420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

Irsko I Dublin, Galway I Jazykové kurzy angličtiny za nízkou cenu

Irsko | Dublin, Galway

Irsko I Dublin, Galway I Jazykové kurzy angličtiny za nízkou cenu

Země

Irsko je stát v severozápadní Evropě, zaujímající zhruba pět šestin povrchu stejnojmenného ostrova. Irsko sousedí na severu s částí Spojeného království – Severním Irskem. Jeho břehy omývá na západě Atlantský oceán, na východě Irské moře, na jihovýchodě Svatojiřský průliv a na jihu Keltské moře. Irsko je unitární parlamentní republika v čele s prezidentem. Hlavním městem je Dublin (irsky Baile Átha Cliath). Samostatné Irsko je výsledkem mnoholetého boje za nezávislost na Spojeném království Velké Británie a Irska.

Místo

Dublin je hlavní a největší město Irska. Má 495 781 obyvatel; celá aglomerace (Greater Dublin Area) pak zahrnuje asi 1,2 milionu obyvatel. Metropolitní oblast Velkého Dublinu (GDA – Greater Dublin Area) zahrnuje město Dublin a oblasti Dun Laoghaire-Rathdown, Fingal, Kildare, Meath, Jižní Dublin a Wicklow.

Dublin City

Galway je město v západoirské provincii Connacht a správní středisko stejnojmenného hrabství. Město se rozkládá na západním pobřeží Irska. Jedná se o čtvrté největší a nejrychleji rostoucí irské město. Počet obyvatel v roce 2006 činil rovných 70 000.

Jazyková škola

Atlantic Language je jazyková škola se sídlem v Dublinu a městě Galway na západním pobřeží. Jazyková škola se nachází v moderních budovách přímo v centrech obou měst. Jazyková škola Atlantic Language zajišťuje vysoce kvalitní jazykové kurzy angličtiny v moderním a stimulujícím prostředí.

Za pomoci nejnovějších technologií a motivovaného a kvalifikovaného personálu budete moci rychleji a efektivně dosáhnout lepších výsledků. Jazyková škola má k dispozici několik světlých prostorných učeben a všechny jsou vybavené interaktivními tabulemi. Najdete zde také velmi pohodlně zařízenou kavárnu s WiFi připojením a s ideální atmosférou pro trávení přestávek mezi jazykovými lekcemi.

Budova jazykové školy Atlantic Languages je také vždy vybavena velkou společenskou místností, kde se nachází automaty na občerstvení a nápoje, TV s plochou obrazovkou a počítači. Tyto prostory se stávají místem, kde můžete navázat kontakty s ostatními mezinárodními studenty angličtiny. Jazyková škola je dobře obsluhována městskou hromadnou dopravou a díky výhodné poloze v centru města můžete k mnohým atrakcím dojít i pěšky!

Jazykové kurzy

  • Skupinový kurz angličtiny pro dospělé
  • Jazykový kurz kategorie 30+
  • Angličtina pro rodiče s dětmi
  • Kurzy pro učitele angličtiny

 

Akční nabídka

Speciální zimní nabídka se SLEVOU 20 %!

Zarezervujte si minimálně dva týdny jazykového kurzu v Irsku a získejte slevu 20 %!

Původní cena za jeden týden angličtiny: 5 273 Kč

Cena za týden angličtiny se zimní slevou: 4 219 Kč!

 

Informační letáček ke slevě

Ceník

Jazykový kurz angličtiny Počet lekcí Cena za týden*
 Obecná angličtina 18+ 20 lekcí 5 273 Kč
 Obecná angličtina 30+ 20 lekcí 5 949 Kč
Rodiče s dětmi (5-11 let) 20 lekcí 13 655 Kč
Rodiče s dětmi (12-17 let) 30 lekcí 13 655 Kč
Jazykové kurzy pro učitele CLIL 26 lekcí 12 033 Kč

Při objednání 5 a více týdnů jazykového kurzu obecné angličtiny neplatíte registrační poplatek!

Rádi byste studovali angličtinu v okruhu lidí podobného věku? Vyzkoušejte novou možnost jazykových kurzů angličtiny pro studenty nad 30 let.

*Příplatek za letní sezonu (25. června až 16. září) činí 676 Kč.

Ubytování

Typ ubytování Strava Cena za týden
Dublin
Cena za týden
Galway
Hostitelská rodina polopenze 5 409 Kč 4 867 Kč
Apartmán (2 pokoje) bez 24 337 Kč 24 337 Kč
Školní rezidence bez 6 761 Kč 4 867 Kč

Příplatek za letní sezonu činí 676 Kč pro hostitelskou rodinu a u ostatních typů ubytování 1 082 Kč.

Ceny dle kurzu ČNB k 4. 10. 2016: 1 EUR = 27,04 CZK.

Video


Mapa


Mapa
Fotky
Recenze

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností. Ředitelka a manažerka školy jsou dvě báječné osoby, které nám pobyt dělaly ještě lepším. Hodiny angličtiny probíhaly dopoledne a byly zábavné. Vždy jsem se na ně velice těšila. Střídali se nám vždy dva učitelé, plní vědomostí a humoru. Seznámila jsem se tam s mnoha lidmi v […]

Jazykový kurz španělštiny, Valencie, srpen 2016

Musím Vám poděkovat za zprostředkování cesty. Studijní pobyt ve Valencii se mi velice líbil..

Celkově to byla jedním slovem paráda! :)

Opravdu mi tyto dva týdny přinesly nejen spoustu zkušeností v cizím jazyce, ale také nové kamarády. Všem, kteří chtějí zkusit něco jiného a nového, to můžu vřele doporučit..

Podobné kurzy a pobyty

Irsko | Ennis | Kurzy angličtiny

Clare Language Centre Jazyková škola se nachází v malém irském městečku Ennis na západu Irska nedaleko Limericku. Je také hlavním městem hrabství Clare. Panuje zde oceánské klima, výhodou tedy je téměř konstantní počasí, byť s větším množstvím srážek. Okolí však určitě stojí za návštěvu. Irsko je známé především pro svou krásně zelenou krajinu mimo město […]

Malta – Jazykový kurz angličtiny u moře pro dospělé

Užijte si výuku angličtiny u moře.

Stínování na školách pro učitele v Anglii

Studijní pobyt pro učitele i pracovníky ve školství s možností získat zkušenosti z anglického školství. Stínování neboli shadowing různých předmětů a práce ve škole v zahraničí.

Malta | St. Julian's | Angličtina v rodinném prostředí

Užívejte si tepla, slunce a krásného moře na ostrově, který oplývá neuvěřitelnou atmosférou. Objevujte památky, místní gastronomii a učte se angličtinu. To vše v okruhu nových přátel, které si v této jazykové škole rodinného typu získáte raz dva.

Irsko | Cork | Angličtina pro děti a mládež, golf a rugby

Letní jazykový kemp pro děti a mládež v irském Corku se zaměřením na rugby nebo golf s výukou anglického jazyka.

Irsko | Cork | Angličtina pro učitele, piloty, armádu nebo petrolejový průmysl

Potřebujete se zlepšit ve své profesní angličtině? Pracujete jako učitel anglického jazyka, jste pilot, člen armády nebo zaměstnanec petrolejové firmy? S jazykovými kurzy Cork English College získáte odbornou znalost v dané oblasti!

KONZULTACE ZDARMA