Kolumbie I Bogotá, Cartagena, Medellín I Jazykové kurzy španělštiny

Země

Kolumbie je stát v Jižní Americe, který je součástí karibské Jižní Ameriky. Jako jediná země Jižní Ameriky se rozkládá u obou oceánů, na pobřeží Karibiku u Atlantského oceánu a Tichého oceánu, na jejichž pobřeží leží. Sousedí s Venezuelou, Brazílii, Peru, Ekvádorem a Panamou. Počet obyvatel dosahuje 43 milionů. Hlavním městem je Bogotá. Obyvatelé mluví španělsky a hlásí se ke katolické církvi.

Místo

Bogotá je hlavním a největším městem Kolumbie. Má přibližně 8 miliónů obyvatel a je tak 5. nejlidnatějším městem Ameriky. Město se nachází v pohoří Andy (rozkládají se a tvoří východní hranici města) ve výšce zhruba 2 600 m n. m. Jeho centrum tvoří jak historické budovy, tak i moderní kancelářské mrakodrapy a významné mnohaproudové silnice s estakádami.

Jazyková škola

Nueva Lengua je mezinárodně uznávaná jazyková škola, jejíž klienti pocházejí ze všech koutů světa. Jazyková škola nabízí kurzy španělštiny pro mládež, dospělé i rodiny s dětmi; jazykové kurzy jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé. Dále poskytuje tato kolumbijská jazyková škola odborné jazykové kurzy pro podnikatele, lékaře apod. Všichni učitelé hovoří plynně anglicky, mají dlouholetou praxi ve školství a jsou držiteli mezinárodních certifikátů, které je opravňují k výuce španělského jazyka. Můžete si vybrat studium v hlavním městě Bogota, v přímořském městě Cartagena (Karibik) či ve městě věčného jara, Medellínu.

Nueva Lengua zajišťuje studentům ubytování, dopravu z letiště, cestovní pojištění a také nabízí bohatý program  společenských, kulturních a rekreačních aktivit, které činí z výuky nezapomenutelný zážitek. Ceny kurzů jsou velmi atraktivní. Pokud si zajistíte svůj pobyt s předstihem nebo plánujete svůj studijní  pobyt prodloužit o více než 1 měsíc, můžete využít speciálních slev od jazykové školy. Zajímavou možností je i studium jazykového kurzu na všech pobočkách. Můžete svůj jazykový kurz zahájit v hlavním městě a následně se přesunout třeba do Medellínu.

Multicultural

Pobočka v Bogotě je umístěna v jedné z nejstarších čtvrtí Bogoty, Quinta Camacho. Nachází se blízko autobusové zastávky FLORES Transmilenia, což je systém hromadné dopravy. Pokud se chcete těšit z kolumbijské gastronomie, umění a zábavy, tato lokalita je pro Vás ideální, protože se zde nachází mnoho příjemných restaurací, galerií, knihkupectví a kaváren. Vzdálenost  jazykové školy od historického centra je pouhých 15 minut.

Jazykové kurzy

Španělština a dobrovolnictví

Jedná se o kombinaci intenzivního jazykového kurzu s veřejně prospěšnými pracemi pro místní komunitu. Mezitím, co vaše lekce budou zaměřeny na gramatiku, konverzaci a pochopení jazyka, jako dobrovolný pracovník budete mít možnost přispět vaším časem na charitu (jako například dětský domov, nemocnice, domov důchodců anebo škola).

Španělština a tanec

Spojte výuku španělštiny s lekcemi tance. Tento program se skládá z intenzivního kurzu, následovaného odpoledními hodinami tance s kvalifikovaným instruktorem. Budete moci roztančit vaše boky v rytmu jihoamerických tanců jako je Salsa, Tango a Merengue.  Mimo to, nabízíme i výuku typických kolumbijských tanců, jako jsou Cumbia, Mapale a Vallento.

Španělština a hudba

Kombinujte kurz španělského jazyka se soukromou výukou na hudební nástroj dle vašeho výběru.  Tento program se skládá z intenzivního kurzu s dvěma soukromými hodinami týdně u kvalifikovaného instruktora. Vyberte si mezi piánem, kytarou anebo bas kytarou.

Španělština a potápění

(mini kurz anebo kurz s certifikátem PADI  pro potápění v otevřených vodách) Doporučujeme mini kurz těm studentům, kteří se mohou zapsat jen na jeden týden. Studentům, kteří mají zájem o získání PADI certifikátu, který jim umožní stát se nezávislými potápěči, nabízíme delší kurz potápění. Podmínkou je účast minimálně na dva týdny.

Španělština a kitesurfing

Tento kurz vám umožní kombinovat intenzivní kurz španělštiny s kurzem kitesurfingu (kiteboardingu) v Cartageně. Je určen pro studenty, kteří se zapíší od prosince do března.

