420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com
Cena
Od 7 547 Kč
KONZULTACE ZDARMA

Pole označená * jsou povinná

Stisknutím tlačítka „Odeslat“ vyjadřujete svůj souhlas s tím, že Vás budeme kontaktovat za účelem poradenství ohledně naší nabídky. Bližší informace o zpracování osobních údajů najdete zde.

Čína a Taiwan | Peking, Shanghai, Chengde, Taipei I Čínština a mandarínština

Čína a Taiwan | Peking, Shanghai, Chengde, Taipei I Čínština a mandarínština

V r. 1999 přijel do Číny pan Laimbock z Německa a začal studovat jazyk a kulturu této země. Pobyt ho uchvátil natolik, že o pár let později založil společnost a jazykovou školu, která se skvěle stará o studenty z celého světa. 

Seznamte se též s touto zajímavou destinací a jazykem.

Země

Čínská lidová republika je stát ležící ve východní Asii a nejlidnatější země světa. Velmi rychle rostoucí ekonomika, vojenská síla i progresivní diplomacie dávají vzrůst nové supervelmoci.

Místo

Peking je hlavní město Čínské lidové republiky. Jakožto centrálně spravované město na úrovni provincie podléhá přímo ústřední vládě. V Pekingu, který je po staletí správním a kulturním centrem země, se nachází proslulé náměstí Nebeského klidu či Zakázané město, komplex paláců a chrámů, odkud dříve vládli čínští císařové. Celkový počet obyvatel Pekingu v roce 2007 přesáhl 17 milionů,[1] v roce 2011 už 19 milionů. V roce 2008 Peking hostil XXIX. letní olympijské hry.

541649_319279384804188_533474876_n

Jazyková škola

LTL – Live the Language organizuje kurzy mandarínštiny, obchodní čínštiny, kulturní skupiny kaligrafie, Kung-Fu až po přípravné zkoušky a stáže ve firmách. Různé varianty programu, kurzu a pobytu možné. Školy sídlí v moderních budovách, jedná se o velice příjemné a hezky vybavené prostředí.

Studijní program

Jazyková škola nabízí řadu programů

  • kurzy skupinové i individuální
  • pracovní stáže
  • výuku angličtiny v rodině, kdy ušetříte 50% nákladů za ubytování!
  • placenou výuku angličtiny na jazykové škole na 18 týdnů
  • semestr na škole na 18 týdnů
  • kulturní pobyt a mnoho dalšího

Jazyková škola nabízí nově i kurzy a programy v nové destinaci na Taiwanu  v Taipei. Informujte se prosím.

Orientační ceny

Kurzy mandarínštinyPočet hodin týdněCena za týden
Standardní kurz ve skupině20 lekcí7 547 Kč
Intenzivní kurz20 + 10 ind. lekcí15 310 Kč

Lekce trvají 55 minut a ve skupině je max. 6 studentů. Cena zahrnuje studijní materiály.

Orientační ceny platí pro Peking.

Registrační poplatek je 65 USD.

*Obsahem je výuka typicky národních aktivit: Kung-Fu, Tai-Chi, hudba, kuchyně, kaligrafie, kreslení operních masek a další.

Ubytování

Typ ubytováníStravaCena na 2 týdny od
Rodinaplná penze10 250 Kč
Sdílený apartmánbez stravy6 098 Kč

Poplatek za zprostředkování ubytování je 48 USD.

Ceny dle kurzu ČNB k 11. 1. 2019: 1 CNY = 3,287 CZK


Mapa
Fotky

Recenze

Angličtina na Kypru

Bylo to super, o studenty je tam opravdu krásně postaráno od rána do večera. Skvělá paní Lydia z Polska i paní ředitelka školy. Příští rok bych klidně pustila dceru jen třeba s kamarádkou, mají to opravdu dobře organizované. Jídlo výborné, pokoje útulné. Petra s dcerou (11), srpen 2019

Francouzština v Montpellier

V termínu od 28. července do 24. srpna 2019 jsem se díky Interstudy Consulting zúčastnila jazykového kurzu francouzštiny v jazykové škole LSF v Montpellier. Zpočátku jsem měla trochu obavy, ale nebyl k tomu nejmenší důvod. Všechno bylo perfektní od začátku do konce – fantastická hostitelská rodina, výborní učitelé ve škole a zajímavé náplně hodin, dobře určená úroveň (C1) tak, [...]

Angličtina na fotbalovém táboře v Bournemouth

Perfektní servis při zajištění a i během studijniho pobytu syna v Anglii. Velké poděkovani pani Fialové. (Translated by Google) Perfect service to ensure and during your son’s study stay in England. Many thanks to Mrs. Fialova. Tomaš, 16 let, srpen 2019      

Semestr na střední škole na Novém Zélandu

Dobrý den, studium a pobyt na Novém Zélandu byl pro mně úžasnou zkušeností. Moc rád vzpomínám hlavně na rugby a na novozélandskou krajinu. Co se týče studia, tak škola byla  každý den od 8:40 do 15:20. Chodil jsem do školy pěšky cca 20 minut. Autobusová doprava nebyla spolehlivá. Skolní komplex byl velice rozlehlý, chvíli mi [...]

Kurz němčiny na Jazykovém Institutu Dialoge v Lindau

  O mém studijním pobytu v Lindau (srpen-září 2018) Rozhodl jsem se, že se s Vámi podělím o mé zkušenosti spojené se studiem němčiny. Jednoho večera jsem si uvědomil, že německý jazyk je u nás v České republice stejně důležitý, někdy možná důležitější než velmi rozšířená angličtina. Spojil jsem se proto s Interstudy Consulting, kteří mi následně připravili nabídku [...]

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Podobné kurzy a pobyty

Srí Lanka, Bali, Čína, Kambodža, Laos a další I Dobrovolnictví

Chtěli byste zažít to pravé dobrodružství? Stačí si vybrat z široké nabídky dobrovolnických a poznávacích programů nejen v Asii ale i ve Střední a Jižní Americe!

Čína I Peking I Čínština

Chtěli byste zkusit něco nového a orientálního? Získejte dobrý základ v čínštině, jazyku současného obchodu!

Čína | Peking | Pracovně-studijní pobyt pro mladé s výukou angličtiny v rodinách

Máte zájem objevit čínskou kulturu, máte rádi děti a umíte dobře anglicky? Pokud ano, máme pro Vás skvělou příležitost: pracovně-studijní pobyt s výukou angličtiny v čínských rodinách!

Čína I Peking, Šanghaj I Pracovní zkušenost, stáže, au-pair i dobrovolnictví

Program nabízí profesionální pracovní stáže v hlavních národních a nadnárodních společností ve všech odvětvích a polích studia. Pojeďte s námi na stáž do země ekonomické budoucnosti!

Čína I Peking I Teach and Travel – vyučujte angličtinu a cestujte s odměnou

Program vám nabízí životní příležitost, při které máte možnost učit angličtinu v čínské škole, proniknout do čínské kultury, učit se mandarínštinu a cestovat po Číně. Nepotřebujete žádnou zkušenost s učením, protože program obsahuje jednoměsíční TELF trénink.

Čína a Taiwan | Peking, Shanghai, Chengde, Taipei I Čínština a mandarínština

Studujte jazyk budoucnosti v atraktivním čínském prostředí. Vedle klasických výukových programů čínského jazyka můžeme nabídnout kurzy s čínskou kulturou, přípravu na univerzitní studium, letní campy pro děti a mládež. Nabízíme také pracovní programy spojené se studiem - dobrovolnictví a stáže.

KONZULTACE ZDARMA