Jazykové kurzy > Irsko > Malta Studium v zahraničí Stáže a brigády Vyhledávač kurzů Aktuality Recenze O nás Kontakty Blog

LAS London Agent Services I Práce i studium v Londýně

Lokalita: Londýn, Anglie
Jazyky:
  • Angličtina
Instituce:
  • LAS London Agent Services
Programy: Studium v zahraničí > Pracovní stáž/internship a dalších 3+ programů
  • Pracovní stáž/internship
  • Pracovně studijní program
  • Obecný jazyk intenzivní kurz 22,25,30 lekcí týdně

Skvělá příležitost naučit se anglicky a ještě si přivydělat na náklady života v Anglii.

Země

Spojené království se skládá z Anglie, Walesu, Skotska a ze Severního Irska. Krajina Spojeného království je rozmanitá, od útesů na některých částech pobřeží, přes vysočiny a nížiny až po mnoho ostrovů, zejména na severu u skotského pobřeží. Je to důležitá ekonomika světa. Anglie je členem EU nikoliv však členem Schengenského prostoru.

Místo

Londýn je hlavní město Spojeného království Velké Británie ležící na jihovýchodě země při ústí řeky Temže. Produkuje 20 % HDP Spojeného království a londýnská City je jedno z největších světových obchodních center. Londýn je společně s městy New York a Tokio jedním z nejdůležitějších měst na světě. Pojem Londýn se používá pro území vymezené jako jeden z anglických regionů – Velký Londýn.

LAS London Agent Services - profesionální agentura se sídlem v centru Londýna nabízí zajištění práce. Jedná se o agenturu, která zprostředkovává pracovní příležitosti v Londýně. Agentura sídlí nedaleko od centra Londýna (zóna 2). Kanceláře personální agentury jsou umístěny v moderní budově, kde se nachází i studentská rezidence. Po příjezdu Vás zde uvítá tým velmi milých pracovníků, kteří jsou ochotni Vám se vším během hledání práce pomoci. Od zajištění pracovních pohovorů, přes vytvoření profesionálního životopisu až po záskání bankovního účtu a vyřízení další potřebné administrativy.

Věk

od 18 - 30 let

Pracovní a studijní program

Naše partnerská agentura London Agent Services  Vám pomůže najít pracovní pozici. Přijedete do Londýna a setkáte se v kanceláři s pracovníkem agentury, který Vám poradí se všemi nezbytnými formalitami pro pobyt a práci v Anglii. Pracovní umístění je většinou v oborech gastronomie a cestovního ruchu s odměnou týdně kolem 182 - 275 GBP (Firmy např. Garfunkels, Dukes Hotel, Ruskin Hotel, The Belgravia Hotel apod.). Úspěch při přijetí závisí na znalosti angličtiny i období příjezdu do Londýna. Velikou šanci mají ale i začátečníci. Stačí si dokoupit jeden nebo dva týdny jazykového kurzu přímo od personální agentury LAS. V kanceláři obdržíte veškeré informace týkající se přípravy na interview a úspěchu při umístění, pracovníci Vám pomohou a poradí, momentálně garantují  získání práce do 2 týdnů. Každý den na Vás čeká jeden pracovní pohovor. Minimální délka pracovního umístění je šest týdnů.

 Jazykové kurzy

Součástí agentury LAS je i jazyková škola, kde si můžete před pracovním pobytem zlepšit svoje jazykové znalosti. V nabídce jsou standardní i intenzivní jazykové kurzy angličtiny ve velmi krásném a moderním prostředí jazykové školy. Více informací o cenách jazykových kurzů naleznete v přiloženém katalogu LAS - Brochure

V ceně jazykových kurzů jsou páteční volnočasové aktivity, kde poznáte Londýn a nové přátele!

Orientační ceník na rok 2019

Období Cena za zprostředkování práce
Leden až listopad kromě srpna 480 GBP
Srpen a prosinec 400 GBP    tj. 11 798 Kč

Ubytování

Typ ubytování v Londýně Cena za týden od
Sdílený byt, jednolůžkový pokoj 5 015 Kč
Sdílený byt, ve dvoulůžkovém pokoji 4 130 Kč
Studentská rezidence, jednolůžkový pokoj 8 436 Kč
Studentská rezidence, dvoulůžkový pokoj os. 5 133 Kč

Agentura LAS vlastní ubytovací zařízení- studentskou rezidenci, kde se nachází byty s jednolůžkovými, dvoulůžkovými a vícelůžkovými pokoji. Tyto byty mají společnou kuchyň a koupelnu. K dispozici je i prádelna a společné zázemí s internetem, televizí a počítači (vizte obrázky v galerii).

LAS zajistí na přání ubytování různého typu. Na přesnou cenu a podmínky se prosím informujte.

 

Ubytování v House share / sdílené byty

Deposit ve výši jednoho týdne, při platbě za celý měsíc dopředu.

30 GBP příplatek za příjezd mimo úřední hodiny.

Minimální délka pobytu je 10 týdnů.

 

 

Ubytování ve studentské rezidenci

Deposit ve výši jednoho týdne, při platbě za celý měsíc dopředu.

30 GBP příplatek za příjezd mimo úřední hodiny.

K dispozici povlečení za 50 GBP.

Elektřina se platí pomocí karty (asi 5 GBP týdně).

Pří objednání balíčku s jazykovým kurzem je vše v ceně.

 

 

Ceny dle kurzu ČNB k 22. 02. 2019: 1 GBP = 29.497 CZK

 

 

Další programy studia v zahraničí

Oblíbené {{ favourites.length }}
{{ programme.post_title }}
KONZULTACE ZDARMA