420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

Španělsko I Ibiza I Výhodné kurzy španělštiny

Španělsko I Ibiza I Výhodné kurzy španělštiny

Místo

Ibiza – katalánsky Eivissa, je španělský ostrov v Baleárském souostroví na západě Středozemního moře, významné středisko turistického ruchu. Spolu se sousedním ostrovem Formenterou je hlavní součástí skupiny Illes Pitiüses; tento název pochází od starověkých řeckých obchodníků a znamená „Borovicové ostrovy“. Ibiza je třetím největším z Baleárských ostrovů. Leží 80 km jihozápadně od Mallorky a 90 až 150 km na jihovýchod od španělské pevniny.

The beach of Cala Tarida

Škola

Jazykový institut Instituto de Idiomas je naším partnerem již několik let a nabízí českým studentům výjimečný zážitek při studiu španělštiny i kulturním a sportovním vyžití.  Sídlí jak v Ibize, tak i ve městě San Antonio, které se nachází 15 km od Ibizy (Eivissa). Výuka španělštiny probíhá v ranních a odpoledních hodinách a je vedena španělskými učiteli a odborníky na výuku. Škola je v klidné ulici centra města San Antonio a kurzy jsou na stejně vysoké úrovni jako v hlavní škole na Ibize.

Výhody

 • kouzelná lokalita u moře
 • kvalitní  učitelé
 • bohatý společenský život
 • individuální péče
 • kvalitní ubytování
 • malé skupiny studentů v průměru 2 – 6 ve skupině

Mapa: Ibiza Mapa s plážemi

Mapa: Ibiza Town Map

Věk

od 16 let

Studijní program

Délka Standardní kurz 20 lekcí / týden Intenzivní kurz 25 lekcí (20 + 5 konverz.) / týden
1-2 týdny 5 545 Kč 6 086 Kč
3-4 týdny 5 004 Kč 5 545 Kč

Přípravný kurz na zkoušky DELE (25 hodin týdně): 8 250 Kč za týden.

Možnost zajistit k základnímu kurzu i lekce salsy, yógy, piltes, kayakingu nebo potápění.

Registrační poplatek 1 082 Kč.

V ceně kurzu je zahrnuto

 • učebnice a materiály
 • uvítací balíček
 • test a certifikát
 • využití studijního centra a knihovny
 • volný internet ve škole
 • prohlídka města
 • 24 hodin péče školy

Program pro seniory:  Ibiza information for seniors.

Ubytování

Hostitelská rodina

Nejjednodušší získání znalosti komunikace je ubytování v hostitelské rodině, kde se plně ponoříte do kultury dané země. Rodiny se nacházejí asi 15 minut chůze od školy. Studenti jsou ubytováni ve dvoulůžkových pokojích s plnou penzí. Všechny hostitelské rodiny jsou pečlivě vybírány našimi partnerskými školami a jsou připraveny vás přivítat v příjemném a přátelském prostředí.

Sdílené apartmány

Pokud chcete využít ubytování s větší nezávislostí a v mezinárodním prostředí, máte možnost bydlet v apartmánech s několika pokoji. Byt mají jedno nebo dvoulůžkové pokoje, s plně vybavenou kuchyní a prádelnou, kde si můžete 1x týdně vyprat své prádlo. Byt je sdílen s 1 až 4 dalšími studenty nebo bývalými studenty na prázdninách, se kterými si budete sami organizovat chod domácnosti. Při příjezdu je vám poskytnuto ložní prádlo a ručníky.

Pro více informací k uvedenému ubytování a ceně nás neváhejte kontaktovat.  Ceny v rezidenci nebo v hostelu se liší každý měsíc, kontaktujte nás pro podrobné informace, prosím.

Typ ubytování Mimo sezonu (cena za týden) Hlavní sezona (cena za týden)
Sdílený apartmán dvoul. pokoj 4 192 Kč
Sdílený apartmán jednol. pokoj 2 705 Kč 6 492 Kč
V rodině s polopenzí 6 221 Kč 7 303 Kč

Poplatek za ubytování je 1 217 Kč.

Ceny dle kurzu ČNB k 7. 12. 2016: 1 EUR = 27,05 CZK.

Video


Mapa


Mapa
Fotky
Recenze

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností. Ředitelka a manažerka školy jsou dvě báječné osoby, které nám pobyt dělaly ještě lepším. Hodiny angličtiny probíhaly dopoledne a byly zábavné. Vždy jsem se na ně velice těšila. Střídali se nám vždy dva učitelé, plní vědomostí a humoru. Seznámila jsem se tam s mnoha lidmi v […]

Jazykový kurz španělštiny, Valencie, srpen 2016

Musím Vám poděkovat za zprostředkování cesty. Studijní pobyt ve Valencii se mi velice líbil..

Celkově to byla jedním slovem paráda! :)

Opravdu mi tyto dva týdny přinesly nejen spoustu zkušeností v cizím jazyce, ale také nové kamarády. Všem, kteří chtějí zkusit něco jiného a nového, to můžu vřele doporučit..

Podobné kurzy a pobyty

Mallorca I Palma I Angličtina nebo španělština s golfem nebo fotbalem

Přáli byste si pro své děti léto plné zážitků u moře? Máme pro Vás nabídku letního jazykového kurzu s výukou fotbalu či golfu a angličtinou nebo španělštinou.

Španělsko I Alicante I Španělština pro obchod a turismus

Zlepšete si své jazykové dovednosti v oboru, ve kterém pracujete, nebo který studujete. Nabízíme Vám jazykové kurzy španělštiny se zaměřením na turismus, cestovní ruch, obchod a finance v překrásném letovisku Alicante.

Mallorca I Palma I Letní jazykový kurz s vodními sporty

Přáli byste si pro své děti léto plné zážitků u moře? Máme pro Vás nabídku letního jazykového kurzu s výukou vodních sportů a angličtinou nebo španělštinou. Jazykové letní pobyty se dále mohou zaměřit na golf nebo fotbal.

Kostarika I San José, Manuel Antonio I Jazykové kurzy španělštiny

Základní kurzy španělského jazyka, dobrovolnické programy, pracovní stáže pro studenty, přípravné kurzy k jazykovým zkouškám, sport s dobrodružství, španělština a potápění

Kolumbie I Bogotá, Cartagena, Medellín I Jazykové kurzy španělštiny

Bohatá nabídka jazykových kurzů španělštiny v Kolumbii. Kurzy španělštiny pro manažery, učitele, lékaře; jazykové kurzy v kombinaci s vodními sporty nebo tancem a hudbou.

Španělsko | Madrid | Fotbalový kemp se španělštinou nebo angličtinou

Má Vaše dítě rádo fotbal a chtěli byste mu umožnit získat nové zkušenosti v prostředí fotbalového klubu Real Madrid ve Španělsku?

KONZULTACE ZDARMA