420 602 393 424 info@interstudytours.com
420 602 393 424 info@interstudytours.com

Kolumbie I Bogotá, Cartagena, Medellín I Jazykové kurzy španělštiny

Země

Kolumbie je stát v Jižní Americe, který je součástí karibské Jižní Ameriky. Jako jediná země Jižní Ameriky se rozkládá u obou oceánů, na pobřeží Karibiku u Atlantského oceánu a Tichého oceánu, na jejichž pobřeží leží. Sousedí s Venezuelou, Brazílii, Peru, Ekvádorem a Panamou. Počet obyvatel dosahuje 43 milionů. Hlavním městem je Bogotá. Obyvatelé mluví španělsky a hlásí se ke katolické církvi.

Místo

Bogotá je hlavním a největším městem Kolumbie. Má přibližně 8 miliónů obyvatel a je tak 5. nejlidnatějším městem Ameriky. Město se nachází v pohoří Andy (rozkládají se a tvoří východní hranici města) ve výšce zhruba 2 600 m n. m. Jeho centrum tvoří jak historické budovy, tak i moderní kancelářské mrakodrapy a významné mnohaproudové silnice s estakádami.

Jazyková škola

Nueva Lengua je mezinárodně uznávaná jazyková škola, jejíž klienti pocházejí ze všech koutů světa. Jazyková škola nabízí kurzy španělštiny pro mládež, dospělé i rodiny s dětmi; jazykové kurzy jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé. Dále poskytuje tato kolumbijská jazyková škola odborné jazykové kurzy pro podnikatele, lékaře apod. Všichni učitelé hovoří plynně anglicky, mají dlouholetou praxi ve školství a jsou držiteli mezinárodních certifikátů, které je opravňují k výuce španělského jazyka. Můžete si vybrat studium v hlavním městě Bogota, v přímořském městě Cartagena (Karibik) či ve městě věčného jara, Medellínu.

Nueva Lengua zajišťuje studentům ubytování, dopravu z letiště, cestovní pojištění a také nabízí bohatý program  společenských, kulturních a rekreačních aktivit, které činí z výuky nezapomenutelný zážitek. Ceny kurzů jsou velmi atraktivní. Pokud si zajistíte svůj pobyt s předstihem nebo plánujete svůj studijní  pobyt prodloužit o více než 1 měsíc, můžete využít speciálních slev od jazykové školy. Zajímavou možností je i studium jazykového kurzu na všech pobočkách. Můžete svůj jazykový kurz zahájit v hlavním městě a následně se přesunout třeba do Medellínu.

Multicultural

Pobočka v Bogotě je umístěna v jedné z nejstarších čtvrtí Bogoty, Quinta Camacho. Nachází se blízko autobusové zastávky FLORES Transmilenia, což je systém hromadné dopravy. Pokud se chcete těšit z kolumbijské gastronomie, umění a zábavy, tato lokalita je pro Vás ideální, protože se zde nachází mnoho příjemných restaurací, galerií, knihkupectví a kaváren. Vzdálenost  jazykové školy od historického centra je pouhých 15 minut.

Jazykové kurzy

Španělština a dobrovolnictví

Jedná se o kombinaci intenzivního jazykového kurzu s veřejně prospěšnými pracemi pro místní komunitu. Mezitím, co vaše lekce budou zaměřeny na gramatiku, konverzaci a pochopení jazyka, jako dobrovolný pracovník budete mít možnost přispět vaším časem na charitu (jako například dětský domov, nemocnice, domov důchodců anebo škola).

Španělština a tanec

Spojte výuku španělštiny s lekcemi tance. Tento program se skládá z intenzivního kurzu, následovaného odpoledními hodinami tance s kvalifikovaným instruktorem. Budete moci roztančit vaše boky v rytmu jihoamerických tanců jako je Salsa, Tango a Merengue.  Mimo to, nabízíme i výuku typických kolumbijských tanců, jako jsou Cumbia, Mapale a Vallento.

Španělština a hudba

Kombinujte kurz španělského jazyka se soukromou výukou na hudební nástroj dle vašeho výběru.  Tento program se skládá z intenzivního kurzu s dvěma soukromými hodinami týdně u kvalifikovaného instruktora. Vyberte si mezi piánem, kytarou anebo bas kytarou.

Španělština a potápění

(mini kurz anebo kurz s certifikátem PADI  pro potápění v otevřených vodách) Doporučujeme mini kurz těm studentům, kteří se mohou zapsat jen na jeden týden. Studentům, kteří mají zájem o získání PADI certifikátu, který jim umožní stát se nezávislými potápěči, nabízíme delší kurz potápění. Podmínkou je účast minimálně na dva týdny.

Španělština a kitesurfing

Tento kurz vám umožní kombinovat intenzivní kurz španělštiny s kurzem kitesurfingu (kiteboardingu) v Cartageně. Je určen pro studenty, kteří se zapíší od prosince do března.

