420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com
Cena
Od 2 434 Kč
KONZULTACE ZDARMA

Pole označená * jsou povinná

Stisknutím tlačítka „Odeslat“ vyjadřujete svůj souhlas s tím, že Vás budeme kontaktovat za účelem poradenství ohledně naší nabídky. Bližší informace o zpracování osobních údajů najdete zde.

Itálie I Florencie a Kalábrie I Italština

Itálie | Capo VaticanoFlorencie

Itálie I Florencie a Kalábrie I Italština

Pojďte se naučit italsky do Kalábrie či Florencie. Obě destinace mají svou krásu!

Země

Itálie je stát ležící v jižní Evropě na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií (488 km), Švýcarskem (740 km), Rakouskem (430 km) a Slovinskem (232 km). Uvnitř Itálie leží dva městské státy: Vatikán (3,2 km) a San Marino (39 km). Itálii navíc patří území obklopené Švýcarskem Campione d’Italia. Z východu Itálii omývá Jaderské moře, z jihu Jónské moře a ze západu Tyrhénské moře a Ligurské moře. Celková délka pobřeží je 7600 km. K Itálii patří dva velké ostrovy ve Středozemním moři: Sardinie a Sicílie. Itálie je členem OSN, NATO, Rady Evropy, EU, Schengenského prostoru a Eurozóny. Hlavním městem je od roku 1870 Řím.

Místo

Florencie

Florencie  je označována za kolébku renesance, je jedinečná především díky své architektuře. Je metropolí italského Toskánska a leží na řece Arno. Město okouzlí návštěvníky svými křivolakými uličkami, elegantními butiky a kavárnami. Kromě jiných z Florencie pochází Gucci a známý návrhář Roberto Cavalli. Turisté z celého světa sem jezdí obdivovat umění světové úrovně, jehož jsou zdejší muzea a galerie plná.

Capo Vaticano / Kalábrie

Oblast ležící 8 km od Tropei je plná turistických zařízení (hotely, campy, restaurace). Vyhlídka s majákem patří mezi nejnavštěvovanější místa. Je možné odtud vidět na sopku Stromboli.

italie-kalabrie-trophea-2

Jazyková škola

Jazyková škola Sprachcaffe Languages Plus

Sprachcaffe je nezávislá vzdělávací instituce a jazyková škola, která nabízí více než 25 let vysoce kvalitní jazykové kurzy téměř na všech kontinentech. V nabídce je nyní 31 jazykových škol vyučující dohromady 7 jazyků. Díky svým bohatým zkušenostem a rozsáhlé nabídce jazyků spojené s atmosférou a nadšením pro představení místní kultury se Sprachcaffe odlišuje od jiných jazykových škol. Ve Sprachcaffe věří, že kulturní a jazykové vzdělávání jdou ruku v ruce. Všechny kurzy jsou propojení prázdnin a poznáním kultury daného místa. V praxi to například znamená použití Vašich jazykových schopnosti k objednání místní speciality v daném jazyce a další den rozebírání této nově nabyté zkušenosti ve třídě.

Brožura

Jazyková škola ve Florencii je umístěna v paláci z 19. století, který leží na Piazza della Repubblica, na náměstí, které je považované za historické centrum Florencie. Součástí areálu školy je i rezidenční ubytování.

37666_410927507108_5046165_n

Možnost přiobjednat kurz aktivní italské kultury, ve kterém budete seznámeni mimo jiné s italskou gestikulací, filmovou produkcí, politikou a novinkami.

Jazyková škola v Kalábrii je umístěna ve vile s výhledem na moře a přináší velice uvolněnou a přátelskou atmosféru. Nachází se blízko vesnic Tropea a Santa Domenica. Škola je obklopena zahradou s oleandry a olivovníky, pod kterými je vedena většina lekcí.

Možnost přiobjednat kurz seznámení s italskou kuchyní. Hlavní atrakcí tohoto kurzu je příprava ryb, která je vedená tamějšími šéfkuchaři.

Ceník

Program / Jazykové kurzy italštiny v Kalábrii1 – 8 týdnů
Obecná italština Part-time (10 lekcí / týden)2 434Kč
Obecná italština Standard (20 lekcí / týden)3 588 Kč
Intenzivní italština Intensive (30 lekcí / týden)5 381 Kč
Individuální italština One-to-One (2 lekce denně)7 688 Kč

Registrační poplatek činí 1 538 Kč.

Ubytování – Florencie

Typ ubytováníPočet lůžekCena za týden od
Standardní apartmánjedno5 638 Kč
Standardní apartmándvě4 656 Kč
Komfortní apartmánjedno7 431 Kč
Komfortní apartmándvě6 150 Kč

Poplatek za ubytování činí 2 050 Kč.

Ceny se odvíjí od období.

Ubytování – Kalábrie

Typ ubytováníPočet lůžekCena za týden od
Standardní bytjedno4 356 Kč
Standardní bytdvě2 819 Kč
Komfortní bytjedno5 894 Kč
Komfortní bytdvě4 356 Kč

Poplatek za ubytování činí 2 050 Kč.

Ceny se odvíjí od období.

Ceny dle kurzu ČNB k 30.7.2018: 1 EUR = 25,65 CZK.

Mapa
Fotky

Recenze

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností. Ředitelka a manažerka školy jsou dvě báječné osoby, které nám pobyt dělaly ještě lepším. Hodiny angličtiny probíhaly dopoledne a byly zábavné. Vždy jsem se na ně velice těšila. Střídali se nám vždy dva učitelé, plní vědomostí a humoru. Seznámila jsem se tam s mnoha lidmi v [...]

Jazykový kurz španělštiny, Valencie, srpen 2016

Musím Vám poděkovat za zprostředkování cesty. Studijní pobyt ve Valencii se mi velice líbil..

Podobné kurzy a pobyty

Itálie I Florencie I Letní jazykové kurzy umění, vaření a italské kultury

Nabídka specializovaných jazykových kurzů se zaměřením na umění, módu, design či kulinářství.

Itálie I Florencie, Řím, Milán I Jazykové kurzy italštiny nejen pro profesionály

Všechny cesty vedou do Říma! Zúčastněte se kurzu školy Leonardo da Vinci v nádherném hlavním městě Itálie nebo v překrásné Florencii.

Itálie | Orbetello | Italština pro děti i dospělé se sportem

Zažijte "sportovní" Itálii v krásném městečku u moře v Toskánsku nedaleko Říma. Vyberte si například kombinaci italština a golf.

Itálie I Řím, Florencie I Italština

Všechny cesty vedou do Říma! Zúčastněte se kurzu školy Sprachcaffe v nádherném hlavním městě Itálie a naučte se italsky.

Itálie I Florencie a Kalábrie I Italština

Učte se italsky na krásných místech v Itálii! Ať už se rozhodnete pro kulturní Florencii nebo sluncem oplývající Capo Vaticano, ležící na jižním cípu Itálie. Nebudete litovat!

Itálie | Taormina | Italština, umění, golf, víno a gastronomie

Pobyt s jazykovým kurzem italštiny, semináře o výtvarném umění, literatuře či kurzy italské kuchyně, keramiky, treking, golf i potápění, to je dovolená, na kterou budete vzpomínat. Kurzy jsou vhodné pro zájemce o Itálii a památky nebo dospělé nad 50 let, kteří rádi poznají nové přátele z celého světa.

KONZULTACE ZDARMA