí střediska cestovního ruchu.

Proč studovat a pracovat v Qeenstown ?

Nový Zéland je stát v jihozápadní části Tichého oceánu. Tvoří ho dva velké ostrovy, Severní a Jižní, a další menší ostrůvky. Nejbližší sousední stát je asi 2000 km vzdálená Austrálie. Nový Zéland není součástí australského kontinentu, protože se nenachází na jeho kontinentálním šelfu; je však částí ponořeného kontinentu Zélandie. Zélandie společně s Austrálií tvoří širší region Australasie, jenž je součástí Oceánie.

Qeenstown  je novozélandské město v regionu Otago na Jižním ostrově podél zátoky jezera Wakatipu. Queenstown je centrum cestovního ruchu, za rok navštíví město přes milion návštěvníků. Queenstown má průměrnou populaci 46 000 obyvatel a návštěvníků, během vrcholu letní sezóny je to okolo 90 000. Pro množství extrémních sportů operujících v Queenstownu a okolí je město nazýváno jako dobrodružné hlavní město světa. Ve městě se nachází visutá lanová dráha, jejíž vrchol poskytuje panoramatický výhled z něhož vede mj. turistická trasa na horu Ben Lomond (1748 m n. m.).V blízkosti města se nalézají lyžařské areály Coronet Peak a The Remarkables.

Queenstown je známý pro své nekonečné možnosti hlavně v oblasti sportu. Studenti angličtiny mají možnost vyzkoušet si vodní sporty, horskou cyklistiku, adrenalinové sporty jako sky diving nebo bungee jumping, lyžování a snowboarding. Mezi nejoblíbenější výlety na víkend patří Kiwi Birdlife park nebo Doubtful sound. Všechny víkendové výlety jsou organizované ve skupině a vždy je Pracovně - sracovně -výběr alespoň ze 2 možností.

Jazyková škola

Southern Lakes English College je výborná jazyková škola s přátelskou atmosférou a skvělým přístupem ke studentůmVelmi bohatá nabídka programů kurzu angličtiny se sportem, zajímavé programy adrenalinových sportů, pracovně studijní programy a možnost pracovního umístění.Vzdělávací institut se nachází v centru města, v blízkosti obchodů,  kaváren a restaurací. Southern Lakes nabízí optimální podmínky pro studium a především výtečné lektory. Jedna vyučovací hodina je 55 minut. Maximální počet studentů ve skupině 14.  Jedná se také o oficiální testovací centrum Cambridge a IELTS. Věk studentů od 18 let.

Pracovně - studijní program

 • práce v oboru gastronomie a cestovní ruch ( instruktor lyžování apod.)
 • demi pair
 • sběr ovoce
 • pracovní stáž ve vybraném oboru

Pracujte na working holiday vizum ! Získejte pracovní příležitost na celý nebo poloviční úvazek (většinou v oboru cestovní ruch, gastronomie, pohostinství).

Najít práci na Novém Zélandě je opravdu snadné, škola Vám pomůže!   Pracujte jako barista, obsluha restaurace, recepční nebo v prodejně lyžařského vybavení v horském středisku. Jazyková škola Vám pracovní pozici nabídne. Průměrná mzda 15,25 - 20 NZD na hodinu.

Podmínkou je komunikativní znalost angličtiny a absolvování 6týdenního jazykového intenzivního kurzu.

Každý týden (středa) v jazykové škole probíhají speciální lekce zvané Job Club, kde Vám poradí, jak sepsat působivý životopis, jak se připravit na job interview apod. Zároveň můžete požádat o pomoc s nalezením vhodných zaměstnavatelů a domluvit si osobní schůzku. Najít práci na Novém Zélandu není žádný problém!

Dále Vám v rámci tohoto pracovně-studijního programu pomůže škola založit si identifikační číslo IRD potřebné k uzavření legalního pracovního poměru (kvůli odvodu daní) a také se založením bankovního účtu, kam Vám bude výplata chodit každý týden. Minimální hrubá hodinová mzda činí 15 NZD.

Poplatek za zajištění pracovního umístění činí 5 430 Kč.

Orientační cena kurzu

Jazykový kurz angličtiny Cena za týden od 
4 782 Kč

Registrační poplatek školy činí 250 NZD. Poplatek za učebnice jako deposit činí 80 NZD a vrací se při odjezdu 60 NZD zpět.

Požadavky

 • Minimální věk 18 let
 • Pracovní vízum
 • Pokročilá znalost angličtiny (Intermediate)

Ubytování

Typ ubytování Strava Cena za týden od
Rodina, samostatný pokoj polopenze snídaně 5 465 Kč

*Při ubytování ve studentské rezidenci se předem platí záloha ve výši jednoho týdne.

Poplatek za ubytování v hostitelské rodině činí 225 NZD.

Pro další konkrétní ceny ubytování nás prosím kontaktujte.

Ceny dle kurzu ČNB k 31. 1. 2019: 1 NZD = 15, 516 CZK

Další stáže a brigády

Oblíbené {{ favourites.length }}
{{ programme.post_title }}
KONZULTACE ZDARMA