Ceník

 Jazykové kurzy španělštinyPočet lekcí týdně  Cena za týden
Standardní španělština 15 lekcí 4 877 Kč 
Intenzivní španělština 20 lekcí5 365 Kč 
Španělština a dobrovolnictví 20 lekcí19 505 Kč za měsíc
Španělština a tanec20 lekcí5 853 Kč
Španělština a hudba20 lekcí 7 315 Kč 
Španělština a potápění20 lekcí 9 387 Kč 
Španělština a  kitesurfing20 lekcí 24 379 Kč za 2 týdny
 Španělština a plachtění20 lekcí 19 993 Kč za 2 týdny
Obchodní španělština 20 lekcí9 509 Kč
Španělština pro lékaře20 lekcí9 753 Kč
Španělština pro učitele20 lekcí9 509 Kč

Ubytování

 Typ ubytování StravaCena za týden 
Hostitelská rodina (jednolůžko) polopenze 4 389 Kč
Hostitelská rodina (jednolůžko a vl. koupelna) polopenze5 119 Kč

Ceny dle kurzu ČNB k 8. 2. 2016:  1 USD = 24,38 CZK.

Video


Mapa

Mapa
Fotky
Recenze

Výuka angličtiny v budhistickém klášteře v Nepálu

Podívejte na hodnocení pobytu naší studentky

Kurz angličtiny na Jazykové škole English in Margate

NÁDHERNÉ MÍSTO NA SVĚTĚ. KOUZELNÉ RETRO PLNÉ SKVĚLÝCH CHUTÍ, OSVĚŽUJÍCÍHO MOŘE A HODNÝCH LIDÍ. ŠKOLA JEDINEČNÁ. VELMI PROFESIONÁLNÍ. NAMÍSTO ŘEDITELE, UČITELŮ A ÚŘEDNÍKŮ ZDE NA NÁS ČEKALI PŘÁTELÉ     MAMINKA, srpen 2017 CHCI NAVŽDY BYDLET V MARGATE , ANIČKA 4 ROKY, srpen 2017      

Angličtina v Margate

NAPROSTÁ BOMBA. KRÁSNÉ MÍSTO, SYMPATIČTÍ LIDÉ, SUPER ŠKOLA. PETR, 13 let, srpen 2017      

Angličtina u moře v Margate

ÚÚÚPLNĚ SUPER KRÁSNÝ DŮM, NEJLEPŠÍ UČITELKA. TADY BYCH SE UČIL VŠECHNO, NEJEN ANGLIČTINU. Jakub, 11 let, srpen 2017  

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností

Tři týdny v Dublinu byly pro mne obrovskou zkušeností. Ředitelka a manažerka školy jsou dvě báječné osoby, které nám pobyt dělaly ještě lepším. Hodiny angličtiny probíhaly dopoledne a byly zábavné. Vždy jsem se na ně velice těšila. Střídali se nám vždy dva učitelé, plní vědomostí a humoru. Seznámila jsem se tam s mnoha lidmi v [...]

Jazykový kurz španělštiny, Valencie, srpen 2016

Musím Vám poděkovat za zprostředkování cesty. Studijní pobyt ve Valencii se mi velice líbil..

Podobné kurzy a pobyty

Mallorca I Palma I Angličtina nebo španělština s golfem nebo fotbalem

Přáli byste si pro své děti léto plné zážitků u moře? Máme pro Vás nabídku letního jazykového kurzu s výukou fotbalu či golfu a angličtinou nebo španělštinou.

Španělsko I Alicante I Španělština pro obchod a turismus

Zlepšete si své jazykové dovednosti v oboru, ve kterém pracujete, nebo který studujete. Nabízíme Vám jazykové kurzy španělštiny se zaměřením na turismus, cestovní ruch, obchod a finance v překrásném letovisku Alicante.

Mallorca I Palma I Letní jazykový kurz s vodními sporty

Přáli byste si pro své děti léto plné zážitků u moře? Máme pro Vás nabídku letního jazykového kurzu s výukou vodních sportů a angličtinou nebo španělštinou. Jazykové letní pobyty se dále mohou zaměřit na golf nebo fotbal.

Kostarika I San José, Manuel Antonio I Jazykové kurzy španělštiny

Základní kurzy španělského jazyka, dobrovolnické programy, pracovní stáže pro studenty, přípravné kurzy k jazykovým zkouškám, sport s dobrodružství, španělština a potápění

Kolumbie I Bogotá, Cartagena, Medellín I Jazykové kurzy španělštiny

Bohatá nabídka jazykových kurzů španělštiny v Kolumbii. Kurzy španělštiny pro manažery, učitele, lékaře; jazykové kurzy v kombinaci s vodními sporty nebo tancem a hudbou.

Španělsko | Madrid | Fotbalový kemp se španělštinou nebo angličtinou

Má Vaše dítě rádo fotbal a chtěli byste mu umožnit získat nové zkušenosti v prostředí fotbalového klubu Real Madrid ve Španělsku?

KONZULTACE ZDARMA