Jazykové kurzy > Irsko > Malta Studium v zahraničí Stáže a brigády Vyhledávač kurzů Aktuality Recenze O nás Kontakty Blog

Anglie I Londýn I Pracovní programy a stáže v Londýně a okolí

Lokalita: Londýn, Anglie
Jazyky:
 • Angličtina
Instituce:
Programy: Práce a stáže >

Země

Velká Británie  je ostrovní stát přiléhající k severozápadu kontinentální Evropy. Zahrnuje ostrov Velká Británie, severovýchodní část ostrova Irsko a mnoho menších ostrovů. Hlavou státu je královna Alžběta II. Je to parlamentní monarchie složená ze čtyř zemí Anglie, Skotska, Walesu a Severního Irska. Spojené království je ohraničeno Atlantským oceánem. S Evropou je království propojeno Eurotunelem. Jedná se o jednu z nejmalebnějších zemí na světě díky své pradávné a bohaté historii.

Místo

Londýn je hlavní město Spojeného království Velké Británie ležící na jihovýchodě země při ústí řeky Temže. Produkuje 20 % HDP Spojeného království a londýnská City je jedno z největších světových obchodních center. Londýn je společně s městy New York a Tokio jedním z nejdůležitějších měst na světě. Pojem Londýn se používá pro území vymezené jako jeden z anglických regionů – Velký Londýn.

Jazyková agentura

Twin Group je jazyková agentura poskytující různé druhy výukových a kulturních programů téměř pro všechny věkové kategorie. V nabídce této jazykové agentury najdete jak klasické jazykové kurzy angličtiny, tak i letní pobyty pro děti a mládež nebo pracovní stáže pro dospělé. Sídlem této jazykové agentury je Londýn, svá výuková centra má však i v jiných částech Anglie, kde můžete strávit několik krásných týdnů například studiem angličtiny v kombinaci se sportem. Pokud se raději chcete učit jazyk při práci a zároveň si tak i něco vydělat, je tu široká nabídka placených stáží a pracovních programů.

Pracovní programy a stáže

Jazyková agentura Twin Group nabízí i zprostředkování práce v Anglii. Můžete si vybrat mezi neplacenými pracovními stážemi, kde získáváte především znalosti v daném oboru. Jedná se tedy o kvalifikovanou práci v různých oborech jako je inženýrství, IT, administrativa a obchod. Druhou variantou je placená pracovní příležitost, kde je cílem něco si vydělat a naučit se přitom dobře jazyk, jedná se o nekvalifikovanou práci v pohostinství- například v hotelech či restauračních zařízeních.

Nabídka jednotlivých programů

A) Hospitality Training Programme

Jedná se o pracovní příležitost v oboru pohostinství především v restauračních či hotelových zařízeních na anglickém venkově. Pokud byste si chtěli zlepšit svoji angličtinu a něco si vydělat, je tento program skvělou příležitostí, jak toho docílit. Naučíte se komunikace se zákazníky, získáte sebevědomí v mluveném projevu a další mezinárodní zkušenosti. Mezi nabízené pracovní pozice patří recepční, pokojská, pomocná síla v kuchyni pro přípravu jídel a pokrmů popřípadě úklid nádobí. To, jakou pozici získáte, záleží i na vašich jazykových dovednostech.

Možnost výdělku je až 285 liber za týden (45 odpracovaných hodin týdně).

Délka pracovního programu je 24 týdnů až jeden rok.

Cena za zprostředkování práce je 18 239 Kč.

Cena zahrnuje

 • Twin e-Learning program na 3 měsíce
 • Placená pracovní příležitost
 • Umístění v multilingválním prostředí
 • Reference a certifikát
 • Pomoc s ubytováním

B) Paid Work Experience+

Díky tomuto krátkodobému programu získáte možnost zlepšit si jazykové dovednosti v krátkém čase. Součástí tohoto programu je 4týdenní jazykový kurz angličtiny, který obsahuje 15 lekcí angličtiny týdně. Následně získáte pracovní příležitost na jedné z mnoha nekvalifikovaných pozic, kde si budete moci i něco vydělat. Mezi nejčastější pozice patří prodavač, uvaděč, barista, pokojová služba nebo výpomoc v kuchyni.

Možnost výdělku je až 268 liber za týden (při 40 odpracovaných hodinách týdně pro starší 21 let).

Délka pracovního programu je 8 týdnů + měsíc jazykového kurzu

Cena programu je 37 640 Kč.

Cena zahrnuje

 • Jazykový kurz na 4 týdny (15 lekcí týdně)
 • Přístup do Twin e-Learning programu
 • Placená pracovní příležitost na 8 týdnů
 • Umístění v multilingválním prostředí
 • Reference a certifikát
 • Pomoc s ubytováním apod.

Více informací o programu zde.

C) Professional Internships

Jedná se o pracovní příležitost v různých oborech napříč pracovním trhem v Anglii. Pracovní umístění můžete získat jak v malých firmách, tak i v nadnárodních korporacích. Londýn je skvělým místem, kde si můžete rozšířit své CV o cenné zkušenosti v oborech, které Vás zajímají. Jedná se o neplacenou pracovní stáž. Není snad jiného evropského města, které by nabízelo tolik pracovních příležitostí napříč různými odvětvími.

Délka pracovního programu je 4 až 16 týdnů.

Cena za zprostředkování práce je 20 259 Kč.

Cena zahrnuje

 • Pracovní příležitost v Londýně na míru
 • Podpora a pomoc po dobu programu
 • Umístění v multilingválním prostředí
 • Uvítací program
 • Přístup do jazykové školy (počítačová učebna a kantýna)
 • Reference a certifikát

D) General Work Experience

Chtěli byste přes léto nějakou brigádu v zahraničí ale jenom na pár týdnů? Tento program je skvělou příležitostí právě pro Vás, jak získat cenné zkušenosti například po skončení školy! Jedná se o neplacenou pracovní stáž v oborech obchod a administrativa. Díky tomuto pracovnímu umístění získáte již za krátký čas základní pojetí, jak vše funguje v praxi. Díky volnočasovým aktivitám společnosti Twin Group se můžete seznámit s ostatními stážisty z různých koutů světa.

Délka trvání pracovní stáže je od 2 do 5 týdnů.

Cena za zprostředkování práce je 2 949 Kč za týden.

Podmínky tohoto kurzu jsou velmi jednoduché! Stačí mít jen jazykovou znalost na B1 a mít alespoň 16 let.

Twin group nabízí i pracovní příležitosti po celém světě - neváhejte nás kontaktovat pro více info!

 

Ubytování

Typ ubytování Strava Cena za týden
Hostitelská rodina polopenze 5 707 Kč
Rezidence bez od 7 364 Kč
V místě práce různě 990 - 2579 Kč

Registrační poplatek za ubytování činí 1 841 Kč.

Ceny dle kurzu ČNB k 3.1.2016:  1 GBP = 36,82 CZK.

Mapa

Další stáže a brigády

Oblíbené {{ favourites.length }}
{{ programme.post_title }}
KONZULTACE ZDARMA