Ceník

 Jazykové kurzy španělštinyPočet lekcí týdně  Cena za týden
Standardní španělština 15 lekcí 4 877 Kč 
Intenzivní španělština 20 lekcí5 365 Kč 
Španělština a dobrovolnictví 20 lekcí19 505 Kč za měsíc
Španělština a tanec20 lekcí5 853 Kč
Španělština a hudba20 lekcí 7 315 Kč 
Španělština a potápění20 lekcí 9 387 Kč 
Španělština a  kitesurfing20 lekcí 24 379 Kč za 2 týdny
 Španělština a plachtění20 lekcí 19 993 Kč za 2 týdny
Obchodní španělština 20 lekcí9 509 Kč
Španělština pro lékaře20 lekcí9 753 Kč
Španělština pro učitele20 lekcí9 509 Kč

Ubytování

 Typ ubytování StravaCena za týden 
Hostitelská rodina (jednolůžko) polopenze 4 389 Kč
Hostitelská rodina (jednolůžko a vl. koupelna) polopenze5 119 Kč

Ceny dle kurzu ČNB k 8. 2. 2016:  1 USD = 24,38 CZK.

Video


Mapa

Mapa
Fotky
Recenze

Angličtina na Kypru

Bylo to super, o studenty je tam opravdu krásně postaráno od rána do večera. Skvělá paní Lydia z Polska i paní ředitelka školy. Příští rok bych klidně pustila dceru jen třeba s kamarádkou, mají to opravdu dobře organizované. Jídlo výborné, pokoje útulné. Petra s dcerou (11), srpen 2019

Francouzština v Montpellier

V termínu od 28. července do 24. srpna 2019 jsem se díky Interstudy Consulting zúčastnila jazykového kurzu francouzštiny v jazykové škole LSF v Montpellier. Zpočátku jsem měla trochu obavy, ale nebyl k tomu nejmenší důvod. Všechno bylo perfektní od začátku do konce – fantastická hostitelská rodina, výborní učitelé ve škole a zajímavé náplně hodin, dobře určená úroveň (C1) tak, [...]

Angličtina na fotbalovém táboře v Bournemouth

Perfektní servis při zajištění a i během studijniho pobytu syna v Anglii. Velké poděkovani pani Fialové. (Translated by Google) Perfect service to ensure and during your son’s study stay in England. Many thanks to Mrs. Fialova. Tomaš, 16 let, srpen 2019      

Semestr na střední škole na Novém Zélandu

Dobrý den, studium a pobyt na Novém Zélandu byl pro mně úžasnou zkušeností. Moc rád vzpomínám hlavně na rugby a na novozélandskou krajinu. Co se týče studia, tak škola byla  každý den od 8:40 do 15:20. Chodil jsem do školy pěšky cca 20 minut. Autobusová doprava nebyla spolehlivá. Skolní komplex byl velice rozlehlý, chvíli mi [...]

Kurz němčiny na Jazykovém Institutu Dialoge v Lindau

  O mém studijním pobytu v Lindau (srpen-září 2018) Rozhodl jsem se, že se s Vámi podělím o mé zkušenosti spojené se studiem němčiny. Jednoho večera jsem si uvědomil, že německý jazyk je u nás v České republice stejně důležitý, někdy možná důležitější než velmi rozšířená angličtina. Spojil jsem se proto s Interstudy Consulting, kteří mi následně připravili nabídku [...]

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Podobné kurzy a pobyty

Mallorca I Palma I Angličtina nebo španělština s golfem nebo fotbalem

Přáli byste si pro své děti léto plné zážitků u moře? Máme pro Vás nabídku letního jazykového kurzu s výukou fotbalu či golfu a angličtinou nebo španělštinou.

Španělsko I Alicante I Španělština pro obchod a turismus

Zlepšete si své jazykové dovednosti v oboru, ve kterém pracujete, nebo který studujete. Nabízíme Vám jazykové kurzy španělštiny se zaměřením na turismus, cestovní ruch, obchod a finance v překrásném letovisku Alicante.

Mallorca I Palma I Letní jazykový kurz s vodními sporty

Přáli byste si pro své děti léto plné zážitků u moře? Máme pro Vás nabídku letního jazykového kurzu s výukou vodních sportů a angličtinou nebo španělštinou. Jazykové letní pobyty se dále mohou zaměřit na golf nebo fotbal.

Kostarika I San José, Manuel Antonio I Jazykové kurzy španělštiny

Základní kurzy španělského jazyka, dobrovolnické programy, pracovní stáže pro studenty, přípravné kurzy k jazykovým zkouškám, sport s dobrodružství, španělština a potápění

Kolumbie I Bogotá, Cartagena, Medellín I Jazykové kurzy španělštiny

Bohatá nabídka jazykových kurzů španělštiny v Kolumbii. Kurzy španělštiny pro manažery, učitele, lékaře; jazykové kurzy v kombinaci s vodními sporty nebo tancem a hudbou.

Španělsko I Benalmádena I Španělština u moře pro mládež a dospělé nebo školní skupiny

Nádherné pláže, slunce 300 dní v roce. Užijte si krásnou dovolenou ve Španělsku u moře, zahrajte si golf nebo se seznamte se španělskou kuchyní.

KONZULTACE ZDARMA