420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

Irsko I Dublin, Galway I Jazykové kurzy angličtiny za nízkou cenu

Irsko I Dublin, Galway I Jazykové kurzy angličtiny za nízkou cenu

Země

Irsko je stát v severozápadní Evropě, zaujímající zhruba pět šestin povrchu stejnojmenného ostrova. Irsko sousedí na severu s částí Spojeného království – Severním Irskem. Jeho břehy omývá na západě Atlantský oceán, na východě Irské moře, na jihovýchodě Svatojiřský průliv a na jihu Keltské moře. Irsko je unitární parlamentní republika v čele s prezidentem. Hlavním městem je Dublin (irsky Baile Átha Cliath). Samostatné Irsko je výsledkem mnoholetého boje za nezávislost na Spojeném království Velké Británie a Irska.

Místo

Dublin je hlavní a největší město Irska. Má 495 781 obyvatel; celá aglomerace (Greater Dublin Area) pak zahrnuje asi 1,2 milionu obyvatel. Metropolitní oblast Velkého Dublinu (GDA – Greater Dublin Area) zahrnuje město Dublin a oblasti Dun Laoghaire-Rathdown, Fingal, Kildare, Meath, Jižní Dublin a Wicklow.

Dublin City

Galway je město v západoirské provincii Connacht a správní středisko stejnojmenného hrabství. Město se rozkládá na západním pobřeží Irska. Jedná se o čtvrté největší a nejrychleji rostoucí irské město. Počet obyvatel v roce 2006 činil rovných 70 000.

Jazyková škola

Atlantic Language je jazyková škola se sídlem v Dublinu a městě Galway na západním pobřeží. Jazyková škola se nachází v moderních budovách přímo v centrech obou měst. Jazyková škola Atlantic Language zajišťuje vysoce kvalitní jazykové kurzy angličtiny v moderním a stimulujícím prostředí.

Za pomoci nejnovějších technologií a motivovaného a kvalifikovaného personálu budete moci rychleji a efektivně dosáhnout lepších výsledků. Jazyková škola má k dispozici několik světlých prostorných učeben a všechny jsou vybavené interaktivními tabulemi. Najdete zde také velmi pohodlně zařízenou kavárnu s WiFi připojením a s ideální atmosférou pro trávení přestávek mezi jazykovými lekcemi.

Budova jazykové školy Atlantic Languages je také vždy vybavena velkou společenskou místností, kde se nachází automaty na občerstvení a nápoje, TV s plochou obrazovkou a počítači. Tyto prostory se stávají místem, kde můžete navázat kontakty s ostatními mezinárodními studenty angličtiny. Jazyková škola je dobře obsluhována městskou hromadnou dopravou a díky výhodné poloze v centru města můžete k mnohým atrakcím dojít i pěšky!

Jazykové kurzy

  • Skupinový kurz angličtiny pro dospělé
  • Jazykový kurz kategorie 30+
  • Angličtina pro rodiče s dětmi
  • Kurzy pro učitele angličtiny

 

Akční nabídka

Speciální zimní nabídka se SLEVOU 20 %!

Zarezervujte si minimálně dva týdny jazykového kurzu v Irsku a získejte slevu 20 %!

Původní cena za jeden týden angličtiny: 5 273 Kč

Cena za týden angličtiny se zimní slevou: 4 219 Kč!

 

Informační letáček ke slevě

Ceník

Jazykový kurz angličtinyPočet lekcíCena za týden*
 Obecná angličtina 18+20 lekcí5 273 Kč
 Obecná angličtina 30+20 lekcí5 949 Kč
Rodiče s dětmi (5-11 let)20 lekcí13 655 Kč
Rodiče s dětmi (12-17 let)30 lekcí13 655 Kč
Jazykové kurzy pro učitele CLIL26 lekcí12 033 Kč

Při objednání 5 a více týdnů jazykového kurzu obecné angličtiny neplatíte registrační poplatek!

Rádi byste studovali angličtinu v okruhu lidí podobného věku? Vyzkoušejte novou možnost jazykových kurzů angličtiny pro studenty nad 30 let.

*Příplatek za letní sezonu (25. června až 16. září) činí 676 Kč.

Ubytování

Typ ubytováníStravaCena za týden
Dublin
Cena za týden
Galway
Hostitelská rodinapolopenze5 409 Kč4 867 Kč
Apartmán (2 pokoje)bez24 337 Kč24 337 Kč
Školní rezidencebez6 761 Kč4 867 Kč

Příplatek za letní sezonu činí 676 Kč pro hostitelskou rodinu a u ostatních typů ubytování 1 082 Kč.

Ceny dle kurzu ČNB k 4. 10. 2016: 1 EUR = 27,04 CZK.

Video


Mapa


Mapa
Fotky
Recenze

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností. Ředitelka a manažerka školy jsou dvě báječné osoby, které nám pobyt dělaly ještě lepším. Hodiny angličtiny probíhaly dopoledne a byly zábavné. Vždy jsem se na ně velice těšila. Střídali se nám vždy dva učitelé, plní vědomostí a humoru. Seznámila jsem se tam s mnoha lidmi v [...]

Jazykový kurz španělštiny, Valencie, srpen 2016

Musím Vám poděkovat za zprostředkování cesty. Studijní pobyt ve Valencii se mi velice líbil..

Podobné kurzy a pobyty

Malta I St. Julians I Angličtina u moře na kvalitní škole

Skvělá jazyková škola, široký výběr kurzů, dobré cenové podmínky. klidná rezidenční lokalita

Anglie | Londýn, Nottingham, Surrey | Letní programy pro mládež

Letní jazykové pobyty v zajímavých lokalitách, jezdectví, intenzivní angličtina, Chelsea fotbal, kariérní programy, poznávání Londýna

Kanada I Vancouver I Creative arts na Filmová škole

Nová jedinečná nabídka studia Jazykové akademie ILAC pro zájemce o kreativní umění na Vancouver Film school. Země Kanada je rozlohou druhá největší země světa, rozkládající se v severní části kontinentu Severní Amerika. Kanada vznikla na území osídleném Indiány a Eskymáky jako unie britských zámořských teritorií a kolonií, z nichž některé byly předtím součástí francouzské koloniální [...]

Irsko | Ennis | Kurzy angličtiny

Clare Language Centre Jazyková škola se nachází v malém irském městečku Ennis na západu Irska nedaleko Limericku. Je také hlavním městem hrabství Clare. Panuje zde oceánské klima, výhodou tedy je téměř konstantní počasí, byť s větším množstvím srážek. Okolí však určitě stojí za návštěvu. Irsko je známé především pro svou krásně zelenou krajinu mimo město [...]

Malta – Jazykový kurz angličtiny u moře pro dospělé

Užijte si výuku angličtiny u moře.

Stínování na školách pro učitele v Anglii

Studijní pobyt pro učitele i pracovníky ve školství s možností získat zkušenosti z anglického školství. Stínování neboli shadowing různých předmětů a práce ve škole v zahraničí.

KONZULTACE ZDARMA