420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

Indie, Nepál, Srí Lanka, Vietnam, Thajsko I Dobrovolnictví a cestování

Vietnam | Chon BuriGoaHo Chi MinHymalyaJaipurKathmandu

Indie, Nepál, Srí Lanka, Vietnam, Thajsko I Dobrovolnictví a cestování

Země

Indie  je sedmá největší a s více než miliardou obyvatel druhá nejlidnatější země na světě, rozkládající se na Indickém subkontinentu v jižní Asii. Z politického hlediska jde o svazový stát (federaci) s demokratickým, parlamentním zřízením (někdy je označována jako „největší demokracie světa“). Je členem Commonwealthu, má jaderné zbraně a disponuje vlastním kosmickým programem; její ekonomika vykazuje po Číně největší růst na světě. Je považována za regionální mocnost a jednu z potenciálních supervelmocí. Jaipur, také často nazývaný “růžové město” je hlavním městem indického státu Rádžasthán. Byl založen roku 1727 mahárádžou Saváí Džaj Singhem II, vládcem Amberu. Dnes ve městě žije více než 5 milionů obyvatel.

Vzdělávací Instituce

img_4239-300x300

Naše partnerská organizace Idex je vzdělávací společnost a cestovní kancelář se sídlem v Jaipur, která organizuje studijní a dobrovolnické programy, nabízí kompletní servis, počínaje ubytováním přes dopravu, služby průvodce atd.

Studijní program

Dobrovolnické programy v zahraničí znamenají propojení práce a cestování. Dobrovolník pomáhá v místní komunitě a je v každodenním kontaktu s místními lidmi, díky tomu poznává jejich kulturu, život, zvyky. Dobrovolníci vlastně vyměnili klasické cestování po nejznámějších místech za pomoc jiným lidem. Díky tomu se pro ně cestování stává nezapomenutelným zážitkem. Výčet aktivit je bohatý a každý si vybere odpovídající činnost.
_MG_5460 2
Dobrovolnický program společnosti IDEX zahájil činnost před rokem 2000 v zemích Indii, Nepálu, Thajsku, Vietnamu a na Srí Lance. Zvolit můžete mezi klasickým dobrovolnickým programem v zahraničí a dobrovolnickým pobytem s cestováním i se studiem jazyka. Programy nejsou omezené věkem, nutností je ale angličtina na středně pokročilé úrovni a chuť pomáhat Dobrovolnickou činnost si vybíráte už před odjezdem podle svého zaměření a zájmů od péče o děti ze sirotčinců, zdravotní péče o nemocné děti, práce v centrech pro staré osoby, přes výuku na školách nebo výuku mnichů až po práci na stavbách a rekonstrukcích škol nebo nemocnic, případně práci v želvích a sloních rezervacích.
Po příjezdu do země absolvujete školení, kde se dozvíte jak informace o zemi i všechno podstatné o pracovní náplni. Běžně se pracuje 3 až 5 hodin denně a za práci máte zajištěné ubytování, místní dopravu a stravu. Počet pracovních hodin se odvíjí od typu dobrovolnického programu. Ubytování je s plnou penzí a dobrovolníci většinou využívají společnou jídelnu.
 _DSC1592
Dobrovolníkem se může stát kdokoli, koho baví kultury, cizí jazyky, kdo se rád seznamuje s lidmi z celého světa. Dobrovolníkem se ale může stát kdokoli, koho zajímá mezikulturní tematika a chce učinit něco užitečného.

Základní typy činností:

Women Empowerment
Child Care
Teaching  Medication & health care  
Sports
Beautification & Renovation  
Animal Care & Rescue
Elephant Village 
vždy minimálně na dva týdny
orphanage 1

Přehled zemí

Indie / Goa, Himalya, Jaipur
Nepál / Kathmandú
IMG_2937
Srí Lanka / Colombo
Thajsko
Vietnam / Ho CHi Minovo město

Dobrovolnický pobyt zahrnuje:

 • Transfer z letiště
 • Ubytování v rezidenci a plnou penzi
 • Přítomnost specializovaného koordinátora programu, který pomůže a poradí při problémech
 • Místní dopravu z místa ubytování do místa projektu
 • Informace a školení
 • Asistenci a podporu po celou dobu programu
 • Poznání místní kultury (Jóga, náboženství, tradice, atd.)
 • Workshopy

Ceník

Ceny jsou orientační, pro přesnou kalkulaci nás prosíme kontaktujte!

