420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

Anglie I Londýn, Bristol I Akademické léto

Země

Velká Británie  je ostrovní stát přiléhající k severozápadu kontinentální Evropy. Zahrnuje ostrov Velká Británie, severovýchodní část ostrova Irsko a mnoho menších ostrovů. Hlavou státu je královna Alžběta II. Je to parlamentní monarchie složená ze čtyř zemí Anglie, Skotska, Walesu a Severního Irska. Spojené království je ohraničeno Atlantským oceánem. S Evropou je království propojeno Eurotunelem. Jedná se o jednu z nejmalebnějších zemí na světě díky své pradávné a bohaté historii.

Místo

Londýn je hlavní město Spojeného království Velké Británie ležící na jihovýchodě země při ústí řeky Temže. Produkuje 20 % HDP Spojeného království a londýnská City je jedno z největších světových obchodních center. Londýn je společně s městy New York a Tokio jedním z nejdůležitějších měst na světě. Pojem Londýn se používá pro území vymezené jako jeden z anglických regionů – Velký Londýn.

shutterstock_37886536

Bristol je historické město a ceremoniální hrabství v regionu Jihozápadní Anglie, 185 km na západ od Londýna.

Jazyková škola

Academic Summer je studijní program v Anglii zaměřený především na studenty středních škol, kteří mají vážný zájem o vzdělávání a chtějí se neustále zdokonalovat v oborech, které jsou pro ně perspektivní. Díky programu Akademické léto získají studenti nejen středních škol jedinečnou příležitost naučit se skvěle anglicky během letního kempu, který je zaměřen na různé studijní obory.

Studenti si tak rozšíří obzory i o odborné pojmy a dozví se spoustu nových a užitečných informací o jejich oblíbeném předmětu. Díky specializovanému studijnímu programu získají studenti kvalitní průpravu ke studiu na vysokých školách. Studijní program sídlí v moderní a skvěle vybavené budově prestižní školy DLD Abbey v centru Londýna, druhou variantou jsou krásné prostory školy Sidcot School nacházející se nedaleko Bristolu.

V Londýně máme českého zástupce!

Schulgebaeude-DLD-College_web

Studijní program Akademické léto není ale pouze pro mladé studenty, na své si přijdou ti starší (od 25 let)!

Věk studentů

již od 7 let

Program pro nejmenší

Letní dětský kemp

Tento kurz pro děti od 7 do 12 let v Sidcot School nedaleko bristolského letiště zahrnuje výuku angličtiny (20 lekcí týdně) a studium akademických předmětů. Součástí programu jsou také volnočasové aktivity. V areálu školy se nachází bazén a jezdecké stáje, které mohou děti využívat. Dozor je během letního kempu nepřetržitý.

Brožura programu pro nejmenší

Program pro mládež

Akademické léto pro mládež

Tento kurz pro mládež od 13 do 18 let je pořádaný v obou destinacích. Studijní program zahrnuje výuku angličtiny (30 lekcí týdně) a možnost studia akademických předmětů. Během výuky studenti dělají například různé pokusy a metodou her objevují přírodní zákonitosti. Zároveň se učí anglicky a rozšiřují si slovní zásobu o odborné výrazy. Tento program je skvělý i jako příprava na maturitu či vysokoškolské studium.

Akademické předměty

 • Umění
 • Obchod
 • Geografie
 • Dějiny
 • Literatura
 • Matematika
 • Filosofie
 • Přírodní vědy
 • Informatika
 • Design a technologie
 • Sociální studia
 • a další

Brožura programu pro mladé

Program pro dospělé

Akademické léto pro dospělé

Tento kurz je určený pro dospělé od 25 let. Studijní program zahrnuje výuku angličtiny (15 lekcí týdně) se zaměřením na odborná témata jako je obchod, politika, společnost, kultura, ekonomie, věda a technologie.

Brožura programu pro dospělé

Ceník

Studijní programLokalitaTermínyPočet lekcí za týdenCena za týden
Letní dětský kempSidcot School8. červenec –
19. srpen
20 lekcí33 285 Kč
Akademické léto pro mládežDLD Londýn1. červenec –
26. srpen
30 lekcí42 795 Kč
Akademické léto pro mládežSidcot School8. červenec – 19. srpna30 lekcí33 285 Kč
Akademické léto pro dospěléDLD Londýn3. červenec –
25. srpen
15 lekcí17 435 Kč
Abbey College CambridgeCambridge8. července –
26. sprna
30 lekcí42 795 Kč

Cena akademických kurzů pro děti a mládež zahrnuje ubytování, stravu, učební materiály, letištní transfery, pojištění a doprovodný program.

Ceny dle kurzu ČNB k 29. 11. 2016:  1 GBP = 31,7 CZK.

VideoMapa


Mapa
Fotky
Recenze

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností. Ředitelka a manažerka školy jsou dvě báječné osoby, které nám pobyt dělaly ještě lepším. Hodiny angličtiny probíhaly dopoledne a byly zábavné. Vždy jsem se na ně velice těšila. Střídali se nám vždy dva učitelé, plní vědomostí a humoru. Seznámila jsem se tam s mnoha lidmi v [...]

Jazykový kurz španělštiny, Valencie, srpen 2016

Musím Vám poděkovat za zprostředkování cesty. Studijní pobyt ve Valencii se mi velice líbil..

Podobné kurzy a pobyty

Malta I St. Julians I Angličtina u moře na kvalitní škole

Skvělá jazyková škola, široký výběr kurzů, dobré cenové podmínky. klidná rezidenční lokalita

Anglie | Londýn, Nottingham, Surrey | Letní programy pro mládež

Letní jazykové pobyty v zajímavých lokalitách, jezdectví, intenzivní angličtina, Chelsea fotbal, kariérní programy, poznávání Londýna

Kanada I Vancouver I Creative arts na Filmová škole

Nová jedinečná nabídka studia Jazykové akademie ILAC pro zájemce o kreativní umění na Vancouver Film school. Země Kanada je rozlohou druhá největší země světa, rozkládající se v severní části kontinentu Severní Amerika. Kanada vznikla na území osídleném Indiány a Eskymáky jako unie britských zámořských teritorií a kolonií, z nichž některé byly předtím součástí francouzské koloniální [...]

Irsko | Ennis | Kurzy angličtiny

Clare Language Centre Jazyková škola se nachází v malém irském městečku Ennis na západu Irska nedaleko Limericku. Je také hlavním městem hrabství Clare. Panuje zde oceánské klima, výhodou tedy je téměř konstantní počasí, byť s větším množstvím srážek. Okolí však určitě stojí za návštěvu. Irsko je známé především pro svou krásně zelenou krajinu mimo město [...]

Malta – Jazykový kurz angličtiny u moře pro dospělé

Užijte si výuku angličtiny u moře.

Stínování na školách pro učitele v Anglii

Studijní pobyt pro učitele i pracovníky ve školství s možností získat zkušenosti z anglického školství. Stínování neboli shadowing různých předmětů a práce ve škole v zahraničí.

KONZULTACE ZDARMA