Francie | Biarritz, Bordeaux | Francouzština, gastronomie, móda, surf

Francie | Biarritz, Bordeaux | Francouzština, gastronomie, móda, surf

Země

Francouzská republika je demokratický stát, jehož většina území (někdy označovaná jako Metropolitní Francie) se nachází v západní Evropě. Francouzskou republiku tvoří i tzv. Zámořská Francie, která zahrnuje území v Karibiku, Severní a Jižní Americe, v Indickém oceánu a Oceánii.

Místo

Biarritz leží na pobřeží Atlantského oceánu nedaleko španělských hranic a je vyhlášenou evropskou surfařskou destinací. Jazyková škola, která je otevřená od května do září, se nachází v rezidenční čtvrti asi 20 minut od centra města a od pláže.

Photothque Biarritz Photographe Pascal LE DOARE 06 09 72 34 60

Bordeaux je městem vína, kultury a unikátní architektury, což přispělo k jeho zapsání do seznamu UNESCO. Jazykovou školu zde najdete přímo v centru v blízkosti obchůdků, kaváren, restaurací.

Jazyková škola

France Langue je francouzská jazyková škola s dlouholetou tradicí výuky. Jazyková škola nabízí kurzy pro všechny věkové kategorie a ve třech intenzitách – 20, 26 a 30 lekcí týdně. Studovat na France Langue můžete i obchodní francouzštinu, akademickou francouzštinu nebo se připravovat na mezinárodní zkoušky. V nabídce školy jsou i soukromé lekce s lektorem nebo specializované skupinové lekce, jejichž náplň se odvíjí od požadavků studentů. Škola je unikátní svou nabídkou aktivit, které můžete kombinovat s kurzem francouzštiny – kulinářské lekce, ochutnávky vína, móda, výroba parfémů, tenis, golf, surfování nebo potápění.

FL Paris Opéra - School classroom 3

Další centra se nachází v Paříži. Nově má škola svoji pobočku také na ostrově Martinique uprostřed Karibiku. Hodiny vedou kvalifikovaní lektoři, kteří mají s výukou francouzštiny pro cizince bohaté zkušenosti.

Brožura jazykové školy

Ceník

Jazykový kurz francouzštinyPočet lekcíCena za týden
Biarritz od*
Cena za týden
Bordeaux
Standardní francouzština20 lekcí7 447 Kč7 177 Kč
Intenzivní francouzština26 lekcí8 259 Kč8 801 Kč
Super intenzivní francouzština30 lekcí10 155 Kč
Francouzština pro profesionály20 + 6 lekcí17 197 Kč16 925 Kč
Francouzština pro učitele26 lekcí19 227 Kč
Francouzština se zaměřením20 + 2 lekce11 645 Kč13 811 Kč
Francouzština a sport20 + 5 lekcí12 457 Kč
Francouzština pro děti a mládež20 + 4 lekce22 883 Kč

Registrační poplatek za jazykový kurz činí 2 167 Kč.

*Cena lekcí v Biarritzu platí pro vedlejší sezonu.

Francouzština pro profesionály

Jedná se o jazykové kurzy zaměřující se na odbornou slovní zásobu z oborů jako je obchod, turismus, cestovní ruch, hotelnictví, pohostinství, lékařství, právo nebo diplomacie.

FL Paris Notre-Dame - Classroom 2

Francouzština se zaměřením

V rámci těchto kurzů budete mít možnost nahlédnout pod pokličku francouzské gastronomie, naučit se péct místní speciality nebo získat přehled o francouzské módě a jejích nejnovějších trendech nebo prozkoumat okolí.

Francouzština a sport

Díky skvělé lokalitě jazykové školy v Biarritzu si můžete kurz francouzštiny doplnit sportem. Na výběr máte golf, surfování nebo můžete na pláži také cvičit jógu.

Ubytování

Typ ubytováníStravaCena za týden
Biarritz
Cena za týden
Bordeaux
Hostitelská rodina (1L)Polopenze6 689 Kč6 147 Kč
Rezidence (1L)Snídaněod 8 721 Kčod 4 875 Kč

V nabídce jsou také jiné varianty ubytování. Pro více informací nás prosíme kontaktujte.

