Online jazykové kurzy - neobávejte se této moderní formy výuky.

Jak na online jazykový kurz

Většinou budete potřebovat počítač či tablet vybavený webkamerou a k tomu sluchátka a mikrofon. Jakmile si kurz objednáte, zašleme Vám přihlašovací údaje a na tomto základě budete moci sledovat výuku, komunikovat i čerpat z desítek i stovek hodin studijního materiálu, spoustu gramatických i poslechových cvičení. Jazykový kurz online bývá komplexně pojatý, gramatika, výslovnost, poslech, četba, psaní, testování, vše se zaměřením na praktické situace v životě a především schopnost komunikace. Formou testu nebo rozhovoru škola nejdříve určí Vaši startovací úroveň. Můžete si většinou zvolit, co si potřebujete procvičit. V některých kurzech můžete bezplatně přejít na vyšší nebo nižší náročnost, někdy jsou Vám nižší úrovně automaticky k dispozici. Studium cizího jazyka každé úrovně je zakončeno finálním testem. Pokud si přejete studovat odborný jazyk ve svém oboru, můžete si vybrat jeden ze specializovaných kurzů. Některá cvičení rekapitulují to, co jste se již v minulosti naučili. Při vyhodnocení proto poskytují odkazy, kde si můžete jevy, které Vám ještě činí potíže, znovu procvičit.

Výhody online jazykových kurzů

Online kurzy charakterizuje přehlednost, pestrost, zpětná vazba, sledování postupu, možnost naposlouchat výslovnost. Po absolvování každé úrovně Vám bude vystaven certifikát. Vybírat můžete z jazykových škol, institutů a vzdělávacích společností po celém světě. Naučíte se kromě běžných jazyků čínsky nebo japonsky, připravíte se na budoucí zkoušky nebo práci. Online kurzy zahrnují většinou na zahraničních školách také E-learning platformu, takže po absolvování objednaného kurzu můžete dále pokračovat ve studiu nezávisle mimo školu v domácím prostředí. Běžná platforma zahrnuje i stovky hodin obsahu úrovně A1 – C1, vice než 1000 gramatických cvičení, autentické situace, které se dopňují, praktické rady ke zkouškám i opakování. Výhody ve zkratce
  • Soukromá, vysoce efektivní výuka.
  • Flexibilní, můžete se učit odkudkoliv bez nutnosti dojíždět
  • Cena podstatně nižší než u běžného kurzu, bez nákladů na dopravu i jiné
  • Využití moderních technologií, chat, video, které použijete opakovaně
  • Interaktivní styl výuky v prostředí domova i školy
  • Relaxační, máte více času přemýšlet a nestresovat se školním prostředím
  • Školy vužívají zvláštní výukové platformy, ze kterých může student opakovaně studovat
  • Udržujete stálý kontakt, stačí pár minut denně
  • Kdykoliv a odkudkoliv, 365 dní v roce

Jak se neefektivněji naučit cizí jazyk

Intenzita kurzu

Studujte alespoň dvakrát týdně několik vyučovacích hodin. Čím vyšší intenzita, tím lépe! Při vyšší intenzitě výsledky uvidíte za pár týdnů.

Správné zařazení do úrovně

Pro skutečně objektivní posouzení vaší úrovně nestačí písemný test, před zahájením online kurzu by neměl chybět krátký rozhovor s učitelem v angličtině!

Metoda výuky

Nezbytné je propojení teorie a praxe. Bez intenzivního procvičování komunikace budete mít pouze teoretické pasivní znalosti. Větší část hodiny výuka by měla být věnována praktickému jazyku

Ukázková hodina

Vyzkoušejte si před zaplacením kurzu nebo programu, jak vypadá hodina nebo lekce.

Sledování, certifikát a závěrečná zkouška

Je nezbytné, aby škola sledovala Váš postup a měla by vydat certifikát nebo potvrzení o závěrečné zkoušce, které se Vám určitě bude hodit.

Lektoři

Online jazykové kurzy doporučujeme především pokročilejším studentům. Pro začátečníky může být výuka náročná. Je nutno budovat slovní zásobu, automatizovat tvorbu vět a pracovat na plynulosti projevu. Rodilý mluvčí vás posune v jazyce dál a výuka bude pro Vás obrovským přínosem.

Doporučujeme naše ověřené partnerské školy:

Např. na angličtinu

Malta Gateway school of English

Jazyková škola byla první školou na Maltě, které se podařilo přenést výuku do virtuálního světa. GSE zaznamenala úspěch s tímto programem ihned na začátku a každý týden přibývá nových studentů z celého světa. Škola nabízí všechny úrovně výuky, také zahájila výuku angličtiny pro děti - 1,5 hodiny denně, 10 lekcí týdně, cena 1080 Kč za týden. Tento týden začínají přípravné kurzy online na zkoušku IELTS, týden stojí 2025 Kč. Nebo na francouzštinu

LSF Montpellier

Jazyková škola v překrásné oblast jižní Francie nabízí nejen online kurzy pro mládež i dospělé (cena 4 118 Kč), ale i speciální kurz pro učitele francouzštiny (cena za týden 5 353 Kč). Podívejte se na video https://www.facebook.com/LSFMontpellier/videos/563515441254262/ Přečtěte si referenci naší studentky Mileny z Jazykové školy LSF v Montpellier, která je lektorkou angličtiny a výuku mohla také z profesionálního hlediska posoudit. Absolvovala 2 týdny studia obecné francouzštiny na úrovni B1 v dubnu 2020. Více zde. Věříme, že ani toto komplikované období Vás v získávání nových hlavně jazykových znalostí nezastaví.  
30/04/2020