420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

Irsko | Dublin | Vysoká škola technologická

Země

Irsko je stát v severozápadní Evropě, zaujímající zhruba pět šestin povrchu stejnojmenného ostrova. Irsko sousedí na severu s částí Spojeného království – Severním Irskem. Jeho břehy omývá na západě Atlantský oceán, na východě Irské moře, na jihovýchodě Svatojiřský průliv a na jihu Keltské moře. Irsko je unitární parlamentní republika v čele s prezidentem. Hlavním městem je Dublin (irsky Baile Átha Cliath). Samostatné Irsko je výsledkem mnoholetého boje za nezávislost na Spojeném království Velké Británie a Irska.

Místo

Dublin je hlavní a největší město Irska. Má 495 781 obyvatel; celá aglomerace (Greater Dublin Area) pak zahrnuje asi 1,2 milionu obyvatel. Metropolitní oblast Velkého Dublinu (GDA – Greater Dublin Area) zahrnuje město Dublin a oblasti Dun Laoghaire-Rathdown, Fingal, Kildare, Meath, Jižní Dublin a Wicklow.

Dublin City

Vysoká škola

Dublin Institute of Technology

Jedná se o velmi kvalitní vysokou školu v Irsku se sídlem v centru Dublinu. Tato vysoká škola nabízí nespočet bakalářských studijních oborů jako je architektura, biomedicína, chemie, design, ekonomie, management různých odvětví nebo třeba turismus. Na této vysoké technologické škole získáte nejen hromadu odborných znalostí, výuka se zde také zaměřuje na kompetence studenta, které bude moci později v kariérním životě dobře využít, ať už bude na jakémkoliv postu. Tato vysoká škola  dává studentů rozhled, sebejistotu ve své schopnosti a znalosti a vede všechny své studenty k samostatnosti a zodpovědnosti.

13312641_10153439475711086_1917061054456256908_n

Brožura Institutu Technologií v Dublinu

Veškeré obory naleznete na čtyřech fakultách. Fakulta umění a turismu, obchodní studia, inženýrství a medicínské vědy. Tato univerzita má velký počet studentů ze zahraničí (cca 20 %). Kromě bakalářských a navazujících magisterských či doktorských studijních programů pořádá tato vysoká škola v Dublinu také přípravné ročníky, kde se dostanete na potřebnou jazykovou úroveň a získáte také základní vstupní znalosti z odborných předmětů. Při tomto programu se také seznámíte s chodem a prostředím školy a v prvním ročníku Vás již nic nezaskočí.

11021069_10152579923026086_7380008703616565563_n

Možnost skupinových studijních programů je tu pro malé skupiny studentů českých a slovenských škol, kteří by měli zájem vyzkoušet si, jaké to je studovat na zahraniční univerzitě. Během tohoto krátkodobého studijního programu si vyzkoušíte klasické přednášky s ostatními studenty této vysoké školy v Dublinu a zároveň budete docházet na jazykové kurzy angličtiny. Kromě nahlédnutí pod pokličku vysokoškolského života nahlédnete také do života ostatních Dubliňanů a Irů obecně. V rámci tohoto studijního programu na Vás totiž čeká pestrý kulturní a společenský program a výlety nejen po hlavním městě Irska.

10805616_10152403332916086_1169870910298887760_n

Vzorová nabídka oborů

 • Civil Engineering
 • Building Services Engineering
 • Mechanical Engineering
 • Automotive Management & Technology
 • Electronics & Communications Engineering
 • Aviation Technology
 • Transport Operations & Technology
 • Computer & Communications Engineering
 • Architecture
 • Economics
 • Geographic Science
 • Construction Management
 • Biomedical Science
 • Mathematical Sciences
 • Biomedical and Molecular Diagnostics
 • Optometry

Kompletní seznam bakalářských studijních oborů

Ceník studia

Typ studijního programu Délka studia Cena za rok od
Bakalářský studijní program 3-5 let 266 785 Kč

Cena zahrnuje i administrativní zpracování a pomoc s vyřízením všech potřebných dokumentů.

Vysoká škola technologická v Dublinu nabízí svým studentům i krásné ubytovací kapacity!

Požadavky pro studium

 • Úroveň angličtiny IELTS 5.0 a více

Pro více informací o požadovaných oborech nás neváhejte kontaktovat!

Cena dle kurzu ČNB k 29. 9. 2016: 1 EUR = 27,03 CZK.

VideoMapa

Mapa
Fotky
Recenze

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností. Ředitelka a manažerka školy jsou dvě báječné osoby, které nám pobyt dělaly ještě lepším. Hodiny angličtiny probíhaly dopoledne a byly zábavné. Vždy jsem se na ně velice těšila. Střídali se nám vždy dva učitelé, plní vědomostí a humoru. Seznámila jsem se tam s mnoha lidmi v […]

Jazykový kurz španělštiny, Valencie, srpen 2016

Musím Vám poděkovat za zprostředkování cesty. Studijní pobyt ve Valencii se mi velice líbil..

Celkově to byla jedním slovem paráda! :)

Opravdu mi tyto dva týdny přinesly nejen spoustu zkušeností v cizím jazyce, ale také nové kamarády. Všem, kteří chtějí zkusit něco jiného a nového, to můžu vřele doporučit..

Podobné kurzy a pobyty

Irsko | Ennis | Kurzy angličtiny

Clare Language Centre Jazyková škola se nachází v malém irském městečku Ennis na západu Irska nedaleko Limericku. Je také hlavním městem hrabství Clare. Panuje zde oceánské klima, výhodou tedy je téměř konstantní počasí, byť s větším množstvím srážek. Okolí však určitě stojí za návštěvu. Irsko je známé především pro svou krásně zelenou krajinu mimo město […]

Malta – Jazykový kurz angličtiny u moře pro dospělé

Užijte si výuku angličtiny u moře.

Stínování na školách pro učitele v Anglii

Studijní pobyt pro učitele i pracovníky ve školství s možností získat zkušenosti z anglického školství. Stínování neboli shadowing různých předmětů a práce ve škole v zahraničí.

Malta | St. Julian's | Angličtina v rodinném prostředí

Užívejte si tepla, slunce a krásného moře na ostrově, který oplývá neuvěřitelnou atmosférou. Objevujte památky, místní gastronomii a učte se angličtinu. To vše v okruhu nových přátel, které si v této jazykové škole rodinného typu získáte raz dva.

Irsko | Cork | Angličtina pro děti a mládež, golf a rugby

Letní jazykový kemp pro děti a mládež v irském Corku se zaměřením na rugby nebo golf s výukou anglického jazyka.

Irsko | Cork | Angličtina pro učitele, piloty, armádu nebo petrolejový průmysl

Potřebujete se zlepšit ve své profesní angličtině? Pracujete jako učitel anglického jazyka, jste pilot, člen armády nebo zaměstnanec petrolejové firmy? S jazykovými kurzy Cork English College získáte odbornou znalost v dané oblasti!

KONZULTACE ZDARMA