Jazykové kurzy > Irsko > Malta Studium v zahraničí Stáže a brigády Vyhledávač kurzů Aktuality Recenze O nás Kontakty Blog

Anglie | Londýn | Léto na exkluzivní umělecké škole v Londýně

Lokalita: Londýn, Anglie
Jazyky:
 • Angličtina
Instituce:
 • University of the Arts London (UAL)
Programy: Studium v zahraničí > Studium na vyšší odborné škole a dalších 2+ programů
 • Studium na vyšší odborné škole
 • Jazykový kurz s odbornou specializací

Země

Velká Británie  je ostrovní stát přiléhající k severozápadu kontinentální Evropy. Zahrnuje ostrov Velká Británie, severovýchodní část ostrova Irsko a mnoho menších ostrovů. Hlavou státu je královna Alžběta II. Je to parlamentní monarchie složená ze čtyř zemí Anglie, Skotska, Walesu a Severního Irska. Spojené království je ohraničeno Atlantským oceánem. S Evropou je království propojeno Eurotunelem. Jedná se o jednu z nejmalebnějších zemí na světě díky své pradávné a bohaté historii.

Místo

Londýn je hlavní město Spojeného království Velké Británie ležící na jihovýchodě země při ústí řeky Temže. Produkuje 20 % HDP Spojeného království a londýnská City je jedno z největších světových obchodních center. Londýn je společně s městy New York a Tokio jedním z nejdůležitějších měst na světě. Pojem Londýn se používá pro území vymezené jako jeden z anglických regionů – Velký Londýn.

Vysoká škola umění

University of the Arts London (UAL) je přední světová univerzitní organizace zaměřená na studium umění a designu. UAL sdružuje šest renomovaných uměleckých vysokých škol, z nichž každá má dlouholetou tradici a významné jméno na poli uměleckých studií:

 • Camberwell College of Arts
 • Central Saint Martins
 • Chelsea College of Arts
 • London College of Komunikace
 • London College of Fashion
 • Wimbledon College of Arts

Absolventi těchto vysokých škol pokračují ve své práci v oboru ihned po skončení studií a jsou iniciátory tvůrčích odvětví po celém světě. UAL nabízí širokou škálu kurzů v umění, designu, módě, komunikaci a scénickém umění na postgraduální úrovni.

Stejně jako MBA kurzy, nabízí univerzita postgraduální diplomy, postgraduální certifikáty, MBA a MSc kvalifikace. V nabídce této umělecké vysoké školy nechybí ani krátkodobé kurzy či letní kempy pro zájemce o umění. Tým učitelů vysoké umělecké školy se skládá z profesionálních umělců, designérů, kritiků a teoretiků. Díky tomu si univerzita drží vysokou úroveň výuky.

UAL také nabízí praxe založené na výzkumných programem, což vede k PhD diplomu nebo získání titulu MPhil v jakékoli umělecké oblasti. Univerzita patří mezi špičkové výzkumné univerzity ve Velké Británii.

Studijní program

Letní umělecká škola

Tento letní umělecký kemp v angličtině dává studentům možnost vytvořit si během tří týdnů intenzivní výuky základ svého portfolia, které budou potřebovat k případnému postupu na univerzitní studium.  Studenti se v uměleckém kurzu naučí reflektovat předložená témata a vytvářet vlastní nápady a návrhy. Naučí se pracovat s měřítky, barvami, a texturami skrze kreslení, skicování, fotografování a 2D či 3D digitální modelování.

Cena kurzu

Studijní program Délka Cena
Summer Art School 3 týdny 148 538 Kč

Cena uměleckého kurzu zahrnuje i ubytování a stravu ve školní rezidenci Sketch House v Londýně.

Školní rezidence jsou plně vybavené a v moderním stylu. V zázemí je kantýna (zde mají studenti snídaně a večeře), prádelna apod. Recepce je pro případ potřeby otevřena 24 hodin denně.

Termíny

 • 2. - 22. července
 • 23. července - 12. srpna

Pro více informací o programu nás prosíme kontaktujte!

Ceny dle kurzu ČNB k 18. 10. 2016: 1 GBP = 30,16 CZK.

Video

Mapa

Další programy studia v zahraničí

Oblíbené {{ favourites.length }}
{{ programme.post_title }}
KONZULTACE ZDARMA