420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

Francie | Biarritz, Bordeaux | Francouzština, gastronomie, móda, surf

Země

Francouzská republika je demokratický stát, jehož většina území (někdy označovaná jako Metropolitní Francie) se nachází v západní Evropě. Francouzskou republiku tvoří i tzv. Zámořská Francie, která zahrnuje území v Karibiku, Severní a Jižní Americe, v Indickém oceánu a Oceánii.

Místo

Biarritz leží na pobřeží Atlantského oceánu nedaleko španělských hranic a je vyhlášenou evropskou surfařskou destinací. Jazyková škola, která je otevřená od května do září, se nachází v rezidenční čtvrti asi 20 minut od centra města a od pláže.

Photothque Biarritz Photographe Pascal LE DOARE 06 09 72 34 60

Bordeaux je městem vína, kultury a unikátní architektury, což přispělo k jeho zapsání do seznamu UNESCO. Jazykovou školu zde najdete přímo v centru v blízkosti obchůdků, kaváren, restaurací.

Jazyková škola

France Langue je francouzská jazyková škola s dlouholetou tradicí výuky. Jazyková škola nabízí kurzy pro všechny věkové kategorie a ve třech intenzitách – 20, 26 a 30 lekcí týdně. Studovat na France Langue můžete i obchodní francouzštinu, akademickou francouzštinu nebo se připravovat na mezinárodní zkoušky. V nabídce školy jsou i soukromé lekce s lektorem nebo specializované skupinové lekce, jejichž náplň se odvíjí od požadavků studentů. Škola je unikátní svou nabídkou aktivit, které můžete kombinovat s kurzem francouzštiny – kulinářské lekce, ochutnávky vína, móda, výroba parfémů, tenis, golf, surfování nebo potápění.

FL Paris Opéra - School classroom 3

Další centra se nachází v Paříži. Nově má škola svoji pobočku také na ostrově Martinique uprostřed Karibiku. Hodiny vedou kvalifikovaní lektoři, kteří mají s výukou francouzštiny pro cizince bohaté zkušenosti.

Brožura jazykové školy

Ceník

Jazykový kurz francouzštinyPočet lekcíCena za týden
Biarritz od*
Cena za týden
Bordeaux
Standardní francouzština20 lekcí7 447 Kč7 177 Kč
Intenzivní francouzština26 lekcí8 259 Kč8 801 Kč
Super intenzivní francouzština30 lekcí10 155 Kč
Francouzština pro profesionály20 + 6 lekcí17 197 Kč16 925 Kč
Francouzština pro učitele26 lekcí19 227 Kč
Francouzština se zaměřením20 + 2 lekce11 645 Kč13 811 Kč
Francouzština a sport20 + 5 lekcí12 457 Kč
Francouzština pro děti a mládež20 + 4 lekce22 883 Kč

Registrační poplatek za jazykový kurz činí 2 167 Kč.

*Cena lekcí v Biarritzu platí pro vedlejší sezonu.

Francouzština pro profesionály

Jedná se o jazykové kurzy zaměřující se na odbornou slovní zásobu z oborů jako je obchod, turismus, cestovní ruch, hotelnictví, pohostinství, lékařství, právo nebo diplomacie.

FL Paris Notre-Dame - Classroom 2

Francouzština se zaměřením

V rámci těchto kurzů budete mít možnost nahlédnout pod pokličku francouzské gastronomie, naučit se péct místní speciality nebo získat přehled o francouzské módě a jejích nejnovějších trendech nebo prozkoumat okolí.

Francouzština a sport

Díky skvělé lokalitě jazykové školy v Biarritzu si můžete kurz francouzštiny doplnit sportem. Na výběr máte golf, surfování nebo můžete na pláži také cvičit jógu.

Ubytování

Typ ubytováníStravaCena za týden
Biarritz
Cena za týden
Bordeaux
Hostitelská rodina (1L)Polopenze6 689 Kč6 147 Kč
Rezidence (1L)Snídaněod 8 721 Kčod 4 875 Kč

V nabídce jsou také jiné varianty ubytování. Pro více informací nás prosíme kontaktujte.

Registrační poplatek za zajištění ubytování činí 2 167 Kč.

Ceny dle kurzu ČNB k 16. 6. 2016: 1 EUR = 27,08 CZK.

Video

Mapa


Mapa
Fotky
Recenze

Semestr na střední škole na Novém Zélandu

Dobrý den, studium a pobyt na Novém Zélandu byl pro mně úžasnou zkušeností. Moc rád vzpomínám hlavně na rugby a na novozélandskou krajinu. Co se týče studia, tak škola byla  každý den od 8:40 do 15:20. Chodil jsem do školy pěšky cca 20 minut. Autobusová doprava nebyla spolehlivá. Skolní komplex byl velice rozlehlý, chvíli mi [...]

Kurz němčiny na Jazykovém Institutu Dialoge v Lindau

  O mém studijním pobytu v Lindau (srpen-září 2018) Rozhodl jsem se, že se s Vámi podělím o mé zkušenosti spojené se studiem němčiny. Jednoho večera jsem si uvědomil, že německý jazyk je u nás v České republice stejně důležitý, někdy možná důležitější než velmi rozšířená angličtina. Spojil jsem se proto s Interstudy Consulting, kteří mi následně připravili nabídku [...]

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Podobné kurzy a pobyty

Francie I Paříž I Letní jazykový kemp a kurz módy

Léto plné zážitků, zábavy, francouzštiny a lekcí o módě v metropoli Francie. To je letní jazykový kurz pro děti a mládež od jazykové školy Alpadia.

Martinique | Francouzština, potápění a surf

Chtěli byste si zasurfovat v Karibiku, potápět se v azurovém moři nebo potřebujete získat slovní zásobu v oblasti cestovního ruchu? Studujte s námi francouzštinu na France Langue!

Francie | Biarritz, Bordeaux | Francouzština, gastronomie, móda, surf

Zajímáte se o módu, kulinářství, francouzskou gastronomii, chtěli byste si zasurfovat nebo potřebujete získat slovní zásobu v oblasti turismu, obchodu, práva či diplomacie? Studujte s námi francouzštinu na France Langue!

Francie | Paříž | Francouzština, gastronomie, móda, turismus

Zajímáte se o módu, kulinářství, francouzskou gastronomii, nebo potřebujete získat slovní zásobu v jiné oblasti, jako je například turismus, obchod, právo či diplomacie? Studujte s námi francouzštinu na France Langue!

Francie I Nice I Velikonoční a letní kemp s francouzštinou

Velikonoční jazykový kemp s francouzštinou pro mládež je ideální příležitostí, jak si zdokonalit jazykovou znalost před maturitou.

Francie I Cannes, Nice I Francouzština pro učitele na Francouzské riviéře

Chtěli byste se naučit lépe francouzsky v nádherném prostředí Francouzské riviéry? Nabídka základních i specializovaných kurzů je tu pro Vás!

KONZULTACE ZDARMA