Dobrovolnický kurzCena kurzu za 2 týdnyCena kurzu
s cestováním za 2 týdny
Indie20 774 Kč26 997 Kč
Nepál15 769 Kč22 127 Kč
Srí Lanka16 445 Kč24 562 Kč
Thajsko16 445 Kč22 939 Kč
Vietnam16 445 Kč22 939 Kč

Další týden: 4 787 (Indie 5 057 )

Dobrovolnický program Srí Lanka / Záchrana želv / Duwemodara, Kosgoda / 2-8 týdnů

Nový projekt společnosti IDEX zaměřený na ochranu želv při pobřeží Srí Lanky ve městech Duwemodara, Kosgoda, která se nachází asi 75 km od hlavního města. Možnost ubytování je v rodině se základním vybavením a pravou indickou stravou.
V rámci programu, který se snaží o ochranu hnízdišť a vajíček v nich, se dobrovolník seznámí s místními pracovníky pro ochranu 5 druhů mořských žel, které jsou v ohrožení především kvůli konzumaci vajec a jejich masa. Dobrovolník se bude starat společně s týmem o želvy komplexně, od ochrany vajec a kontroly správných podmínek jejich vývoje, přes krmení mláďat a velkých žel, až po zajištění jejich rozmnožování, přípravou vhodného prostředí, které bylo například poničeno, nebo jejich sdružováním v daných hnízdištích.

DSC01731

Cena kurzu zahrnuje:

 • transport z letiště
 • výlety
 • ubytování v rezidenci
 • aktivity a jiné programy
 • získání zkušeností, které můžete později velmi dobře využít

Cena:  20 882 Kč za týden
další týden 5 329 Kč

Festivals of India - Diwali & Holi

Ceny dle kurzu ČNB k 3. 1. 2016: 1 EUR = 27,05 Kč

Zažijte úžasný festival plný barev a světel. Jeďte s námi na festival do Indie.

Pro více informací nás kontaktujte!

Video

Mapa
Fotky
Recenze

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností. Ředitelka a manažerka školy jsou dvě báječné osoby, které nám pobyt dělaly ještě lepším. Hodiny angličtiny probíhaly dopoledne a byly zábavné. Vždy jsem se na ně velice těšila. Střídali se nám vždy dva učitelé, plní vědomostí a humoru. Seznámila jsem se tam s mnoha lidmi v [...]

Jazykový kurz španělštiny, Valencie, srpen 2016

Musím Vám poděkovat za zprostředkování cesty. Studijní pobyt ve Valencii se mi velice líbil..

Podobné kurzy a pobyty

Malta I St. Julians I Angličtina u moře na kvalitní škole

Skvělá jazyková škola, široký výběr kurzů, dobré cenové podmínky. klidná rezidenční lokalita

Anglie | Londýn, Nottingham, Surrey | Letní programy pro mládež

Letní jazykové pobyty v zajímavých lokalitách, jezdectví, intenzivní angličtina, Chelsea fotbal, kariérní programy, poznávání Londýna

Kanada I Vancouver I Creative arts na Filmová škole

Nová jedinečná nabídka studia Jazykové akademie ILAC pro zájemce o kreativní umění na Vancouver Film school. Země Kanada je rozlohou druhá největší země světa, rozkládající se v severní části kontinentu Severní Amerika. Kanada vznikla na území osídleném Indiány a Eskymáky jako unie britských zámořských teritorií a kolonií, z nichž některé byly předtím součástí francouzské koloniální [...]

Irsko | Ennis | Kurzy angličtiny

Clare Language Centre Jazyková škola se nachází v malém irském městečku Ennis na západu Irska nedaleko Limericku. Je také hlavním městem hrabství Clare. Panuje zde oceánské klima, výhodou tedy je téměř konstantní počasí, byť s větším množstvím srážek. Okolí však určitě stojí za návštěvu. Irsko je známé především pro svou krásně zelenou krajinu mimo město [...]

Malta – Jazykový kurz angličtiny u moře pro dospělé

Užijte si výuku angličtiny u moře.

Stínování na školách pro učitele v Anglii

Studijní pobyt pro učitele i pracovníky ve školství s možností získat zkušenosti z anglického školství. Stínování neboli shadowing různých předmětů a práce ve škole v zahraničí.

KONZULTACE ZDARMA