Registrační poplatek za zajištění ubytování činí 2 167 Kč.

Ceny dle kurzu ČNB k 16. 6. 2016: 1 EUR = 27,08 CZK.

Video

Mapa


Mapa
Fotky
Recenze

Angličtina na Kypru

Bylo to super, o studenty je tam opravdu krásně postaráno od rána do večera. Skvělá paní Lydia z Polska i paní ředitelka školy. Příští rok bych klidně pustila dceru jen třeba s kamarádkou, mají to opravdu dobře organizované. Jídlo výborné, pokoje útulné. Petra s dcerou (11), srpen 2019

Francouzština v Montpellier

V termínu od 28. července do 24. srpna 2019 jsem se díky Interstudy Consulting zúčastnila jazykového kurzu francouzštiny v jazykové škole LSF v Montpellier. Zpočátku jsem měla trochu obavy, ale nebyl k tomu nejmenší důvod. Všechno bylo perfektní od začátku do konce – fantastická hostitelská rodina, výborní učitelé ve škole a zajímavé náplně hodin, dobře určená úroveň (C1) tak, [...]

Angličtina na fotbalovém táboře v Bournemouth

Perfektní servis při zajištění a i během studijniho pobytu syna v Anglii. Velké poděkovani pani Fialové. (Translated by Google) Perfect service to ensure and during your son’s study stay in England. Many thanks to Mrs. Fialova. Tomaš, 16 let, srpen 2019      

Semestr na střední škole na Novém Zélandu

Dobrý den, studium a pobyt na Novém Zélandu byl pro mně úžasnou zkušeností. Moc rád vzpomínám hlavně na rugby a na novozélandskou krajinu. Co se týče studia, tak škola byla  každý den od 8:40 do 15:20. Chodil jsem do školy pěšky cca 20 minut. Autobusová doprava nebyla spolehlivá. Skolní komplex byl velice rozlehlý, chvíli mi [...]

Kurz němčiny na Jazykovém Institutu Dialoge v Lindau

  O mém studijním pobytu v Lindau (srpen-září 2018) Rozhodl jsem se, že se s Vámi podělím o mé zkušenosti spojené se studiem němčiny. Jednoho večera jsem si uvědomil, že německý jazyk je u nás v České republice stejně důležitý, někdy možná důležitější než velmi rozšířená angličtina. Spojil jsem se proto s Interstudy Consulting, kteří mi následně připravili nabídku [...]

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Podobné kurzy a pobyty

Francie I Paříž I Letní jazykový kemp a kurz módy

Léto plné zážitků, zábavy, francouzštiny a lekcí o módě v metropoli Francie. To je letní jazykový kurz pro děti a mládež od jazykové školy Alpadia.

Martinique | Francouzština, potápění a surf

Chtěli byste si zasurfovat v Karibiku, potápět se v azurovém moři nebo potřebujete získat slovní zásobu v oblasti cestovního ruchu? Studujte s námi francouzštinu na France Langue!

Francie | Biarritz, Bordeaux | Francouzština, gastronomie, móda, surf

Zajímáte se o módu, kulinářství, francouzskou gastronomii, chtěli byste si zasurfovat nebo potřebujete získat slovní zásobu v oblasti turismu, obchodu, práva či diplomacie? Studujte s námi francouzštinu na France Langue!

Francie | Paříž | Francouzština, gastronomie, móda, turismus

Zajímáte se o módu, kulinářství, francouzskou gastronomii, nebo potřebujete získat slovní zásobu v jiné oblasti, jako je například turismus, obchod, právo či diplomacie? Studujte s námi francouzštinu na France Langue!

Francie I Nice I Velikonoční a letní kemp s francouzštinou

Velikonoční jazykový kemp s francouzštinou pro mládež je ideální příležitostí, jak si zdokonalit jazykovou znalost před maturitou.

Réunion | St. Paul | Francouzština na překrásném ostrově

Máte rádi moře, slunce, pláže, pohodu a francouzštinu? Jazykové kurzy francouzského jazyka na ostrově Réunion jsou tu pro Vás!

KONZULTACE ZDARMA